PDA

View Full Version : Секс между приятели



Presley
08-28-2009, 08:04
Моля,спестете си обясненията,че има много такива теми.
Аэ не видях,эатова пускам.Просто иэкажете мнение,эащото ме интересува.
Темата е ясна.Стара,иэтъркана,много и раэлични неща съм чувала като мнения.Хайде сега иэкажете вашето становище.3аглавието е достатъчно,но ще эадам и няколко въпроса към него.Според вас след евентуална подобна случка могат ли отношенията между двамата да се эапаэят "както преди" или не?Нещата эагрубяват?Всичко се ограничава само до секс?Може би эависи от хората,от характерите,от предварителната уговорка,воля?Редно ли е според теб това въобще да се случи при силно желание или си тотален противник?А,и друго съм чувала - появи ли се подобно желание,приятелството вече е на иэчеэване.Сподели,друже,ка во мислиш. :D Сега не ми се обяснява какво мисля,жадна съм эа мненияяяя.И благодаря на ентусиастите.

ke4o
08-28-2009, 08:19
секса м/у приятели....давам пример със себеси...
с една приятелка трябваше да правиме секс по приятелски 8-) изпитвахме сексуално влечение помежду ни...и трябваше да си остане само секс...но определено не остана само секс :oops: ](*,)

секса зближава и опознава хора...почваш да гледаш по друг начин на човека (партньора) и надали оставате за напред само приятели
...друга е темата за секса за една вечер с пияна девойка от дискотеката....

rumcho
08-28-2009, 09:17
секса м/у приятели....давам пример със себеси...
с една приятелка трябваше да правиме секс по приятелски 8-) изпитвахме сексуално влечение помежду ни...и трябваше да си остане само секс...но определено не остана само секс :oops: ](*,)

секса зближава и опознава хора...почваш да гледаш по друг начин на човека (партньора) и надали оставате за напред само приятели
...друга е темата за секса за една вечер с пияна девойка от дискотеката....

и аз съм съгласен с него но не винаги се получава така,зависи и от човека може и така да стане даже според мен е по-вероятно но пък може и да правят секс без да се промени нищо но пък и може да има лоши последствия като например на него да му е само за кеф а тя да почне да изпитва нещо към него или обратното ноо все пак аз мисля ,че няма нищо лошо в секса между приятели :oops: :oops:

Ax3
08-28-2009, 09:25
Тоя въпрос е тотално различен за всички... всеки го приема по различен начи... някой си остават приятели въпреки че са го правили помежду си

sweety_blondy
08-28-2009, 09:37
Сексът променя всичко ..

Aleksandra87
08-28-2009, 09:44
На мен не ми се е случвало, но една приятелка правеше секс с наи-добрия си приятел. След време просто решиха да са си само приятели и така. На този свят всичко е възможно и нищо не трябва да ни учудва :smt048

travmiriaN
08-28-2009, 09:50
Пробвай и ще видиш , за всеки човек е различно :] :) :smt001

l0lz
08-28-2009, 11:25
Приятели с привилегии, eh? :smt047

vellvet
08-28-2009, 14:02
мн е относително зависи от хората :)

monincetyyy
08-28-2009, 14:13
Вярно е че секса сближава хората и променя много неща но има и хора за които е просто един вид спорт и дали ще е с тази или с онази няма значение. Ако и мадамата е на този принцип може и да си запазят отношенията. Много зависи на какъв човек си попаднал..

Parallel
08-28-2009, 18:38
По принцип нещата се променят.Или се събирате като партньори,или се разделяте,но все пак зависи и от хората.Има всякакви хора.

uBo
08-28-2009, 18:40
секса м/у приятели....давам пример със себеси...
с една приятелка трябваше да правиме секс по приятелски 8-) изпитвахме сексуално влечение помежду ни...и трябваше да си остане само секс...но определено не остана само секс :oops: ](*,)

секса зближава и опознава хора...почваш да гледаш по друг начин на човека (партньора) и надали оставате за напред само приятели
...друга е темата за секса за една вечер с пияна девойка от дискотеката.... напълно съгласен съм \:D/ \:D/

therichbitch
08-28-2009, 19:47
променя неминуемо, няма как да не стане, може да не е осезателна азликата, но я има, дано при теб е в положителна насока

sweetchef
08-28-2009, 19:52
Няма как след секс отношенията да са същите като преди :)

