PDA

View Full Version : БГ ГРУПИРОВКИ



shadow4
08-26-2009, 16:39
Какво знаете за бг групировките СИК ВИС ТИМ и прочие ?

TuAF
08-26-2009, 17:45
Нищо.

amk933
08-26-2009, 17:57
Много, за съжаление, но не ми е работа да го разправям на ляво и дясно.

bulgarian1878
08-26-2009, 18:28
Знам каквото ми трябва и ми е интересно, но не мисля, че в свободен форум е добре да се коментират подобни неща. Пък и знаеш какво стана със Стоев, който твърдеше, че знае много.

Bimmer
08-26-2009, 18:36
едит: Изтрито, че да не се правя на играч.

amk933
08-26-2009, 18:40
^Формално - да, реално - не....

Bimmer
08-26-2009, 18:43
едит: Изтрито, че да не се правя на играч.

amk933
08-26-2009, 20:42
^Не мога да ти кажа това, което знам да го разбереш. Не искам просто. Иначе повярвай ми ВИС е жива, ТИМ също. Жоро Илиев след като умря, доста хора го наследиха. Мога и имена да ти кажа, но не ги знаеш, защото не са публично известни... ТИМ е основно по морето...Ама не ми се пише. Потискащо ми е по ред причини, а такива хора не заслужават ничие внимание. :)

bulgarian1878
08-26-2009, 22:00
amk е прав. ТИМ разраства, но не са единствени.

Cerveza
08-26-2009, 22:37
Брей, вие сте ебати играчите!

EcTeTa
08-27-2009, 02:06
е някой няма ли най-накрая да ни просвети ?! Хайде ти Американофила не прикриваи информация !

LadyDi
08-27-2009, 07:49
едит: Добре. Няма да споря.

Не мога да ти кажа това, което знам да го разбереш. Не искам просто. Иначе повярвай ми ВИС е жива, ТИМ също. Жоро Илиев след като умря, доста хора го наследиха. Мога и имена да ти кажа, но не ги знаеш, защото не са публично известни... ТИМ е основно по морето...Ама не ми се пише. Потискащо ми е по ред причини, а такива хора не заслужават ничие внимание. :)
Ами по морето. А кой, според теб, купи Bulgaria Air?

Bimmer
08-27-2009, 09:48
едит: Изтрито, че да не се правя на играч.

tuzaro
08-30-2009, 20:28
и кво като е свободен форума, те точно с ваш ше се занимават, смех голем :lol: ся очаквам да ми кажете че сте знакови фигури в българския ъндърграунд, вие сте един от първите цигулари майна... Освен тва в на Жоро Стоев книгите пишеше неща които вече се знаеха, ама и на него му се искаше да цока пари майна. Нема ги вече старите лица които наистина бяха мутри в истинския смисъл на думата.

amk933
08-30-2009, 20:33
е някой няма ли най-накрая да ни просвети ?! Хайде ти Американофила не прикриваи информация !

Аз, ако исках да те просветя, щях. Но форумите не са местата, на които се пишат или говорят такива работи. ;)

YouKnowImBetterThanYou
08-31-2009, 15:46
е някой няма ли най-накрая да ни просвети ?! Хайде ти Американофила не прикриваи информация !

Аз, ако исках да те просветя, щях. Но форумите не са местата, на които се пишат или говорят такива работи. ;)

Точно интернет е мястото, където се говорят "такива" работи. А именно най-големите глупости! Защото всеки може да пише каквото си поиска, а ти просто си от онези, които искат да привлекат интерес към себе си, но кого изобщо го ебе? Подчертаваш, че имаш връзки, после обаче казваш, че не можеш да говориш за това. Всъщност защото не можеш и да кажеш нищо по темата. Точно както tuzaro каза, че някои от вас се изкарвате почти като знакови фигури в българия ъндърграунд. Ама какво да се прави, интернет е все пак. Тук пишките винаги са над 20 санта и прочее...

amk933
08-31-2009, 16:57
е някой няма ли най-накрая да ни просвети ?! Хайде ти Американофила не прикриваи информация !

