PDA

View Full Version : Паднала пломба



slavito007
08-27-2009, 13:34
Абе хора, мисля, че ми падна пломбата или поне част от нея. Веднага звъннах на зъбарката и ми записа час за понеделник. Даже запазих доказателството за по-нататъшен анализ 8-)
Може ли за тези 4 дни да стане нещо? А може ли някакъв съвет? Какво да ям, какво - не... такива неща.
Знам, че съм за ебавка, но ме пощадете. И без това съм си паника :lol:

п.с. Тука докторите искат пол и възраст, тъй че давам: 16, мъжко

georgi12
08-27-2009, 13:53
За 4 дни няма проблем .Хапвай си каквото ти е приятно .Твърди храни дъвчи от другата страна .Поздравления , че толкова светкавично си реагирала!

iwhswgrs
08-27-2009, 13:58
според мене ще е добре да избягваш алкохол и газирани напитки..ама се пак не съм някав специалист..просто си мисля, че не е хубаво да пиеш такива напитки като ти е отворен зъба както може би и нищо прекалено студено или прекалено топло и по-малко сладко..

amk933
08-27-2009, 15:27
Абе хора, мисля, че ми падна пломбата или поне част от нея. Веднага звъннах на зъбарката и ми записа час за понеделник. Даже запазих доказателството за по-нататъшен анализ 8-)
Може ли за тези 4 дни да стане нещо? А може ли някакъв съвет? Какво да ям, какво - не... такива неща.
Знам, че съм за ебавка, но ме пощадете. И без това съм си паника :lol:

п.с. Тука докторите искат пол и възраст, тъй че давам: 16, мъжко

За 4 дена нищо не може да ти стана, каквото и да ядеш и пиеш. Живей си живота човече преди зъболекарката ти да те посрещне в понеделник на врата с оная бръмчаща бормашина.

bloodyF
08-27-2009, 17:36
Абе хора, мисля, че ми падна пломбата или поне част от нея. Веднага звъннах на зъбарката и ми записа час за понеделник. Даже запазих доказателството за по-нататъшен анализ 8-)
Може ли за тези 4 дни да стане нещо? А може ли някакъв съвет? Какво да ям, какво - не... такива неща.
Знам, че съм за ебавка, но ме пощадете. И без това съм си паника :lol:

п.с. Тука докторите искат пол и възраст, тъй че давам: 16, мъжко

За 4 дена нищо не може да ти стана, каквото и да ядеш и пиеш. Живей си живота човече преди зъболекарката ти да те посрещне в понеделник на врата с оная бръмчаща бормашина.

:cry: :cry: :cry: чак ми се дорева ,като чух че някой ще ходи на зъболекар :( милата...успех.. :( :(

bug1965
08-27-2009, 19:39
Яж от другата страна там където не ти е падналата пломба .И леко с течностите смисал топло студено ,старай се да не закачаш мястото ного 8)

amk933
08-27-2009, 19:41
Яж от другата страна там където не ти е падналата пломба .И леко с течностите смисал топло студено ,старай се да не закачаш мястото ного 8)
Ако няма нерв, не би трябвало да е проблем. Ама не спомена дали е бил умъртвяван зъба или не.... :-o

slavito007
08-27-2009, 19:57
Георги, за такива като теб съм написал, че съм мъжко :lol:
Но благодаря за съветите. Аз газирано така или иначе не пия, твърдата храна ще я ям от другата страна.
Живи и здрави да сте и да не ви се случват такива неща :D
amk933, не мисля, че е умъртвен. Но така или иначе не пия напитки с фрапантна разлика в температурата.

Благодаря, че ми отделихте внимание, хорица, и стискайте палци да не ме мъчи много :oops:

slavito007
08-31-2009, 09:12
Какво да ви кажа - сега се връщам. Помъчи ме малко и ми сложи пак сива пломба :-x "Той зъбът е назад, няма кой да те гледа в устата". И ми взе 10 лв. Нали тия сивите пломби се покриват на 100% от касата?
То вярно, че само я закърпи, а и пломбата там си беше сива, ама устата ми прилича на гъз с тези пломби от преди 100 годиини :shock:

dead_princess
08-31-2009, 11:56
Абе хора, мисля, че ми падна пломбата или поне част от нея. Веднага звъннах на зъбарката и ми записа час за понеделник. Даже запазих доказателството за по-нататъшен анализ 8-)
Може ли за тези 4 дни да стане нещо? А може ли някакъв съвет? Какво да ям, какво - не... такива неща.
Знам, че съм за ебавка, но ме пощадете. И без това съм си паника :lol:

п.с. Тука докторите искат пол и възраст, тъй че давам: 16, мъжко

За 4 дена нищо не може да ти стана, каквото и да ядеш и пиеш. Живей си живота човече преди зъболекарката ти да те посрещне в понеделник на врата с оная бръмчаща бормашина.

:cry: :cry: :cry: чак ми се дорева ,като чух че някой ще ходи на зъболекар :( милата...успех.. :( :(


И при мене е така..пфф днеска ходих и май ще ми вадят нерв, но все пак нищо не се знае, но е доста голям кариес ии ужас.. и ми изръси, че имам подути венци..направо не знам.. :( :( Просто съм била предразположена към кариеси и такива проблеми ](*,)

Di
08-31-2009, 11:57
ако искаш да не падне и другата част от нея никакви дъфки..