PDA

View Full Version : Тук премина една част от детството ми !



Г0ст
08-25-2009, 16:53
Здравейте ..........админи,модове и стари познайници.Днес случайно сърфирах из интернет и попаднах тук.Естествено изнамерих си паролата, защото съм я забравил и се логнах да видя какво съм писъл преди години и макар че някои теми бяха загубени при смяната на софтуера (поне така помня) , все пак по-голямата част от тях все още ги има.Беше ми адски интересно да видя какви работи съм правил преди години,как съм мислил и разсъждавал и в един момент се усетих как стоя и гледам с празен поглед в монитора, а съзнанието ми се лута из училищните коридори.Дори сега, когато пиша това мнение се усещам как хич не съм тук духом.Пред очите ми постоянно изникват лицата на учителите и съучениците ми.А те коло мноо са допринесли за изграждането ми като човек сигурно си нямат и на идея, а аз самият чак сега се замислям за това.Не знам.Чувствам се странно.Все едно съм открил машина на времето, която за миг ме връща назад, преди да се стресна от някой шум и да продължа да пиша.Трудно ми е да опиша какво чувствам.Както и да е.Исках да Ви поздравя всички вас.Бъдете живи и здрави.Надявам се и след години, когато отново попадна тук, да намеря старите си теми,мнения и профил.


http://www.dailymotion.pl/video/x9r9a6_eminem-beautiful-hd-officiel_music

DimovB
08-25-2009, 17:01
а сега на колко си

adizitk1
08-25-2009, 17:32
Защо не отидеш до училището да благодариш на вс учители за това, което са направили за теб. Ще им стане много мило да видят, че са постигнали нещо! :)

Dimana99
08-25-2009, 17:33
Аз дори не си спомням какво стана с детството ми..
А не е като да е било много отдавна...

Nafarforii
08-25-2009, 17:54
Всичко е хубаво,ама защо си сложил тая песен на Еминем не можах да разбера. 8-)

SuNsEt
08-25-2009, 19:31
Защо не отидеш до училището да благодариш на вс учители за това, което са направили за теб. Ще им стане много мило да видят, че са постигнали нещо! :)
Това звучи добре. :)