PDA

View Full Version : шум в ушите



metallica1
08-28-2009, 07:01
хора, помогнете! от 3 дена имам страшен НЕПРИСТАНЕН шум в ушите, като бръмчене на самолет с мотор с перка, не с ултразвуков двигател :-D :-D :-D знам че звучи малко смешно, сеедно че ви говори 70 годишна баба, ама наистина от 3 дена го има и не спира :? прочетох че нискотоналните шумове са добри и не значат нищо, моя е такъв, ама продължава три дни! моля помогнете ми! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Bianca
08-28-2009, 09:14
Върви на лекар, бе. :? Сигурно имаш възпаление на гърлото, което е стигнало до ушите. И на мен ми се е случвало. Ама три дена да чакаш... :? :?

BlueCat
08-28-2009, 14:07
Сигурно е от кръвното. Май ако ти е високо. Прочети в нета различни начини за сваляне на кръвно.

redbul2
08-28-2009, 14:30
Не чакай дълго! Дори се прегледай по спешност на УНГ-лекар.Понякога се получава при остро възпаление на вътрешното ухо.А след това се оглушава напълно със съответното ухо. :shock: Дано твоят случай не е такъв.

metallica1
08-28-2009, 14:52
Абе вие да не полудяхте :D :D :D :D високо кръвно, углошаване, та аз съм на 15! Верно болеше ме гърлото преди дни, ама вие ме изкарахте... от това надали се углошава, четох в нета че моето е нинскотонално и не е нищо! :) :)

metallica1
08-28-2009, 14:53
Не чакай дълго! Дори се прегледай по спешност на УНГ-лекар.Понякога се получава при остро възпаление на вътрешното ухо.А след това се оглушава напълно със съответното ухо. :shock: Дано твоят случай не е такъв.
пич, ухото не ме боли, само ми бучи :-o :-o :-o мисля че просто трябва да си почина! :P :P :P