PDA

View Full Version : Изневери ми!!!



jevels
08-27-2009, 13:07
Скарах се с приятелката ми, по точно я видях с друго момче :-x от тогава минаха 4/5 дни а тя се държи с мене все едно аз съм сгафил с нещо....

Искам да се сдобря с нея но не мисля, че аз трябва да го направя при положение че тя е виновна....

Зная че тя още ме обича но е страшно упорита и не го показва въобще.... :x

Искам съвет как да подходя!

Пишете ако сте били в същата ситоация и как сте действали! 8)

LadyDi
08-27-2009, 13:09
СитОирай се на телефона и й се обади.

Видял си я с друго момче? В каква поза бяха? Защо мислиш, че ти е изневерила.
И ако е изневерила, защо искаш да й прощаваш?

А ако искаш да простиш - говори с нея, поискай обяснение, кажи че си наранен... Изобщо, направи каквото и да е, освен да седиш тук.

jevels
08-27-2009, 13:14
не мога да и кажа че съм наранен, никога не трябва да се показва слабост

LadyDi
08-27-2009, 13:15
Тогава бъди мъж и й бий шута.

baby07
08-27-2009, 13:15
СитОирай се на телефона и й се обади.

Видял си я с друго момче? В каква поза бяха? Защо мислиш, че ти е изневерила.
И ако е изневерила, защо искаш да й прощаваш?

А ако искаш да простиш - говори с нея, поискай обяснение, кажи че си наранен... Изобщо, направи каквото и да е, освен да седиш тук.

съгласна съм =D>

3oPuTy
08-27-2009, 13:16
И като я видя с това момче,к'во точно видя?!Прегръдка,целувка или к'во?!Дай малко повече инфо де ...

PurpleDream
08-27-2009, 13:19
изневерила ти е, държи се нагло- все едно ти си виновен и ти пак искаш да се съберете... :?

Hilary_
08-27-2009, 13:20
Ама чакай малко видял ли си ги да се целуват ?? :-o Ако не си ги не я съди прибързано ...

Потърси я и поискай да се изясните ... виж нещата и от нейната гледна точка ... :-o

jevels
08-27-2009, 13:20
инфо - не са правили нищо кой знае какво но, през цялото време докато е била с него ме лъжеше че е в тях! след всичко това поговорих с "момчето" и ми каза че и преди са се виждали а к'фо е ставало тогава не знам....

LadyDi
08-27-2009, 13:21
Баси изневярата честно...

jevels
08-27-2009, 13:23
ами да не искам да бъда лъган!

LovelyGirl
08-27-2009, 13:25
И да не е изневерила, тъпо е, че го е излъгала.

А вие защо не седнете да поговорите сериозно, вместо да си изливаш яда във форума?!

jevels
08-27-2009, 13:28
Винаги съм се оправял сам с проблемите си за пръв път се допитвам до хора от форум! И вече споменах че не искам да съм този който ще направи първата крачка.

По-добре би било да се разделим!

jevels
08-27-2009, 13:31
ами не съм филумар и не ми е казвала къде са! отивах към тях и ги видях заедно седнали на пейка

Hilary_
08-27-2009, 13:32
ами да не искам да бъда лъган!

КАЖИ Й ГО !!!

LovelyGirl
08-27-2009, 13:32
Ама то няма какво да питаш.
След като не искаш да правиш първата крачка, ще чакаш тя да я направи, това е.
В това отношение си прав.

3oPuTy
08-27-2009, 13:34
1.Ми ако си поредния ревнив кретен,който не й позволява да се вижда с приятелите си (момчета) е съвсем нормално да те излъже :?
2.Това НЕ Е изневяра!!!Ти мислиш ли,че ако тя ти изневеряваше с него щеше да го прави на място,на което можеш да я засечеш?!А и не мислиш ли,че е малко странно ... Ако това беше истина момчето нямаше толкова спокойно да ти каже,че и друг път са се виждали,а щеше да си замълчи с цел ти да не разбереш за тяхната връзка ...
3.Защо преди да си вадиш някви прибързани заключения не поговориш с приятелката си!?0о0о0о извинявай - твоята гордост е толкова голяма,че те е заслепила ... :? С по-прости думи - глупак :?
4.Всяко момиче,което е обвинявано от гаджето си за нещо,което не е направило ще се държи като приятелката ти!!!
5.Ти не я обичаш,а чисто и просто си търсиш причина да я зарежеш без след това да се чувстваш виновен пред нея ...

jevels
08-27-2009, 13:34
Това и чакам :) но не знам колко дълго ще продължи чакането ми......

