PDA

View Full Version : Родители и Тя



RoCkSpOt
08-26-2009, 19:31
С момичето ми сега бях ме навън не сами ... баща й не и дава да е с мен ... майка и много ми се кефеше сега като се е прибрала майка й е казала че не съм за нея,че съм и като по-малък брат ... (нисък съм) и сега я питам какво ще правим и тя ми отговаря с няма винаги аз да казвам всичко ! :cry: :cry: :cry: :cry: Много я обичам почти 8 месеца ще станат помогнете мииии :cry: :cry: Немога да спра да рева и немога да се успокоя просто немога :cry: :cry:

w0sh
08-26-2009, 19:34
като за начало спри да ревеш. Освен ако не си хюмне. Ако си, може д аси сложиш високи токове и няма да си нисък.

ChimeRa
08-26-2009, 19:35
Обясни по-подробно за какво става на въпрос, че нещо не мога много много да разбера...

w0sh
08-26-2009, 19:36
Обясни по-подробно за какво става на въпрос, че нещо не мога много много да разбера...

Нисък е и (според него) нейните родители не го харесват заради това.
Освен това е ревльо

ChimeRa
08-26-2009, 19:36
като за начало спри да ревеш. Освен ако не си хюмне. Ако си, може д аси сложиш високи токове и няма да си нисък.

w0sh, стига сдухва още повече човека, бе 8-)

alexxxxx51
08-26-2009, 19:38
Ами нямам идея...имам приятелка на която родителите й не одобряват да е с момчето което обича (приятеля й), но това не я спира ..крият се ...И според мен е голяма грешка да й забранят да се вижда с тебе защото тогава ще го иска още повече(мое мнение.)
Можеш и да пробваш да поговориш с родителите й за това което не харесват в теб(примерно да се промениш в някое отношение)..не знам..

w0sh
08-26-2009, 19:39
Аз не го сдухвам. Аз го сблъсквам с релаността и му давам съвет, който използва качеството му (да е женчо), за да реши проблемите си (да е нисък)

Друия вариант е да кажа някаква измислица, която реално не е осъществима, като например "говори с родителите и"
И "Говори с нея"
И "И какво ти пука какво мислят другите"

RoCkSpOt
08-26-2009, 19:41
като й кажа да говори с майка си тя вика НЕ ТИ ЛУД ЛИ СИ ... не ми дава аз да говора просто незнам беее :cry:

w0sh
08-26-2009, 19:42
Пий Нескуик.
Ако не работи може да се удавиш в сълзи.

LovelyGirl
08-26-2009, 19:45
Чакай, чакай, ти не беше ли онзи, дето все късаше с приятелката си?
Сега кво ревеш..

alexxxxx51
08-26-2009, 19:45
w0sh дразниш..Наскоро бях прочел нещо от сорта на:
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Доказа ми че е вярно :)

w0sh
08-26-2009, 19:48
w0sh дразниш..Наскоро бях прочел нещо от сорта на:
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Доказа ми че е вярно :)

Tуко що направи същото.
Пък Ми е през к.у.р.а дали те дразня.

alexxxxx51
08-26-2009, 19:52
w0sh правиш се на умен, а не си..и стига вече с flooda че и аз почнах заради теб..

ChimeRa
08-26-2009, 19:53
Пий Нескуик.
Ако не работи може да се удавиш в сълзи.

Вече се ебаваш......

ЕДИТ: Чак пък да дразниш - не, но мисля, че трябва да има граници. За сега си забавен в граници 8-) 8-) 8-)

Brooklyn
08-26-2009, 20:21
Горе главата ,ако те харесва ще е с теб ако ще и на инвалидна количка да си ! Питай я директно,няма да сгрешиш.
Иначе за растежа ,яж макарони или се увисвай по-дърветата . :smt023
8-)

ValzZi
08-26-2009, 20:22
w0sh правиш се на умен, а не си..и стига вече с flooda че и аз почнах заради теб..

уоу .. флууд на седмото мнение .. брей брей .. аз пък мисля че w0sh изразява много оригинални мнения апък собственика на темата се ебава защото пусна друга тема където пък казва че размотавал приятелката си и тя накрая скъсала с него и сега щяли да се събират .. дрънци .. я си намери живот и стига си пускал глупави измислени теееееееемиииии !!!!!

