PDA

View Full Version : Задаржане на погледите



nepopravima
08-27-2009, 07:36
Бих искала да разбера мненията ви за задържането на погледите с противоположния пол..
И момчета какво мислите когато срещнете поглед към вас (продалжителен).Темата е много обикновена но ми е интересно! :-)

LadyDi
08-27-2009, 07:39
Първо, мисля, че в часовете по български си изпуснала урока за буквичката Ъ.

Второ, мисля, че ако някой те гледа много продължително, може да си се изплескала с нещо по лицето.... примерно.

nepopravima
08-27-2009, 07:39
като имате в предвид че..
Британско изследване сочи, че колкото по-дълго мъжкият поглед се задържи върху жената при първа среща, толкова по-заинтересуван от нея е той. Ако я гледа само четири секунди – най-вероятно не е впечатлен, но ако разбие бариерата от 8,2 секунди – то той явно вече се е влюбил, твърдят изследователите.


Това обаче не е валидно за жените. Дори да задържат погледа си по-дълго върху някой мъж, не е индикация дали го намират за атрактивен или не, сочи проучването, цитирано от британския вестник "Дейли Телеграф".

LadyDi
08-27-2009, 07:40
Аз на тия проучвания вяра не хващам.
Докато не пипне ръка... и да ме гледа и да не ме гледа, все тая. Кво ще ми гледа, аз да не съм карикатура?

nepopravima
08-27-2009, 07:42
аз си мисля че флирта с очи е много важен ако искаш да продалжиш.. ;]
а и понякога очите казват повече неща отколкото думите

LadyDi
08-27-2009, 07:44
Никой не спори, че не е важен.
Само че от къде си сигурна, че той флиртува с теб? Ако те гледа, защото (говоря хипотетично) те намира за ужасно непривлекателна, а ти му пърхаш с мигли насреща... Няма ли да се чувстваш тъпо после?

DevilWish
08-27-2009, 07:47
Еми аз може да гледам някой дълго ,щото ми е смешен, противен ,хубав . . ;) Всичко ;) Така че ,това че някой те зяпа с неудомение не значи ,че е непременно влюбен.
А ако въпроса е как да им задържиш погледа, почвай да се облизваш с/у тях :D Не бе ,майтапа на страна . . еми нищо не трябва да правиш ,бъди себе си и ако те хареса каквато си ,честито ,ако не ,няма правиш пози я ;)

nepopravima
08-27-2009, 07:47
не исках да го разбереш по този начин.. всеки опознал по-добре тази сфера на общуване би разбрал посланието на другия ако изобщо има такова.. не е нужно да става въпрос за флирт .

3oPuTy
08-27-2009, 07:49
Е по тая логика мен половината ми компания би трябвало да ме харесва и да флиртува с мен :lol: :lol: :lol: На тях редовно им засичам погледите и забелязвам как ме поглеждат от време на време без причина ... :lol: :lol: :lol:


Сега сериозно:Тоя "флирт" с погледите (както ти го нарече) ми се струва хипер тъпичък :? Има къде,къде по-лесни начини от това да се втренчиш в някого ... А и човека отсреща може да си помисли доста кофти неща за "зяпача"

LadyDi
08-27-2009, 07:51
Ми да. Флиртували са с поглед едно време, когато не са им давали да се пипат :D За какво да си губя времето да флиртувам с очи?

nepopravima
08-27-2009, 07:51
е нее говорим за непознати не за някой от компанията..

LadyDi
08-27-2009, 07:52
На колко си години?

nepopravima
08-27-2009, 07:54
на достатачно

LadyDi
08-27-2009, 07:58
Достатъчно са ти явно само да гледаш момчето и да въздишаш по него.

И какво е достатъчно в днешно време? 14?? Достатъчно е да забременееш, например, но не е достатъчно да знаеш да гледаш детето.

15??? Достатъчно е да се влюбиш, но да не знаеш как да задържиш момчето.

16??? Достатъчно е да знаеш, че ти се прави секс, но много често не е достатъчно да се чувстваш готова.

Е твоите, колко достатъчно-найсет са?

DevilWish
08-27-2009, 08:02
Достатъчно са ти явно само да гледаш момчето и да въздишаш по него.

И какво е достатъчно в днешно време? 14?? Достатъчно е да забременееш, например, но не е достатъчно да знаеш да гледаш детето.

15??? Достатъчно е да се влюбиш, но да не знаеш как да задържиш момчето.

16??? Достатъчно е да знаеш, че ти се прави секс, но много често не е достатъчно да се чувстваш готова.

Е твоите, колко достатъчно-найсет са?
Хареса ми този пост ;) Евала ;)

l0lz
08-27-2009, 08:12
Ми аз тва лято като бях на море и един път като вървях по центъра, се загледах в едно момиче и тя ме погледна, и се загледа, и вървим и се гледаме, а аз за малко да се блъсна в един стълб, а тя ми се засмя и толко.. Повече не я видях. 8-)

Priceless
08-27-2009, 08:26
Ми зависи .. виж ся , ако едно момче, което не ми харесва седи и ме гледа като пукъл .. просто го поглеждам с един поглед, който казва едновременно "Ти пък какво искаш" ии "Квото и да искаш - няма шанс" .. 8-)

ShtrudeL
08-27-2009, 13:25
Ее айде научете се да пишете бе. Това да бъркаш "ъ" с "а" е грозно направо...

По темата...еми какво да правя...гледам малко,изчервявам се,усмихвам се,пак гледам и така. Естествено ако и аз харесам човека,който ме гледа. Оо
Инече по принцип сега си имам кой да гледам и не срещам чужди погледи.

Hilary_
08-27-2009, 13:31
хах много зависи по какъв начин те гледа ... :lol:

Иначе аз лично ако ми харесва момчето, с което съм срещнала погледа си се изчервявам повечето пъти ... поглеждам другаде после пак в него и така ...

А ако не м ихаресва ... го игнорирам нека си гледа ... 8-)

П.С. Но определено флирта с очи понякога може да е дооста интересен и забавен ... 8-)

marti93
08-27-2009, 13:32
[quote="DevilWish"][b]Еми аз може да гледам някой дълго ,щото ми е смешен, противен ,хубав . . ;) Всичко ;) Така че ,това че някой те зяпа с неудомение не значи ,че е непременно влюбен.

аз ако си харесам някои го обхождам с очи целия и го гледам с пламъчета ,закачливо се усмихвам ...и така !с бившия хич не сме се гледали само поглед и се почва мляс мляс :razz:

fenasf
08-27-2009, 13:36
ам днес във влака седях с/у едно доста хуу момиче ама и аз и тя със мр3 плеър-ки пък и имаше двама дядовци до нас та нищо не се получи :( Иначе единствения път като ни се срещнаха погледите тя нещо такова от срам веднага си го извърна :-D Абе ко да кажа...

therichbitch
08-27-2009, 13:38
ами то зависи какво се чете в погледа, обикновено ако захледам някого за по- дълго, наистина е за хубаво, просто съм от хората, които са достатъчно възпитани, за да не се "втренчват" в някого,ако нещо му куца, примерно ако мине някое дебело момиче с по- къса пола, няма да я зяпам се едно не съм виждала хора досега, а повечето /95%/ ще има да зяпат, зяпат, обсъждат и прочие, та индивидуално е -при мен е за хубаво, но пак не зяпам продължително, защото това е знам за простотия и липса на природна интелигентност :x