PDA

View Full Version : отношенията ми с момчетата



bloodyF
08-26-2009, 23:19
от малка не съм се разбирала с момчета моя набор или от моя клас

попринцип съм набор 95 обаче съм в училище с '94

1ви и 2ри клас-момчетата ми изхвърляха раницата в кофите за боклук
3ти,4ти и 5ти *в ново даскало* момчетата ми се подиграваха постоянно
6ти и 7ми *в ново даскало* -уж се разбирахме г/д,обаче заради обикновения ми телефон-телефон без екстри ,ми се подиграваха адски
сегашния ми клас *след изпита,същото даскало*-уж се разбираме г/д


имам най-добър приятел-година по-голям...адски го обичам <3 :-) и се разбираме идеално

с момчета 10ти клас *аз сега ще съм 9ти* се разбирам супер...приятели имам доста от този випуск...също и с по-големи (11ти,12ти,завършили) момчета се разбирам...

да кажеш че съм адски грозна не съм **тва е по-мнение на други момчета и момичета** ,имам по-големи френдове момчета така че не съм няква....феминистка да каже човек...;д





според вас къв е проблема...


п.п.темата я пиша ,защото едно че ми писна всеки втори от випуска да съм му проблема и защото в момента от около седмица пиша редовно по скайпа с един пич от моя клас и ддз ...нещата се получават (имаме теми на разговор етц) обаче съм сигурна че докато идем в даскало и пак ще се караме,викаме и т.н...




и п.п. 2 МОЛЯ БЕЗ ОБИДИ И ПОДИГРАВКИ,наслушала съм се на подобни простотии..

LambOfGod
08-26-2009, 23:38
Просто момчетата са говеда. И на седем и на четиринайсет и на трийсет години, пак са същите олигофрени. Някои го прикриват, други - не. Някои просто са по-свястни от други. Това е...
Просто, лесно и ясно... :-|

bog4eto
08-26-2009, 23:53
От детската винаги компанията ми е била предимно от момчета,винаги съм се разбирала с тях.И в новия клас,когато отидох пак същата история.Никой и не е посмял да ми каже нещо напук или нещо такова.Нито съм страшна,нито едра-да кажеш,че всявам страх :D Нито съм заплашвала..ама то си е до самочувствие ли,не знам..

Имам и една позната..всеки ден я спукват от подигравки и правят кви ли не номера,а е супер готино момиче,ако я опознаеш..ама самочувствието и не е достатъчно,че когато някой и каже нещо обидно,да го затъпи и да си продължи ами напротив..май всичко идва от там.. от самочувствието.

Помисли над това,и недей да ги оставяш да те правят на балък!Стига са се мислили за тарикати,като се правят на силни,велики и готини пред момичета.Да се мерят с културистите,бре. :?

bloodyF
08-26-2009, 23:53
т.е. проблема не е в мен :o :?

bog4eto
08-26-2009, 23:56
Проблема е,че ги търпиш!

bloodyF
08-27-2009, 00:07
ами игнорирам ги...обаче тва секи ден по 10219291021902 пъти да ти кажат колко си дебел/грозен/тъп и да обиждат роднините ти до 10то коляно не е нормално!А не знам кво да им кажа...ако им кажа затваряй си устата си я отварят 6 пъти повече..добре че поне приятелките ми ме подкрепят.. :o

mArMaLaDkA
08-27-2009, 00:16
Кака ти LambOfGod е права.
Хубаво е, че можеш да общуваш с по-големи от теб, може само в плюс да ти е. Не е проблем, че не ти върви много общуването с връстниците ти, нормално е. След време, когато израснат, ще имате много общи теми. Дотогава дерзай. :D

ElinoOor
08-27-2009, 00:24
е то до десети клас просто не можеш да очакваш че са дорасли достатъчно че да се държат нормално.. след време може и да се пооправят отношенията,но те ще си останат идиоти..