Аз, ако исках да те просветя, щях. Но форумите не са местата, на които се пишат или говорят такива работи. ;)

Точно интернет е мястото, където се говорят "такива" работи. А именно най-големите глупости! Защото всеки може да пише каквото си поиска, а ти просто си от онези, които искат да привлекат интерес към себе си, но кого изобщо го е**? Подчертаваш, че имаш връзки, после обаче казваш, че не можеш да говориш за това. Всъщност защото не можеш и да кажеш нищо по темата. Точно както tuzaro каза, че някои от вас се изкарвате почти като знакови фигури в българия ъндърграунд. Ама какво да се прави, интернет е все пак. Тук пишките винаги са над 20 санта и прочее...

Хаха. Хубаво. Аз нямам връзки, но за съжаление в семейството (не майка ми или баща ми), да кажем много близък роднина се ожени за едно от тези същества, чиито глупости слушам на всяко събиране, защото се налага, когато е цялата рода с всички останали и те да са там. И таква фигурки съм засичал покрай тях, че ти е бедна фантазията. Ти, ако щеш вярвай...

love_enrique
08-31-2009, 18:58
Аз пък мисля,че докато не започне да се говори повече за тея неща,ако не в медиите,то поне в интернет няма да се променят нещата.Тва като с мутрите и престъпниците-всички ги знаем обаче официално са неизвестни.А и би ми било интересно някой да даде повече инфо или поне най-общо описание на въпроса,щото аз такива връзки нямам и няма откъде да знам за тея групировки

amk933
08-31-2009, 20:56
Аз пък мисля,че докато не започне да се говори повече за тея неща,ако не в медиите,то поне в интернет няма да се променят нещата.Тва като с мутрите и престъпниците-всички ги знаем обаче официално са неизвестни.А и би ми било интересно някой да даде повече инфо или поне най-общо описание на въпроса,щото аз такива връзки нямам и няма откъде да знам за тея групировки

Най-общо казано: утрепки, които са забравили откъде са тръгнали и се делят от семейството. Дебели в черно с няколко мерцедеса, дежурното Верту, Армани, Долче и Гергана, Версаче и т.н. няма какво да ги коментирам. Обикновено жените им накичени в диаманти, кухи като изгнил дънер, но надути, та виждало ли си е. С префърцулена походка и много тъпо чувство за хумор (ако въобще се намира някакво). Не инвестират в образование, защото то това какво е изобщо? По-важно е моторчето като на Роман Абрамович и т.н. И още какво ли не глупости. Освен това като седнеш с такива на една маса не можеш да завържеш и елементарен разговор поради обилното количество мозъчни клетки останали в главата им и теми различни от изпраните пари на БКП. Половината са кухи социалисти и са много зле. Трагедия в 16 действия като в съветски филм, това е истината, другото - не му е тук мястото. ;)

П.С: И винаги се опитват да направят впечатление с някви тъпи реплики от сорта на "Ножица за пури имате ли?", казано на висок глас и с повелителен тон. И Кохиба задължително, която дори и да не харесват топят в уиски, за да не останат по-назад от милите другари.

tuzaro
08-31-2009, 21:03
пич незнам кви са тия ъндърграудъри, ама тая история по ми прилича на чичковците от кварталната кръчма... Ако си мислиш че са такива големите хора, бъркаш много.

amk933
08-31-2009, 21:08
пич незнам кви са тия ъндърграудъри, ама тая история по ми прилича на чичковците от кварталната кръчма... Ако си мислиш че са такива големите хора, бъркаш много.

Не не са чичковците от кварталната бирария, защото в случая става за огромни количества пари, а и точно този момент, който описах няма и да предположиш с кого се разиграва. :?

Надали чичковци от кварталната бирария си говорят кой колко хотела има в Банско и какъв си е купил последно...

tuzaro
08-31-2009, 21:11
епа кажи за кой става въпрос, нали си с връзки нема кой да те пипне.

amk933
08-31-2009, 21:21
епа кажи за кой става въпрос, нали си с връзки нема кой да те пипне.

