PDA

View Full Version : Моля помогнете.. незнам как да постъпя ..



sweetpunk
08-26-2009, 22:08
Здравейте! Не вярвам да ми помогнете, но все пак може би ще ми дадете някакъв съвет ... Проблема ми е следния: може да се каже, че съм влюбена в приятеля ми, но в момента той не е в България и когато се върне незнам как ще са нещата и ме е страх да не съм загубила 6 месеца в чакане на "рицаря с бял кон" (а и той е студент в друг град и дори когато беше в България пак не бяхме постоянно заедно, покрай изпитите му и лекциите и ученето не оставаше много време да сме заедно. А той, поне така мисля, е точния човек за мен) ... Въпреки, че искам да го изчакам някакво вътрешно чувство ме влече към един мой приятел .. Той по много начини ми показа, че му допадам и че иска да бъдем заедно ... Аз също както споменах имам някакво влечение към него :oops:
Но мисля, че ако се поддам на чувствата ще се получи много грубо спрямо приятеля ми .. :cry: :roll: :cry:

isthislove
08-26-2009, 22:22
еми сама си решаваш трябва така да си наредиш нещата зада несе желяваш после просто следваи това което искаш и на когото даржиш и обичаш няма по ценно нещо от любовта оверявам те в това.. един пък се обича истински неси пропиляваи .... шанса и несе нараняваи допалнително ти както каза че чакаш това момче и искаш да си с друг значи него обичаш тфа не е любов котато обичаш един човек ти си готов да си дадеш живота за него а не да си мислиш за други момчета !!! :-P

sweetpunk
08-26-2009, 22:33
еми сама си решаваш трябва така да си наредиш нещата зада несе желяваш после просто следваи това което искаш и на когото даржиш и обичаш няма по ценно нещо от любовта оверявам те в това.. един пък се обича истински неси пропиляваи .... шанса и несе нараняваи допалнително ти както каза че чакаш това момче и искаш да си с друг значи него обичаш тфа не е любов котато обичаш един човек ти си готов да си дадеш живота за него а не да си мислиш за други момчета !!! :-P

Не съм споменавала, че го обичам .. Просто съм влюбена в него или поне така си мисля чесно казано не съм много наясно точно какво изпитвам .. Просто знам, че се боя да не ме нарани когато се върне .. Защото той не е такъв тип, че да е в чужбина само за работа .. Той е купонджия, женкар въпреки, че по неговите думи откакто сме заедно много се е променил .. И се страхувам от това какво ще разкаже когато се върне колко мацки са "минали" през ръцете му .. :roll:

Hilary_
08-26-2009, 22:35
Ами ти първо не знаеш какво изпитваш към приятеля си ... с думите "може да се каже" ... :-o :? :?

Прецени си сама дали си струва 6 месеца чакане да прецакаш заради един "твой приятел" ... :-o

isthislove
08-26-2009, 22:37
влюбена или поне така мисля няма такива работи..
да обичаш.. това е нещо което все още неси почувствала някои хора се раждат умират и нз какво е любов.. няма мисля че съм немисля.. няма такива или си или неси то се чувства..

Seattle
08-26-2009, 22:40
Връзки от разтояние не работят.(лично мое мнение)
Разбирам да е седмица или две, ама тва са си 6 месеца а и ако е женкар както казваш... А и ти самата виждаш че почваш да се овличаш по други момчета.
Квото и да решиш, задължително му кажи да не пък той кат си дойде да бъде прецакания.

isthislove
08-26-2009, 22:53
нищо непречи една връска да бъде от растояния.. лично "мои" опит..моето момиче е на 400км и сме заедно от 1 год и 2 месеца и нямаме и намерение да се разделяме нито пак и да се караме.. само мога да ви кажа че двама човека когато се разбират.. всичко е ОК.. ! и въпреки всичко .. всичко е вазможно на тоя свят..

sweetpunk
08-26-2009, 23:00
влюбена или поне така мисля няма такива работи..
да обичаш.. това е нещо което все още неси почувствала някои хора се раждат умират и нз какво е любов.. няма мисля че съм немисля.. няма такива или си или неси то се чувства..