LambOfGod
08-27-2009, 00:36
ами игнорирам ги...обаче тва секи ден по 10219291021902 пъти да ти кажат колко си дебел/грозен/тъп и да обиждат роднините ти до 10то коляно не е нормално!А не знам кво да им кажа...ако им кажа затваряй си устата си я отварят 6 пъти повече..добре че поне приятелките ми ме подкрепят.. :o


Във втори клас едно момченце ме псуваше и гонеше по коридорите на училище да ме целува и скубе. Ритнах го 'между краката' и от тогава до пети клас, нито едно момче не ми каза лоша дума.

Seattle
08-27-2009, 02:54
Убогати си речника с "цветни" фрази и като някои ти каже нещо го затапваш така че да му дойде да се забие в земята. :-D
Секи си има недостатъци и ако те изкарват твоите на яве, изкарай и ти техните. Но както казаха по горе, не забравяй самочувствието че и то е много важно в цялата схема.

Eddie
08-27-2009, 08:22
Леле събрахте се всичкото женско, оплюхте мъжкото и го заклеймихте 8-)

По темата: Мисля че просто си попаднала в неблагоприятна среда. Винаги когато някой се подиграва на някой друг избива комплекси. Ти сама каза че са ти се подигравали заради телефона. Толкова им е и акъла на тия. Аз лично имам приятел който си взе телефон в 11 клас и то защото баща му го накара, иначе не искаше, защото само щели да му досаждат техните.

Не очаквай всички хора да са ти приятели. Както беше казал един мой велик даскал "30% от хората не биха искали да имат нищо общо с мен, с други 30% аз не бих искал да имам нищо общо и може би с 30% бихме завързали някакво приятелство. Всъщност ако ме харесват 30% от хората аз мога да се кандадатирам за президент."

Не им обръщай внимание на онези които ти се подиграват, дори и един клас да сте. Те го правят най-вероярно, защото виждат че им се хващах за бъзиците и това им харесва. Просто ги игнорирай и ще им станеш скучна.

Не ти препоръчвам да си "Убогатяваш речника с цветни фрази за да ги затапваш". Така само се излагаш и както беше казал някой от форума "Не спори с по глупави от тебе защото ще паднеш на тяхното ниво и ще те победят, защото са по опитни" :?

Biskfitka
08-27-2009, 08:56
е то до десети клас просто не можеш да очакваш че са дорасли достатъчно че да се държат нормално.. след време може и да се пооправят отношенията,но те ще си останат идиоти..И аз така мисля.Щом се разбираш с по-големите,а с по-малките не,май проблема не е в теб ,а в детското им мислене.

slavito007
08-27-2009, 09:11
По дяволите, напълно нормално е да те закачат (друг е въпросът, ако само теб от целия клас закачат). Зависи и от класа ти, а ти очевидно не си случила. Докъм 7 е така ужасно. После в новото училище евентуално попадаш на малко по-зрели (поне се предполага) хора. Но и тук не липсват бъзици. Докъм 11-12 клас нещата се уталожват 8-)

Wildchildd
08-27-2009, 09:18
Дай снимка и ше ти кажа къв ти е проблема 8-) , не сериозно, сички след 90ти набор сме олигофрени, кво очакваш...аз примерно никога не съм обиждал момиче така, но повечето го правят няма кво да направиш...

istinska95
08-27-2009, 10:48
мнението ми е за да се държат момчетата с теб добре трябва си курва и постоянно да се вреш в тях и да им се сваляш ... всички момчета сатакива за жалост . момчетата убиждат момичета които не им обръщат внимание оплюват ли как не и на следващия ден тия момичета като отидат и тръгват да им се навират вече са първи приятели

mArMaLaDkA
08-27-2009, 10:49
^ Имаш изкривени представи за света около теб.

