PDA

View Full Version : пренебрегване



3vR
08-27-2009, 17:12
Здравейте на всички... Всеки ден следя форума и се чудя на някой наистина тъпи теми, ама ето че дойде и моя ред да направя такава. Имам известни проблеми с приятелката ми. Значи нещата седят така, че всеки път когато излизаме, винаги е по мое желание. ОК, на пръв поглед нищо необичайно, но се виждаме веднъж на 10 дена, а живеем на 10 минути един от друг, а да и сме заедно вече 6 месеца. Сега наскоро тя замина в друг град за няколко дена при нейни роднини (чудя се да вярвам ли тука) и постоянно ми звъни да ми обяснява колко яко било там, че всеки ден ходила на дискотеки и се напивала и т.н. Ся ок, нямам против това да се забавлява, дори когато е без мене, обаче не 1 път се е случвало да се напива и да прави глупости от които аз страдам, абе с 2 думи се целува с някой секи път когато се напие... Аи ся 1 целувка нищо не значи, но аз много държа на нея, и това адски много ме дразни. Предималко ми излезе работа и ще ходя до този град, защото имам работа, а тя се опитва да ме обеждава да не ходя и така не иска да каже защо и накрая се разсърди, та се съмнявам да не би да си е намерила някой друг си там... Градчето е малко и има вероятност и то доста голяма да се видим случайно. Та ся като се разсърди за това, че ще ходя до това въпросно градче ми дойде на ум и за това, че когато си е тука, in home i mean, почти секи ден търси нещо да се заяде със мен и гледа да се скараме и общо взето се държи, така че не ме иска. седнахме да говорим и и казах, че ако продължаваме така, по-добре да скъсаме, а тя почна едни сълзи, ама рев та рев, че не ми дава сърце да я оставя... айде моля ви за някакъв съвет какво да правя, защото хем искам да съм с нея, хем виждам че от всичко това само страдам. и ако питате защо ви моля за съвет:
1)към момчетата-ако са имали такъв случай как са постъпили, какво е излязло в крайна сметка, че е искало момичето
2)и към момичетата-кога се държите така, и какво целите с това държание(ако някоя изобщо се държи така)

благодаря ви много предварително \\//

LadyDi
08-27-2009, 17:19
2)и към момичетата-кога се държите така, и какво целите с това държание(ако някоя изобщо се държи така)

Изневеряваме. Съжалявам.

s_E_x_Y_y_Y
08-27-2009, 17:23
До сега не съм правила нещо подобно, нито съм се сбълсквала лично с подобно нещо , но мисля че момичето има сериозен проблем (не се обиждай).Според мен тя те върти на малкия си пръст.От една страна е хубаво , че ще ходиш в града, в който е в момента защото така можеш да разбереш какво става.Ии поговорете пак , но гледай да си по убедителен и пробвай с друг подход така че да не я разплакваш.Но найстина има нещо гнило според мен.
Късмет и дано всичко да се оправи . :)

Jeuelle
08-27-2009, 17:24
Положението ти не е завидно , но пък може и ти да прекаляваш с фантазирането.
Не познавам момичета , които се държат така , нито мога да си го обясня това поведение. Детинско и глупаво е.
На колко години сте и двамата?

ShtrudeL
08-27-2009, 17:26
Четох до половината...
Зарежи я. Оо

3vR
08-27-2009, 17:31
Положението ти не е завидно , но пък може и ти да прекаляваш с фантазирането.
Не познавам момичета , които се държат така , нито мога да си го обясня това поведение. Детинско и глупаво е.
На колко години сте и двамата?

на 15 и двамата и точно годините ми се струва някво странно всичко, щот да прави такива магарлъци и да изневеряване, някак си за тази възраст не ми се връзват нещата... а от друга страна, всеки път като и кажа, че се съмнявам в нещо започва да ми вика, че съм й нямал доверие, че никога не би ми изневерила, как можело да си го помисля, че не била курва и всякакви извинения траещи до 15 минути...

п.п:май са оказах мъж под чехъл :D

marti93
08-27-2009, 17:45
ами момиче май незнае какво иска,хем иска свобода,хем гадже !е нестава,мисля че трябва да и го обясниш..хм има нещо гнило явно или има друг там или иска да се напие и да си намери..поговори си с нея ,кажи и че искаш да е твоя ,а не на целия град и ако държи на теб няма да пие и грам алкохол ,за да не върши глупости!а ти не и се обаждай..тя ще те потърси ,ще разбере, че когато започнеш да си безразличен към нея (знам че е трудно,но е ефикасно)ще припка при теб :P 8)

newstar
08-27-2009, 17:47
дори да не ти изневерява си заслужава да я зарежеш за другите глупости дето върши и самото и поведение(мое мнение)

3vR
08-27-2009, 17:50
ами момиче май незнае какво иска,хем иска свобода,хем гадже !е нестава,мисля че трябва да и го обясниш..хм има нещо гнило явно или има друг там или иска да се напие и да си намери..поговори си с нея ,кажи и че искаш да е твоя ,а не на целия град и ако държи на теб няма да пие и грам алкохол ,за да не върши глупости!а ти не и се обаждай..тя ще те потърси ,ще разбере, че когато започнеш да си безразличен към нея (знам че е трудно,но е ефикасно)ще припка при теб :P 8)

не знам дали ще успея, пробвах един ден да направя така, когато си беше тука във Варна, ама курвенски и детински номера ми се струват и още на 2рия час я потърсих... Ама като се замисля, наистина смятам да направя така, да видим дали изобщо ще ме потърси, поне ще си заслужава малкото тормозене, щот и без това ми е тежко.

БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ВСИЧКИ !!!

bog4eto
08-27-2009, 17:52
Поговорете си отново и я питай за причините,поради които не иска да отиваш в градчето,където е и тя.Питай я защо излизате толкова рядко и защо се държи студено.Ако почне да те обвинява,че и нямаш доверие- най-вероятно ти изневерява.

3vR
08-27-2009, 17:56
Поговорете си отново и я питай за причините,поради които не иска да отиваш в градчето,където е и тя.Питай я защо излизате толкова рядко и защо се държи студено.Ако почне да те обвинява,че и нямаш доверие- най-вероятно ти изневерява.

мхм, и това смятам да направя... значи понеже съм по работа в това градче, няма как да се видя с нея, та идеята ми е да направя това което ми казаха в предния пост, тоест да не я търся, да видя кога тя ще ме потърси, ако не ме потърси всичко постепенно ще рухне, а ако ме потърси, когато се видим ще говорим точно за това и от там вече има 2 вариянта-или нещата се оправят или късаме... как мислите, че е най-добре, защото за мен това е най-добрия вариянт за сега

bog4eto
08-27-2009, 17:57
Идеално си го решил.А иначе-зависи какво ще ти каже,но май ще е по-добре да скъсате,ако всичко продължава така.Абе зависи :-o

3vR
08-27-2009, 18:02
именно... Това са 2 вариянта, които ще ми се отворят ако ме потърси. Или се изяснява всичко и нещата се оправят, въпреки че това до сега трябваше да е станало, или късаме...

ПАК ВИ БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!!

l0lz
08-27-2009, 18:25
2)и към момичетата-кога се държите така, и какво целите с това държание(ако някоя изобщо се държи така)

Изневеряваме. Съжалявам.

Mноо просто парче си, харабия..
И м/у другото ти гледам постовете доста често, и всичките са някви miserable..

LadyDi
08-27-2009, 18:42
Опитваш се да ме обидиш ли?

3vR
08-27-2009, 18:46
Опитваш се да ме обидиш ли?

DAMN! 5 точки, щот май успя да те обиди :D

LadyDi
08-27-2009, 18:47
Мислиш ли?

3vR
08-27-2009, 18:49
Мислиш ли?

ми като се има предвид в какво положение съм, не ми се занимава с глупости, но ДА

LadyDi
08-27-2009, 18:51
:) Окей, всеки има право на мнение. Той - има право да ме обижда. Аз - имам право да не му се връзвам. А ти - имаш право да се сърдиш.

Но щом не ми вярваш, по-добре иди до оня град и виж за кво иде реч.

3vR
08-27-2009, 18:56
:) Окей, всеки има право на мнение. Той - има право да ме обижда. Аз - имам право да не му се връзвам. А ти - имаш право да се сърдиш.

Но щом не ми вярваш, по-добре иди до оня град и виж за кво иде реч.

нито се сърдя, нито не вземам и твоето мнение като важно, просто този отговор "Мислиш ли, че ще ме обидиш?" е леко типичен, като някой те затапи... Това ми беше мисълта... \\// момиче

l0lz
08-27-2009, 18:57
Опитваш се да ме обидиш ли?

Не, казвам истината.

3vR
08-27-2009, 18:59
сега можем ли да продължим по темата с още съвети, ако има някакви други възможни вариянти по които да постъпя, ако не ключ на темата.

БЛАГОДАРСКО НА ВСИЧКИ !

valdesbg
08-27-2009, 19:00
Мъж под чехъл си.

Може и да не ти изневерява, но и да е така това не е най-страшното. Разиграва те както си поиска. И ти се връзваш, което е лошото.

И така. Превърнал си се в кученце на каишка.

Кво се зачепкахте с Лейди-то не знам. Тоя отговор точно показва абсолютно безразличие към казаното от отсрещния човек. Тъй че психологията май не ви се отдава :)

LadyDi
08-27-2009, 19:03
Не, аз не разбирам какво иска от нас. Ако сам си прочете поста, много неща ще му станат ясни.


offtopic: не питах дали мисли, че ме е обидил, а дали се опитва.

l0lz, като всички останали тук, си има право на мнение. Аз не съм виновна, че не му харесва как мисля, нито смятам да го променям :)

l0lz
08-27-2009, 19:09
Не, аз не разбирам какво иска от нас. Ако сам си прочете поста, много неща ще му станат ясни.


offtopic: не питах дали мисли, че ме е обидил, а дали се опитва.

l0lz, като всички останали тук, си има право на мнение. Аз не съм виновна, че не му харесва как мисля, нито смятам да го променям :) Не съм казал да го променяш, а просто си изразявам мойто мнение спрямо теб, comprende?

LadyDi
08-27-2009, 19:11
Muy bien.

loveisgonee
08-27-2009, 21:26
Съжелявамм, ама момичето ти изневерява 8)

mechtaq_za_teb
08-28-2009, 07:13
Никога не съм се държала така, затова не бих дала мнение от опит... по-скоро ще бъде предположение. Според мен тя крие нещо от теб. Не знам дали има друг или има някакъв личен проблем, за който не ти казва. Просто крие нещо... иначе не виждам причина да не иска да се видите.
Според мен трябва да си дадете някаква почивка, да я оставиш да види какво е да е без теб, за да те оцени и да спре с глупостите. Тогава и ти, и тя ще сте наясно със ситуацията.

Presley
08-28-2009, 07:49
Тегли и майната.