PDA

View Full Version : от какво може да е това :О



fflorinaa
08-27-2009, 16:43
здр.
преди 2 седм се разболях от пневмония.изписаха ми 5 дена антбиотик - Amoksiklav след това още 5 антибиотик - Ceroksim + 7 дена инжекции гентамицин и сега за край още 5 дена антибиотика Klacid . нз дали е от вс тези лекарства но нямам никакъв апетит,а днес гледам че съм качила 3кг. интересува ме - това от антибиотиците ли е ? :-o

vanesa0pld
08-27-2009, 18:47
здр.
преди 2 седм се разболях от пневмония.изписаха ми 5 дена антбиотик - Amoksiklav след това още 5 антибиотик - Ceroksim + 7 дена инжекции гентамицин и сега за край още 5 дена антибиотика Klacid . нз дали е от вс тези лекарства но нямам никакъв апетит,а днес гледам че съм качила 3кг. интересува ме - това от антибиотиците ли е ? :-o
ами аз много,много неразбирам но мисля че липсата на апетит е от тия наркотици(т.е лекарства)А иначе това че си качила няколко килца-предполагам че е оттова че не си се движила толкова,от храната,от антибиотиците :o

amk933
08-27-2009, 18:49
здр.
преди 2 седм се разболях от пневмония.изписаха ми 5 дена антбиотик - Amoksiklav след това още 5 антибиотик - Ceroksim + 7 дена инжекции гентамицин и сега за край още 5 дена антибиотика Klacid . нз дали е от вс тези лекарства но нямам никакъв апетит,а днес гледам че съм качила 3кг. интересува ме - това от антибиотиците ли е ? :-o

:shock: :shock:

В кой град си за бога? Иди гръмни лекаря си и му скъсай дипломата на парчета. Да ми лекува пневмониа с пеницилин, аминогликозид и макролид? Тоя в кой век живее? Да е чувал случайно цефалоспорини (Zinnat и т.н.)? За 10 дена нищо нямаше да ти има и нямаше да се тровиш с 4 различни антибиотика...Егати ветринарите...Иначе ДА възможно е от антибиотици да се качва тегло. :)

vanesa0pld
08-27-2009, 18:53
В кой град си за бога? Иди гръмни лекаря си и му скъсай дипломата на парчета. Да ми лекува пневмониа с пеницилин, аминогликозид и макролид? Тоя в кой век живее? Да е чувал случайно цефалоспорини (Zinnat и т.н.)? За 10 дена нищо нямаше да ти има и нямаше да се тровиш с 4 различни антибиотика...Егати ветринарите...Иначе ДА възможно е от антибиотици да се качва тегло. :)[/quote]

Сега и аз да ви се облача.Миналата година,беше януари тая моята лична ми изписа за 3 седмици,3 антибиотика.Плюс това ги пиех на 8 ЧАСА :o !И тая моята тъпа лекарка вместо да ме изпрати на ушен,ме трови цял месец с хапчета!

Abigoria
08-28-2009, 19:42
В кой град си за бога? Иди гръмни лекаря си и му скъсай дипломата на парчета. Да ми лекува пневмониа с пеницилин, аминогликозид и макролид? Тоя в кой век живее? Да е чувал случайно цефалоспорини (Zinnat и т.н.)? За 10 дена нищо нямаше да ти има и нямаше да се тровиш с 4 различни антибиотика...Егати ветринарите...Иначе ДА възможно е от антибиотици да се качва тегло. :)

Сега и аз да ви се облача.Миналата година,беше януари тая моята лична ми изписа за 3 седмици,3 антибиотика.Плюс това ги пиех на 8 ЧАСА :o !И тая моята тъпа лекарка вместо да ме изпрати на ушен,ме трови цял месец с хапчета![/quote]
Другия път отиваш, блъскаш с юмрук на масата и си искаш направление... Тея лекари ще ви избият от "компетентност"...

nepoznatata25
10-11-2009, 15:21
ако преди си имала апетит,е от антибиотиците.а мога да ти се върне апетита.аз понеже съм доста злояда пия перитол (половинка).то по принцип е за пъпки от комари и разни др. насекоми , но от него имам много апетит. :wink: успех!!!