PDA

View Full Version : спешна помощ..!



tequilaa
08-27-2009, 18:53
Имам нужда от спешна помощ... :grin:
искам да отслабна за 2 седмици с 4-5 кг. Висока съм 1.73 и тежа 59кг. всички около мен казват, че изглеждам добре но не се чувствам конфортно в тялото си всъщност се чувствам ДЕБЕЛА... моля помогнете :)

falshiwata
08-27-2009, 18:55
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)

ameli
08-27-2009, 18:57
поредната бъдеща анорексичка :?

абе хора, сега растете, за какво са ви тея диети
спорт му е майката :?

пък и според мен не си дебела :?

ecstazy
08-27-2009, 18:57
поредната бъдеща анорексичка :?

абе хора, сега растете, за какво са ви тея диети
спорт му е майката :?

пък и според мен не си дебела :? ;-) 8)

dimetto
08-27-2009, 19:00
Не би трябвало да изглеждаш зле.. По принцип килограмите ти не са много. Смятат се така - Височина минус 110, равно на килограмите. Следователно ти 173 (висока) -110, трябва да си около 63 килограма. Не мисля, че 53 са ти много, но щом не се чувстваш комфортно пробвай с някоя диетка, или намали сладкото и тестените изделия. :)

tonie__
08-27-2009, 19:02
поредната бъдеща анорексичка :?

абе хора, сега растете, за какво са ви тея диети
спорт му е майката :?

пък и според мен не си дебела :?
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ! 8-) ;-)

ameli
08-27-2009, 19:03
поредната бъдеща анорексичка :?

абе хора, сега растете, за какво са ви тея диети
спорт му е майката :?

пък и според мен не си дебела :?
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ! 8-) ;-)

ще вдигна купон 8-) :-)

tonie__
08-27-2009, 19:06
мдаа :mrgreen:

falshiwata
08-27-2009, 19:10
Ей не я нападайте.. ;) Мисля че знае какви са рисковете от тези диети :) Но щом иска нека да и помогнем с нещо.. ;)

Still1ME1Still1HERE
08-27-2009, 20:21
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)Защо всички са луднали по тоя боклук,който ти казва 90 дена какво и кога да ядеш!?Няма да издържа и 1 седмица,пък не ми и трябва,че да отслабна,като си има много по лесни начини.

Bianca
08-27-2009, 20:29
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)Защо всички са луднали по тоя боклук,който ти казва 90 дена какво и кога да ядеш!?Няма да издържа и 1 седмица,пък не ми и трябва,че да отслабна,като си има много по лесни начини.
Теб някой да те пита на ТЕБЕ какво ти харесва? Ти колко време ще издържиш? Ми не, запази си компетентното мнение за себе си.

90-дневната не ти трябва, най-много 5-6 кила е допустимо да свалиш.
Не ядеш сладко, мазно, чипсове, снаксове, по-малко хляб, абе, знаеш процедурата. :Д
Всъщност очаквам включване от DarkKiss с линк към темата ѝ. 8-)

Still1ME1Still1HERE
08-27-2009, 20:57
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)Защо всички са луднали по тоя боклук,който ти казва 90 дена какво и кога да ядеш!?Няма да издържа и 1 седмица,пък не ми и трябва,че да отслабна,като си има много по лесни начини.
Теб някой да те пита на ТЕБЕ какво ти харесва? Ти колко време ще издържиш? Ми не, запази си компетентното мнение за себе си.

90-дневната не ти трябва, най-много 5-6 кила е допустимо да свалиш.
Не ядеш сладко, мазно, чипсове, снаксове, по-малко хляб, абе, знаеш процедурата. :Д
Всъщност очаквам включване от DarkKiss с линк към темата ѝ. 8-)Да съм казал какво ми харесва?Да е забранено да кажа,че е безсмислено да пазиш такава диета,тъй като можеш да спреш 2-3 неща и после дори да преяждаш пак да сваляш кила?

Та,понеже не отговорих на миналото мнение.Без сладко и тестено - включително солети,бейк ролс,вафли и т.н.Пърженото да се избягва.Да се ходи пеш.Ако си свикнала с газираното,то пий газирана вода.Салдко може плодове и захарчета в кафето,ако пиеш :D Останалото си го ядеш когато си искаш и без ограничения и грамажи,колкото си свикнала.Ефектът е много по-добър от 90 дневната диета с всекидневното ограничение от нещата в списъка.

tequilaa
08-28-2009, 06:05
всъшност съм спряла от 2 седмици вече да ям сладко и всички други тестяни изделия, чипсове и всякви други калорични неща .. а може и да не е някаква диета .. причината за да ми е толкова спешно само за 2 седмици е , че един мой приятел от чужбина се прибира след две седмици и бих искала да изглеждам добре :grin: :D ..

