PDA

View Full Version : Как момичетата да се харесат на момчетата ?



superkiids
08-26-2009, 16:32
ами търсим си гаджета така, че помогнете ! как да се харесаме на едно момче ???
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

w0sh
08-26-2009, 16:52
Момчетата харесват, като им се слагате.

Hilary_
08-26-2009, 16:59
^ пфф не е вярно ... :? :?

Напротив .. трябва да им покажете, че не сте като останалите, които "им се слагат" ... :x :? :? иначе просто ще бъдете поредните бройки ... :?

Опитайте се да се сприятелявате с повече момчета ... опознавайте ги ... ии всичко останало с времето ще си дойде...

Zaharinka
08-26-2009, 17:44
Жената и е вродено да привлича мъжа.Айде ако има химия има ако няма,намери си някой,който да те харесва. 8-)

ShtrudeL
08-26-2009, 17:48
Като не се лигавят излишно.

alexxxxx51
08-26-2009, 18:29
Ами дръж се естествено , бъди себе си :) ..така :p

kindergarden
08-26-2009, 18:34
пишеш си табела секс+свирки такса държане на ръце гушкане правене на драми и те така 8-)

Riva
08-26-2009, 18:38
Стъпка 1:Слагаш си по-малък сутиен за да изглеждат нянките големи.
Стъпка 2:Купуваш си колан на който пише SEXY(при положение че нямаш).
Стъпка 3:Отиваш на местния агро събор.
Great success!

ByK
08-26-2009, 19:22
а аз си живея толково време без гаджета и кфо умрела ли съм :o

w0sh
08-26-2009, 19:29
а аз си живея толково време без гаджета и кфо умрела ли съм :o

Само гледам аватара ти и знам, че яко те тресат хормоните.
Направо като желе върху пералня.

Sa6eks
08-26-2009, 19:47
ами търсим си гаджета така, че помогнете ! как да се харесаме на едно момче ???
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar
Еми кажи от кой квартал си и ще измислим нещо :D

Хаха майтаб :) Както каза @wosh и @Riva това е.. после сами идват.

tuzaro
08-26-2009, 19:55
покажи си циците, ако са хубави та зимам

coolness
08-26-2009, 20:00
покажи си циците, ако са хубави та зимам
Ехх tuzaro много са важни тия цици вее :D

rozovsluncho
08-26-2009, 20:11
Ми аз съм на мнение,че мъжете(момчетата де) трябва се опитват да ми се харесат не аз на тях 8-) Незнам какъв съвет да ти дам... да си забавна,да се подържаш (тфа не значи 5 тона гримове :) ) и да си себе си най-важното :) :-)

Brooklyn
08-26-2009, 20:11
Те са лесни слагат малко по-секси дрехи ,и пича веднага хлътва .Независимо каква е ,може и проста като бастун да е ,работата се урежда.Вече от там нататъка и ако е умна ,в което се съмнявам,работата става дебела .

ValzZi
08-26-2009, 20:12
а аз си живея толково време без гаджета и кфо умрела ли съм :o

Само гледам аватара ти и знам, че яко те тресат хормоните.
Направо като желе върху пералня.

не си УМРЕЛА .. вижда се .. абе не може да пуснеш тема в някой сайт и да намериш отговор на това как да си намериш гадже .. е поне ако държиш да си влюбена де .. иначе получи достатъчно предложения ..

tuzaro
08-26-2009, 20:12
покажи си циците, ако са хубави та зимам
Ехх tuzaro много са важни тия цици вее :Dто кат няма с кво да си играя, за кво ми е. 8-)

Dimana99
08-26-2009, 20:14
Момчетата избират :)

marti93
08-27-2009, 16:28
бъди естествена и се усмихвай ,ако си харесаш някои пусни тема "а сега като харесвам 1 момче кво да правя'' и така :grin:

MaLkaTa_LaDy
08-27-2009, 18:13
О боже... Какво значи "Да се харесаш на момчетата"? Ти смяташ да се променяш заради тях ли? Вместо те да те свалят и да се опитват да ти се харесат. Каква глупост... Имай малко самочувствие!

