PDA

View Full Version : Момчешка компания



Amelly
08-27-2009, 19:55
Как аджеба момиче като мен,демек по затворен и сравнително по-трудно приобщаващо се да се приспособи към момчешка компания.Те са големи пичове ,ама се познавам с тях от скоро и не ги познавам до толкова добре и ми е трудно да се включа в разговора.А пък е много тъпо да стоя и да мълча,за това искам съвет ,как да постъпя ,как по-лесно да ме приемат към компанията.

DimovB
08-27-2009, 20:08
прави се че ти харесват лафовете им. дори ако искаш ги използвай и рано или късно ще те одобрят.

hardball
08-27-2009, 20:12
Ми де да знам, дръж се нормално и недей спича...

FockidyFockFock
08-27-2009, 20:18
да се преструва, че са му смешни, а?
да ползваш лафовете на някаква компания от добри приятели, е меко казано тъпо. ако някой реши да вкарва шегите, които използваме в моето обкръжение - най-вероятно ще се смеем... на него.

ако си забавен - покажи им го, но не бъди машина за вицове и изтъркани шеги.

- не използвай "техните лафове"
- не бъди нахален
- не се съгласявай с всичко, което казват
- ако имаш какво да кажеш - кажи го
- дръж на думата си, покажи им, че имаш собствено мнение
- не бъди путьо
- толкоз

8-)

hardball
08-27-2009, 20:21
Един вид к'вото аз казах :D

FockidyFockFock
08-27-2009, 20:22
вече го бях написал, беше късно... 8-)

hardball
08-27-2009, 20:24
Великите умове мислим еднакво 8)

FockidyFockFock
08-27-2009, 20:27
бъди по-еманципирана!

hardball
08-27-2009, 20:29
Това за мен или за мацката дето пусна темата? :D

FockidyFockFock
08-27-2009, 20:31
верно бе, сега видях, че била мацка.
сега като го знам, по-лесен вариант е да си покаже циците, но...

иначе да, за тебе беше.

Still1ME1Still1HERE
08-27-2009, 20:31
-Как аджеба момиче като мен....
- не бъди путьо

w0sh
08-27-2009, 20:32
Ако носиш на пиене, не се кискаш, и не се държиш като жена, може и да стане.

balon4eee
08-27-2009, 20:43
аз съм мочиче и компанията ми е саамо от момчета имам 2 приетелки на кръст щото момчетата са пичове а момичетата сме тъпи кучки не става купон .. момчетата зная как се прави 8-)

Amelly
08-27-2009, 20:44
Мда женско съм съм :D
Общо взето съвествате ме :Бъди мъж? 8-)

FockidyFockFock
08-27-2009, 20:45
... или си покажи циците.
избирай.

hardball
08-27-2009, 20:45
Не "бъди мъж" а "не бъди досадна и не натяквай колко си различна от момчетата".
В крайна сметка си в мъжка компания...

balon4eee
08-27-2009, 20:47
Глупости ... за да си им в компанията трябва просто да видят че си гогина ако си ... бъди си себе си ама ако тва 'себе си " е кофти не знам ... :lol:

PainMonopoly
08-28-2009, 11:38
Типично женско мислене. Не е нужно да говориш, за да ти е приятно.

Когато започнат тема, която ти е интересна и можеш да говориш по нея, говориш без да се стесняваш. В останалите случаи слушаш и задаваш въпроси към казаното.

Lucho
08-28-2009, 11:44
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:

Bianca
08-28-2009, 12:02
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала на човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
Значи, от личен опит:
НЕ говори за гримове, за обезкосмяване, за дрехи и ей такива "женски" работи. Гледат като пулета повечето. :lol:
Проучи малко работата с футболните отбори и мачовете... :D
Но всъщност то зависи от самото обкръжение... Всеки е различен. Може да са се събрали групичка гейчета, чиято основна тема е прически и гримчитъ..
Аз като съм в момчешко обкръжение, най-често си говоря за музика с пичовете. :) Това също е вървежно.
Просто им покажи, че си непредубедена, открита и готина, и те ще те харесат. :)

OtherDimension
08-28-2009, 12:03
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала за човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
той поне си създава приятели от плът и кръв, а твоите са в jpg формат :)

Bianca
08-28-2009, 12:09
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала за човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
той поне си създава приятели от плът и кръв, а твоите са в jpg формат :)
Предпочитам bmp.