3oPuTy
08-27-2009, 13:37
ами не съм филумар и не ми е казвала къде са! отивах към тях и ги видях заедно седнали на пейка
А да си се замислял,че може да е излязла,след като е говорила с теб и ти е казала,че е в тях?!Да си се замислял,че може просто момчето да е отишло до тях и да са отишли на пейката за да си поговорят или щом не е с теб,не може да е с други хора :?


П.П.На к'ви години сте?!

jevels
08-27-2009, 13:37
1.Ми ако си поредния ревнив кретен,който не й позволява да се вижда с приятелите си (момчета) е съвсем нормално да те излъже :?
2.Това НЕ Е изневяра!!!Ти мислиш ли,че ако тя ти изневеряваше с него щеше да го прави на място,на което можеш да я засечеш?!А и не мислиш ли,че е малко странно ... Ако това беше истина момчето нямаше толкова спокойно да ти каже,че и друг път са се виждали,а щеше да си замълчи с цел ти да не разбереш за тяхната връзка ...
3.Защо преди да си вадиш някви прибързани заключения не поговориш с приятелката си!?0о0о0о извинявай - твоята гордост е толкова голяма,че те е заслепила ... :? С по-прости думи - глупак :?
4.Всяко момиче,което е обвинявано от гаджето си за нещо,което не е направило ще се държи като приятелката ти!!!
5.Ти не я обичаш,а чисто и просто си търсиш причина да я зарежеш без след това да се чувстваш виновен пред нея ...
Щом казваш :) явно имаш много богат опит с това - Мнения: 2390 ахах

jevels
08-27-2009, 13:40
ами не съм филумар и не ми е казвала къде са! отивах към тях и ги видях заедно седнали на пейка
А да си се замислял,че може да е излязла,след като е говорила с теб и ти е казала,че е в тях?!Да си се замислял,че може просто момчето да е отишло до тях и да са отишли на пейката за да си поговорят или щом не е с теб,не може да е с други хора :?


П.П.На к'ви години сте?!
Явно не можеш да ме разбереш какво ти казвам.... гледаш от женска гледна точка и си мислиш че тя е права но не е!

therichbitch
08-27-2009, 13:42
Тогава бъди мъж и й бий шута.
+1

3oPuTy
08-27-2009, 13:42
^^ И филмарче я кажи к'во общо има броя на мненията ми?!Хах някои хора тук минават 10 000 мнения,че и доста повече и к'во?!
Освен това опита ми с подобни филмари не е голям,защото предпочитам подобни индивиди да ги държа на километри от мен ;) Не ми трябва гадже,което да е по-филмирано от латино сериал и да е толкова ограничено,че да не ми позволява да излизам с приятелите си ;)


Едит:И с к'во ти си прав щом нищо не са правили?!А и не гледам от женска гледна точка,защото това нещо може да се случи не само на момиче ;)
Освен това я кажи как точно ти е изневерила щом си толкова сигурен,че го е направила?!Предполагам,че на всички ще ни е много интересно да разберем к'во точно е направила тази грешница 8-)

jevels
08-27-2009, 13:46
само гледай всички индивиди от срещуположния пол да не ги държиш на километри от тебе ахаха

3oPuTy
08-27-2009, 13:50
само гледай всички индивиди от срещуположния пол да не ги държиш на километри от тебе ахаха
За мен не се тревожи ;) Всички филмирани индивиди са далеч от мен,но не забравяй,че има и някои нормални момчета ;) А тези,които са до мен са ми достатъчно ;)


П.П.Хах уж ти беше изневерила,а не казваш,какво точно е направила 8-) К'во по-яко от това да обвиняваш някого в изневяра без да имаш доказателства и без самия ти да имаш поне няк'ва бегла представа как точно са ти изневерили 8-)

jevels
08-27-2009, 13:54
когато вече сте ЗаЕдНо от 7-8 месеца ще се сетиш :wink:

jevels
08-27-2009, 13:56
и спри да пишеш че нe си ми от полза.....

