PDA

View Full Version : Lovex



XxPsychicSuicidexX
08-26-2009, 14:13
Някой слушал ли ги , има ли тука техни фенове???
Само ще кажа, че са великолепни :grin: Мн радват... А който не знае за какво става въпрос: Lovex са глейм рок/метъл група от Финландия.
http://content.foto.mail.ru/mail/kristik_l_88/LOVEX/i-236.jpg
Албумите им можете да изтеглите от Zamunda
Един поздрав за вас:
Тук! (http://www.youtube.com/watch?v=RyP24d8LHv8//url)
Ето и малка информация за тях:
Историята започва през зимата на 2001-2002, когато стари приятели, които свирели в различни групи дълго време, решили да се съберат заедно и да свирят рок музика с голяма емоция и най-вече да се забавляват.Но пътят към успеха бил труден и изморителен.След няколко години, участия и известни промени в групата, нещо се случва... Lovex започват своята музикална кариера на голямата сцена март 2004. Те комбинират арогантното звучене на рок енд рола от 80-те и днешните високи технологии.Шестe члена на групата имат звучене и сила на 60 души.Те правят музика със силна емоция и голямо желание без да се интересуват как ги описват останалите.Единствената цел на Lovex е да свирят рок едн рол по начинът по който трябва да бъде изсвирен-също така силно, направо от сърцето."Рок едн ролът е наркотик…и ние сме дилъри"-казва Сами. Името на групата идва от посланията на песните.То съдържа две думи-ЛЮБОВ и БИВШ (ЕКС)."Това е едновременно най-лошото и най-добро име"-казва Вивиан. Lovex е рок група от Тампере, Финландия и се състои вокала Тион (Torsti Makinen), китаристите Вивиан Син'амор и Сами Блек, кийбордиста Кристиан, барабаниста Джулиан Дрейн и басиста Джейсън.Това обаче на са истинските имена на момчетата.Всички използват псевдоними. Август 2005 Lovex издават дебютния си сингъл "Bleeding", който се изкачва до второ място във финландския чарт за много седмици.Следващият сингъл "Guardian angel" е издаден 1.2.2006, а малко по-късно излиза и дебютният им албум "Divine Insanity" (1.3.2006)
А, бтв, тази информация е от укипедията,а ако има някой който знае повече неща за тях да пише.



ENJOY!
:smt007

TellMeYourName
08-26-2009, 14:24
тия са повече гей дори от HIM

XxPsychicSuicidexX
08-26-2009, 14:34
тия са повече гей дори от HIM
И к'во та ебе, ама музиката им е яка ,нали
Keep Rocking! ;)

TellMeYourName
08-26-2009, 14:55
не, след като слушах няколко песни заключих, че музиката им е яко тъпа...gay rock

XxPsychicSuicidexX
08-26-2009, 15:03
ок, поне недей да ги обиждаш :shock: 8-) :booooomb:

twinski92
08-26-2009, 17:04
Харесват ми, вече свалих дискография :grin:

vampire_girl_
08-26-2009, 17:16
Преди години ги слушах...после ми станаха тъпи,а сега са ми и противни.
Има само една тяхна песен,която все още ме радва.

music_pirate
08-26-2009, 17:35
gay rock

йееп : )
нещо не ме радват