LadyDi
08-26-2009, 20:36
Пий Нескуик.
Ако не работи може да се удавиш в сълзи.
Еми, да.
Останалите ще дадат добрите съвети. Все някой трябва да е и по ебавките. Ба, всички сте се приели твърде насериозно.

И аз мисля, че проблема с ръста си е направо проблем за умиране... Да не говорим, че цялата тема е ебавка.

ShtrudeL
08-26-2009, 20:40
w0sh правиш се на умен, а не си...

А аз мисля,че ти си твърде прост (не умствено),за да прецениш дали е умен или не.

RoCkSpOt
08-26-2009, 20:43
w0sh правиш се на умен, а не си..и стига вече с flooda че и аз почнах заради теб..

уоу .. флууд на седмото мнение .. брей брей .. аз пък мисля че w0sh изразява много оригинални мнения апък собственика на темата се ебава защото пусна друга тема където пък казва че размотавал приятелката си и тя накрая скъсала с него и сега щяли да се събират .. дрънци .. я си намери живот и стига си пускал глупави измислени теееееееемиииии !!!!!

Не е измислена бе идиот прост събрахме се още вчера !!!

w0sh
08-26-2009, 20:45
Ми те май родителите и с право те одрязват.
Късаш я, сдобрявате се.
Кой родител ще го позволи това.
Пък и гените ти са калпави.

ValzZi
08-26-2009, 20:47
о , днешната младеж какви проблеми има
един ден момчето се държи с теб като с парцал (или футболна топка както някой каза) , а на другия мама и тати не те пускат защото е дребосък ..
мога само да те посъветвам да им теглиш една майна и ако си наистина сигурен че темата не е ебавка трябва да си удвоиш дозата на лекарствата
наздраве за младата двойка !!! пожелавам ви много деца , шашави като вас :-)

RoCkSpOt
08-26-2009, 20:48
Пий Нескуик.
Ако не работи може да се удавиш в сълзи.
Еми, да.
Останалите ще дадат добрите съвети. Все някой трябва да е и по ебавките. Ба, всички сте се приели твърде насериозно.

И аз мисля, че проблема с ръста си е направо проблем за умиране... Да не говорим, че цялата тема е ебавка.

ТЕМАТА НЕ Е ЕБАВКА БЕЕЕ !!! :-x :-x Или почнете да пишете по темата и спрете с глупавите коменти ... има лични !

RoCkSpOt
08-26-2009, 20:51
Aбе вие май нещо... пиша тука за помощ не за некви тъпи постове от ваша страна майка й и баща й незнаят дали късме и се сабираме ... вече си се оправихме с нея окончателно вчера простихме си събрахме се и днеска тва :shock:

LadyDi
08-26-2009, 20:52
Че ние обсъжаме темата. И като не ти харесват нашите мнения, не ги чети, съсредоточи се върху тези, които са ти по темата. Защо отговаряш само на нас???
За тая работа има модератори.

baby07
08-26-2009, 20:52
колко см си висок?
:-o

RoCkSpOt
08-26-2009, 20:53
Ама не се инт бе просто искам да ми отговорите по темата ако ще си се ебавате пишете се по скипе или на лична и готово ... еба*** хората човек неможе да помоли за съвет се нападате и нападате

ValzZi
08-26-2009, 20:54
добре уе пич !!
как да ти помогнем НИЕ да му се не знае като казваш че проблема е че си нисък !!
какво по дяволите трябва да каже човек ЧЕ ДА ТЕ УТЕШИ !!??
ако не беше ти и някой ти зададеше такава тема wtf щеше да кажеш уе !!

RoCkSpOt
08-26-2009, 20:54
колко см си висок?
:-o

1.60 а съм на 15 .. почти 16 тя е на 14 и е по-висока АЕ СМЕЙТЕ СЕ пффф

w0sh
08-26-2009, 20:55
и аз на 15 бях 160
сега на 20 съм 190 тъй че споко.

LadyDi
08-26-2009, 20:56
Ние пак си пишем по СКИПЕ, ти нас не ни мисли.
Нали ти дадоха съвети. Какво мяцаш още?

Да ти е по-лесно, ще ти ги систематизирам:
1. Говори с родителите й.
2. Говори с нея.
3. Какво ти пука какво мислят родителите й, нали тя е с теб?