OtherDimension
08-28-2009, 12:17
най-яко e gif
ама трябва да си готин :smt117

PainMonopoly
08-28-2009, 12:19
Аа да, пиенето доста помага. ;)

Bianca
08-28-2009, 12:20
най-яко e gif
ама трябва да си готин :smt117
Дали покривам изискванията? :-#

balon4eee
08-28-2009, 12:20
... или пък става въпрос за различни групи момчета щото сештате ли се че има някои футбулни манияци ... има и други напрмер смъкнатите момченца ако мога така да се изразя...разбирате ;] В какво група искаш да се приобщиш по-точно 8-)

Bianca
08-28-2009, 12:21
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала на човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
Значи, от личен опит:
НЕ говори за гримове, за обезкосмяване, за дрехи и ей такива "женски" работи. Гледат като пулета повечето. :lol:
Проучи малко работата с футболните отбори и мачовете... :D
Но всъщност то зависи от самото обкръжение... Всеки е различен. Може да са се събрали групичка гейчета, чиято основна тема е прически и гримчитъ..
Аз като съм в момчешко обкръжение, най-често си говоря за музика с пичовете. :) Това също е вървежно.
Просто им покажи, че си непредубедена, открита и готина, и те ще те харесат. :)
Нищо не разбираш май ... или пък става въпрос за различни групи момчета щото сештате ли се че има някои футбулни манияци ... има и други напрмер смъкнатите момченца ако мога така да се изразя...разбирате ;] В какво група искаш да се приобщиш по-точно 8-)
Точно това казвам, че всеки си има различни предпочитания, интереси и принципи. :)

balon4eee
08-28-2009, 12:22
да да права си Не ти бях дочела поста до края и чак като постнах моя коментар го допрочетох и съм на твоето мнение вече хах 8-)

tuzaro
08-28-2009, 12:34
женската компания е по хубава 8-)

PainMonopoly
08-28-2009, 12:53
женската компания е по хубава 8-) Сигурен ли си, че си добре?

Bianca
08-28-2009, 12:55
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала на човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
Значи, от личен опит:
НЕ говори за гримове, за обезкосмяване, за дрехи и ей такива "женски" работи. Гледат като пулета повечето. :lol:
Проучи малко работата с футболните отбори и мачовете... :D
Но всъщност то зависи от самото обкръжение... Всеки е различен. Може да са се събрали групичка гейчета, чиято основна тема е прически и гримчитъ..
Аз като съм в момчешко обкръжение, най-често си говоря за музика с пичовете. :) Това също е вървежно.
Просто им покажи, че си непредубедена, открита и готина, и те ще те харесат. :)

големи глупости.

ако неква жена в компанията ни тръгне да ми говори за футбол,ше и се смеем много.
нека си говори за нейните неща,тъкмо малко разнообразие. нали ше е момиче в компанията,а не още едно момче?

а ти явно движиш с некви супер задръстени момчета,шото примерно в мойта компания,ти немаш шанс,освен да те наебеме по веднъж и да те пратиме да си ходиш. ама и за тва не ставаш - така че немаш шанс. :D
Въпрос на предпочитания. ;)
Въобще не познаваш хората, с които общувам и движа.

OtherDimension
08-28-2009, 12:56
женската компания е по хубава 8-)
греда си

lDoLLl
08-28-2009, 13:00
Зависи си в голяма степен от компанията..
Ако са.. просто някви, може да си говорите за разни общи неща, некви актуални теми, музиката също е добър вариант.
Ако компанията е от близки приятели, за всичко, включително И футбол И женски глезотии. \:D/

PainMonopoly
08-28-2009, 13:01
освен да те наебеме по веднъжДа наебеш Бианка? :shock: :razz:

tuzaro
08-28-2009, 13:02
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала на човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
Значи, от личен опит:
НЕ говори за гримове, за обезкосмяване, за дрехи и ей такива "женски" работи. Гледат като пулета повечето. :lol:
Проучи малко работата с футболните отбори и мачовете... :D
Но всъщност то зависи от самото обкръжение... Всеки е различен. Може да са се събрали групичка гейчета, чиято основна тема е прически и гримчитъ..
Аз като съм в момчешко обкръжение, най-често си говоря за музика с пичовете. :) Това също е вървежно.
Просто им покажи, че си непредубедена, открита и готина, и те ще те харесат. :)

големи глупости.