А за тея дето са против тея диети да не дават мнение, защото аз ще пострадам от това не вие ;) ..

mArMaLaDkA
08-28-2009, 06:10
Ти хубаво си ги спряла сладкото и тестените неща от 2 седмици, ама после к'во ше правим?
Кардио.
И се научи вместо да се тъпчеш с боклуци, да ядеш салати и готвено.
Възможно е отначало да пълнееш, но после организма ще свикне с "човешката" храна и да се храни пълноценно.

Bianca
08-28-2009, 07:14
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)Защо всички са луднали по тоя боклук,който ти казва 90 дена какво и кога да ядеш!?Няма да издържа и 1 седмица,пък не ми и трябва,че да отслабна,като си има много по лесни начини.
Теб някой да те пита на ТЕБЕ какво ти харесва? Ти колко време ще издържиш? Ми не, запази си компетентното мнение за себе си.

90-дневната не ти трябва, най-много 5-6 кила е допустимо да свалиш.
Не ядеш сладко, мазно, чипсове, снаксове, по-малко хляб, абе, знаеш процедурата. :Д
Всъщност очаквам включване от DarkKiss с линк към темата ѝ. 8-)Да съм казал какво ми харесва?Да е забранено да кажа,че е безсмислено да пазиш такава диета,тъй като можеш да спреш 2-3 неща и после дори да преяждаш пак да сваляш кила?

Та,понеже не отговорих на миналото мнение.Без сладко и тестено - включително солети,бейк ролс,вафли и т.н.Пърженото да се избягва.Да се ходи пеш.Ако си свикнала с газираното,то пий газирана вода.Салдко може плодове и захарчета в кафето,ако пиеш :D Останалото си го ядеш когато си искаш и без ограничения и грамажи,колкото си свикнала.Ефектът е много по-добър от 90 дневната диета с всекидневното ограничение от нещата в списъка.
Ефектът зависи от това, колко боклуци е яла преди. Има хора, които не ядат много и не се тъпчат с всевъзможни боклуци, но пак са пълни.
Много ясно, че при ТЕБ ще стане така с отслабването, при положение че преди си тъпкал като...
Няма значение. 90-дневната е добра, но просто не ти трябва, авторке. Карай си с ограниченията.

mechtaq_za_teb
08-28-2009, 08:12
Уф... с тези диети. Храни се нормално и спортувай, за да се чувстваш добре в своето тяло!

Still1ME1Still1HERE
08-28-2009, 11:14
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)Защо всички са луднали по тоя боклук,който ти казва 90 дена какво и кога да ядеш!?Няма да издържа и 1 седмица,пък не ми и трябва,че да отслабна,като си има много по лесни начини.
Теб някой да те пита на ТЕБЕ какво ти харесва? Ти колко време ще издържиш? Ми не, запази си компетентното мнение за себе си.

90-дневната не ти трябва, най-много 5-6 кила е допустимо да свалиш.
Не ядеш сладко, мазно, чипсове, снаксове, по-малко хляб, абе, знаеш процедурата. :Д
Всъщност очаквам включване от DarkKiss с линк към темата ѝ. 8-)Да съм казал какво ми харесва?Да е забранено да кажа,че е безсмислено да пазиш такава диета,тъй като можеш да спреш 2-3 неща и после дори да преяждаш пак да сваляш кила?

Та,понеже не отговорих на миналото мнение.Без сладко и тестено - включително солети,бейк ролс,вафли и т.н.Пърженото да се избягва.Да се ходи пеш.Ако си свикнала с газираното,то пий газирана вода.Салдко може плодове и захарчета в кафето,ако пиеш :D Останалото си го ядеш когато си искаш и без ограничения и грамажи,колкото си свикнала.Ефектът е много по-добър от 90 дневната диета с всекидневното ограничение от нещата в списъка.
Ефектът зависи от това, колко боклуци е яла преди. Има хора, които не ядат много и не се тъпчат с всевъзможни боклуци, но пак са пълни.
Много ясно, че при ТЕБ ще стане така с отслабването, при положение че преди си тъпкал като...
Няма значение. 90-дневната е добра, но просто не ти трябва, авторке. Карай си с ограниченията.Чак пък да съм се тъпкал :D Просто обичах да ям хляб и ядях по много хляб,но никога не съм се тумбел от ядене :D Но и сладко много ядях :D Сега се учудвам кат ги спрях тея неща колко свалих,дори не очаквах повече от 3 кила да сваля,па то кво се оказа 8-)

Bianca
08-28-2009, 11:20
Пробвай с 90 дневната диета.. :) Много е лека и дори няма да усетищ че си на диета.. :)Защо всички са луднали по тоя боклук,който ти казва 90 дена какво и кога да ядеш!?Няма да издържа и 1 седмица,пък не ми и трябва,че да отслабна,като си има много по лесни начини.
Теб някой да те пита на ТЕБЕ какво ти харесва? Ти колко време ще издържиш? Ми не, запази си компетентното мнение за себе си.

