PDA

View Full Version : Майкъл Джексън



SunnyTime
08-26-2009, 19:00
Здравейте съфорумници :)

Както знаете преди близо четири месеца почина Краля на попа Майкъл Джексън...Именно затова реших да направя тази тема...Нека тук да се съберем всички ние, верните фенове на покойния певец и всеки да казва с какво е допринесъл той за живота на всеки един от нас...Както и още много факти от живота му...кога за пръв път чухте негова песен и разбрахте какъв човек е всъщност :)

А ако има такава тема просто заключете тази :)

И още нещо ако някой не харесва певеца нека да не пише обидни коментари...

w0sh
08-26-2009, 19:06
С абсолютно нищо не е допринесъл.
Повече ми пукаше за смъртта на Дарт Вейдър.

Celence
08-26-2009, 19:11
хахаха, преди точно 2 месеца, a не 4, умря, верни феньо (така ли се пише думата?)

освен тва в тоя форум няма да намериш много хора, дето го харесват. поразходи се по "по-порастнали" форуми ;p

francheska9
08-26-2009, 19:14
obojavam michael :oops: :oops: :oops: izrasnah s negovite pesni :-) :-) :-) toi e unikalen :P

SunnyTime
08-26-2009, 19:22
Celence Ами съжелавам ОБЪРКАХ се :) вместо 2 съм натиснала 4 не са кой знае колко далече бутоните един от друг

а ти Франческа ако искаш остави скайп да си чатим :)

teenems
08-26-2009, 19:42
аз също съм от феновете .
от 4-5-6 годишна някъде го слушам
по тв-то бях видяла
Billie Jean и много ми хареса ,като песен и клип също
после и Thriller по същия начин и от там взе да ми харесва .
не ми е пукало никога ,че от черен е станал бял или пък за носа му .
когато са ми казвали нещо за носа му никога не съм се смяла ,а гледах така ; :?

InnchetO
08-26-2009, 20:37
И аз още от малка го харесвам.. спомням си, че играх Вайс Сити и пусках все радиото с ретрото понеже там пускаха Billie Jean и много се кефех :-D

Много хубави песни има и е допринесъл адски много за музиката като цяло. Да почива в мир :)

D0ll
08-26-2009, 22:11
Обожавам Майкъл и песните му...всичките са смислени,клиповете му са като минифилмчета... :smt007 Любимата ми е пегова песен е You Rock My World :smt007 ... На прощалното парти в негова чест тук във Варна имаше наистина много хора... :-k :-k

teenems
08-26-2009, 22:12
И аз още от малка го харесвам.. спомням си, че играх Вайс Сити и пусках все радиото с ретрото понеже там пускаха Billie Jean и много се кефех :-D

Много хубави песни има и е допринесъл адски много за музиката като цяло. Да почива в мир :)

а и аз го правих тоя номер с Vice city супер много се кефех 8-)

Jeuelle
08-26-2009, 23:01
хахаха, преди точно 2 месеца, a не 4, умря, верни феньо (така ли се пише думата?)

освен тва в тоя форум няма да намериш много хора, дето го харесват. поразходи се по "по-порастнали" форуми ;p
Какво имаш предвид?

bathory
08-26-2009, 23:55
Оф всички станаха големи фенове на Майкъл след смъртта му..
Слушала съм музиката му, но съм му била кой знае какъв фен..
Фенове са вуйчо и майка ми /благодарение на тях съм слушала песните му/..
А ти за к'во се правиш бе? Ако си истински фен, няма да го изтъкваш така! Ебаси!! http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

SunnyTime
08-27-2009, 07:33
И аз още от малка го харесвам.. спомням си, че играх Вайс Сити и пусках все радиото с ретрото понеже там пускаха Billie Jean и много се кефех :-D

Много хубави песни има и е допринесъл адски много за музиката като цяло. Да почива в мир :)

а и аз го правих тоя номер с Vice city супер много се кефех 8-)

Даа в тази игра найстина доста често пускаха Били Джиин :)

LadyDi
08-27-2009, 07:35
Харесвам му някои песни. Не бих казала, че съм му най-голямата фенка.

TellMeYourName
08-27-2009, 07:56
нека се съберем и да поплачем :-#

MonSitY
08-27-2009, 08:48
може съм малка (15),но ценя хубавата музика :) имам доста любими негови парчета не мога да определя точно кое надделява 8)

Jeuelle
08-27-2009, 10:03
Не слушам песните му по 24 часа в денонощието, нямам негови плакати в стаята си , не знам вски детайл от живота му , но ми стана ужасно тъжно , коагто рабзрах , че си е отишъл.
Има велики , исторически песни - и никой, ама никой не може да го отрече.
Това, че повечето от вас са се заровили в един-два стила и не си подават главата навън , си е лично тяхна работа. Млък!

