PDA

View Full Version : Плюя кръв?



IrrieSkyline
08-26-2009, 18:54
днес го установих.

Bimmer
08-26-2009, 19:00
Ако нямаш проблеми със зъбите/устните/езика (говоря за удар и т.н.), мисля, че е добре да посетиш лекар.

IrrieSkyline
08-26-2009, 19:01
Какви са опциите? Какво може да ми има? Няма удар.

Bimmer
08-26-2009, 19:16
Еми не знам, понякога венците кървят, може да си си прехапал устната или езика, ама като се замисля - не би трябвало чак да плюеш... Еми сега няма да те плаша с нещо, за което въобще не съм сигурен и е на базата на сериали, не би трябвало да ти навреди да се консултираш най-малкото с лекар ;)

smeshnik
08-26-2009, 19:30
ако не е от устната кухина е сериозно

IrrieSkyline
08-26-2009, 19:32
Не е.

TheGirlNextDoor
08-26-2009, 20:15
лекар??

dan40123
08-26-2009, 20:22
виж дали не е от сливиците
и сигурна ли си че е кръв?

svetlidim
08-26-2009, 20:34
Така, доколкото се осведомих бързо по темата......излиза,че е някакъв вътрешен кръвоизлив. :(
Ето и още инфо

Това може да са и симтоми на изострен фаренгит, които може да се провокира точно в този сезон от рязка смяна на климата,
след къпане в студена вода,след злоупотреба с цигари, пиене на студена бира, прекалено много говорене , след употреба или вдишвеане на химикали, пиене на силно газирани напитки ,кафе и др.
При фаренгит структурата на лигавицата на устата става много зърнеста, видимо набраздена с капилярчета, които могат да се спукат след силни напъни на отхрачване, а за да го омекотиш -гаргара с топла ! отвара от лайка, парни инхалации, никакво студено и ли горещо ,без рязка смяна на температурите, ама най-добре на лекар !

IrrieSkyline
08-26-2009, 22:16
Ей, благодаря много. Скачам на лекар утре!

faststep
08-27-2009, 06:01
Може да имаш туберкулоза. :( После кажи какво е станало.

IrrieSkyline
08-27-2009, 08:51
Може да имаш туберкулоза. :( После кажи какво е станало. Пф. И аз тва се опасявам, защото дори има откъде да съм се заразила. Фаак. Ше пиша, да.

mimityy34
08-27-2009, 12:56
|
Може да имаш туберкулоза. :( После кажи какво е станало. |
Тя е права .. когато бях 6 клас родителите ми много се бяха изплашили защото и аз като теб плюех кръв , аз ходих на лекар и ми казаха , че е възмножно да съм имала туберколкоза , защото мантуто ми не ставаше (нали това което правят на всеки ученик в 5-ти клас) правиха ми много изследвания пиех хапчета и дори щях да лежа в болницата заради това нещо .. сега аз не мога да ти помогна , мога само да ти кажа че със СИГОРНОСТ трябва да отидеш на лекар защото може да стане по-зле и от моето нещо .. Сега не се опитвам да те плаша :) но аз вече спрях да плюя кръв , но това е лошото , че когато плюех кръв свикнах всеки час да плютя кръв и сега постоянно имам храчки ;)
Но отиди на лекар ;)

IrrieSkyline
08-27-2009, 19:30
На мен ми се случи веднъж след напъване да излезе нещо, може и да съм го разранила, след тва нямах никвите проблеми... нооо все пак утре ще отида на лекар. Само да не искат да ми правят изследвания...