Мога с чиста съвест да кажа, че много добре знам какво е да обичаш .. и още по - добре знам какво е чувството след като разбереш, че отсреща вече не получаваш същото .. Просто в момента съм много объркана и незнам какво да правя .. Затова искам да чуя и други мнения освен тези на приятелите ми ...[/b]

isthislove
08-26-2009, 23:41
на колко си години :|

sweetpunk
08-26-2009, 23:50
на колко си години :|
На 16 .. но не мисля, че възрстта има особено значение ..

GentiBoy
08-27-2009, 00:01
spored men nqma smisal da go 4aka6 :? po dobre davai s drugoto mom4e :) 6tom ti haresva ...

sweetpunk
08-27-2009, 00:04
spored men nqma smisal da go 4aka6 :? po dobre davai s drugoto mom4e :) 6tom ti haresva ...
Чесно казано мислила съм и за това .. Ама идва едно НО чакам го 6 месеца и накрая да се забия с някой друг ...

NamelessRomantic
08-27-2009, 00:05
Не знам за какво искаш съвет след като изборът зависи изцяло от теб и каквото и да направиш ти ще си носиш последствията.Дори нв знаеш дали го обичаш или не,сега просто си на "дали-или,или може би?".Избирай - прецакай приятеля си или чакай.Ако толкова се чудиш хвърляй ези-тура :D .

isthislove
08-27-2009, 00:28
Не знам за какво искаш съвет след като изборът зависи изцяло от теб и каквото и да направиш ти ще си носиш последствията.Дори нв знаеш дали го обичаш или не,сега просто си на "дали-или,или може би?".Избирай - прецакай приятеля си или чакай.Ако толкова се чудиш хвърляй ези-тура :D .

хихи :) (y)

isthislove
08-27-2009, 00:30
на колко си години :|
На 16 .. но не мисля, че възрстта има особено значение ..

еми няма значение просто ми беше интересно мс за отговора :D :grin:

sweetpunk
08-27-2009, 00:35
на колко си години :|
На 16 .. но не мисля, че възрстта има особено значение ..

еми няма значение просто ми беше интересно мс за отговора :D :grin:
мхм .. ясно :)

isthislove
08-27-2009, 01:05
на колко си години :|
На 16 .. но не мисля, че възрстта има особено значение ..

еми няма значение просто ми беше интересно мс за отговора :D :grin:
мхм .. ясно :)

хихи споко всичко ще си доиде на мястото :)

Sh@d0w
08-27-2009, 04:43
Добре,защотърсиш съвет от нас?Искаш ние да ти избереме един от двамата без да ги познаваме ли?Я се стегни живота си е твой ти си решаваш,избора е твой.И все пак по-добре заложи на сигурното,защото накрая може да си останеш само с чакането...И спокойно,няма да се получи никак "грубо",кое момиче би искало такава връзка като твоята :?

valdesbg
08-27-2009, 05:22
Здравейте!
Мараба :)

Не вярвам да ми помогнете, но все пак може би ще ми дадете някакъв съвет ...
Е защо пускаш темата тогава?

Проблема ми е следния: може да се каже, че съм влюбена в приятеля ми, но в момента той не е в България
Лошо.

и когато се върне незнам как ще са нещата и ме е страх да не съм загубила 6 месеца в чакане на "рицаря с бял кон"
Така и ще стане. Играеш ролята на кученце :)

(а и той е студент в друг град и дори когато беше в България пак не бяхме постоянно заедно, покрай изпитите му и лекциите и ученето не оставаше много време да сме заедно.
Ем.. какво правиш още с него?

А той, поне така мисля, е точния човек за мен) ...
А той дали мисли така за теб?

Въпреки, че искам да го изчакам някакво вътрешно чувство ме влече към един мой приятел ..
Ммм нова любов - перфекто.

Той по много начини ми показа, че му допадам и че иска да бъдем заедно ... Аз също както споменах имам някакво влечение към него :oops:
Еми - взимайте си. Ако почакаш още малко - момента ще избяга.


Но мисля, че ако се поддам на чувствата ще се получи много грубо спрямо приятеля ми .. :cry: :roll: :cry:
Няма, споко. Ще си намери друга :)