PDA

View Full Version : просто тема



Dara_d
08-27-2009, 10:00
много се чудех дали да пусна темата, но ето че пиша :D
да започна с историята
заобичах едно момче от училище
и до сега се опитвах да науча повече за него и успях знам почети всичко . това лято както обикновенно започнахме да се събираме на нашето си място и компанията на това момче започна да идва при нас ( не пушем не пием - играем на гоненица с момчетат и лафим :D на 13 сме - а момчето което заобичах е на 15 ) разбрах че е ужасно груб цитирам - това е към една приятелка " аи ритни ма още веднъж и ше видиш къф пас щи дам " днес пак сме там и незна дали ще дойде . и ще видим дали ще можем да се заговорим :( ( в което ужасно се съмнявам ) .

w0sh
08-27-2009, 10:01
Играй си на жмичка и остави любовта за по-късно.

3oPuTy
08-27-2009, 10:02
:razz: :razz: :razz:
Изчакай още някой друга годинка и може наистина да заобичаш някого ;)
:razz: :razz: :razz:

sulley
08-27-2009, 10:08
И ти сега като добро малко момиче,ще искаш да заговаряш големия лош батко. :?

Какво ти е притрябвало,хвани си някое наборче и играйте заедно на криеница и на подаръци.За разнообразие може някой път и на запаси.

w0sh
08-27-2009, 10:11
На царю честити и на море.

на стражари и апаши.

sulley
08-27-2009, 10:14
На царю честити и на море.

на стражари и апаши.

А да,тези ги бях забравила.. :oops:

Dara_d
08-27-2009, 10:42
:( явно не сте ме разбрали или аз не съм обяснила
не сме с детски мозаци както звучи

mArMaLaDkA
08-27-2009, 10:47
1. Това, което чувстваш е мнооооооооооооооооооооооо го далеко от любов.
2. Не се занимавай със селяндури.

LadyDi
08-27-2009, 10:49
Ех, да заобичаш някого по време на гоненицата... Истинска идилия :)

Dara_d
08-27-2009, 11:01
хах по скоро през учебната година
но както и да е
ще се опитам да го забравя

LadyDi
08-27-2009, 11:05
ще се опитам да го забравя
Защо??? :shock:

Hilary_
08-27-2009, 11:11
Изчакай и някоя друга годинка ... смисъл сега момичетата на твоята възраст са далече от тези игри (ако ме р4азбираш) а какво остава за момче на 15 ... :? + това е доста голям селяндур ... :?

Харесвай го ... но не се занимавай с него ... :-o :?

GreenMimss
08-27-2009, 11:22
И ти сега като добро малко момиче,ще искаш да заговаряш големия лош батко. :?

Какво ти е притрябвало,хвани си някое наборче и играйте заедно на криеница и на подаръци.За разнообразие може някой път и на запаси.

Защо всички си търсите батковци, независимо колко тъпи са те :(

Dara_d
08-27-2009, 12:22
батковци :lol: имам чувството че се надпреварват кой от кой по голяма простотия да каже . аманали са момчета само Dota и cs им е в глават

PurpleDream
08-27-2009, 12:44
леле че ти си открила своя принц на бял кон, такава любов не знам как ще я забравиш :-#
саркастично

Brooklyn
08-27-2009, 12:49
От това изречение дето си чула ,си прави генерални изводи .. Според мен ще е лош съпруг ,и лош баща . Впоследствие ще се окаже че пенсията само за алкохол ще си я дава .. :smt023
Съди по-едно изречение ,нема да сгрешиш .. :shock:

Dara_d
08-27-2009, 14:43
незнам да ви послушам ли или не
най-добре да ви послушам
мерси за отговорите :-)

Lincheto
08-27-2009, 14:50
ще разбереш, че има много по-добри :)

hrisis
08-27-2009, 14:56
И това е любов.....

Щом се отнася така с едно момиче, не очаквай много от него....