ако неква жена в компанията ни тръгне да ми говори за футбол,ше и се смеем много.
нека си говори за нейните неща,тъкмо малко разнообразие. нали ше е момиче в компанията,а не още едно момче?

а ти явно движиш с некви супер задръстени момчета,шото примерно в мойта компания,ти немаш шанс,освен да те наебеме по веднъж и да те пратиме да си ходиш. ама и за тва не ставаш - така че немаш шанс. :Dмайна неска прекали с дозата, баш баница :shock:

Amelly
08-28-2009, 13:39
... или пък става въпрос за различни групи момчета щото сештате ли се че има някои футбулни манияци ... има и други напрмер смъкнатите момченца ако мога така да се изразя...разбирате ;] В какво група искаш да се приобщиш по-точно 8-)
Ами съвсем средностатичстическите обикновени момчета,като цяло 90% от това,което си говорят са пиянски истории и забавни случки, и отвреме на време туко така подхващат някоя по сериозна тема.
Не знам някак ми е тъпо докато си приказват кой как се напил аз от нищото да се включа и да си разказвам мойте истории,а и всички те се знаят и се надприказват да разкажат история на която всички да били свидетели.
Проблемът не е толкова ,че не мога да се приспособявам,ами че са ми напълно непознати и се притеснявам как ще ме приемат.

Swinkenhoffer
08-28-2009, 14:09
Не се насилвай да си като тях... около мене също говорят основно за някви умопомраичтелни напивания и резултатите съответно, ама откакто сме си по-близки, вече преживяваме нещата заедно ( 8-) ) та като се съберем, свободно си говорим кво направил тоя-оня... и си се смеем заедно. :Р
Идеята ми е, че просто трябва да прекараш известно време в тая компания, не може да се опознаете от раз. А през това време бъди такава, каквато си по принцип... ако се разбирате, то ще си проличи.

Decu
08-28-2009, 14:26
да бе, знаеме те тебе, че си пияч, сОпри се :D
съгласна съм с мнението ти обаче.

TERRORMACHINE
08-28-2009, 14:27
като оня ден бях в едно кафе да гледам некъв мач с един приятел и на съседната маса некви дето бяха макс. набор 92 не спреха да говорят за некви пиянски истории,кой колко водки изпил и т.н. а пиеха СОКЧЕТА всичките на масата,докато ние с моя човек без да дрънкаме кой колко пие,изпихме 7-8 бири некъде... та така...тия винаги са били смешни...приказват, приказват и първи вързват кънките!!!

Swinkenhoffer
08-28-2009, 14:29
И ти си се вкарал в някъв филм, в който твоето обкръжение е най-умно и готино (с теб начело), а останалите дружим с тъпанари, които се хвалят колко водка са изпили (?!), така че не виждам защо се изказваш.

dead_princess
08-28-2009, 15:11
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала на човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
Значи, от личен опит:
НЕ говори за гримове, за обезкосмяване, за дрехи и ей такива "женски" работи. Гледат като пулета повечето. :lol:
Проучи малко работата с футболните отбори и мачовете... :D
Но всъщност то зависи от самото обкръжение... Всеки е различен. Може да са се събрали групичка гейчета, чиято основна тема е прически и гримчитъ..
Аз като съм в момчешко обкръжение, най-често си говоря за музика с пичовете. :) Това също е вървежно.
Просто им покажи, че си непредубедена, открита и готина, и те ще те харесат. :)


хахахахха :lol:


От мненията, които прочетох почти всички си мислят, че с момчета се говори само за футбол и коли. Аз когато съм в мъжка компания рядко съм чувала да говорят за такива неща. Поринцип си говорим съвсем нормално и доста се смеем, защото ако съм в момичешка компания се коментират кой как изглежда и кой какво си е купил.

Jeuelle
08-28-2009, 16:18
Мървта принцеске, не знам на какви момичета си попадала , но пък малко женска солидарност дай, бе мама му да е*а .


Ти ни изкара ебати махленските клюкарки.
Това , че ти не си подбираш приятелките , не ти дава право да говориш така.

dead_princess
08-28-2009, 16:22
Мървта принцеске, не знам на какви момичета си попадала , но пък малко женска солидарност дай, бе мама му да е*а .