Bianca
08-27-2009, 10:14
нека се съберем и да поплачем :-#
Или пък групово да те засипем с козя сперма.
Не ми пука, че бил негър, пък после станал бял, не знам си какво, не знам си що.
Не съм му голяма фенка, не съм слушала денонощно негови песни, но определено е имало моменти, в които съм тъжна и просто съм пускала негови песни. Уважавам творчеството му, както и това, че е променил музиката. И трябва да се научите да разграничавате човека от музиканта.
Прослушала съм негови песни, когато съм била малка, а любимите ми негови песни са They don`t care about us и Earth song.

Celence
08-27-2009, 10:59
eто един полезен линк:
http://www.megaupload.com/?d=FSD3RIMG
това е за благотворителната му дейност
300 милиона за болни и изоставени деца не са малко, после вървете вярвайте на джънки таблоидите, че се гаврел с деца...
не знам как да го направя като се кликне и да се отваря направо, затова го качих
да вадя ли списъка с рекордите 8-)

SunnyTime
08-27-2009, 14:19
Ехаа много се радвам че има хора, които го харесват :) това е страхотно :)
А моите любими негови песни са:

:smt007 Smooth Criminal
Give In To Me
They Don't Care About Us
Man In The Mirror
The Way You Make Me Feel
Will You Be There :smt007

Harlequin
08-28-2009, 11:57
Мога да кажа само, че беше Велик. Идолът на тийнейджърите от 80-те и част от 90-те години. Наистина жалко, че почина по такъв нелеп начин. Така или иначе от години не се беше говорило за него. Споменаваха се само неверните слухове и присъствието му в съда. Това беше. За него нямаше бъдеще. Той не можеше да се завърне и да бъде Звезда, както преди. Беше изцеден и всички го виждахме. Това е тъжната истина за него...
И все пак - музиката му остава безсмъртна. Той сложи инициалите си в историята и никой няма да може да ги изтрие. Да, наистина музикалният свят се променя, като се замисли човек, но това е положението. Просто трябва да се примирим, че повече няма да има такива гиганти като него. Той правеше муиката за самата музика, а не за пари. Поклон пред вечната му памет. И дано намери покой там, където е сега.

П.П. - Първата негова песен, която чух беше "Били Джийн". От там тръгна фенството :)

snyk1i
08-28-2009, 20:33
Много ми стана тъжно като умря, уважавам творчеството му - има някои страхотни песни.

babyt0o12
08-29-2009, 07:47
някой си беше написал в подписа "Майкъл Джексън е като Лили Иванова .. не го слушат но му се канят" мисля че е прав преди да умре за кисела слива не го е*баваха ;дд .. амии аз харесвам 1-2 песни..ноо :? не го слушах.. Ама като си кажиш Майкъл Джексън как няма да се сетиш кои е :D

rosinkaaaa
08-29-2009, 09:46
30.08.2009 (утре) ..в 15:30 по случай рождения ден на майкал Джексан и в памет на неговата нелепа смърт..ще се състои събиране на негови фенове и отбелязване рождения му ден ... http://www.imoti-varna.info/files/upload/Odesos/Odesos_Varna1.jpg ..моля всички желаeщи и всички обичащи този човек се отзоват да почетем една легенда.. (моля всеки който би желал да се присъедини към нас да ми пише на лично)

rosinkaaaa
08-29-2009, 09:59
аз лично слушам Майкъл от 5 годишнаа така наречено с него израстнах! Просто той за мене е единствения певец! Друг като него няма и няма и да имаа! Той ее божествено добър! Простоо немога да го понеса още че вече го няма и няма да го видим повече ! :cry: :cry: :cry: :-k :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Oligofren
08-29-2009, 11:02
И аз още от малка го харесвам.. спомням си, че играх Вайс Сити и пусках все радиото с ретрото понеже там пускаха Billie Jean и много се кефех :-D

Много хубави песни има и е допринесъл адски много за музиката като цяло. Да почива в мир :)


Ех спомени...една от причините да играя Vice City беше тази песен :)

InnchetO
08-29-2009, 11:53
^Ако знаеш сега как ми се играе Вайс Сити, ама на шибаната виста не тръгва..

Jeuelle
08-29-2009, 12:29
Трета тема

SunnyTime
08-29-2009, 13:44
аз лично слушам Майкъл от 5 годишнаа така наречено с него израстнах! Просто той за мене е единствения певец! Друг като него няма и няма и да имаа! Той ее божествено добър! Простоо немога да го понеса още че вече го няма и няма да го видим повече ! :cry: :cry: :cry: :-k :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Лелее...аз съм също така...ужасно гадно е...понякога като си легна вечер си мисля че е жив но....Не мога да свикна с тази мисъл рева ден и нощ за него...просто съжелявам че му се случиха толкова неща и си отиде по такъв начин...отхвърлен...Искаше само да задарва хората...Какво му намирате косури...и той е човек като нас...казваше..."И аз като се порежа кървя" ...искарахте го извънземен...Нека почива в мир...Обичам те Майкъл...Честит Рожден Ден... :cry: :cry: :cry: