PDA

View Full Version : можеби страх



haritov
08-26-2009, 22:35
Преди време скъсах с едно гадже,което обичах истински.
Вече минаха 2 месеца,но не е минал ден в,който да не мисля за нея.
Влюбих се отново,но сякаш съм,като камък.
Разбрах и,че тя ме обича нали ми го каза :D ,но нещо от вътре ме спира да и кажа,че и аз я обичам.
И ме е страх да не страдам отново,защото не знам какво би могло да стане.
И ми е ужасно трудно да произнеса думите ''обичам те'' сякаш говоря на нищото.

Какво да направя?
Как да преодолея този страх?

пп

Сорка за правописните грешки,че пиша тъпа тема и за останалите ми грехове

Hilary_
08-26-2009, 22:37
Сорка за правописните грешки,че пиша тъпа тема и за останалите ми грехове

Простено ти е ... 8-)

А по темата: Винаги ще го имаш този страх причинен от "първата любов" ... но в крайна сметка може би това е момичето, което ще те направи щастливо ... опитай ... :-o

w0sh
08-26-2009, 22:39
Ако се върнеш при момиче, после то винаги ще ти се качва на главата и ще те използва
След това ще станеш пишман. Това е моя съвет.

Seattle
08-26-2009, 22:49
Ако не го преудолеем тоя страх ще си останем сами.
Но понякога просто не му е дошло времето за тези думи , понякога никога не идва тва време.

Не се насилвай да правиш нещо което не ти се прави.

sweetpunk
08-26-2009, 23:31
При мен имаше горе долу подобен проблем .. Първата любов .. Раздяла .. Страх от нараняване и т.н., целия пакет .. Спокойно ще мине когато намериш човек, на който малко банално вече. но истина ще се довеш до толкова, че да може да те унищожи с една дума, но въпреки това знаеш, че няма .. Тогава ще кажеш обичам те .. :)

Sh@d0w
08-27-2009, 04:51
Аха...и като те обича защо сте скъсали?Айде моля ти се знам ги тия.Изправи главата и гледай напред.Не ти трябва пак да се забъркваш с нея,от тая нейната обич нищо чудно после пак да те боли :?

valdesbg
08-27-2009, 05:17
Бившите, неслучайно са бивши! Добре е да останат такива.

LadyDi
08-27-2009, 07:30
Мен пък ми е интересно как си се влюбил отново, ако не си разлюбил бившата?

haritov
08-27-2009, 08:07
Мен пък ми е интересно как си се влюбил отново, ако не си разлюбил бившата?

Че да съм казал,че обичам бившата?

Ясно колко добре си чела темата!

DevilWish
08-27-2009, 08:08
Мен пък ми е интересно как си се влюбил отново, ако не си разлюбил бившата?
Аз пък разбрах ,че на ново в бившата се е влюбил :shock: Не ми стана ясно, но ако е в бившата - прости й ако имаш сили ;) А ако е някоя друга LadyDi e права ;)

LadyDi
08-27-2009, 08:10
Преди време скъсах с едно гадже,което обичах истински.
Вече минаха 2 месеца,но не е минал ден в,който да не мисля за нея.

Я, да видим наистина. Първо, обичал си истински. Второ, минало ти е за 2 месеца. Абсурд. Ако някога наистина си обичал истински, щеше да знаеш, че не минава току така за 2 месеца.
Трето, не минава ден без да мислиш за нея. Какво мислиш за нея? Че е тъпа, проста гъска дето сте скъсали???


Влюбих се отново,но сякаш съм,като камък.
Разбрах и,че тя ме обича нали ми го каза :D ,но нещо от вътре ме спира да и кажа,че и аз я обичам.
WTF??????????? Това е най-големия оксиморон, който съм чувала някога.

LadyDi
08-27-2009, 08:14
Мен пък ми е интересно как си се влюбил отново, ако не си разлюбил бившата?
Аз пък разбрах ,че на ново в бившата се е влюбил :shock: Не ми стана ясно, но ако е в бившата - прости й ако имаш сили ;) А ако е някоя друга LadyDi e права ;)

Де да знам. Аз нищо не разбрах :)

Priceless
08-27-2009, 08:15
:-o И не си ми казал за момичето :shock: :? 8-)