RoCkSpOt
08-26-2009, 20:57
добре уе пич !!
как да ти помогнем НИЕ да му се не знае като казваш че проблема е че си нисък !!
какво по дяволите трябва да каже човек ЧЕ ДА ТЕ УТЕШИ !!??
ако не беше ти и някой ти зададеше такава тема wtf щеше да кажеш уе !!

Ако някой пускаше такава тема и аз имах отговор нямаше сега да пускам беее може някой да има идея нз може да ме посаветва нещо да направа за да не мисли така ... баща й преди беше казал че ако ме види ще ми счупи рачичките а ако ни види 2-та просто нз ... а сега и майка й не и дава :cry: а не съм лошо момче нито се сабирам в неква лошо момче нито съм некъв клошар или пропаднал изостанал ... не пуша не се напивам постояно ... не съм курвар

LadyDi
08-26-2009, 20:57
Ейййй, забравих да ти кажа.
Четох някъде, че в някои африкански племена, когато човек е много нисък, го връзват за краката да виси от някое дърво и така от гравитацията му се удължават костите.
Айде, успех! :)

w0sh
08-26-2009, 20:59
Аз да не съм телепат, че да знам какво мислят родителите и.
Ако и пред тях се държиш, както тук, не се и чудя, че иска да ти счупи ръцете.

baby07
08-26-2009, 21:01
колко см си висок?
:-o

1.60 а съм на 15 .. почти 16 тя е на 14 и е по-висока АЕ СМЕЙТЕ СЕ пффф


епа на тая родителите и ко искат да си 2 метра ли бе? Вярно е малко си нусик но не си виновен ти !! ае не се сдъхвай , тая ако наистина те обича и иска да е с тебе ще напраи всичко възможно за да сте заедно :( :?

RoCkSpOt
08-26-2009, 21:02
и аз на 15 бях 160
сега на 20 съм 190 тъй че споко.

Дано дано е така !

RoCkSpOt
08-26-2009, 21:03
Ние пак си пишем по СКИПЕ, ти нас не ни мисли.
Нали ти дадоха съвети. Какво мяцаш още?

Да ти е по-лесно, ще ти ги систематизирам:
1. Говори с родителите й.
2. Говори с нея.
3. Какво ти пука какво мислят родителите й, нали тя е с теб?

Тя ми вика ще ми е гадно,че ги лъжа :shock: :shock: :shock:

w0sh
08-26-2009, 21:05
И закво ги лъже?
Че си висок?

Hilary_
08-26-2009, 21:06
Доста пирамидки сте си правили тука ... :? :?

По темата: Добре не може заради една височина да те мразят?? :shock: Колко ограничен трябва да си, за да съдиш хората по това ... :? Пък и най - малкото имаш още години да растеш ... спокойно!!! Важното е приятелката ти да не почне да мисли като тях (което ще е доста тъпо) ... :? Успех ...

RoCkSpOt
08-26-2009, 21:10
И закво ги лъже?
Че си висок?

неее за това че ще трябва да се крием !

ValzZi
08-26-2009, 21:17
ами тя тогава трябва да избере между теб и тва да ги лъже ..
сорри life sux и момичетата са високи понякога ..

LadyDi
08-26-2009, 21:20
Оф, много ми е добре на мен. Метър и шейсе с вдигнати ръце. Кеф ти висок мъж, кеф ти нисък мъж.

Пич, костите растат до към 20 и някоята година. Тва че на 15 си висок само 160 нищо не е. Ще порастнеш... дано и поумнееш малко :P

RoCkSpOt
08-26-2009, 21:21
ами тя тогава трябва да избере между теб и тва да ги лъже ..
сорри life sux и момичетата са високи понякога ..

най ме дразни това,че майка й преди толко много ми се кефеше и като се скараме тя и се караше ... на мен ми вика понякога ти се чуда как я търпиш...

GossipGirl89
08-26-2009, 21:25
Еее много сте гадни значи... Офлуудихте цялата тема на момчето :? Хубаво е да стават е*авки ама с граници...

По темата: Приятелката хем я сърби, хем я боли. Хем иска да е с теб, хем неще да лъже родителите си... Четох и предишната ти тема там за баща й дето искал да те бие ... и явно с тия хора няма да можеш да се разбереш с добро. Тогава единственият вариант, който остава е да се криете... Говори не с тях, а с приятелката ти, защото в случая тя е тази, която мрънка... Кофти се получава, но ще трябва да избира между теб и родителите си...

Biskfitka
08-26-2009, 23:20
Аз пък мисля,че има друга причина и не е свързано с ръста ти..

thespark
08-26-2009, 23:53
като за начало спри да ревеш. Освен ако не си хюмне. Ако си, може д аси сложиш високи токове и няма да си нисък.
оригинален си като турски анцук ..... такива лафове пускаш .. почвам вече да си вода бележки

Seattle
08-27-2009, 02:11
КАК МОЖЕ ДА ТИ ПРАВЯТ ПРОБЛЕМ ЗА КОЛКО СИ ВИСОК?! Ебати ограничените хора. Аз кат съм 22 и 1.75 и ко? Ходил съм с по висока и да, прави впечатление(особенно когато е на ток) но никoй не ми е правил забележка или па да каже нещо обидно.

А по темата, ти нема да пораснеш за 1 вечер така че...
Ако бях аз просто ще избягвам техните, но не и да се крия.

mArMaLaDkA
08-27-2009, 03:37
Аз пък мисля,че има друга причина и не е свързано с ръста ти..
И аз мисля, че ръста е някакво оправдание, за да я отделят от теб.

Sh@d0w
08-27-2009, 04:22
Какво значение имат родителите и?Какво като я навиват да те остави?Ако се харесвате тя няма да го напрвави...Доста,да не кажа почти всички родители,отначало не харесват гаджетата на дъщерите си и измислят какви ли не кусури,за да ги разделят,особено бащите.Но на теб да не ти пука какво говорят,вие сте си заедно това е най-важното :)

RoCkSpOt
08-27-2009, 07:57
Какво значение имат родителите и?Какво като я навиват да те остави?Ако се харесвате тя няма да го напрвави...Доста,да не кажа почти всички родители,отначало не харесват гаджетата на дъщерите си и измислят какви ли не кусури,за да ги разделят,особено бащите.Но на теб да не ти пука какво говорят,вие сте си заедно това е най-важното :)

Майка й преди много ме харесваше и сега изведнъж го казва :shock: :shock:

deni15
08-27-2009, 08:06
Стегни се нали си мъж спри да ревеш.Ако се обичате родителите и няма да са проблем пък и кво като си нисък тва според мен няма никакво значение...

ChimeRa
08-27-2009, 08:11
колко см си висок?
:-o

1.60 а съм на 15 .. почти 16 тя е на 14 и е по-висока АЕ СМЕЙТЕ СЕ пффф

От 5 до 7 клас имаше едно момче дето всички момичета от нашия клас харесвахме, беше по-нисък от всички други, пък аз си бях ниска като него. хахах :P 8-)
Мисълта ми е, че 7 срещу 8 клас, беше ваканция и по принцип с класа не се виждахме мн мн и когато отидохме на училище той беше станал бая висок 8-) 8-) 8-) А до 12 клас още повече. Така, че не се сдухвай - ще растеш.Момчетата имат едно периодично забавяне, но после бързо наваксват. 8)


ЕДИТ; Ей... и аз съм 1,60 8)

RoCkSpOt
08-27-2009, 08:13
Когато говорихме вчера по скипе аз и викам ок дано намериш някой страхотен и който майка ти и баща ти да го харесват и да се обичате и да си най-щастливата...(в този момент очаквах да напише нее неискам друг искам само теб ще направим всичко възможно да сме заедно) а тя ми написа :S ... и просто бях шокиран наистина ... като я попитах какво ще правим тя ми вика няма да ти казвам винаги аз кво ще правим :shock: :shock: :shock: :cry: :cry:

anonimchetou
08-27-2009, 08:20
това е много кофти родителите да се бъркат в тези отношения и да казват той/тя не е за теб.. те не могат винаги да знаят всичко. Незнам ноо аз ако бях на теб и аз бих очаквала да ми пише "не .. не искам.. няма значение какво казват.." и т.н. .. а тя много странноо.. но нали знаеш ако любовта е силна може да се пребори с всичко.

RoCkSpOt
08-27-2009, 09:07
1 обща фр нейната най-добра фр де ... ми каза,че ако наистина я обичам трябва да се разделиме да не я карам да се криеме и да се примиря ... така ли е наистина :cry: :cry: :cry:

w0sh
08-27-2009, 09:11
А пък приятелката ти ако те обича трябва да се крие,за да е с теб.

Лесно е да се каже.

RoCkSpOt
08-27-2009, 09:22
А пък приятелката ти ако те обича трябва да се крие,за да е с теб.

Лесно е да се каже.

Точно така и аз мисля,че трябва да е ... но тя нещо нз ... :-o

sulley
08-27-2009, 09:41
Амии гадно. :(

Питай я тя какво иска и какво мисли,питай я направо готова ли е да застане срещу мнението на родителите си заради теб и вашата връзка.И не позволявай да ти се извърта,точен и ясен отговор.

3oPuTy
08-27-2009, 09:54
Абе ти що не си направиш една тема,в която да си пускаш всичките проблеми с т'ва момиче?!
Извинявай ама наистина не знам как може това момиче да е толкова глупаво,че 8 месеца да е с лигльо като теб :? Лелеее ти сигурно си по-женствен и от нея ... Цивриш като малко дете,пускаш стотици лигави теми с по 1000 ревящи емотикони,обясняваш как си искал да се самоубиеш и прочие ... Е сори,но това не е нормалното мъжко държание :? В момента момичето има нужда от някой,който да застане зад нея и да й вдъхва сигурност,защото вижда,че техните са против връзката ви,а ти не правиш нищо друго освен да се държиш като женчо :? И с право ти е казала,че не може все тя да взема решенията във връзката ви ... Все пак в една връзка има ДВАМА души,които ЗАЕДНО трябва да вземат решения и ЗАЕДНО да преодоляват проблемите си,а ти винаги гледаш да се скриеш в миша дупка (съдя по темите ти) и я оставяш тя да се оправя ...
Честно казано съжелявам приятелката ти :?

RoCkSpOt
08-27-2009, 10:04
Абе ти що не си направиш една тема,в която да си пускаш всичките проблеми с т'ва момиче?!
Извинявай ама наистина не знам как може това момиче да е толкова глупаво,че 8 месеца да е с лигльо като теб :? Лелеее ти сигурно си по-женствен и от нея ... Цивриш като малко дете,пускаш стотици лигави теми с по 1000 ревящи емотикони,обясняваш как си искал да се самоубиеш и прочие ... Е сори,но това не е нормалното мъжко държание :? В момента момичето има нужда от някой,който да застане зад нея и да й вдъхва сигурност,защото вижда,че техните са против връзката ви,а ти не правиш нищо друго освен да се държиш като женчо :? И с право ти е казала,че не може все тя да взема решенията във връзката ви ... Все пак в една връзка има ДВАМА души,които ЗАЕДНО трябва да вземат решения и ЗАЕДНО да преодоляват проблемите си,а ти винаги гледаш да се скриеш в миша дупка (съдя по темите ти) и я оставяш тя да се оправя ...
Честно казано съжелявам приятелката ти :?

Е какво да направа как да и вдъхна доверие ... искам да съм с нея и тя ако иска би трябвало да напвари всичко възможно за да сме заедно !

3oPuTy
08-27-2009, 10:20
^ Ааа така ли?!Значи ПАК ТЯ трябва да прави всичко,а ТИ?!Ти к'во ще направиш за да я задържиш до себе си?!А и както вече ти казах се чудя как може момичето все още да е с теб :? Явно или е много глупавичка или е хипер влюбена в теб ... :?

RoCkSpOt
08-27-2009, 11:08
^ Ааа така ли?!Значи ПАК ТЯ трябва да прави всичко,а ТИ?!Ти к'во ще направиш за да я задържиш до себе си?!А и както вече ти казах се чудя как може момичето все още да е с теб :? Явно или е много глупавичка или е хипер влюбена в теб ... :?

Е АЗ КВО МОГА ДА НАПРАВА БЕЕЕ от нея зависи !!!

3oPuTy
08-27-2009, 11:34
^ Като за начало може да се държиш малко по-МЪЖЕСТВЕНО и да й покажеш,че не тя е мъжа във вашата връзка ... :?
Пффф ти обаче определено не си готов за сериозна приятелка :?

RoCkSpOt
08-27-2009, 11:40
^ Като за начало може да се държиш малко по-МЪЖЕСТВЕНО и да й покажеш,че не тя е мъжа във вашата връзка ... :?
Пффф ти обаче определено не си готов за сериозна приятелка :?

Добре бе как разбра че не съм готов за сериозна приятелка ?!?!? Ако тя ми каже,че ще е с мен независимо какво кажат техните ще направа каквото мога ... но сега нищо немога да направа !