ShtrudeL
08-27-2009, 13:58
Прости, до днес не те обичах,
тъй както заслужаваш ти.
Съвсем ми беше безразлично
дали съм ти любим. Прости!
Дори не те и забелязвах,
че съще ствуваш покрай мен.
Не те ревнувах, нито пазих.
Живеех с тебе ден за ден.
И честичко сам в други влюбен,
не страдах от страха нелеп,
че може и да те загубя,
и да се влюбя... тъкмо в теб.
До днес. Но днес, незнайно как тъй,
един случаен джентълмен
ти хвърли погледче за кратко
и ти направи комплимент.
Дали на мен тъй ми се стори,
или пък тъй си бе, не знам,
но пръв път друг ми заговори,
че имам хубава жена.
Че е харесвана, че грее
с особен чар, очи и глас,
че другите съзират в нея
туй, що недосъзрях аз...
И го съзрях. В един миг. С хубост
невиждана те аз видях.
- Нима, нима ще те изгубя? -
си викнах сам във адски страх.
Нима?!... Но нещо по-нелеко
удари мисълта ми с чук:
какъв скъперник е човекът -
цени безценното до него
едва щом му посегне друг!

w0sh
08-27-2009, 13:58
Тоя розов текст ми бърка в очите.

Jeuelle
08-27-2009, 14:01
Скарах се с приятелката ми, по точно я видях с друго момче :-x от тогава минаха 4/5 дни а тя се държи с мене все едно аз съм сгафил с нещо....

Искам да се сдобря с нея но не мисля, че аз трябва да го направя при положение че тя е виновна....

Зная че тя още ме обича но е страшно упорита и не го показва въобще.... :x

Искам съвет как да подходя!

Пишете ако сте били в същата ситоация и как сте действали! 8)

Я сте стегни и бъди мъж. Колко може да те обича, след като си я видял с друго момче :shock: ?
И защо по дяволите искаш да се сдобриш с нея? Тя дали въобще го иска???
На колко си?

3oPuTy
08-27-2009, 14:03
когато вече сте ЗаЕдНо от 7-8 месеца ще се сетиш :wink:
Хах зад гърба си имам една връзка,която продължи 2 години и две от по 11 месеца и година,така че не ми ги обяснявай на мен ;)



П.П.Знам,че не съм ти от полза,защото ти очакваш някой да те подкрепи,но сам видя в първите си мнения,че си противоречиш ... Уж ти била изневерила,а после нищо не била правела ... Интересна невидима изневяра :shock: :lol:


w0sh кажи на Алекс или Мачока да махнат цветовете или си купи черно-бял монитор и няма да те дразни това розово :-P

jevels
08-27-2009, 14:05
на 17 съм и съм имал доста връзки за по 1/2 седмици а с нея съм от много време и ми много кофти като става така.....

Jeuelle
08-27-2009, 14:08
на 17 съм и съм имал доста връзки за по 1/2 седмици а с нея съм от много време и ми много кофти като става така.....

Е, толкова е просто.
Щом ти е изневерила (всъщност какво е правила с въпросното момче) , значи не държи толкова на теб и ти няма за какво да се мъчиш.
Защо, защо, защо любовта е тооооолкова сляпа....

sweet4esf
08-27-2009, 14:09
СитОирай се на телефона и й се обади.

Видял си я с друго момче? В каква поза бяха? Защо мислиш, че ти е изневерила.
И ако е изневерила, защо искаш да й прощаваш?

А ако искаш да простиш - говори с нея, поискай обяснение, кажи че си наранен... Изобщо, направи каквото и да е, освен да седиш тук.

