PDA

View Full Version : Оргазъм?!



shyshinka
08-27-2009, 21:24
Нормално ли е момиче да получи оргазъм, че чак да я заболи главата..наскоpо така ми се случи и ми беше малко зле след това :-o

kstanishev
08-27-2009, 21:28
мисля, че не е невъзможно. Все пак тялото ти реагира на дразненията и ако си била превъзбудена... всичко е възможно. И няма нищо ненормално, нали си жива ;)
Вместо да се чудиш, благодари на човека, който го е предизвикал ;)

l0lz
08-27-2009, 21:29
Съвет: Не се превъзбуждай толкова, когато правиш свирки.

LovelyGirl
08-27-2009, 21:29
На мен ми се е случвало все едно да ми изтръпне :Д не знам как да го обясня, ама нещо подобно като си стояла облегната дълго време на ръката си и чувството след това ;д само, че не е гадно и не ме е боляло както ти го описваш.
Може просто да те е заболяло глава, да не е свързано със секса.

travmiriaN
08-27-2009, 21:31
Аналгин и си готова :neutral:

BePoHuKa
08-27-2009, 21:39
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..

shyshinka
08-27-2009, 21:40
l0lz, не е било така както ти си мислиш..по време на половия акт беше.. и не знам как да ви обясня, не ме разбирате правилно ми се струва.. от много,много хубаво после изведнъж все едно ме стрелна нещо през главата и така в продължение на 5,10 мин...

BePoHuKa
08-27-2009, 21:41
l0lz, не е било така както ти си мислиш..по време на половия акт беше.. и не знам как да ви обясня, не ме разбирате правилно ми се струва.. от много,много хубаво после изведнъж все едно ме стрелна нещо през главата и така в продължение на 5,10 мин... :-D Еми може сега, не се притеснявай. :)

l0lz
08-27-2009, 21:42
Бе, спокойно, шегувах се.. Няа се приТсняаш, може всичко да се случи.

LovelyGirl
08-27-2009, 21:47
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..

На мен винаги ми става така като свърша, ама първия път много странно ми стана, защото не очаквах :-D

Иначе сега ми се случва при всеки полов акт 8)

Passi0n
08-27-2009, 22:00
Е как бе... То от секса всичко минава 8-) Пък на вас ви боли глава :D А ся де :-o

BePoHuKa
08-27-2009, 22:33
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..

На мен винаги ми става така като свърша, ама първия път много странно ми стана, защото не очаквах :-D

Иначе сега ми се случва при всеки полов акт 8) ВИНАГИ?!? :shock: :shock: ужас :D Аз много мразя като изтръпне някоя част от тялото ми..много е некомфортно :D Ама верно ли винаги? Т'ва е кофти бе :(

Passi0n
08-27-2009, 23:08
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..
А на мен 2 пъти ми се е случвало ..Та чак и носа ми изтръпна... :shock: Сериозно..За ръцете не знам ама носа чак да ми изтръпне :?

l0lz
08-27-2009, 23:11
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..
А на мен 2 пъти ми се е случвало ..Та чак и носа ми изтръпна... :shock: Сериозно..За ръцете не знам ама носа чак да ми изтръпне :?

И как го усети, че ти е изтръпнал, госпожице Достоверност?

Passi0n
08-27-2009, 23:17
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..
А на мен 2 пъти ми се е случвало ..Та чак и носа ми изтръпна... :shock: Сериозно..За ръцете не знам ама носа чак да ми изтръпне :?

И как го усети, че ти е изтръпнал, госпожице Достоверност?
Умник, както си усещаш ръцете краката ко щеш и оная работа изтръпнала така си усетих и носа изтръпнал :?

l0lz
08-27-2009, 23:19
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..
А на мен 2 пъти ми се е случвало ..Та чак и носа ми изтръпна... :shock: Сериозно..За ръцете не знам ама носа чак да ми изтръпне :?

И как го усети, че ти е изтръпнал, госпожице Достоверност?
Умник, както си усещаш ръцете краката ко щеш и оная работа изтръпнала така си усетих и носа изтръпнал :?
Носа не може да ти изтръпне..

Passi0n
08-27-2009, 23:25
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..
А на мен 2 пъти ми се е случвало ..Та чак и носа ми изтръпна... :shock: Сериозно..За ръцете не знам ама носа чак да ми изтръпне :?