ri41
08-27-2009, 10:56
мнението ми е за да се държат момчетата с теб добре трябва си к***а и постоянно да се вреш в тях и да им се сваляш ... всички момчета сатакива за жалост . момчетата убиждат момичета които не им обръщат внимание оплюват ли как не и на следващия ден тия момичета като отидат и тръгват да им се навират вече са първи приятели
точно така е

YouCantStopMe
08-27-2009, 11:06
Абе,авторкте,аз няколко пъти четох в темите - Търся си гадже,трябва да си намеря гадже..или нещо от тоя род.
Какво е т'ва?
Подходящият сам ще си дойде,не е нужно да търсиш под дърво и камък.
Освен това си мой набор.. Нищо,че сега ще си 9-ти клас.Малка си.Не ги гледай,че на твоите години са се ебали вече.
Просто човекът,който търсиш,ще дойде в един момент..Недей да се отчайваш толкова.

iiordanova
08-27-2009, 11:18
Всичко с времето си .. :wink:
Точно когато най-малко очакваш ще се появи принца на бял кон. :lol:
YouCantStopMe .. аз съм 96 набор и мога да ти кажа , че от моя клас има една дето вече се е е**ла.. :neutral:

bloo
08-27-2009, 11:23
ох..ами не знам какво да ти кажа..
при мен винаги е било различно от твоята история..
естествено там до 5-ти/6-ти клас бях и с момичета и с момчета много добра приятелка, след това в 7-ми започнах да вървя само с момчета, защото те винаги се държаха супер добре с мен, а момичетата само ме гледаха злобно, опитваха се да ме обиждат и какво ли още не.. сега всички сме дипломатични и поддържаме добри приятелства, но и до сега съм си по-близка с момчетата..

но според мен проблемът е в теб :] ..мисля, че нямаш достатъчно самочувствие, ходиш като мишка по коридорите и общо взето си леко сдухана :-D (нищо лично)
оправи малко косите, подбухни малко цоците хахах дръж се по-отворена, с по-голямо самочувствие и ще видиш как момчетата ще почнат да ти ходят по гъза.. ама леко със самочувствието, че хората ше загреят в един момент, че е изградено върху нулата :-D

bloodyF
08-27-2009, 11:48
bloo,не съм особено 'сдухана' а това за самочувствието-имам го,обаче като се появят тия олигофрени и се скапва отсякъде.


Дай снимка и ше ти кажа къв ти е проблема 8-)

не се харесвам много ама айде ,да си кажеш 'компетентното' мнение
(http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs175.snc1/6570_1141433068428_1605493608_30339391_6148001_n.j pg)

Абе,авторкте,аз няколко пъти четох в темите - Търся си гадже,трябва да си намеря гадже..или нещо от тоя род.
Какво е т'ва?


диър,кво е общото на гаджето с темата? :? А искам човек до себе си по съвсем различни причини-не да ме 'защитава' от другите момчета :o

ri41
08-27-2009, 12:31
bloo,не съм особено 'сдухана' а това за самочувствието-имам го,обаче като се появят тия олигофрени и се скапва отсякъде.


Дай снимка и ше ти кажа къв ти е проблема 8-)

не се харесвам много ама айде ,да си кажеш 'компетентното' мнение
(http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs175.snc1/6570_1141433068428_1605493608_30339391_6148001_n.j pg)

Абе,авторкте,аз няколко пъти четох в темите - Търся си гадже,трябва да си намеря гадже..или нещо от тоя род.
Какво е т'ва?


диър,кво е общото на гаджето с темата? :? А искам човек до себе си по съвсем различни причини-не да ме 'защитава' от другите момчета :o
уоу убивам за такива очи и руса коса :oops:

Wildchildd
08-27-2009, 13:27
Немаш проблем, момчетата от твоя клас са шибаняци 8-) . Поне за външен вид, не знам за кво могат да се хванат :oops:

PurpleDream
08-27-2009, 13:54
абе нали имаш приятели момчета, кво си се притеснила, тия от твоя випуск като са загубеняци, не се занимавай с тях и не им обръщай внимание изобщо...