Аз не съм с връзки и ги ненавиждам тези хора. Прочети защо съм седнал с тях на една маса - да не мислиш, че по собствена воля? Направо ми се драйфа от такива, но се преживява.... Седиш блееш в една точка и броиш минутите, пък и обикновено има много свестни хора (поне 1-2 други), с които си намирам приказка, защото обикновено ги виждам по общи събития... Отврат! Много ги ненавиждам. :? Колкото по-често ги виждам, толкова повече ми се драйфа и ме отблъскват всеки път повече и повече... Наще също не ги понасят...

YouKnowImBetterThanYou
09-01-2009, 10:59
Жалко за семейството от описаната ситуация, стереотип за дебеловрати новобогаташи. Поне имат пари, айде все някога може и да ти помогнат с нещо в даден момент. Като цяло парите и властта би трябвало да правят хората благородни, но все пак явно простаците си остават простаци и са преследвани от комплексите си цял живот. Ама да не доразвиваме теории.

malone
09-01-2009, 14:05
Тези хора които описва amk933 много ми приличат на партизаните които след 9-ти колеха и бесеха в България.От части съм съгласен с твоето мнение,но има и твърде множество изключения.Да вземем ТИМ те изкупуват масово земи и се различават от тази война която се водеше 90-те години и първите пет години от новия век.Тяхният манталитет на действие се различава в една голяма част от тази пошлост на ланците и обясняването на висок глас кой колко коли и хотели има.Не съм чул за тази групировка да се каже че са убили този и този човек или нещо подобно.(разбира се приемам факта че много неща именно за подземния свят остават скрити)

bulgarian1878
09-01-2009, 19:01
Първо - не съм "ъндърграунд"-ър, а amk правилно ви написа, че тук не се говорят подобни неща. Както не се говорят и доста други, които аз пък си пиша на своеволие, но всеки си решава.
Второ - не, не съм "нек`ъв гангстер", щото съм ги надживял тия неща. Иначе недей се коси, когато бях на 15-16 и аз се движих с по двадесет човека в дискотеките и аз имах протекциите от местните мутри. Е, не съм се срещал с Маргините, да речем, и прочее други неща, но със сигурност знам повече от някои други хора. /не визирам никого/ Въпросът е, че тия неща са минало и не искам да се сещам за тия глупост Както и да е.

А относно Георги Стоев - едва ли си прочел и едва ли знаеш всичко за него, че да твърдиш, че казаното от него било "вече известно". Странно защо доста неща за мен не бяха известни, при условие, че от както се помня се интересувам от тези теми и съм питал хора, които познават лично доста герои на Стоев, Калчев... И то не някакви познати, спокойно.

Както и да е. Сам каза, в интернет пишките все са над 20 санта, да. На мен обаче си ми седи колкото си е, споко. ;) Пък и те виждам, че вееш червено знаме с коловрат от долу. Е са, пък да ти кажа и аз нещо - в интернет освен, че пишките са все над 20 санта, и националистите са много. ;) Ама айде да не говоря така, защото наистина не те познавам. Ама не говори и ти за мен примерно с пренебрежение. Ела, запознай се с мен и миналото ми, та тогава говори пренебрежително.

А относно amk - доста различия имаме с него, но в тази тема е доста прав. И няма да е лошо да се проумеете написаното от него. Аз също ги ненавиждам тия утрепки!

MrUndaztood
09-02-2009, 18:54
И аз имам такива познати. Златко Баретата примерно са първи приятели и съдружници с чичо ми в София.
Баща ми познава и наемен убиец работещ за тях.Разправял ми е и как въпрсоният живее. Живее ден за ден и с мисълта,че днес ако той не убие,ще бъде убит. Няма нищо на негово име,живее по хотели. И т.н,и т.н
Чичо ми беше и бивш министър в предишното жалко правителство (не беше от отстранените).
Много са ми разправяли,виждал съм ги и въпросните,но по принцип колкото по-малко знам,толкова по-добре.



