PDA

View Full Version : Нужна ми е помощта ви за информация за полет.



cherinka
08-26-2009, 12:07
Искам да ми кажете кое по-точно трябва да изкараме на принтер, за да представим на летището за получаване на билета.
Моя приятелка ще ходи в Германия, като от там й е закупен двупосочен билет.

Получихме следното писмо:

Hey Kristina,

booked the flight (see below). Don

Canis_Dirus
08-26-2009, 12:28
Нищо не й трябва. Тя си има електронен билет и става само с паспорт/лична карта.

cherinka
08-26-2009, 12:39
Добре, дай да започнем отначало.

Отива на летището и?

LovelyGirl
08-26-2009, 12:40
Да, и на мен на летището ми искаха само личната карта.Хич не ми и погледнаха билета.

LovelyGirl
08-26-2009, 12:42
И като отива да се чекира показва личната си карта или паспорта, а те и дават бордна карта.Само това е.

hardball
08-26-2009, 12:43
Е то няма какво да му гледат, хах :D

cherinka
08-26-2009, 12:49
Ще има прекачване в Будапеща.
Ще й трябва ли паспорт?

hardball
08-26-2009, 12:50
Не, пак си е в ЕС.

cherinka
08-26-2009, 16:18
Аз знам, тя не знае явно.
И тъй като онези правят цялата организация, каквото й кажат тя им вярва.
На мен ми писна на оная работа да се занимавам с тия глупости.

един вика ще й трябва паспорт, друг вика - не. оня ме засипа със смси за всеки случай да си изкарала паспорт.
Не знам си кой патувал до Англия и си изкарал паспорт и я съветва и тя да си изкара.
Другата Криса майка й е в Германия и й казала като ходи при нея, че трябвало да й изкарат паспорт, нищо, че ще патува с директен полет от София до там.

Тя с тоя се запозна съвсем случайно и ся ще ходи при него, не знам защо настоява толкова за тоя паспорт. Сигурно ще я извежда някъде зад граница, където ще й трябва паспорт, да я търгува 8-)

Пък дори да си някъде, където ти трябва паспорт, пък нямаш, не ли да те депортират обратно вкъщи. 8-)

hardball, тя си изкара на принтер тия писаници, които ни изпратиха.
Да си ги имала за всеки случай............


П.П. оф, и аз искам такъв мъж да ме води по чужбина, напред-назад :D

kantona
08-26-2009, 18:14
Лелееееееееееееееее...

много е сложно това, бееееееееееееее

ужас, те са ти го написали, ама... както и да е... пътувайте по чужбина да ни излагате...

Важното е да се предлагате :D

hardball
08-26-2009, 18:30
Е то няма за кога да го изкарва тоя паспорт, ама като иска...
Няма смисъл. Тя хубаво си ги е изкарала тея данни, няма да й ги искат най- вероятно. Ама нека ги има- ако се изгуби да си подчертае кой полет е да може да попита къде да се чекира.