PDA

View Full Version : ПOMOЩ МОЛЯ



sexitaa
08-26-2009, 13:06
Здравейте. Много съм отчаяна, направо не знам какво да правя. Имам приятел с който се обичаме вече от няколко години и всичко е супер, винаги съм му давала всичко, което е поискал в леглото и то с удоволствие. Гълтам му, давам му да ми свършва на лицето, обличам перверзни дрешки за него, анален секс и т.н. но напоследък се е фиксирал изключително много на тема анален. Нещата стигнаха дотам да ми заяви наскоро, че му било омръзнало вече вагинален и иска отсега нататък само в гъза. На мен по принцип ми харесва, но естествено вагинално ми допада повече. Направо не знам какво да правя, какво бихте ме посъветвали.

iwancho
08-26-2009, 13:09
Здравейте. Много съм отчаяна, направо не знам какво да правя. Имам приятел с който се обичаме вече от няколко години и всичко е супер, винаги съм му давала всичко, което е поискал в леглото и то с удоволствие. Гълтам му, давам му да ми свършва на лицето, обличам перверзни дрешки за него, анален секс и т.н. но напоследък се е фиксирал изключително много на тема анален. Нещата стигнаха дотам да ми заяви наскоро, че му било омръзнало вече вагинален и иска отсега нататък само в гъза. На мен по принцип ми харесва, но естествено вагинално ми допада повече. Направо не знам какво да правя, какво бихте ме посъветвали.


Ми казваш му така; Ще се редуваме,2 пъти анален и след това 1 път вагинален... Сори,ама не се сещам за друго,щот' съм мноо прост,ама чесТно.. 8-)


Едит: Ако си търсиш момче само за секс,и то вагинален само свирни... 8-)

ubuntureload
08-26-2009, 13:11
Като го вади му пусни малко от вълшебния анален секрет .... :D

loveme
08-26-2009, 13:13
ем ти си правила компромиси ..ся го помоли той да направи за теб :)

SummerRain
08-26-2009, 13:35
Може би когато ти каже "Искам еди-какво си" ти вместо да се съгласяваш веднага и после да се чудиш и притесняваш какво да правиш, трябва да му кажеш "Аз пък имам желание за еди-какво си" . Разговорът в една(голяма) част от случаите помага.

martini
08-26-2009, 13:38
Може би когато ти каже "Искам еди-какво си" ти вместо да се съгласяваш веднага и после да се чудиш и притесняваш какво да правиш, трябва да му кажеш "Аз пък имам желание за еди-какво си" . Разговорът в една(голяма) част от случаите помага.

+1

Кажи му какво предпочиташ и му напомни,че не само ти трябва да даваш в секса....

t0d1t0
08-26-2009, 15:48
Изсери му се на уЯ няколко пъти и му накльопай чаршафите да видим дали ще иска после пак http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/crazy.gif

Draki3
08-26-2009, 15:49
Е какво толкова... вади вазелина и почвайте... ще правите 4-5 пъти у газо, па накрая ще писне, ще видиш.

dead_princess
08-26-2009, 15:50
Здравейте. Много съм отчаяна, направо не знам какво да правя. Имам приятел с който се обичаме вече от няколко години и всичко е супер, винаги съм му давала всичко, което е поискал в леглото и то с удоволствие. Гълтам му, давам му да ми свършва на лицето, обличам перверзни дрешки за него, анален секс и т.н. но напоследък се е фиксирал изключително много на тема анален. Нещата стигнаха дотам да ми заяви наскоро, че му било омръзнало вече вагинален и иска отсега нататък само в гъза. На мен по принцип ми харесва, но естествено вагинално ми допада повече. Направо не знам какво да правя, какво бихте ме посъветвали.


Ми казваш му така; Ще се редуваме,2 пъти анален и след това 1 път вагинален... Сори,ама не се сещам за друго,щот' съм мноо прост,ама чесТно.. 8-)


Едит: Ако си търсиш момче само за секс,и то вагинален само свирни... 8-)


Верно си много проС :)

Anarchya2
08-26-2009, 16:08
Здравейте. Много съм отчаяна, направо не знам какво да правя. Имам приятел с който се обичаме вече от няколко години и всичко е супер, винаги съм му давала всичко, което е поискал в леглото и то с удоволствие. Гълтам му, давам му да ми свършва на лицето, обличам перверзни дрешки за него, анален секс и т.н. но напоследък се е фиксирал изключително много на тема анален. Нещата стигнаха дотам да ми заяви наскоро, че му било омръзнало вече вагинален и иска отсега нататък само в гъза. На мен по принцип ми харесва, но естествено вагинално ми допада повече. Направо не знам какво да правя, какво бихте ме посъветвали.
Остай го малко на рачички и да видим после дали ша му е умразнало....

Seattle
08-26-2009, 16:31
Не му давай квото иска и когато си поиска.( немога повярвам че го казвам ) Такива момичета много бързо ни омръзват.
Но така както си почнала, трудно се обръщат нещата въпреки че не е невъзможно.

а, btw iwancho до там ли стигнахме е момче да се предлагаш така :razz: