PDA

View Full Version : Как се казваше този сериал??? :[



shoshinka
08-27-2009, 19:58
Хелп хорааа! Преди време по Нова телевизия даваха един сериал за извънземни. Беше много як. Та в него ставаше въпрос за някакво чудовише във водата и то светеше в жълто. Ама беше преди няколко години и не си спомням как се казва сериала. Много се бях зарибила по него. Някой да го е гледал и да се сеща как се казва?? Много искам да го гледам пак. :) :)

d3jaVu
08-28-2009, 06:29
Да не е един където едно момиченце и вуйчо му първо вийдат тва във водата и после той отива със бащата и намират едни стари трупове ии после немога мн да се сетя ама май при един ураган майката на тва момиче попадаше там ии май стана и тя изванземно.

Chiba
08-28-2009, 07:09
Да не е един където едно момиченце и вуйчо му първо вийдат тва във водата и после той отива със бащата и намират едни стари трупове ии после немога мн да се сетя ама май при един ураган майката на тва момиче попадаше там ии май стана и тя изванземно.
Aко е този филм мисля че се казваше The Host но тя казва за сериал не за филм :)

shoshinka
08-28-2009, 08:23
Сериал беше. :( Ама ще изгледам и филма дето го казахте. Много са ми бледи спомените за сериала.

T3arsDon7Fall
08-28-2009, 08:26
4400 мисля че се казваше.
Ако това е резюмето значи е той:
4400-те разказва историите на 4,400 души отвлечени и върнати след 50 години от хора на бъдещето, които целят да запазят човешкия род, който е на прага на голяма катастрофа. Това са историите на хора преживели травматични промени, водени от мистерията какво и защо се е случило. Животът на някои от тях ще бъде подведен по странни пътища, а други ще получат способности, както добри така и лоши, така че част от драмата ще е наблюдаването на тяхното приспособяване към самите тях. Сериалът започва с топка светлина, пътуваща към Земята, но освен очакваното катастрофално събитие, хиляди от завърналите се отвлечени са оставени без никакви спомени за преживяното. Никой от тях не е бил никъде от няколко месеца до десетилетия, но и не е остарял даже и ден..

Ето ти и линк (http://zamunda.net/browse.php?search=4400&cat=0&incldead=1) ако е това което търсиш. :)

d3jaVu
08-28-2009, 11:49
Да не е един където едно момиченце и вуйчо му първо вийдат тва във водата и после той отива със бащата и намират едни стари трупове ии после немога мн да се сетя ама май при един ураган майката на тва момиче попадаше там ии май стана и тя изванземно.
Aко е този филм мисля че се казваше The Host но тя казва за сериал не за филм :)

И аз за сериал говоря, ама нямам много спомени, защото го гледах преди да заспя вечер 8-) .Мисля, че го даваха преди няколко години по Нова телевизия апак тая зима или есен го повториха.

shoshinka
08-28-2009, 19:17
И аз за сериал говоря, ама нямам много спомени, защото го гледах преди да заспя вечер 8-) .Мисля, че го даваха преди няколко години по Нова телевизия апак тая зима или есен го повториха.

Точно за един и същ сериал става въпрос. И аз го гледах преди да заспя. Беше мнооого як. Никой ли не се сеща как се казва. ](*,) :-o

JaCkSpAr0y
08-28-2009, 19:26
4004 - За това трябва да говориш ;-)

shoshinka
08-28-2009, 19:38
Не. Гледала съм няколко епизода на 4004 и със сигурност не е той. :)

d3jaVu
08-28-2009, 19:39
Абе май не говори за него.В тоя за който говори момичето има по голям брат апак вуйчо и е един такав с рошава коса 8-) аз тези не ги виждам в 4400

Bianca
08-28-2009, 19:40
Taken?

SiNiStEr
08-28-2009, 23:59
Нашественици

найстина много як филм