90-дневната не ти трябва, най-много 5-6 кила е допустимо да свалиш.
Не ядеш сладко, мазно, чипсове, снаксове, по-малко хляб, абе, знаеш процедурата. :Д
Всъщност очаквам включване от DarkKiss с линк към темата ѝ. 8-)Да съм казал какво ми харесва?Да е забранено да кажа,че е безсмислено да пазиш такава диета,тъй като можеш да спреш 2-3 неща и после дори да преяждаш пак да сваляш кила?

Та,понеже не отговорих на миналото мнение.Без сладко и тестено - включително солети,бейк ролс,вафли и т.н.Пърженото да се избягва.Да се ходи пеш.Ако си свикнала с газираното,то пий газирана вода.Салдко може плодове и захарчета в кафето,ако пиеш :D Останалото си го ядеш когато си искаш и без ограничения и грамажи,колкото си свикнала.Ефектът е много по-добър от 90 дневната диета с всекидневното ограничение от нещата в списъка.
Ефектът зависи от това, колко боклуци е яла преди. Има хора, които не ядат много и не се тъпчат с всевъзможни боклуци, но пак са пълни.
Много ясно, че при ТЕБ ще стане така с отслабването, при положение че преди си тъпкал като...
Няма значение. 90-дневната е добра, но просто не ти трябва, авторке. Карай си с ограниченията.Чак пък да съм се тъпкал :D Просто обичах да ям хляб и ядях по много хляб,но никога не съм се тумбел от ядене :D Но и сладко много ядях :D Сега се учудвам кат ги спрях тея неща колко свалих,дори не очаквах повече от 3 кила да сваля,па то кво се оказа 8-)
Колко си отслабнал?
Спирам да спамя.

stefity
08-28-2009, 15:35
^
Аз знааам, аз знааам.... 8-) 8-) 8-) ама му обещах да не дрънкам.... :D

Bianca
08-28-2009, 15:53
^
Аз знааам, аз знааам.... 8-) 8-) 8-) ама му обещах да не дрънкам.... :D
Кажи, де. 8-) Интересно ми е, хахахаха.

Still1ME1Still1HERE
08-28-2009, 19:44
^
Аз знааам, аз знааам.... 8-) 8-) 8-) ама му обещах да не дрънкам.... :D
Кажи, де. 8-) Интересно ми е, хахахаха.Айде,айде,от мен да мине :D Не се карайте :D Преди малко се премерих - за 2 месеца съм отслабнал 12.2 кила :D

Bianca
08-28-2009, 19:53
^
Аз знааам, аз знааам.... 8-) 8-) 8-) ама му обещах да не дрънкам.... :D
Кажи, де. 8-) Интересно ми е, хахахаха.Айде,айде,от мен да мине :D Не се карайте :D Преди малко се премерих - за 2 месеца съм отслабнал 12.2 кила :D
:shock: Честито. :D Лелее, сега сигурно си ебати клечката, на фитнес не ходиш ли?

Still1ME1Still1HERE
08-28-2009, 20:13
^
Аз знааам, аз знааам.... 8-) 8-) 8-) ама му обещах да не дрънкам.... :D
Кажи, де. 8-) Интересно ми е, хахахаха.Айде,айде,от мен да мине :D Не се карайте :D Преди малко се премерих - за 2 месеца съм отслабнал 12.2 кила :D
:shock: Честито. :D Лелее, сега сигурно си ебати клечката, на фитнес не ходиш ли?Чак пък клечка :D Хаха :D На фитнес не ходя,защото няма смисъл да давам кинти,като мога да си правя тренировки и вкъщи и навънка по лостовете с приятели :D Имам да отслабна още 3-4 кила и толкоз за сезона :D

П.П. И честно казнао преди 3 години съм ходил на фитнес и в момента има 4-5 пъти повече ефект,отколкото да блъскам на уредите.

Bianca
08-28-2009, 20:17
^
Аз знааам, аз знааам.... 8-) 8-) 8-) ама му обещах да не дрънкам.... :D
Кажи, де. 8-) Интересно ми е, хахахаха.Айде,айде,от мен да мине :D Не се карайте :D Преди малко се премерих - за 2 месеца съм отслабнал 12.2 кила :D
:shock: Честито. :D Лелее, сега сигурно си ебати клечката, на фитнес не ходиш ли?Чак пък клечка :D Хаха :D На фитнес не ходя,защото няма смисъл да давам кинти,като мога да си правя тренировки и вкъщи и навънка по лостовете с приятели :D Имам да отслабна още 3-4 кила и толкоз за сезона :D

П.П. И честно казнао преди 3 години съм ходил на фитнес и в момента има 4-5 пъти повече ефект,отколкото да блъскам на уредите.
Фитнесът не е за отслабване, а за стягане. ;) Щото дори и да отслабнеш, трябва да имаш мускулна маса и да си стегнат.
Спирам да спамя.