LambOfGod
08-27-2009, 16:22
мнението ми е за да се държат момчетата с теб добре трябва си к***а и постоянно да се вреш в тях и да им се сваляш ... всички момчета сатакива за жалост . момчетата убиждат момичета които не им обръщат внимание оплюват ли как не и на следващия ден тия момичета като отидат и тръгват да им се навират вече са първи приятели


Ти чуваш ли се бе, дете? :razz: :razz: :razz:

bloodyF
08-27-2009, 17:41
wildchildd,мерси 8-)

пърпъл дрийм,единственото тъпо нещо е че те не са толкова гадни спрямо мен,обаче 1 като стане с гъза нагоре ако му се мярна пред погледа веднага почва да ме обижда...и другите задници го подкрепят и става нещо ужасно

иначе мерси на вс. за отговорите :-)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
08-27-2009, 18:23
Просто момчетата са говеда. И на седем и на четиринайсет и на трийсет години, пак са същите олигофрени. Някои го прикриват, други - не. Някои просто са по-свястни от други. Това е...
Просто, лесно и ясно... :-|


+1

remix1912
08-27-2009, 18:29
wildchildd,мерси 8-)

пърпъл дрийм,единственото тъпо нещо е че те не са толкова гадни спрямо мен,обаче 1 като стане с гъза нагоре ако му се мярна пред погледа веднага почва да ме обижда...и другите задници го подкрепят и става нещо ужасно

иначе мерси на вс. за отговорите :-)
Дай снимка на тяло то само с лице не става

bloodyF
08-27-2009, 21:15
хах ремикс912,на тоя компютър нямам друга така че :

http://img220.imageshack.us/img220/1701/dsci6049.jpg

deni15
08-27-2009, 21:45
Трай трай още една година, до 10-11 клас акъла им е като на деца.Бъди малко по наперена и отворена и в моето даскало моите наборчета бяха такива преди..ебаваха се с всеки втори от класа 8-)

adizitk1
08-27-2009, 22:11
Просто момчетата са говеда. И на седем и на четиринайсет и на трийсет години, пак са същите олигофрени. Някои го прикриват, други - не. Някои просто са по-свястни от други. Това е...
Просто, лесно и ясно... :-|
Ето това е истината! :P
И мисля, че момчетата те харесват и за това толко те закачат - ако им беше безразлична, нямаше да те забелязват. Този техен подход просто показва кви лапета са още - все пак големите хора като харесат някоя жена и подаряват цветя, а не й казват, че е тъпа. :razz: И наистина имай повече самочувствие. :)
пп. Мн яка снимка. :wink:

bloodyF
08-27-2009, 22:14
все пак големите хора като харесат някоя жена и подаряват цветя, а не й казват, че е тъпа. :razz:
пп. Мн яка снимка. :wink:


това ме уби :razz:
иначе мерси :)

MissHouse
11-16-2009, 19:47
аз имах същия проблем ама като по4нах да ги затапвам и да '' отвръщам на удара '' с пълна сила и спряха , ина4е и аз не виждам кво ти се подиграват мн си си добре даже ;-) а пък и щом приятелките ти те подкрепят супер. не се притеснявай от бой дори да те ступат (малко вероятно) щом имаш по големи фр мом4ета после ти ще гледаш как бият тях , 4е после и с пръст няма няма да те пипнат \:D/

GodLovesYou
11-17-2009, 11:47
депресий лаина телевизията и илюминатите са виновни

john95
11-17-2009, 15:04
Затапвай ни ^^
Като сме такива сме такива, поне сега никои от момчетата не се заяждаме с момиче в моя клас конкретно но просто не се познаваме....