съгласна съм =D>

;-)

3oPuTy
08-27-2009, 14:11
на 17 съм и съм имал доста връзки за по 1/2 седмици а с нея съм от много време и ми много кофти като става така.....

Е, толкова е просто.
Щом ти е изневерила (всъщност какво е правила с въпросното момче) , значи не държи толкова на теб и ти няма за какво да се мъчиш.
Защо, защо, защо любовта е тооооолкова сляпа....
Ако прочетеш някои от първите мнения ще видиш,че просто е стояла с момчето на няк'ва пейка (без прегръдки,без целувки,без НИЩО) и автора е решил,че тя му е изневерила,защото е говорил с въпросния "любовник" и той му е казал,че няколко пъти са излизали заедно ...

jevels
08-27-2009, 14:11
на 17 съм и съм имал доста връзки за по 1/2 седмици а с нея съм от много време и ми много кофти като става така.....

Е, толкова е просто.
Щом ти е изневерила (всъщност какво е правила с въпросното момче) , значи не държи толкова на теб и ти няма за какво да се мъчиш.
Защо, защо, защо любовта е тооооолкова сляпа....
Така е любовта е сляпа, а пък на тези години не ми трябва нещо сериозно както ми казват повечето приближени :) но си я обичам и не мога да се залъгвам

Jeuelle
08-27-2009, 14:13
на 17 съм и съм имал доста връзки за по 1/2 седмици а с нея съм от много време и ми много кофти като става така.....

Е, толкова е просто.
Щом ти е изневерила (всъщност какво е правила с въпросното момче) , значи не държи толкова на теб и ти няма за какво да се мъчиш.
Защо, защо, защо любовта е тооооолкова сляпа....
Ако прочетеш някои от първите мнения ще видиш,че просто е стояла с момчето на няк'ва пейка (без прегръдки,без целувки,без НИЩО) и автора е решил,че тя му е изневерила,защото е говорил с въпросния "любовник" и той му е казал,че няколко пъти са излизали заедно ...

То от една пейка се започва 8-)

jevels
08-27-2009, 14:16
ТОЧНО!!! Другото ми притеснение ако се сдобрим е че 100% щом веднъж е била с друг ще го направи отново!

Jeuelle
08-27-2009, 14:18
ТОЧНО!!! Другото ми притеснение ако се сдобрим е че 100% щом веднъж е била с друг ще го направи отново!

Ми даааа :?

П.С - Ти май не схващаш , че се гъбаркам.
Вземи сериозно поговори с момичето , изяснете се двамата и ако видиш , че от нейна страна , няма нищо сериозно и искрено , просто й бий шута като мъж ( не мога да повярвам , че го написах :shock: :shock: :shock: )

3oPuTy
08-27-2009, 14:20
Jeuelle извинявай ама както момчетата могат да имат приятелки момичета и могат да излизат с тях без да правят нищо,така и момичетата можем да имаме приятели момчета ...


Автора наистина явно съм много тъпа щом не разбирам как ще направи нещо ОТНОВО,след като сега нищо не е направила?!Ти сам каза,че нито си ги видял да правят нещо,нито имаш няк'ви доказателства за това,а в същото време упорито твърдиш,че тя ти е изневерила ... Е как,мамка му,става тоя номер?! :-o

tedi_hi91
08-27-2009, 14:20
Това не е изневяра.Да, излъгала те е. Но вероятно го е направила понеже не е искала да обяснява, че момчето й е само приятел. Аз също съм казвала на приятеля ми, че съм у нас а да съм с приятели някъде. Просто защото е адски ревнив и почва като теб да си мисли какви ли не глупости. Докато не видиш в тела й смс от типа на "Добре се целуваш!" или не я видиш да се целува с друг или нещо от сорта стой си на задника и си трай. Не знаеш дали е виновна. А сега вземи й се обади и се изяснете. :) 8-)

jevels
08-27-2009, 14:21
маййй шута е най-реално за момента ](*,)

Jeuelle
08-27-2009, 14:22
Jeuelle извинявай ама както момчетата могат да имат приятелки момичета и могат да излизат с тях без да правят нищо,така и момичетата можем да имаме приятели момчета ...