3vR
08-27-2009, 18:16
абе доста е относително... възраста е важна, щот всички проумяваме едно и също накрая, но повечето по различно време... какво имам предвид ли, един цитат:

"Бате, и аз преди гледах красотата в жените, ама сега разбрах, че има по-важни неща от това една жена да е красива"

ако разберете какво имам предвид, значи знаете за какво иде реч, ако не разбирате, най-бързия вариянт е да се направите на курвички ;)

MaLkaTa_LaDy
08-27-2009, 18:19
"Бате, и аз преди гледах красотата в жените, ама сега разбрах, че има по-важни неща от това една жена да е красива"

ако разберете какво имам предвид, значи знаете за какво иде реч, ако не разбирате, най-бързия вариянт е да се направите на курвички ;)

Искаш да ми кажеш, че курвичките са красиви ли? :-o

therichbitch
08-27-2009, 19:32
Те са лесни слагат малко по-секси дрехи ,и пича веднага хлътва .Независимо каква е ,може и проста като бастун да е ,работата се урежда.Вече от там нататъка и ако е умна ,в което се съмнявам,работата става дебела .
мъжете не обичат умни жени, а пък ако са и по- умни от тях, става трагично, просто това удря по егото на един мъж и той се чувства несигурен и недостоен. Също така съм забелязала ,че момчетата харесват кокетни момичета с тенденция към лигли, което е адски тъпо, но...

bebe7o0oyYy
08-28-2009, 12:27
бъди себе си ... друг начин няма, ако търсиш сериозна връзка, разбира се ... иначе, хората си го казаха... праиш се на курва и момчетата ще те вземат за едната бройка 8)

slun4ice_90
08-28-2009, 14:52
^ пфф не е вярно ... :? :?

Напротив .. трябва да им покажете, че не сте като останалите, които "им се слагат" ... :x :? :? иначе просто ще бъдете поредните бройки ... :?

Опитайте се да се сприятелявате с повече момчета ... опознавайте ги ... ии всичко останало с времето ще си дойде... Аз затова реших,че в компанията на момчета ми е добре. :grin: :-P + 1

lipsvashh_mi
08-28-2009, 19:31
излизаш повече,запознаваш се с повече хора-в това число и момчета и почвате да общувате....
бъди себе си и все с някой г-н ще се харесате и евентуално ще сер вземете...
при всеки случай няма да стане като стоиш пред компа и задаваш умни въпроси по форумите :D

haritov
08-28-2009, 19:37
Аз лично ги мразя,прекалено разголените и тем подобни курви!
Предпочитам нормално облечено момиче,което да се държи добре с мен и най-важното да намираме общ език.

YouAreAnIdiot
08-29-2009, 14:51
Еми .. бъди усмихната от там идва чара и не се прави на това което не си :)

Lillly
08-29-2009, 21:52
Аз лично съм забелязала че колкото по естествено се държа толкова по добре .. :)

TheNewReligion
08-29-2009, 22:34
ТърсиТЕ? Брей...
Не се старайте да се харесате, но не правете и обратното.

pwnage
08-30-2009, 06:50
Според мен не е достатъчно само да се усмихваш или да си с секси облекло.Както някои потребители казаха,важно е да си освободена при разговорите с него или в неговата компания. Тъпо е да се твърди,че мъжете не харесваме умни жени,защото е много по-гот да умееш да се разбираш с бъдещата си приятелка,както се разбираш с приятелите си. Ако си спокойна и естествена нещата ще се наредят.


А относно това глупаво изказване:


О боже... Какво значи "Да се харесаш на момчетата"? Ти смяташ да се променяш заради тях ли? Вместо те да те свалят и да се опитват да ти се харесат. Каква глупост... Имай малко самочувствие!

1. Никой не я кара да се променя,защото ако не е себе си това рано или късно ще си проличи ако продължи да общува със същият младеж.

2. Не е закон,че само ние и постоянно ние да сваляме жените.

3. Самочувствието в големи дози е толкова ''болна реалност'' на подрастващите момичета,че не е истина как може да ви попречи в живота. Ами ако и ние тръгнем да се фръцкаме със самочувствието без покритие кво става тогава?