И как го усети, че ти е изтръпнал, госпожице Достоверност?
Умник, както си усещаш ръцете краката ко щеш и оная работа изтръпнала така си усетих и носа изтръпнал :?
Носа не може да ти изтръпне..
Хах ... еми не знам :-o така го усетих :)

Kajo
08-28-2009, 07:40
Аналгин и си готова :neutral:

+ 8-)

LovelyGirl
08-28-2009, 07:48
ВИНАГИ?!? :shock: :shock: ужас :D Аз много мразя като изтръпне някоя част от тялото ми..много е некомфортно :D Ама верно ли винаги? Т'ва е кофти бе :(

Има разлика между обикновено изтръпване(то е много гадно наистина :Д) и като изтръпна при секс.Поне аз го чувствам по-различно.Щом се е стигнало да там, значи съм свършила силно.Не е неприятно тогава изтръпването :)
И да, винаги :)

Ax3
08-28-2009, 09:34
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..
А на мен 2 пъти ми се е случвало ..Та чак и носа ми изтръпна... :shock: Сериозно..За ръцете не знам ама носа чак да ми изтръпне :?

Лъкариии :D

MaRiQn4eTYyY
08-28-2009, 11:16
Аналгин и си готова :neutral:
se opravi6 na nqkoi im se slu4vat takiva ne6ta.nqma za kfo se trevoji6. :)

vellvet
08-28-2009, 14:03
според мен е нормално

monincetyyy
08-28-2009, 14:10
нищо страшно :)

Parallel
08-28-2009, 18:39
Ако си голяма мръсница...Нормално е :-o

PhoneiX666
08-29-2009, 17:13
Еми на мен ми се е случвало няколко пъти ама отдавна.Ня мисля,че има нещо страшно. 8)

t0d1t0
08-29-2009, 17:14
http://www.pic4ever.com/images/ugly004.gif

Adrenalinche
08-29-2009, 19:38
На мен ми се случи веднъж да ми изтръпнат и двете ръце едновременно и не знаех какво става, но не беше след, а повреме. Беше много странно и не спря докато и ние не спряхме :D Само веднъж ми се е случвало преди време..


0о и на мен ми се случи това снощи .. за пръв път ми се е случвало и се почувствах много странно :D крака ръце всичко ми изтръпна :shock: :-D бях като закована за леглото ... офф чак немога да го опиша :-D

SnowmenEye
08-30-2009, 01:51
Нормално ли е момиче да получи оргазъм, че чак да я заболи главата..наскоpо така ми се случи и ми беше малко зле след това :-o

He "f**ked" your brain out :-|

mariellaC
08-30-2009, 10:06
доказано е че женския оргазъм е най-доброто лекаство срещу главобол... само си води изводите

krasivia
08-30-2009, 10:29
патката е била голяма :D

martini
08-30-2009, 12:16
Ми при мен често се случва нещо подобно,само,че не ме боли главата,а ми се вие свят и все едно не мога да си контролирам движенията.Това е прилив на адреналин...

LUDVIGCHO
08-30-2009, 14:24
Тоя дето та е ряскал да не бил животна чак главата да те заболи :razz: :razz: :razz: SUPERHERO :grin: :grin: :razz: :razz: Нормално е :?

coollove9
08-30-2009, 19:20
spoko :) nali si dobre sega za da stigne6 do glavobilie zna4i ti e bilo ujasno qko taka 4ee spok

TykaSePisheNick
08-30-2009, 20:27
Нормално ли е момиче да получи оргазъм, че чак да я заболи главата..наскоpо така ми се случи и ми беше малко зле след това :-o

За 13-тия оргазъм чувала ли си? :razz:

marti93
08-31-2009, 19:12
от превъзбуда или от притеснение..от напрежение :booooomb:

Jesus
08-31-2009, 20:23
http://www.explosm.net/db/files/Comics/Matt/Ruining-childrens-songs-one-at-a-time.png

Bukmop
08-31-2009, 20:27
Нормално ли е момиче да получи оргазъм, че чак да я заболи главата..наскоpо така ми се случи и ми беше малко зле след това :-o

Абе аз съм момче и понякога като си прекарам суперско с приятелката иии после ме боли глава незнам на умора ли на какво се дължи

singlelady123
09-01-2009, 15:55
Е как бе... То от секса всичко минава 8-) Пък на вас ви боли глава :D А ся де :-o

devi
09-01-2009, 18:05
Аз след като получа оргазъм от там нататъка незнам на кой свят съм. Чувствам се толкова разтоварена, че нямам сили за нищо.Случвало ми се е да ми се вие свят, но главоболие не.

sunshine92
09-01-2009, 18:48
На мен ми се е случвало, но след 2-3 минути главоболието изчезна :)

Sunny_stz
09-01-2009, 19:41
Мне не ми се е случвало до сега,не ме е боляла глава повреме на секс и не съм изтръпвала :)

Titirito
09-01-2009, 22:44
Често ми се случва много да ми се завие свят и да трябва да хапна нещо, та да се освестя.
Иначе глава не ме е боляла, ама корем - да. Така и не разбрах от какво.

shyshinka
09-02-2009, 04:18
Благодаря за сериозните и изчерпателни отговори. Мисля, че вече темата може да бъде заключена! :)