Ти ни изкара ебати махленските клюкарки.
Това , че ти не си подбираш приятелките , не ти дава право да говориш така.

Лол, откога не можем да си изказваме мнението?
Ами така си е, всички момичета, които познавам коментират това с изключение на 2-3.

Това какви приятелки си подбирам аз си е лично мой проблем :)

EarthShaker
08-28-2009, 17:29
Мървта принцеске, не знам на какви момичета си попадала , но пък малко женска солидарност дай, бе мама му да е*а .


Ти ни изкара ебати махленските клюкарки.
Това , че ти не си подбираш приятелките , не ти дава право да говориш така.

Искаш ли да си направим феминистко движение? Аз, ти и баба ти, ама аз ще съм шефа. 8)

balon4eee
08-28-2009, 19:03
абе вие в некви шаблонни филми сте се вкарали... само за пиене сме говорили и футбол и коли... изобщо не е верно,личи си колко движите с момчета и най-вече с какви :)

говориме си за всекакви неща от живота,според ситуацията и настроение. супер често си говориме за политика,история и т.н. докато къде ше видите женки да си говорят за тия неща,абсурд. после ние сме си говорили "тъпотии",да бе да.

а явно момчетата,с които "движите" са некви супер смешни фешъни или позьори,много мразим да ми се хвалят некви колко пият и в 99% пият количка или сокче,докато аз закусвам и вечерям с бира.

като оня ден бях в едно кафе да гледам некъв мач с един приятел и на съседната маса некви дето бяха макс. набор 92 не спреха да говорят за некви пиянски истории,кой колко водки изпил и т.н. а пиеха СОКЧЕТА всичките на масата,докато ние с моя човек без да дрънкаме кой колко пие,изпихме 7-8 бири некъде... та така...
абсолютно ! хах 8-) Аз съм момиче ама си избирам приятелките някви такива че да мога да си говоря с тях за всичко от пълните глупости кой колко се е напушил/напил доо някви сериозни теми и така ... така се държа и с момчетата ;]

Still1ME1Still1HERE
08-28-2009, 20:08
абе вие в некви шаблонни филми сте се вкарали... само за пиене сме говорили и футбол и коли... изобщо не е верно,личи си колко движите с момчета и най-вече с какви :)

говориме си за всекакви неща от живота,според ситуацията и настроение. супер често си говориме за политика,история и т.н. докато къде ше видите женки да си говорят за тия неща,абсурд. после ние сме си говорили "тъпотии",да бе да.

а явно момчетата,с които "движите" са некви супер смешни фешъни или позьори,много мразим да ми се хвалят некви колко пият и в 99% пият количка или сокче,докато аз закусвам и вечерям с бира.

като оня ден бях в едно кафе да гледам некъв мач с един приятел и на съседната маса некви дето бяха макс. набор 92 не спреха да говорят за некви пиянски истории,кой колко водки изпил и т.н. а пиеха СОКЧЕТА всичките на масата,докато ние с моя човек без да дрънкаме кой колко пие,изпихме 7-8 бири некъде... та така...
Прав си.В моятая компания си говорим предимно весели неща и се забавляваме.Пък с друг си говорим за история,политика или еволюция постоянно.С един друг пък си плямпаме за музика,индийски мантри и теологически глупости :D С някои за спорт,момичета и така нататък.Като цяло всяко компания е различна и предпочита различни теми на разговор.Абе както са казали хората от всяко дърво свирка не става,така че е хубаво да си имаш различни компанийки,че кат ти се плямпа заа едно се виждаш с едни,за друго с другите и така :D

Иначе най-доброто съотношение момчета момичета е не повече 2:1 или 3:1,иначе става блудкаво :D

П.П. Онея е било весело да се слушат,Обаче като се змислиш бирата в заведенията е скъпа,а на купоните се зима на едро и излиза по тънко за всички.Иначе за заведение мам и тате няма да ти дадат много парички - хаха :D

ZipFail
08-29-2009, 07:43
Какви са тези момчешки компании, където се говори за индийски мантри?

За женска компания определно не става темата..