Определено не са толкова черни колктоо ги изкарват политиците.В случая е - крадеца вика дръжте крадеца.

bulgarian1878
09-02-2009, 20:39
О, постът ти много ми хареса, приятел! Много добре го написа. Проблемът в мутренските групировки не са известните прякори.

KarlDionic
09-03-2009, 06:30
малеее баси мафиотите тука... е амк като си им бил на събранията що не сложи една бомба под масата да ги гръмнеш ве... или поне да се опиташ да ги предадеш нещо... твойте американци как се отърваха 30-те години с един човек забравех му името гонил ги до дупка и накрая ги натикал всичките и оня италианеца също ама и на него му забравих името... дето накрая го взривили на един мост барабар с бодигардите му... и защо не могат да се говорят такива неща страх ви е някой да не ви засече и намери ли кво...

bulgarian1878
09-03-2009, 07:57
Предложението за бомбата ми хареса. :lol: Канят те на сватба, отиваш и даваш подарък - едно кашонче опаковано в червена хартия и панделка. А от вътре се чува "тик-так-тик-так".

Е па що не може да се говори ли? Ми добре, да речем, че ни е страх да? Т.е. за другите не знам, ама представи си, че мен ме е страх? :-D Нищо, че говоря и пиша за далеч по-опасни неща от обикновенни мутренски мафиотски босове. :D

amk933
09-03-2009, 15:40
малеее баси мафиотите тука... е амк като си им бил на събранията що не сложи една бомба под масата да ги гръмнеш ве... или поне да се опиташ да ги предадеш нещо... твойте американци как се отърваха 30-те години с един човек забравех му името гонил ги до дупка и накрая ги натикал всичките и оня италианеца също ама и на него му забравих името... дето накрая го взривили на един мост барабар с бодигардите му... и защо не могат да се говорят такива неща страх ви е някой да не ви засече и намери ли кво...

Ееее, чакай малко. Аз знам най-общи неща. Кой кого наследил защо и т.н. Не знам разпределението на наркотрафика из България. Ти да не мислиш, че те си говорят пред мене следното:
-Да знаеш братоо утре на Калотина в 3:50 ще мине тир с регистрация 4148-148 и в задната гума ще има три кила чиста дрога... 8-)
Аз ако го знаех това надали щях да мога да пиша в този форум. По-скоро червеите щяха да пируват... :lol:

MrUndaztood
09-03-2009, 23:30
малеее баси мафиотите тука... е амк като си им бил на събранията що не сложи една бомба под масата да ги гръмнеш ве... или поне да се опиташ да ги предадеш нещо... твойте американци как се отърваха 30-те години с един човек забравех му името гонил ги до дупка и накрая ги натикал всичките и оня италианеца също ама и на него му забравих името... дето накрая го взривили на един мост барабар с бодигардите му... и защо не могат да се говорят такива неща страх ви е някой да не ви засече и намери ли кво...


Ихиии колко сме смели.Да не си от Холивуд случайно

shadow4
09-04-2009, 13:44
браво браво аз вече бях решил че темата ще замре ама вие добре почнахте да я развивате

malone
09-04-2009, 14:19
браво браво аз вече бях решил че темата ще замре ама вие добре почнахте да я развиватеХаха хвала пред твоя пост хвала пред тебе че подължаш темата жива. :D

kerata
09-09-2009, 01:06
не мисля,че ТИМ са групировка

zayo95
09-12-2009, 12:30
Вижте пичове. Аз за мене си знам. Прочел съм всички книги на Георги Стоев и знам каквото си ме интересува. За хората, които също знаят: Съветвам ви да не говорите, защото все ще се намери някой, който да ви наругае и да ви каже, " че сте големи разбирачи". Специално се обърщам към фена на Локо Пловдив. Пич това, че можеби си виждал Георги Илиев на живо и че приятелите ти от клуба са ти казали две- три приказки незначи, че ги разбираш нещата. Нямам нищо против теб или Локомотив Пловдив, но другят път като се правиш на голям разбирач, обяснявай по добре и ако може със точки и запетайки.