По темата: Гогинце, виж ся ... при положение, че толкова много страдаше за бившата, нормално е да го има този страх от нараняване и т.н. Пък и ... са минали 2 месеца откакто си скъсал с нея .. а с другото момиче откога си ? Ако си отскоро .. е нормално да не си готов да й кажеш, че я обичаш ;)
А аз съм ти казвала, че вече е време да я оставиш в миналото, да затвориш тая страница от живота си и да приемеш, че не всички момичета са като НЕЯ ;)

anonimchetou
08-27-2009, 08:17
аз пък разбрах че е бил наранен от бившата и сега го е страх на новата да и каже че я обича.. Просто те е страх да не се получи пак същото , страх те е да си покажеш чуствата а тя (новата) да ги загърби.. или нещо такова.. нормално е да те е страх и аз бях така.. но само страхливците остават в тъмнината.. Не се страхувай каквото е писано това ще стане.. защото след време може да съжеляваш че си се страхувал..

alex_91
08-27-2009, 08:17
Преди време скъсах с едно гадже,което обичах истински.
Вече минаха 2 месеца,но не е минал ден в,който да не мисля за нея.
Влюбих се отново,но сякаш съм,като камък.
Разбрах и,че тя ме обича нали ми го каза :D ,но нещо от вътре ме спира да и кажа,че и аз я обичам.
И ме е страх да не страдам отново,защото не знам какво би могло да стане.
И ми е ужасно трудно да произнеса думите ''обичам те'' сякаш говоря на нищото.

Какво да направя?
Как да преодолея този страх?

пп

Сорка за правописните грешки,че пиша тъпа тема и за останалите ми грехове

Доста познато,при мен ситуацията е сходна,с една разлика,че вече година мисля само за един човек,доста обнабеждаващо,нали? :D Хората са казали"Времето лекува" или по-скоро притъпява болката,просто в един момент свикваш с това,че този човек вече не е част от живота ти.Относно думите "Обичам те",не е нужно да ги изричаш сега,а когато наистина почувстваш,че обичаш момичето да себе си

haritov
08-27-2009, 09:07
Преди време скъсах с едно гадже,което обичах истински.
Вече минаха 2 месеца,но не е минал ден в,който да не мисля за нея.

Я, да видим наистина. Първо, обичал си истински. Второ, минало ти е за 2 месеца. Абсурд. Ако някога наистина си обичал истински, щеше да знаеш, че не минава току така за 2 месеца.
Трето, не минава ден без да мислиш за нея. Какво мислиш за нея? Че е тъпа, проста гъска дето сте скъсали???


Влюбих се отново,но сякаш съм,като камък.
Разбрах и,че тя ме обича нали ми го каза :D ,но нещо от вътре ме спира да и кажа,че и аз я обичам.
WTF??????????? Това е най-големия оксиморон, който съм чувала някога.

Като не вярваш ок аз го направих за 2 месеца!

А за това което испитвам,сама си направи сметка,като вметнеш думата изневяра(това е нищожно пред другото което се случи)

За оксимороните нещо друго знам,че си на мое място и знаеш как се чувствам!


Някой друг ще ми цапне ли някоя критика или ще замълчи завинаги?

haritov
08-27-2009, 09:09
Мен пък ми е интересно как си се влюбил отново, ако не си разлюбил бившата?
Аз пък разбрах ,че на ново в бившата се е влюбил :shock: Не ми стана ясно, но ако е в бившата - прости й ако имаш сили ;) А ако е някоя друга LadyDi e права ;)

Де да знам. Аз нищо не разбрах :)


Що пишеш тогава?

sulley
08-27-2009, 09:27
Ако вярваш на момичето,разкрий й се.Кажи й страха си и защо е там.Ако е момиче на място и те обича наистина,ще те подкрепи,докато този страх не се стопи.

Успех. :)

LadyDi
08-27-2009, 10:48
Преди време скъсах с едно гадже,което обичах истински.
Вече минаха 2 месеца,но не е минал ден в,който да не мисля за нея.

Я, да видим наистина. Първо, обичал си истински. Второ, минало ти е за 2 месеца. Абсурд. Ако някога наистина си обичал истински, щеше да знаеш, че не минава току така за 2 месеца.
Трето, не минава ден без да мислиш за нея. Какво мислиш за нея? Че е тъпа, проста гъска дето сте скъсали???


Влюбих се отново,но сякаш съм,като камък.
Разбрах и,че тя ме обича нали ми го каза :D ,но нещо от вътре ме спира да и кажа,че и аз я обичам.
WTF??????????? Това е най-големия оксиморон, който съм чувала някога.

Като не вярваш ок аз го направих за 2 месеца!

А за това което испитвам,сама си направи сметка,като вметнеш думата изневяра(това е нищожно пред другото което се случи)

За оксимороните нещо друго знам,че си на мое място и знаеш как се чувствам!


