PDA

View Full Version : Пъпка на пениса ?



b07l1k3
08-27-2009, 00:21
Аз съм мом4е на 14 и имам до пениса от дясната страна нещо като пъпка, не е пъпка нещо изпъкнало точно там където ми е краят на пениса не до главата а др край и е от горе и от дясно, ако някой знае какво може да е и дали е опасно да ми каже, защото ме е срам да отида при джипито :( !

bbbsheva
08-27-2009, 09:11
Зависи незнам как изглежда и е трудно да ти помогна може да е бемка може да е всичко като цяло ако не те боли сърби и т.н. и прелича на бемка я остави иначе бягай при доктора защото може да е опасно

lawl
08-27-2009, 09:52
Аз съм мом4е на 14 и имам до пениса от дясната страна нещо като пъпка, не е пъпка нещо изпъкнало точно там където ми е краят на пениса не до главата а др край и е от горе и от ляво, ако някой знае какво може да е и дали е опасно да ми каже, защото ме е срам да отида при джипито :( !

Чакай малко сега.Първо се успокой и пак обясни , защото от долната страна на левия пенис на върха на пъпката от лявата страна на десния пенис на върха от ляво не знам къде се намира.И слагай малко точки и запетай, че нищо е се разбира така.

Плюс това , можеше да сложиш едно заглавие "Пъпка на пениса" , или нещо , а не "КАКВО Е ТОВА" , защото с второто само намаляваш шанса някой да ти кликне на темата.

b07l1k3
08-27-2009, 23:46
Еми зна4и първо само веднъж ме заболя, а и неми прелича на бемка и не ме сърби. Второ намира се, точно там където ми започва пениса от горе в дясно :) И един път когато я стиснах излезе малко гной :(

maimuncho
08-28-2009, 11:44
боже момче , как ше я стиснеш :shock: представи сии да беше станала ифекция или да се появят още такива пъпки

според мен ее обикновенна пъпка , възможно ли е да е от това че си е бръснал ии да се е получила някъква инфекция ли незнам и аз , но не я изстисквай повече. Сам каза че има гной ;х

lawl
08-28-2009, 12:30
Значи е там където започва пенисът .. ?
Ами не знам какво може да е , може би някой цирей , във всеки случай не я стискай и намажи малко паста за зъби ако искаш.. и гледай да не я "мърсиш" много ( не пипай с мръсни ръце... )

БТВ : преди 2 седмици имах нещо такова , но на тестиса , но за няколко дни се оправи .. Не се панирай толкова... :) ( но все пак не съм сигурен какво може да е , не го и подценявай.)

b07l1k3
08-30-2009, 20:39
Мерси на всички :) дано не е нещо опасно и да се махне само :( !