И... надявайки се да не го използваш прекомерно - ако искаш да си връщаш - най - гадното нещо за едно момче е да му казваш че е гей, обратен, педераст и всичко такова..
Просто за почти всяко момче ще намериш нещо което с някой друг ще оприличите като педерастко и повече това момче едва ли ще те погледне в очите 8-)

Тормозили са ме много така за радост тогава бях на 8мото небе в дясно и ми дремеше на тийнейджърския та можех да ги игнорирам и да доказвам че е обратното по колкото си искам начини или да ги унижавам без да казвам повече от 3 думи в отговор на 2 изречения обяснения що съм обратен или мека китка :razz: :razz:


мм накратко едва ли съм помогнал с нещо много но наистина по обидно от това че сме гейове не можеш да кажеш...

Unendlich
11-17-2009, 15:44
мнението ми е за да се държат момчетата с теб добре трябва си к***а и постоянно да се вреш в тях и да им се сваляш ... всички момчета сатакива за жалост . момчетата убиждат момичета които не им обръщат внимание оплюват ли как не и на следващия ден тия момичета като отидат и тръгват да им се навират вече са първи приятели



Ахахахахааххаа, е няма такава простотияя :razz: :razz:

1. Точно на така наречените "курви" никой им няма уважението и те са най-подиграваните, колкото и да не ти се вярва. Може в един период тя да е обожествявана - красавица,а-у, но след време всички я наричат с едно - КУРВАТА ! Защото тя няма с какво да впечатли освен със сексуалните си "походи" по всеки срещнат.
2. Когато си недостъпна за едно момче, си му много по-интересна и това не е повод да те обижда, точно обратното. Момиче, което уважава първо себе си и си има достойството, печели наистина голямо уважение.
3. Трябва да си адски изпаднала и да нямаш грам мозък, за да тръгнеш да правиш такива неща, че да им се "навираш" само и само, за да не те обиждат. ;) Личното достойство и гордост преди всичко ! По-добре такива "обиди", отколкото ти сама да знаеш за себе си, че си парцал ! :? :x

Авторке, няма да се плашиш, да не ти пука от никой, щом имаш приятели от горните класове - общувай си с тях, твоите набори и съученици да не те интересуват. Почни и ти да им натриваш носовете, едва ли са "адските красавци" :)

spenZo
11-17-2009, 17:23
Ако си грозна - Защо, по дяволите, питаш изобщо?!
Ако си що-годе - Ми, като малки не мислим за секс.
Ако си задръстена - No Comment.

LiGiDY
11-18-2009, 11:33
Просто момчетата са говеда. И на седем и на четиринайсет и на трийсет години, пак са същите олигофрени. Някои го прикриват, други - не. Някои просто са по-свястни от други. Това е...
Просто, лесно и ясно... :-|

Браво с такова разсъждение са в 1ви клас.Типична феминистка.

по темата не знам какви са тези момчета но ме съмнява без причина да ти се нахвърлят

ThroughStruggle
11-18-2009, 12:12
Научи се да не ти пука. :)
Казват ти, че си грозна => ти знаеш, че не си (ако не знаеш, втълпи си го, малко самочувствие не е излишно) . И, спокойно, когато ги надцакваш с игнор, определено млъкват. Не показвай емоция, било раздразнение или натъжаване от думите им. Или скоро ще им доскучее, или ще продължат да измислят такива глупости. Тогава вече стани, и ги дари с някоя и друга по-груба дума (ако си остроумна и успяваш да обърнеш собствените им думи срещу тях - това е страшно полезно).
А и не мога да те разбера. Защо имаш нуждата те да се отнасят с теб добре? Не ги отразявай, живей си живота с приятелите си, явно тези недорасли пикльовци не заслужават да общуват с теб.. ;] Излизаш си в междучасието, отиваш при най-добрия си приятел, и се връщаш за часа...Какво сложно има?

Tasto
11-18-2009, 17:02
явно си грозничка и нямаш авторитет