Все пак нищо не пречи да го опознаеш, а дано да не се разочароваш....

marti93
08-27-2009, 16:01
леле че ти си открила своя принц на бял кон, такава любов не знам как ще я забравиш :-#
саркастично :D :D :D :lol:
та по същество..малката хубаво е че си влюбена ,но това момче не ти е показало че те харесва ,държи се грубо ,а и на 15 години да играе на гоненка е детинско ,явно не му се расте ,намери си галантно момченце с малко повече акъл и по зрял не само на години

ImmortalForever
08-27-2009, 16:03
Хахахаххахахахахаххахахха хаххаха Гоним се вика хахаххахахахахаххахаххаха хахахахааха Как искам и аз да върна тези времена :lol: :razz: :razz:

ChimeRa
08-27-2009, 16:19
Хахахаххахахахахаххахахха хаххаха Гоним се вика хахаххахахахахаххахаххаха хахахахааха Как искам и аз да върна тези времена :lol: :razz: :razz:

Едва ли ще ти е трудно 8-)

fenasf
08-27-2009, 17:07
Просто отговор

Dara_d
08-27-2009, 19:18
тъкмо се връщам от компания в която днес избщо не беше забавно.Аз имам чувството че харесва една моя приятелка пример - когато момчето си разглеждаше телефона тя му го поиска и тои и каза " ай хвани ма" после взе че я снима незнам дали на базик но я снима после започна да бяга демек ай ела да ма хванеш ( пак) после взе че почна да говори някви глупости абе тъпанарска истоия взеха че намериха някакво съвсем беззащитнно коенце и го превартаха абе смешници :(
как мислите вие спорд тези примери възможно ли е да я харесва ?

MaLkaTa_LaDy
08-27-2009, 20:01
Заглавието "Просто тема"?! А станалото какво са?
"заобичах едно момче от училище " на 13 си, как реши, че го обичаш?
"и до сега се опитвах да науча повече за него" значи когато си го "заобичала" не си знаела много за него?!? Ахаааа...
"и успях знам почети всичко" ДНК-ато знаеш ли му го? Не, нали? Това е много важен факт, който си пропуснала. А ако трябва да говоря сериозно - трябва да знаеш, че едно нещо през различни очи изглежда съвсем друго.
"разбрах че е ужасно груб" Ооо значи това си пропуснала да го разбереш преди... Но няма значение щом го обичаш, любовта е сляпа.
"аи ритни ма още веднъж и ше видиш къф пас щи дам" Тук беше момента да кажеш: "Няма да и говориш така, тя ми е приятелка! Който се закача с нея, значи ще си има работа с мен." Да му намигреш чаровно и да му покажеш пътя към леглото си. След това и той ще те заобича, повярвай ми.
"и ще видим дали ще можем да се заговорим" Че защо да не можете? Някаква лъчева бариера ли ти пречи да го заговориш? [Имам предвид от този тип, който са и мечовете в Star Wars]
Въобще за к`ъв х*й я пусна тая тема? Дори никакъв въпрос не си задала. Как да дадем отговор на нещо, което няма въпрос? Бахти...

Dara_d
08-27-2009, 20:13
знам знам че нямаше смисъл , но все пак мерси за отговора ти но по примерите които дадох по горе според вас той харесва ли я
незнам дали съм заслепена или нщо такова но така ми се струва

MaLkaTa_LaDy
08-27-2009, 20:29
Хм... Добре, няма да съм груба. Та така... Напълно възможно е да я харесва. Но това не трябва да те приеснява. Разбирам какво чувстваш в момента. Същото изпитвах и аз преди 2 години. Точно на колкото си и ти сега. В момента ми е смешно, но и аз си мислех, че обичат онова момче. И той "харесваше" една приятелка. Всъщност в последствие разбрах, че не е харесвал нея, а мен. След време започнах да се ровя из психологически книги и психиката на хората ми стана интересна. И причината за неговото държание ми стана кристално ясна - когато не можеш да направиш нещо свое, накарай нещото само да дойде при теб. Може би не се изразих достатъчно добре, но с прости думи мога да ти кажа, че ако той те харесва, прави това с приятелката ти, за да те накара да ревнуваш. Подсъзнателно го прави, щом го е срам. Често се случва при децата. Не се обиждай, че те наричам дете. Всъщност ти разказах моята история, за да ти покажа, че не си единствената с такива проблеми, и споко, може да те харесва. Но да не забряваме, че може и да не те харесва. Това не е болка за умиране. Предполагам, че си срамежлива. [Повечето момичета на по-малка възраст са такива.] Но ако не си, заговори го, търси контакт с него, играйте заедно, но му покажи да речем, че не може да те победи в нещо. Така подбуждаш неговото любопитство. Най-главното е да му покажеш, че ти не си лесна. И естествено да се забавляваш, а не да се депресираш от разни такива глупости.