Автора наистина явно съм много тъпа щом не разбирам как ще направи нещо ОТНОВО,след като сега нищо не е направила?!Ти сам каза,че нито си ги видял да правят нещо,нито имаш няк'ви доказателства за това,а в същото време упорито твърдиш,че тя ти е изневерила ... Е как,мамка му,става тоя номер?! :-o
Става, става - просто се изисква сериозен личен опит , за да го знаеш ;)

jevels
08-27-2009, 14:29
още от месец тя не е същата, държи се нагло и въобще не мога да я позная, което още повече ме надява на факта че не е само едното излизане

Dimana99
08-27-2009, 14:34
Раздели се с нея!

LadyDi
08-27-2009, 14:38
Jeuelle извинявай ама както момчетата могат да имат приятелки момичета и могат да излизат с тях без да правят нищо,така и момичетата можем да имаме приятели момчета ...

Да. Моите приятели повечето са мъже.

jevels
08-27-2009, 14:52
не е въпроса но кой кви са му приятелите, ok?

LadyDi
08-27-2009, 14:54
Не. Въпросът е дали наистина ти е изневерила. Или просто знае, че си параноик, затова не ти е казала, че е на пейката пред блока с приятел.

jevels
08-27-2009, 14:57
дали изобщо живее в блок ти не знаеш за тва не си вади изводи кой какъв е!

а и този не и е приятел защото точно този върти най-голямите интриги и преди много сме се карали заради него и изведнъж ги виждам заедно, кво да си мисла бе?!!!

JenataNaShefa
08-27-2009, 15:06
Ем защо като за начало не я питаш, защо ти е "спестила" че е с него, ако няма нищо между тях ?! :-o Ако ти каже, че не ти е казала защото може да изревуваш... това не е оправдание, ако няма нищо с него не би трябвало да я бърка. И все пак по-спокойно с нервите, всеки има нужда да общува и с други хора освен с половинката си :)

ShtrudeL
08-27-2009, 15:07
Честито!

jevels
08-27-2009, 15:17
Честито!
Честито???

LadyDi
08-27-2009, 15:19
дали изобщо живее в блок ти не знаеш за тва не си вади изводи кой какъв е!

а и този не и е приятел защото точно този върти най-голямите интриги и преди много сме се карали заради него и изведнъж ги виждам заедно, кво да си мисла бе?!!!

Оф, ти си ебати хейтъра. Оправяй се. Успех.

jevels
08-27-2009, 15:21
Оф :razz: :razz: :razz: :razz:

eminemfenka
08-27-2009, 19:35
*Искаш съвет..
*Дават ти...
*Не се съгласяваш..
*Явно кат не се съгласяваш не искаш това,затова по добре реши к'во искаш.. и сам помисли как да действаш.. :? :-x

3oPuTy
08-27-2009, 22:59
Оф :razz: :razz: :razz: :razz:
Смей се ти,обаче си жалък ;) Толкова си жалък,че ще съжаля всяко момиче,което се излъже да е с теб ... Просто ако ти имаш сериозна приятелка,то тя трябва да е или бавноразвиваща се или адски малоумна ... Ти си кретен,пиииич ... Ти си дори и повече от кретен ...



П.П.До преди няколко часа съжалявах приятелката ти,но вече съжалявам родителите ти ... Горките хора ... Как може да имат за син пе*ерас като теб :cry:

П.П.2:Даже няма да си направя текста цветен ... Просто до такава степен съм отчаяна :?

l0lz
08-27-2009, 23:05
Цък- цък- цък.. :?

haritov
08-27-2009, 23:17
Така от това което прочетох,видях,че се държиш доста грубо с някои хора,които искат да ти помогнат.

Ако тя беше с него дали щеше да 7 8 месеца с теб?

Май си доста ревнив,като и се обади момче по тела как реагираш?
Май не и даваш свобода и за това не ти казва.
Това,че е с момче не значи,че ти изневерява.

