PDA

View Full Version : Вежди :p



Serenavanderwoodsen
08-27-2009, 18:11
Ей момичета случайно да има някой от В.Търново да ми каже коя козметичка прави веждите добре? 8-)

tonie__
08-27-2009, 18:32
отиваш във някое студио и вместо да мълчиш и да ти ги направи супер тънки,и казваш к'ви искаш и готово :)

*направи си ги сама,не е трудно
**н понасям козметици :D

akinom
08-27-2009, 18:43
Oh.. v nachaloto namaji si vejdite s led i hvani ot ediniq krai na ednata vejda sas sredniq prast, i obratno s pokazaleca, taka 4e da ti se vijdat qsno kosmite i da ne boli tolkova i davai smelo s pinsetata.

Serenavanderwoodsen
08-27-2009, 18:45
аз се бях опитвала и ги бях направила :shock: ...... и за тава просто щото немога трябва да отида на козметик

dimetto
08-27-2009, 18:54
аз се бях опитвала и ги бях направила :shock: ...... и за тава просто щото немога трябва да отида на козметик


Е, не вярвам да е било толкова зле.. Толкова ли е трудно да идете на някой козметик.. Във Велико Търново имало добри, казвали са ми, ама колко е верно..


btw tonie__ е права, кажи как точно искаш да ти ги направят и.. СТИСКАЙ ЗЪБИ :D

:? :)

ameli
08-27-2009, 18:55
дай да ти ги направя аз 8-)
моите не са за пример, ама обичам да скубя 8-)
помоли да ти ги направи майка ти или някоя приятелка :)

giveupbitch
08-27-2009, 18:57
брр^^
аз ходя на козметик,в Бургас,защото ако почна сама..xD
и съм мн доволна (sun) но зависи много от козметичката...ако не си сигурна,че е добра,по-добре кажи на някоя фр (x

ameli
08-27-2009, 18:58
^
^
не перушина, а вежди

споко, пилето сега спи 8-)

Punisherrr
08-27-2009, 19:21
akinom - Пиши на кирилица и понамали излишните приказки извън темата. ;)

TheLittleAngel
08-27-2009, 19:53
Ей момичета случайно да има някой от В.Търново да ми каже коя козметичка прави веждите добре? 8-)

Не знам за Търново, но за Горна Оряховица знам една. Доволна съм от нея. Точно тя ми оформи веждите и съм доволна от нея. Меналата година отидох за почистване на лицето и оформяне на веждите. Почистването беше 14 лева, а веждите 2 лева. Сега не знам колко взема за веждите, защото си ги оформмям сама. Мога да ти обясня къде се намира салона й.
П.П. И не се притеснявай. Много внимателно маха косъмчетата. Не се усеща болка.

Serenavanderwoodsen
08-27-2009, 19:57
оки кажи каде е :)

TheLittleAngel
08-27-2009, 20:12
Съда знаеш ли го къде е? Не точно срещу него, а малко в дясно има една сграда с магазини, има оптика и такива работи. Малко като търговски център е. От вършната страна на сгратата има магазин за теракота и фаянс, а до него е магазин Eden. Та тази сграда има едни стъпала със златист парапет (казвам го за ориентир) , които са по встрани към една малка уличка. Минаваш тези стъпала и тръгваш наляво. След това в дясно има врата. Влизаш в сградата и се качваш по стъпалата. Като се качиш на горния етаж, ще видиш салона, точно срещу тях е. Дано си ме разбрала. Не ме бива много в обясненията.

iiordanova
08-27-2009, 20:51
Аз съм от Велико Търново. :P
Козметиците в Търново са много добри.
Не съм чувала лоши мнения.
Има такъв голям избор.
До тенис кортовете има козметично студио. Там съм чувала добри мнения.
Защо не попиташ майка си или приятелка ?

P.S. Където и да отидеш във Велико Търново сигурно ще останеш доволна.
:)

Serenavanderwoodsen
08-28-2009, 06:32
Мерси TheLittleAngel :) как да не те бива в обясненията,ти цял роман ми написа =D>

TheLittleAngel
08-28-2009, 07:20
Мерси TheLittleAngel :) как да не те бива в обясненията,ти цял роман ми написа =D>

Радвам се, че можах да помогна. :)

Svetozara
08-28-2009, 11:47
как 2 лв за вежди аз давам 6 :x :x :? нямам думи...

TheLittleAngel
08-28-2009, 13:11
как 2 лв за вежди аз давам 6 :x :x :? нямам думи...

Еми толкова ми взе миналата година за веждите. Сега може малко да е качила цената, не знам. Аз си ги оформям сама.