PDA

View Full Version : имам проблем (незнам мястото на темата тука ли е)



GodLovesYou
08-27-2009, 20:10
имам проблем и се чувствам самотен ...

опитвам се да бъда 1 с всички хора и да не бъда различен но любовта към самата ми същност не го позволява
хората ме плашат ... не им вярвам
момичетата имам чувство че ги влече единствено физически булшитс
обществото е в очите ми е сляпо пълно с овце и хора без никаква душевност
родителите се опитват да ме изградят по собствените си виждания едва ли не да ме проектират
медията пробутва фалшиви мечти с огромна възвращаемост
чувствам се сам в космоса незнам какво да правя
каде да ходя
спрял съм почти д излизам
почти не говоря с непознати
ненавиждам всичко изкуствено

кажете ми какво трябва да направя да се освободя от тази тежест??????

elle_123
08-27-2009, 20:18
Може и да не съм права,но смятам,че нищо не можеш да направиш и ще трябва да се примириш с живота.Контактувай с хората и запомни,че няма перфектен човек - всеки има недостатъци.Друго, с което мога да те успокоя е че доста тийнеджъри са като теб, защото тепърва се сблъскваме с реалния живот и доста неща ни се струват странни. :o

elle_123
08-27-2009, 20:20
и темата може да се сложи в раздела: Всичко тийн накуп

l0lz
08-27-2009, 20:21
Пий една бира с най- добрия си приятел, а ако нямаш такъв (съмнявам се) пий я сам.

fenasf
08-27-2009, 20:21
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Ем намери си някво хоби - ама не ти препоръчвам форумите 8-)

valdesbg
08-27-2009, 20:29
Ами хората по принцип изкарват пари, като помагат на болни мозъци като теб. Ако си от софия, може да се измисли нещо.

ShtrudeL
08-27-2009, 20:32
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

l0lz
08-27-2009, 20:40
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

Like E- M- O?

valdesbg
08-27-2009, 20:40
И що храните Мишето?

Тва че мозъчетата ви са колкото глава на топлийка неин проблем ли е?

MaLkaTa_LaDy
08-27-2009, 20:44
Иди на психолог. Сериозно, помага. В тоя форум не сме психолози, за да ти кажем какво да правиш.

fenasf
08-27-2009, 20:54
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

Дайте си шанс - ти мразиш нормалните хора, а той се плаши от тях :smt057

RaZzer
08-27-2009, 20:57
Просто период е... И аз съм в подобен! Времето ще промени нещата :)

ShtrudeL
08-27-2009, 21:06
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

Дайте си шанс - ти мразиш нормалните хора, а той се плаши от тях :smt057

Да се оправя.
Прочети ми пак поста.

w0sh
08-27-2009, 21:08
Наркотици.
работят безотказно.
гарантирам.

fenasf
08-27-2009, 21:27
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

Дайте си шанс - ти мразиш нормалните хора, а той се плаши от тях :smt057

Да се оправя.
Прочети ми пак поста.

Новия ти аватар ме кефи по особен начин :-o

Иначе вместо и двамата да ни товарите с плодовете на болните ви мозъци под формата на текст, по-добре се занимавайте един-друг ;-)

ShtrudeL
08-27-2009, 21:29
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

Дайте си шанс - ти мразиш нормалните хора, а той се плаши от тях :smt057

Да се оправя.
Прочети ми пак поста.

Новия ти аватар ме кефи по особен начин :-o

Иначе вместо и двамата да ни товарите с плодовете на болните ви мозъци под формата на текст, по-добре се занимавайте един-друг ;-)

Отново ми прочети поста.

Не се занимавам с психически нестабилни,недоволни от живота,без всякакъв стимул за него хора.

П.П/Едит: Новия ми аватар е готин. *самовлюб*

Python5
08-28-2009, 01:10
Разбира се, че има какво да направиш:

Можеш да мразиш и презираш от дъното на душата си всички онези малодушни, низки и пошли копеленца, които дръзват да не са като теб. Така трябва.

Давам пример с известни личности, които са възстанали срещу тиранията на овчето общество ... като са го изтребили - Адолф Хитлер, Йосеф Сталин, Чингис Кан, Атила, Джордж Буш.

Бъди като тях - влез в историята!

GodLovesYou
08-28-2009, 10:10
Разбира се, че има какво да направиш:

Можеш да мразиш и презираш от дъното на душата си всички онези малодушни, низки и пошли копеленца, които дръзват да не са като теб. Така трябва.

Давам пример с известни личности, които са възстанали срещу тиранията на овчето общество ... като са го изтребили - Адолф Хитлер, Йосеф Сталин, Чингис Кан, Атила, Джордж Буш.

Бъди като тях - влез в историята!

LOL
мерси

но най-вероятно ще компенсирам празнините с алкохол :)

SexyDqvolche
08-28-2009, 12:50
имам проблем и се чувствам самотен ...

опитвам се да бъда 1 с всички хора и да не бъда различен но любовта към самата ми същност не го позволява
хората ме плашат ... не им вярвам
момичетата имам чувство че ги влече единствено физически булшитс
обществото е в очите ми е сляпо пълно с овце и хора без никаква душевност
родителите се опитват да ме изградят по собствените си виждания едва ли не да ме проектират
медията пробутва фалшиви мечти с огромна възвращаемост
чувствам се сам в космоса незнам какво да правя
каде да ходя
спрял съм почти д излизам
почти не говоря с непознати
ненавиждам всичко изкуствено

кажете ми какво трябва да направя да се освободя от тази тежест??????

Добре дошъл в реалния живот ! :(

fenasf
08-28-2009, 15:41
Запознайте се с ЩрудеЛ - тя има почти същите възгледи :)

Глупости. Аз не съм депресирано същество недоволно от живота. (да не използвам по-обидни думи)

Дайте си шанс - ти мразиш нормалните хора, а той се плаши от тях :smt057

Да се оправя.
Прочети ми пак поста.

Новия ти аватар ме кефи по особен начин :-o

Иначе вместо и двамата да ни товарите с плодовете на болните ви мозъци под формата на текст, по-добре се занимавайте един-друг ;-)

Отново ми прочети поста.

Не се занимавам с психически нестабилни,недоволни от живота,без всякакъв стимул за него хора.

П.П/Едит: Новия ми аватар е готин. *самовлюб*

Че какво същество си тогава :?: и какъв ти е стимула :smt017

JustAnotherGirl
08-28-2009, 16:20
Живеем в един материален свят, където рядко се цени духовното. Днес приятел е всеки когото можеш да използваш и обичаш всеки който се навие да скочи в леглото ти. Никой не цени нищо докато не го изгуби. Никой не вярва на никого освен на себе си. Ако си различен биваш бавно, но сигурно смазан от обществото ни от копия и в крайна сметка се превръщаш в едно от тях. Ако се замислиш не само обществото самия живот е едно копие на самия себе си. Днес е като вчера, утре ще бъде като днес. Какво да правиш ли...ми бъди смел и се изправи в тази не равностойна битка. Вярно е шансът е малък, но пък може да победиш и да запазиш човешкото в себе си. Излизай. Общувай. Наблюдавай хората и си повтаряй, че няма да станеш един от тях. Пък знае ли човек може да попаднеш на още един различен, който също се бори за да не се присъедини към копията и може да започнете да се борите заедно... :wink:

GodLovesYou
08-28-2009, 20:49
Живеем в един материален свят, където рядко се цени духовното. Днес приятел е всеки когото можеш да използваш и обичаш всеки който се навие да скочи в леглото ти. Никой не цени нищо докато не го изгуби. Никой не вярва на никого освен на себе си. Ако си различен биваш бавно, но сигурно смазан от обществото ни от копия и в крайна сметка се превръщаш в едно от тях. Ако се замислиш не само обществото самия живот е едно копие на самия себе си. Днес е като вчера, утре ще бъде като днес. Какво да правиш ли...ми бъди смел и се изправи в тази не равностойна битка. Вярно е шансът е малък, но пък може да победиш и да запазиш човешкото в себе си. Излизай. Общувай. Наблюдавай хората и си повтаряй, че няма да станеш един от тях. Пък знае ли човек може да попаднеш на още един различен, който също се бори за да не се присъедини към копията и може да започнете да се борите заедно... :wink:

изцяло те разбирам :)

Priceless
08-28-2009, 20:53
И аз имам проблем. Свършиха ми цигарите. :(

JustAnotherGirl
08-28-2009, 23:10
И аз имам проблем. Свършиха ми цигарите. :(
аз ти давам цигара ти на мен огънче така става ли?

Priceless
08-28-2009, 23:11
И аз имам проблем. Свършиха ми цигарите. :(
аз ти давам цигара ти на мен огънче така става ли?

:shock: ДАААААААААА! :grin:

m0n4yyy
08-29-2009, 09:28
Може и да не съм права,но смятам,че нищо не можеш да направиш и ще трябва да се примириш с живота.Контактувай с хората и запомни,че няма перфектен човек - всеки има недостатъци.Друго, с което мога да те успокоя е че доста тийнеджъри са като теб, защото тепърва се сблъскваме с реалния живот и доста неща ни се струват странни. :o

Да и аз мисля така аз съм в подобно положение, но отминава, затова се казва пубертет. :D

m0n4yyy
08-29-2009, 09:31
Живеем в един материален свят, където рядко се цени духовното. Днес приятел е всеки когото можеш да използваш и обичаш всеки който се навие да скочи в леглото ти. Никой не цени нищо докато не го изгуби. Никой не вярва на никого освен на себе си. Ако си различен биваш бавно, но сигурно смазан от обществото ни от копия и в крайна сметка се превръщаш в едно от тях. Ако се замислиш не само обществото самия живот е едно копие на самия себе си. Днес е като вчера, утре ще бъде като днес. Какво да правиш ли...ми бъди смел и се изправи в тази не равностойна битка. Вярно е шансът е малък, но пък може да победиш и да запазиш човешкото в себе си. Излизай. Общувай. Наблюдавай хората и си повтаряй, че няма да станеш един от тях. Пък знае ли човек може да попаднеш на още един различен, който също се бори за да не се присъедини към копията и може да започнете да се борите заедно... :wink:

изцяло те разбирам :)

И аз мисля така, не се затваряй ами напротив наблюдавай околните и се учи от грешките им. :) :)

m0n4yyy
08-29-2009, 09:33
Разбира се, че има какво да направиш:

Можеш да мразиш и презираш от дъното на душата си всички онези малодушни, низки и пошли копеленца, които дръзват да не са като теб. Така трябва.

Давам пример с известни личности, които са възстанали срещу тиранията на овчето общество ... като са го изтребили - Адолф Хитлер, Йосеф Сталин, Чингис Кан, Атила, Джордж Буш.

Бъди като тях - влез в историята!

Да влезе в историята, като някой убиец ?!?! Пфф много бъркаш !!! Ако твоето мислене е такова трудно ще си намериш място в живота!! :? :?

haritov
08-29-2009, 09:34
И аз имам проблем. Свършиха ми цигарите. :(
аз ти давам цигара ти на мен огънче така става ли?

:shock: ДАААААААААА! :grin:

Като караш кола не се пуши!

Ще те пратя на листовки внимавай :-x

Priceless
08-29-2009, 09:55
^^ Няма пък ! [-( Аз вече листовките съм си ги взела .. Сега остава кормуването .. :smt001

GodLovesYou
08-29-2009, 11:42
админе затваряай темата