пп

имам си много добра фр която ми е като сестра и при първа възможност излизам с нея,но това не значи,че изневерявам

NamelessRomantic
08-28-2009, 00:20
Не знам защо си мислиш че все още иска да е с теб толквао след като се е виждала с него от по-рано и те е лъгала.Тегли и шута без да се замисляш според мен,ако пак се съберете най-вероятно ще помисли че си лесен и псоле когато пак те прецака ще ти е само по-зле и от сега.

mechtaq_za_teb
08-28-2009, 04:35
Според мен трябва да излезете и да си поговорите. Разбери кое е това момче и защо е била с него. Ако се прави на интересна, както казаха други, бий и шута.

vampirekiss
08-28-2009, 06:38
Зарежи я!Не си струва да се самоунижаваш като я търпиш.

valdesbg
08-28-2009, 06:39
Тя Зори те е нахранила много хубаво(заслужаваш си). Ако и аз те нахраня(и ще имам пълното право) не знам кой от роднините ми ще напсуваш първи.

Комплексите ти вървят на няколко метра пред теб, има някаква изкривена представа за взаимоотношения междухората.

Какво да направиш ли - оттърви момичето от жалкото ти присъствие.

Ходи се зарови някъде, в манастир отиди, каквото искаш - само стой далеч от цивилизацията.

dimitar_ak
08-28-2009, 06:44
Аз няма да храня. Просто ще кажа, че ако не озаптиш прекалената си ревност, страховете ти ще се сбъднат. Сам ще я пратиш при друг. Да обичаш и да притежаваш са 2 коренно различни неща.

jevels
08-28-2009, 10:25
Недей в чата да говориш смело че наживо май си мекотело.

На останалите благодаря за съветите...

Сега моля без лоши коментари, че ще се боря с жегата в басейна :)

Neftochimic
08-28-2009, 10:36
аве ей мишкари ще ви еба майката и форумните хулигани дето го раздавате!

Hilary_
08-28-2009, 10:56
Лелеее горкия автор ... :lol: :lol:

Виж са авторе .. ако не ти е сгодно да приемеш тука мненията в крайна сметка ти най-добре си знаеш как да постъпиш и какво да направиш ... ние НЕ я познаваме пък и, за да можеш да прецениш нещо като хората трябва да знаеш и двете гледни точки ... :?

valdesbg
08-28-2009, 12:19
Айде да си запазиш глупавите римичка за някой друг път, а?!

Къде видя лоши коментари? Май не правиш разлика между реални коментари и хранене?

Поредния пикльо дето се мисли за голяма работа.

Айде прави, струвай, каквото желаеш.

jevels
08-28-2009, 12:31
Прави се на интересен.. мани го много ми е смешен. valdesbg другия път да знаеш и повече да траеш. И все пак по-полека да не ти стане главата мека.

Rhype
08-28-2009, 12:55
Човек ,нямаш ли момичета приятелки.Или само с момчета се мотаеш.Най-добрата ми приятелка си има половинка.Хубаво ,че той не е като теб.
Ти ли ще и казваш с кого да се вижда ,нито си ги хванал да се натискат ,нито да се е*ът.Тогава какъв ти е проблема ,че искаш да й избираш приятелите и хората ,с които се среща.

Ако не ти харесва ,че се вижда с други момчета - зарежи я!!!
И проблеми няма да имаш. \:D/

denitooo13m
08-28-2009, 12:57
PLEASE DONT READ THIS. IM SERIOUS. YOU WILL BE KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY BY THE LOVE OF YOUR LIFE.TOMORROW WILL BE THE BEST DAY OF YOUR LIFE. HOWEVER IF YOU DONT POST THIS COMMENT TO AT LEAST FIVE QUIZZESYOU WILL DIE IN 2 DAYS. NOW UV STARED READING THIS DONT STOP THIS IS SO SCARY.xSEND THIS TO FIVE QUIZZES IN 143 MINUTES WHEN UR DONE PRESS F6 AND UR CRUSHES NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS ON THE SCREEN. THIS IS SO SCARY CUZ IT ACTUALLY WORKS
1. Say ur name 10x
2. Say ur mom's name 5x
3. Say ur crushes name 3x
4. then paste this to 4 other quizs, if you do this your crush will kiss you on the nearest friday! But if you read this and did not paste this, then you will have very bad luck