LadyDi
08-27-2009, 11:41
Добре, кротни се тогава. Мирувай и чакай да видиш кво ще стане. А вместо да цивриш тука във форума "КВО ДА НАПРАА", пробвай да поговориш с нея, нормално.

3oPuTy
08-27-2009, 11:48
100 пъти ли трябва да ти напиша,че момичето има нужда от МОРАЛНАТА ТИ ПОДКРЕПА В МОМЕНТА,че да разбереш к'во тряя да правиш?!М*мка му имам чувството,че обяснявам на някой малоумен!!!Толкова ли е трудно да й покажеш,че държиш на нея,че искаш да сте заедно,че не ти пука от баща й (в смисъл,че не те е страх от него,въпреки че това далеч не е така съдейки от другата тема,в която хленчеше,защото той щял да те напляска) ... Толкова ли не можеш да я окуражиш малко,да й обясниш,че заедно ще успеете да преодолеете всичко ала-бала ... За к'во винаги я оставяш тя да взема решенията?!Вие сте ДВОЙКА и трябва ЗАЕДНО да се справяте с всичко ...


Ей точно заради тия неща мисля,че не си готов за сериозна връзка ... Та ти мрънкаш за най-малкото,цивриш,бъскаш,тръш ак,оплакваш се и обясняваш как искаш да умреш ...

Оффф к'во ли се занимавам ... Ти си решил да стоиш и да чакаш всичко да ти дойде на готово ... ама така НЕ МОЖЕ моето момче ...

valdesbg
08-27-2009, 11:52
Абе лигльо малък, кво се жалваш 5 страници и цивриш като малката ми братовчедка. Баси 13 годишните пикли имат повече КУРаж от тебе.

Кво значи - "не знам какво да направя, реве ми се, всичко зависи от нея"?

Абе ти та*аци нямаш ли бе, някакво самочувствие и изобщо себеуважение нямаш ли? Ей така, поне мъничко колкото да не е без хич?

Тя ли е мъжа във връзката че да решава бе? Ти какво си, опашка, 5-ти крак, знаменце?

Баси аз направо съжалявам момичето.


Ако тя ми каже,че ще е с мен независимо какво кажат техните ще направа каквото мога ... но сега нищо немога да направа !

А ти не искаш ли да си с нея, бе червей малък? Кво ако каже - самоубий се и ти ще го направиш нали. Баси и лигавото същество си, честно.

Отвращават ме женчовци като теб, безхарактерни, малки душпички, дето при първия полъх на вятъра и почват да реват че ще се счупят.

Я ходи и падни на колене най-добре, целувай и краката и и кажи че винаги ще си до нея, че ще правиш каквото поиска, само и само да е с теб. Кажи и че не можеш да вземеш решения без нейното одобрение, кажи и че не можеш да се оправяш без нея, кажи и го!

Авторе - набий си в малката безмозъчна кратуна че си мъж, по дяволите, имаш х*й и та*аци, за какво са ти?

Майко направо не знам...изнервих се. Ужас..тва не е на добре. И въпреки всичко пускам тоя пост.

kindergarden
08-27-2009, 11:54
Абе лигльо малък, кво се жалваш 5 страници и цивриш като малката ми братовчедка. Баси 13 годишните пикли имат повече КУРаж от тебе.

Кво значи - "не знам какво да направя, реве ми се, всичко зависи от нея"?

Абе ти та*аци нямаш ли бе, някакво самочувствие и изобщо себеуважение нямаш ли? Ей така, поне мъничко колкото да не е без хич?

Тя ли е мъжа във връзката че да решава бе? Ти какво си, опашка, 5-ти крак, знаменце?

Баси аз направо съжалявам момичето.


Ако тя ми каже,че ще е с мен независимо какво кажат техните ще направа каквото мога ... но сега нищо немога да направа !

А ти не искаш ли да си с нея, бе червей малък? Кво ако каже - самоубий се и ти ще го направиш нали. Баси и лигавото същество си, честно.

Отвращават ме женчовци като теб, безхарактерни, малки душпички, дето при първия полъх на вятъра и почват да реват че ще се счупят.

Я ходи и падни на колене най-добре, целувай и краката и и кажи че винаги ще си до нея, че ще правиш каквото поиска, само и само да е с теб. Кажи и че не можеш да вземеш решения без нейното одобрение, кажи и че не можеш да се оправяш без нея, кажи и го!

