PDA

View Full Version : ...страх ме е да му покажа чувствата си...



PeBylsF
08-26-2009, 09:53
Здравейте!Отскоро съм в този форум...имам малък проблем и реших да ви попитам...с приятелят ми сме заедно от 2 месеца и много си го обичам, казвала съм му го, казвам му го и всеки ден, но мисля че това не е достатъчно...с две думи - страх ме е да му покажа чувствата си, защото последния път когато го направих ми забиха нож в гърба и болеше много.Моля ви, кажете какво да направя... :-#

Ravage
08-26-2009, 09:56
Извинявам се за острия си отговор. Много си зле, щом толкова те е страх стани монахиня и се усамоти в някой манастир. Как подяволите мислиш, че ще намерих МОМЧЕТО като се страхуваш ? Всички сме били наранявани, но живота продължава ...

BlueCat
08-26-2009, 09:56
Той оплаква ли се, че не му показваш любовта си?

vagarious
08-26-2009, 10:01
"Никога не се страхувай да кажеш това, което чувстваш"
В случая, ти трябва да докажеш, че го обичаш.Няма от какво да се страхуваш.Нали сте заедно.Разбирам, ако не бяхте, ама вие сте..Не виждам къде е проблема.Отпусни се и всичко ще е наред. :)

ivakavlad
08-26-2009, 10:02
животът е такъв риск печели риск губи давай смело пък каквото стане ако не се получат нещата значи е боклуки не заслужава любовта ти и никога не те е обичал да трудно е но има и вероятност всичко да потръгне както трябва такаче както казах направи го пък да става каквото ще живота продължава

mechtaq_za_teb
08-26-2009, 10:23
Няма смисъл да те е страх... радвай се на времето, прекарано с него. Наслаждавай се и бъди пълноценна.

ShtrudeL
08-26-2009, 10:54
И да ги покажеш и да не ги покажеш ги имаш (чувствата). Така че показани или не,"забият ли ти нож в гърба" пак ще боли.

slun4ice_90
08-26-2009, 10:57
И да ги покажеш и да не ги покажеш ги имаш (чувствата). Така че показани или не,"забият ли ти нож в гърба" пак ще боли. Т'ва е истината!

LadyDi
08-26-2009, 11:02
Казваш му, че го обичаш, а не знаеш как да си покажеш чувствата?
Какво, по дяволите, имаш предвид?
Секс?!

PurpleDream
08-26-2009, 11:16
Казваш му, че го обичаш, а не знаеш как да си покажеш чувствата?
Какво, по дяволите, имаш предвид?
Секс?!

...

Hilary_
08-26-2009, 11:24
След като го обичаш това значи, че му имаш пълно доверие иии всички онези причини заради, които да му покажеш чувствата си ... ? И въпроса е, а дали наистина го обичаш след като се страхуваш от него ?? :-o

П.С. Не искам да те отчайвам ама дали ще му ги покажеш или не така или иначе все някога ще те нарани ... всичко си има своя край и начало ... :?