jevels
08-28-2009, 12:59
стига с тая к*рва! вече съм с друго момиче :P

tydi
08-28-2009, 13:53
ОМГ и казваш,че я обичаш ...айде моля ти се .. Супер тъпо и детско е да се измъкваш с фразата,че не искаш ти да я търсиш първи..нещо такова май беше не знам ...Вземи та порасни и тогава имай "сериозните " си връзки.Отърва се от един проблем,но докато не мислиш като възрастен няма да бъдеш и такъв..следователно няма да имаш сериозна връзка.. Та тва е... не си лош,просто си малък...мисля,че много има да учиш ... Въпреки,че не знам на колко години си интелекта ти е като на 13 годишен.

ПС Проблема е в теб,не в другите.Колкото повече бягаш от него,толкова по-зле за теб
И успех :)

jevels
08-28-2009, 14:04
Миишшш ли верно?

kindergarden
08-28-2009, 14:05
СитОацията ти е много сложна!










Не бе ебавах се 8-)

jevels
08-28-2009, 14:07
НАИСТИНА Е СЛОЖНА АХАХАХА :D :D :D :D :D :D

kindergarden
08-28-2009, 14:08
МислА,че си налазил в много голЯми лайна !



баси...земи иди на уроци 8-)

jevels
08-28-2009, 14:16
що бе интернет герой?

kindergarden
08-28-2009, 14:18
някой май се засегна.... :smt011 8-)

Priceless
08-28-2009, 20:55
Абеее .. филмарче си ти 8-)

Hilary_
08-28-2009, 21:00
стига с тая к*рва! вече съм с друго момиче :P

ееей ето реши си проблема ... happy now ? 8-)

Amateur
08-28-2009, 23:09
Абе щом е сгафила я режи бе как ще търпиш да ти върти номера с дурги?!!!Осъзнаи се не трябва прошка за изневярата,ще види че и прощаваш и ще ти се качи на главата ще те тъпче ще те прави на пълен боклук а ти понеже я обичаш ще прощаваш и тн.От са ти казвам режи и си търси друга или ти ги е.авай!

haritov
08-28-2009, 23:30
jevels

Следващият път вместо да пишеш пост след това което ще ти кажа,по-добре се наведи мушни глава между краката и се целуни отзад!

С тия заплахи на живо баба си ли плашиш?

Нали знаеш,че,който говори много нищо не прави?

LadyDi
08-28-2009, 23:31
Нали знаеш,че,който говори много нищо не прави?
Бий чекии кат замаян.

haritov
08-28-2009, 23:34
Нали знаеш,че,който говори много нищо не прави?
Бий чекии кат замаян.

шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшттт тт

Той мисли,че не знаем! :D

LadyDi
08-28-2009, 23:35
Аууу, извинете.
Нищо не знам!
И никви компоти не съм яла!

haritov
08-28-2009, 23:36
Аууу, извинете.
Нищо не знам!
И никви компоти не съм яла!

А така няма го излагаме я :razz:

m0n4yyy
08-29-2009, 09:11
стига с тая к*рва! вече съм с друго момиче :P

Еее тогава за кво се пали толкова :D :D бр на тебе .

111111111
08-29-2009, 18:26
Поговорете си просто..

zagadkataa
08-29-2009, 22:26
като не искаш да бъдеш лъган и бии шута :D

Midi4ka
08-29-2009, 22:35
ами да не искам да бъда лъган!

КАЖИ Й ГО !!!
+1

stup1fy
08-29-2009, 22:41
Абе не пишете коментари преди да сте прочели цялата тема.
Момичето дали е виновно или не,няма вече как да разберем.
Пича и би шута и я нарече курва,след като направи цяла тема и излъга всички, че много я "обича".
Като теб ги има много и винаги ще ги има.
Бог да пази новото ти гадже.

TheNewReligion
08-29-2009, 23:53
О, Боже...