Still1ME1Still1HERE
08-28-2009, 20:33
Фитнесът не е за отслабване, а за стягане. ;) Щото дори и да отслабнеш, трябва да имаш мускулна маса и да си стегнат.
Спирам да спамя.
Точно за това говорех - за мускулната маса.Като си тренирам навън и в нас и по други начини в стечение ня обстятелствата(мачове,бута не на кола :D ) Като ходих на фитнес бицепсите ми не знам дали се увеличиха и наполовината от това,което имах,а сега през последните 2 месеца са станали 3 пъти по големи,перките(гърдите) почти двойни(а тогава никва разлика нямаше),трицепси двойно,предмипница бая,а коремът ми много повече,но трябва да изчистя още по него(тея 3-4 кила,за които говорех).Иначе да отслабнеш от фитенс е почти невъзможно,освен,ако не бягаш по час иполовина на ден там :D

therichbitch
08-28-2009, 20:43
^ точно, за момчета е хубаво да тренират усилено, но момичетата да не се хвърлят на многото спорт, защото може даже да качат, вярно, ще изглеждат по- добре, но мускулите тежат много повече и дори да изглеждаш слаба, като знаеш ,че не си мн лека, няма да ти е мн гот, това е женската психика, та аз смятам,че по- малко от 55 кг не трябва да ставаш, а иначе , разгледай, има толкова много диети
примерно знам една, от която съм чувала мн добри отзиви
1 ден- само ябълки
2 ден- само ориз
3 ден- само пилешко/риба
и така повтаряш колкото ти е нужно

Still1ME1Still1HERE
08-28-2009, 20:45
^ точно, за момчета е хубаво да тренират усилено, но момичетата да не се хвърлят на многото спорт, защото може даже да качат, вярно, ще изглеждат по- добре, но мускулите тежат много повече и дори да изглеждаш слаба, като знаеш ,че не си мн лека, няма да ти е мн гот, това е женската психика, та аз смятам,че по- малко от 55 кг не трябва да ставаш, а иначе , разгледай, има толкова много диети
примерно знам една, от която съм чувала мн добри отзиви
1 ден- само ябълки
2 ден- само ориз
3 ден- само пилешко/риба
и така повтаряш колкото ти е нужно
Между деугото като се има предвид това,че наистина мускулите тежат бая повече от мазнините,то може да се каже,че съм свалил около 15 кила,но съм качил няколко кг мускулна маса :D

therichbitch
08-28-2009, 21:11
^ евала :)

foreverr
08-28-2009, 22:34
поредната бъдеща анорексичка :?

абе хора, сега растете, за какво са ви тея диети
спорт му е майката :?

пък и според мен не си дебела :?
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ! 8-) ;-)
А аз нв съм на 100% съгласна.Някой като кажат спорта му е майката и си мислят, че става само с спорт.Но не при всеки се полчава с спорт.Аз всеки ден като луда спортувам и не свалям!!!!!!!!!!И даже се огразничавам в яденето!

v3r43to
08-29-2009, 08:52
Аз също съм леко пълничка и реших от днес да пробвам шоколадовата диета..Наистина действа.. преди съм я правила...
Тя се състой в 100гр. шоколад на ден и по 3-4 кафета(аз пия 3в1)..
Действа и за малко дни сваляш барзо.. Но има йо-йо ефект.. и затова реших след като я приключа нея да робвам следното:
Сутрин: чай с мед и лимон и един плод
след два часа: плод
Обяд: салата от домати и крастевица, може и 2 сварени яйца
след 2 часа плод или кисало мляко една кофичка
Вечеря: Салата и 1 плод
На ден изпиваш по 1л. вода
Изпробвай го...Мисля че ще свалиш
Но аз за сега карам на Шоколадовата диета..понеже много обичам шоколад :grin:
УСПЕХ !!!

Bianca
08-29-2009, 08:57
И после при чичо зъбар. :lol: :lol: :lol: :lol:

g1rl4eto_
08-29-2009, 08:57
Относно шоколадовата диета знам ,че вместо кафе може 1 литър мляко и шоколада трябва да е натурален :) диетата се прави 3 дни и се свалет до 4-5кг , но според мен това си е гладуване не е никва диета като хората :?

Still1ME1Still1HERE
08-29-2009, 11:46
Относно шоколадовата диета знам ,че вместо кафе може 1 литър мляко и шоколада трябва да е натурален :) диетата се прави 3 дни и се свалет до 4-5кг , но според мен това си е гладуване не е никва диета като хората :?Тва си е чист глад,пък и на ден,ако пиеш само по литър вода и няколко кафета си е и обезводняване :D