SouthStandServiceLad
08-29-2009, 08:06
Да не сте от компанията, която снощи беше разбутвана и мрънкаше недоволно, че сме нацита, чак като ни видехте гърбовете?
Ти не разбра, това беше фриймайнд, фрийсоул, фрийхуй, фрий не знам си какво си фестивал, както каза онази дърта хипарка. И все пак съм на мнение, че трябваше да хвърлиме бомбите.

SouthStandServiceLad
08-29-2009, 08:17
Абе изгонихме мангалите от там преди 2 години със цената на публикации по вестниците, мисля че и с отрепките трябва да се справиме ;))

SouthStandServiceLad
08-29-2009, 16:09
Определено. Поне при нас. :grin:

LinkTon
08-29-2009, 16:46
говориме си за всекакви неща от живота,според ситуацията и настроение. супер често си говориме за политика,история и т.н. докато къде ше видите женки да си говорят за тия неща,абсурд.

-


изобщо не е верно,личи си колко движите с момичета и най-вече с какви :)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
08-29-2009, 18:31
и при мен е същото..в гадно положение си..за жалост не мога за ти зам съвет.. :(

hardball
08-29-2009, 20:18
Абе вие каква представа имате странна за женските отношения?
В момента обикновено говоря за университети и музика с момичета, с момчетата разцъкваме шах :D
Разбира се, че си разказваме и всичко, което е станало, ама това не означава, че сме празноглави.

b0Nb0n
08-29-2009, 20:28
Какви са тези момчешки компании, където се говори за индийски мантри?

Да не сте от компанията, която снощи беше разбутвана и мрънкаше недоволно, че сме нацита, чак като ни видехте гърбовете?
ае бате ти на къф фестивал си попаднал изобщо кво си праил там и къде е тва най важното
8-)

b0Nb0n
08-29-2009, 20:37
ест като видях хипар и искам пазара картони тооолкова много че чак кашони :Д

puhen0to
08-29-2009, 20:44
ае винаги зависи от хората... но в повечето случаи с момчетата е доста по забавно ;Д

ох от толкова офтопик постове забрайх ква беше темата...

таа няма как да питаш такова нещ при положение че идея нямаме какви хора са...

b0Nb0n
08-29-2009, 21:43
8-)

абе някои вчера ли ония ден ми разправя за някви сцени аколо борисова ли абе няква градина беше та викам може да е същото

b0Nb0n
08-29-2009, 21:54
обърнети ми малко внимание че ще ме хване синдрома на хипер активните деца
:-s

b0Nb0n
08-29-2009, 22:04
мм да е бая отровен съм чак аурата ми е отровна ама и ти си заразен ми се струва въпрос на време само
:-P

OtherDimension
08-29-2009, 22:57
http://media.giantbomb.com/uploads/0/3592/186473-bio_super.gif

:D

Still1ME1Still1HERE
08-30-2009, 08:17
Какви са тези момчешки компании, където се говори за индийски мантри?

Да не сте от компанията, която снощи беше разбутвана и мрънкаше недоволно, че сме нацита, чак като ни видехте гърбовете?
Хаха - не.То не е компания,а е един фр некъв откачен и странен,та научвам такива глупости от него като за индийските мантри и гоа трансът ии некви други простотии :D

b0Nb0n
08-30-2009, 13:26
гоа транс не е простотия момче

SouthStandServiceLad
08-30-2009, 19:18
Battlescarred, когато дипломацията се изчерпва идва моят ред да настъпвам с бомбите :o :grin:

"Беей бе клошар!" 8)

TykaSePisheNick
08-30-2009, 19:54
Пиеш две водки и ще видиш как бързо-бързо ще се сприятелиш с всички :lol:
Евала на човека, който по друг начин освен пиене не може да си създаде приятели!
Значи, от личен опит:
НЕ говори за гримове, за обезкосмяване, за дрехи и ей такива "женски" работи. Гледат като пулета повечето. :lol:
Проучи малко работата с футболните отбори и мачовете... :D
Но всъщност то зависи от самото обкръжение... Всеки е различен. Може да са се събрали групичка гейчета, чиято основна тема е прически и гримчитъ..
Аз като съм в момчешко обкръжение, най-често си говоря за музика с пичовете. :) Това също е вървежно.
Просто им покажи, че си непредубедена, открита и готина, и те ще те харесат. :)

Ама си яко зле.Човека не и казва да се напие кат прасе, а просто да пийне малко (2 водки, мда малко xD) колкото да се отпусне..