Някой друг ще ми цапне ли някоя критика или ще замълчи завинаги?
Брат, нищо не разбрах от това, което си написал. Става все по-объркано. Истински психотрилър. Фен съм. Не, не вярвам, че си го направил за 2 месеца. Ок, наистина щото не ми и пука особено.
Вмятам думата изневяра. Но в коя любовна двойка да я вметна? Първата или втората? Вземи пиши по-ясно.

И какво знаеш ти за мен? Не схващам как така съм на твое място и знам какво изпитваш??

w0sh
08-27-2009, 11:00
Истински психотрилър.

икономът е убиеца

LadyDi
08-27-2009, 11:04
Истински психотрилър.

икономът е убиеца
Или попа...

haritov
08-27-2009, 11:50
Преди време скъсах с едно гадже,което обичах истински.
Вече минаха 2 месеца,но не е минал ден в,който да не мисля за нея.

Я, да видим наистина. Първо, обичал си истински. Второ, минало ти е за 2 месеца. Абсурд. Ако някога наистина си обичал истински, щеше да знаеш, че не минава току така за 2 месеца.
Трето, не минава ден без да мислиш за нея. Какво мислиш за нея? Че е тъпа, проста гъска дето сте скъсали???


Влюбих се отново,но сякаш съм,като камък.
Разбрах и,че тя ме обича нали ми го каза :D ,но нещо от вътре ме спира да и кажа,че и аз я обичам.
WTF??????????? Това е най-големия оксиморон, който съм чувала някога.

Като не вярваш ок аз го направих за 2 месеца!

А за това което испитвам,сама си направи сметка,като вметнеш думата изневяра(това е нищожно пред другото което се случи)

За оксимороните нещо друго знам,че си на мое място и знаеш как се чувствам!


Някой друг ще ми цапне ли някоя критика или ще замълчи завинаги?
Брат, нищо не разбрах от това, което си написал. Става все по-объркано. Истински психотрилър. Фен съм. Не, не вярвам, че си го направил за 2 месеца. Ок, наистина щото не ми и пука особено.
Вмятам думата изневяра. Но в коя любовна двойка да я вметна? Първата или втората? Вземи пиши по-ясно.

И какво знаеш ти за мен? Не схващам как така съм на твое място и знам какво изпитваш??


Като не разбираш няма да пишеш!

LadyDi
08-27-2009, 11:52
А, хайде на бас дали пък няма да пиша.
Кой си ти, че да ми кажеш какво да правя?
Младеж, за демокрация и свобода на словото чувал ли си?
Като не ти изнася какво съм написала - просто не го чети. Така ничие право не е нарушено.

haritov
08-27-2009, 12:10
А, хайде на бас дали пък няма да пиша.
Кой си ти, че да ми кажеш какво да правя?
Младеж, за демокрация и свобода на словото чувал ли си?
Като не ти изнася какво съм написала - просто не го чети. Така ничие право не е нарушено.

Някои хора,които са мълчали са живели щастливо,а другите никой не ги помни!

Прави каквото искаш!

Bj0rk
08-27-2009, 12:20
Има една поговорка,банална,но истина: Обичай,сякаш никога не са те наранявали!
Опитай наново! * Не наранявай сегашната си приятелка,заради грешките на бившата!Може би и тя е била наранена,но е поела напред...време е и ти да го направиш!

w0sh
08-27-2009, 12:44
Тая поговорка май е от новите.
Аз знам само който копае гроб другиму, слепи ги ражда.

Brooklyn
08-27-2009, 12:53
Сорка за правописните грешки,че пиша тъпа тема и за останалите ми грехове

Простено ти е ... 8-)
Ти ли опрощаваш греховете тука??
Иначе по-темата ,нормално е да мислиш за предишната,логично е бил си повече време с нея. Пробвай да се задържиш при това момиче,ако държи на теб ще се привържеш и към нея няма начин. Незабравима и единствена няма .. :smt023

baby07
08-27-2009, 13:02
а ако не и кажеш, че я ''обичаш'' по малко ли ще страдаш? :-o

ImmortalForever
08-27-2009, 13:15
Знаеш, че те разбирам, но този страх ще мине...някога....

haritov
08-27-2009, 13:25
Сорка за правописните грешки,че пиша тъпа тема и за останалите ми грехове

Простено ти е ... 8-)
Ти ли опрощаваш греховете тука??
Иначе по-темата ,нормално е да мислиш за предишната,логично е бил си повече време с нея. Пробвай да се задържиш при това момиче,ако държи на теб ще се привържеш и към нея няма начин. Незабравима и единствена няма .. :smt023

Всъщност тя трябва да ми опрощава греховете ама тва е друга тема