Авторе - набий си в малката безмозъчна кратуна че си мъж, по дяволите, имаш х*й и та*аци, за какво са ти?

Майко направо не знам...изнервих се. Ужас..тва не е на добре. И въпреки всичко пускам тоя пост.ахахахахаха забавно :lol: колко си лош :lol:

radybt
08-27-2009, 11:55
Обясни по-подробно за какво става на въпрос, че нещо не мога много много да разбера...
:?

radybt
08-27-2009, 11:57
Абе лигльо малък, кво се жалваш 5 страници и цивриш като малката ми братовчедка. Баси 13 годишните пикли имат повече КУРаж от тебе.

Кво значи - "не знам какво да направя, реве ми се, всичко зависи от нея"?

Абе ти та*аци нямаш ли бе, някакво самочувствие и изобщо себеуважение нямаш ли? Ей така, поне мъничко колкото да не е без хич?

Тя ли е мъжа във връзката че да решава бе? Ти какво си, опашка, 5-ти крак, знаменце?

Баси аз направо съжалявам момичето.


Ако тя ми каже,че ще е с мен независимо какво кажат техните ще направа каквото мога ... но сега нищо немога да направа !

А ти не искаш ли да си с нея, бе червей малък? Кво ако каже - самоубий се и ти ще го направиш нали. Баси и лигавото същество си, честно.

Отвращават ме женчовци като теб, безхарактерни, малки душпички, дето при първия полъх на вятъра и почват да реват че ще се счупят.

Я ходи и падни на колене най-добре, целувай и краката и и кажи че винаги ще си до нея, че ще правиш каквото поиска, само и само да е с теб. Кажи и че не можеш да вземеш решения без нейното одобрение, кажи и че не можеш да се оправяш без нея, кажи и го!

Авторе - набий си в малката безмозъчна кратуна че си мъж, по дяволите, имаш х*й и та*аци, за какво са ти?

Майко направо не знам...изнервих се. Ужас..тва не е на добре. И въпреки всичко пускам тоя пост.ахахахахаха забавно :lol: колко си лош :lol:
Тоя па кво се пали

kindergarden
08-27-2009, 12:00
Абе лигльо малък, кво се жалваш 5 страници и цивриш като малката ми братовчедка. Баси 13 годишните пикли имат повече КУРаж от тебе.

Кво значи - "не знам какво да направя, реве ми се, всичко зависи от нея"?

Абе ти та*аци нямаш ли бе, някакво самочувствие и изобщо себеуважение нямаш ли? Ей така, поне мъничко колкото да не е без хич?

Тя ли е мъжа във връзката че да решава бе? Ти какво си, опашка, 5-ти крак, знаменце?

Баси аз направо съжалявам момичето.


Ако тя ми каже,че ще е с мен независимо какво кажат техните ще направа каквото мога ... но сега нищо немога да направа !

А ти не искаш ли да си с нея, бе червей малък? Кво ако каже - самоубий се и ти ще го направиш нали. Баси и лигавото същество си, честно.

Отвращават ме женчовци като теб, безхарактерни, малки душпички, дето при първия полъх на вятъра и почват да реват че ще се счупят.

Я ходи и падни на колене най-добре, целувай и краката и и кажи че винаги ще си до нея, че ще правиш каквото поиска, само и само да е с теб. Кажи и че не можеш да вземеш решения без нейното одобрение, кажи и че не можеш да се оправяш без нея, кажи и го!

Авторе - набий си в малката безмозъчна кратуна че си мъж, по дяволите, имаш х*й и та*аци, за какво са ти?

Майко направо не знам...изнервих се. Ужас..тва не е на добре. И въпреки всичко пускам тоя пост.ахахахахаха забавно :lol: колко си лош :lol:
Тоя па кво се палида бе тоя па за къв се мисли па тоа па той па направо :lol:

RoCkSpOt
08-27-2009, 12:24
Абе искам да съм с нея бе тъп ли си къв си казах и че заедно може да се справим нали разбрахме се да се крием ... ама тая фр-та й ми каза че така съм я задължил да се крие и да пренебрегва родителите си !!!

3oPuTy
08-27-2009, 12:29
Тоя па кво се пали
Ако си беше направил труда да прочетеш темата на автора (да не говорим и за останалите му 100-тина теми свързани с това момиче) щеше да разбереш,защо се палим ...