П.п. Не трябва да те интересува дали харесва приятелката ти. А дали харесва теб. :-) Успех

Dara_d
08-27-2009, 20:33
:-) много ти благодаря
само трябва да преодолея срамът

MaLkaTa_LaDy
08-27-2009, 20:35
Моля. Почувствах се длъжна. Изпитвала съм го това преди.

Dara_d
08-27-2009, 23:12
мисля че темата може да се заключи

l0lz
08-27-2009, 23:14
Играй си на жмичка и остави любовта за по-късно.

Жмичка.. :razz:

Di
08-27-2009, 23:16
Изчакай и някоя друга годинка ... смисъл сега момичетата на твоята възраст са далече от тези игри (ако ме р4азбираш) а какво остава за момче на 15 ... :? + това е доста голям селяндур ... :?

Харесвай го ... но не се занимавай с него ... :-o :?
откажи се от него..

mechtaq_za_teb
08-28-2009, 04:48
На 13... не го обичаш. Така си е, след известно време ще го осъзнаеш и ти.

gLoRiOuS_aNGeL
08-28-2009, 11:52
Ти въобще "обич" знаеш ли какво е?! :?

Dara_d
08-28-2009, 14:46
](*,) вече незнам

Dara_d
09-02-2009, 20:35
спря да идва :(

:smt022

някой от модераторите ако ика нека заключи темата

guinessgirl
09-02-2009, 20:41
боже,опази... :shock:

Dara_d
09-02-2009, 20:42
хах дано дано

anonimchetou
09-03-2009, 07:14
на 13 и обич мобич трето пето.. чуствам се като няква бабичка дето не разбира.. аз като бях на 13 изобщо не мисля че съм казвала думата Обичам гоо.. но младежта глейте ква е :grin: :grin: :grin: :grin:

lubomirky
09-03-2009, 08:59
тъкмо се връщам от компания в която днес избщо не беше забавно.Аз имам чувството че харесва една моя приятелка пример - когато момчето си разглеждаше телефона тя му го поиска и тои и каза " ай хвани ма" после взе че я снима незнам дали на базик но я снима после започна да бяга демек ай ела да ма хванеш ( пак) после взе че почна да говори някви глупости абе тъпанарска истоия взеха че намериха някакво съвсем беззащитнно коенце и го превартаха абе смешници :(
как мислите вие спорд тези примери възможно ли е да я харесва ?

Първо да отбележа, че се изразяваш, като човек, който не знае да говори на български. Всичко е неподредено, никаква последователност -> никакво разбиране на това, което си написала. А сега по темата.. какво е това 'мисля, че харесва една приятелка, защото я ритна и я наплю(примерно)'? Той така ли изразява чувствата си? Плюс това момче на 15 години още да играе жмичка е смешно :oops: Не се пали много, не е любов.

Dara_d
09-03-2009, 15:00
знам, че първоначално се изразих глупаво, но просто не знаех дали да пиша или не и взех че го написах по най-тъпия начин :-s

п.п форума е много готин :razz:

lubomirky
09-03-2009, 16:09
знам, че първоначално се изразих глупаво, но просто не знаех дали да пиша или не и взех че го написах по най-тъпия начин :-s

п.п форума е много готин :razz:

Ами не мислиш. Ти заради това си и 'влюбена' в бавноразвиващ се ;)

lipsvashh_mi
09-03-2009, 19:10
ти си дечко,той е дечко..така че каква любов -какви 5 лева са те подгонили? Я зарежи тея глупости и се концентрирай върху приема след 7 клас....да видиш като те погнат със задачки и есенца кога ще имаш време да мислиш за глупости :-D