PDA

View Full Version : ПАРАНОЯ БРЕМЕННОСТ



ImmortalTechnique
08-26-2009, 22:06
Чета форума, всяка втора тема за бременност и се чудя каква параноя ви е хванала, яко ви тресе. Колко много хора ИСКАТ да имат дете и се мъчат с години, други ходят на терапии, ин витро, по мама форумите постоянно се оплакват я за намалено количество на сперматозоидите, я нещо яйцеклетките, а вие още малко ви е страх от въздуха да не забременеете.
Силно се съмнявам, че на поне 50 % от младежта 15-16 г. спермата им е годна за оплождане, най-малкото защото половата им система тепърва се развива.

Така че, не се пхисясвайте като ви закъснее мензиса с някой друг ден, имаше тука във форума един беше писал, че направили 4 /четири/ теста за бременност, ами си купувате тестче от аптеката и спокойно. За малоумщините от сорта на "Може ли да забременея от свирка, ако ми капне от устата на дудата", "Може ли да забременея ако се търкаме по гащи само, от предеякулационния му секрет", "Може ли да забременея ако ми свърши в дупето, пръдна и го отвее сперматозоидите на путето", направо не ми се коментира. По-спокойно бе!

Пък и и деца трябва да има. Тоз прираст трябва да се качва. Иначе само мангали и турци ше останат в България. Тъй че, правете любов и деца, деца! ;)

travmiriaN
08-26-2009, 22:09
ебати логиката копеле!

t0d1t0
08-26-2009, 22:24
Пич и аз много се ядосвам дето все се панират за няма нищо и почват да си мислят глупости и работи , ама хой им го разправяй... По-добре да се притесняват за бебе от това дали са хванали някаква срамна болест , СПИН и прочие. Бебето е най-лошата болест на света. А и няма 100% контрацептив http://img.zamunda.net/pic/smilies/tease1.gif

sexyyyy93
08-26-2009, 22:28
Пич, велик си! :-) Най-накрая някой се сети да им го каже! :)

t0d1t0
08-26-2009, 22:34
http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/u/sperm.gif
Spermatozoids - Gotta catch em all http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/a0/thefinger.gif

BePoHuKa
08-27-2009, 04:20
И аз много се ядосвам.. даже пуснах тема за да ги информирам малко, н отя вече остана назад. Пишеше за ранните симптоми на бременноста, за аборта и за предеякулационната течност. Жалко, че са таквиа паники всички, а правят секс без да се замислят. :?

BunnyD
08-27-2009, 06:41
да...и като турят най-отпреде "извинявам се предварително за тъпия въпрос" и ми иде да се обеся на мишката си...А и честно казано един голям процент от тея тъпи теми ми намирисва на-"аз го направих и сега се чудя на кой да се похваля..."...Учила съм в клас, състоящ се само от момичета и с ръка на сърцето мога да кажа, че когато някое момиче го правеше и искаше да се изтъкне пред класа с това, заповаше "Оооо хора молете се да ми дойде...ама стана един гаф, ама чакайте да ви разправя..."

Magic_Girl
08-27-2009, 07:36
Пич, велик си! :-) Най-накрая някой се сети да им го каже! :)

+ 1 :-) Много ме радва темата :grin: :-)

SummerRain
08-27-2009, 07:43
Силно се съмнявам, че на поне 50 % от младежта 15-16 г. спермата им е годна за оплождане, най-малкото защото половата им система тепърва се развивa

Ама и ти се изказа като много компетентен...

peteto_love
08-27-2009, 10:27
Темата е супер.. Всеки се учи,да прочетът малко странична литература или другите теми,а пък и в google,може да намериш всичко..Има доктори,родители..Според мен,родителите трябва да говорят на децата си за секса и за любовта,ще им спестят много грешки.Пък и когато децата са във тинейджърската си възръст не бива да се оставят без контрол...

svetlidim
08-27-2009, 10:53
А странното е , че всички тук пишете и отговаряте само и единствено по собствено желание. Когато човек има проблем, той търси решение. Ако вие нямате времето и нервите да му дадете компетентен отговор, по-добре не се обаждайте.

Във всяка една тема, колкото и да е сериозна , виждам как някой си правят бъзици с проблемите на хората и си мисля , че това не е нищо друго освен избиване на комплекси или изпъкване на нечии чужд гръб.

Или помагате, или не. Никой не ви задължава да пишете.

EritYy
08-27-2009, 10:59
да бе четох веднъж то 12 годишно лапе дали може да се забременее от самозадоволяване :lol: как не паднах от стола незнам... стават смешни бе по добре да се поразровят в интернет, а не да пишат по форомите щот' е тъпо и смешно 8)

Vans4y
08-27-2009, 11:39
да бе четох веднъж то 12 годишно лапе дали може да се забременее от самозадоволяване :lol:
:lol: :lol: :lol:
Днешната младеж е тотално изперкала..Аз съм от скоро тук,но определено форумите на Тийн проблем са известни с абсурдните и разцепващи от смях секс теми,но не може да отречете,че е забавно да има такива теми и въпроси :lol:

experimental
08-27-2009, 13:03
Пък и и деца трябва да има. Тоз прираст трябва да се качва. Иначе само мангали и турци ше останат в България. Тъй че, правете любов и деца, деца!


дайте да ви хващаме да ви ебем момичетата от форума , да спасим Българщината !