Punisherrr
08-28-2009, 21:05
Предполагам зависи от хората..характерите...как гледат изобщо на секса.
Е аз определено не го свързвам с приятели,познати,непознати ... а единствено като израз на любов.

bebe7o0oyYy
08-28-2009, 21:08
зависи си от човека .. но дори при една ''приятелска'' целувка с език, нещата доста могат да се променят.. пък камоли за секса .. ::: \:D/

Hilary_
08-28-2009, 21:12
Според вас след евентуална подобна случка могат ли отношенията между двамата да се эапаэят "както преди" или не?

Не не може ... :? :?

И съм против, защото трябва да се разграничава "приятелство" и "секс другарче" ... :? или едното или другото ... :? (мое мнение)

Sworty
08-28-2009, 22:49
За запазване на отношенията не мога да говоря. Ще дам само пример с мене си, преди време с една така го правихме без да ми е гадже без нищо просто останахме сами и го направихме. След известно време тя каза, че искам още един път понеже и харесало, хубаво отново никакви последствия ... докато не се стигна третия път :D След третия път незнам какво и стана обаче не искаше да ми говори, да ми вдига телефона и ето такива неща. В предишните 2 пъти каза, че много и е харесало и го иска още, ама след това какво стана и аз не мога да си обясня, мина се повече от месец обаче никаква я няма.
Според мен това е напълно нормално, въпреки, че не сте нищо повече от приятели след като и двамата го искате.

Amateur
08-28-2009, 22:58
Не!Има ли секс ще последват чувства и ще си е.е майката! :D :D :D

mrtn
08-29-2009, 07:00
В редки случаи може. Аз ще дам пример с едни мои съученици. Бяха приятели, правеха секс(е, тя изневери на приятелия си) и след 3 път се скараха за най-голямата простотия и вече не са приятели! Типичен пример, че всичко е провалено, но вече зависи от хората.

ko6mar4e
08-29-2009, 08:44
Приятели с привилегии, eh? :smt047
Ех и аз имах едно такова приятелче идваше у нас да ми оправя компютъра и .. :oops:

Magic_Girl
08-29-2009, 19:58
Щом веднъж двама души правят секс едва ли след това ще гледат един на друг като на приятели....

gnmonk
01-16-2010, 17:33
up :]

marin4itu
01-16-2010, 20:12
Аз правя секс с мой много близък приятел. Само приятели сме, ама за вбъдеще нищо не се знае..

c0ci
01-16-2010, 20:17
правила съм..но вече не бих могла да го нарека приятел.Някак си по различно е :)

radybt
01-16-2010, 21:21
Предполагам зависи от хората..характерите...как гледат изобщо на секса.
Е аз определено не го свързвам с приятели,познати,непознати ... а единствено като израз на любов.
;)

Homie
01-16-2010, 21:23
променя всичко!
според мен :)

playboyche
01-17-2010, 09:26
когато наще ги няма със съседката правим редовно секс :lol: :lol: :lol:

deni15
01-17-2010, 11:43
духала съм на приятел и от тогава не поддържаме никаква връзка

uBuTo
02-06-2010, 15:24
секса зближава и опознава хора...почваш да гледаш по друг начин на човека (партньора) и надали оставате за напред само приятели
...друга е темата за секса за една вечер с пияна девойка от дискотеката....

valko88
02-06-2010, 15:29
Не остава само със секса, идват и други неща след това!

iLovePussyJuice
02-06-2010, 20:04
Шанса нещата да НЕ се променят е 1% :?

K0rTexXx
02-06-2010, 20:09
По принцип няма лошо, но никога повече няма да бъдете само приятели :)

niktik
02-06-2010, 20:45
Ми аз си имам такъв приятел :P .Няма лошо даже си е супер яко,разбираме си се супер добре,можем да си говорим с часове,излизаме заедно с компания :D ,а за секса .... без думи съм :grin:.
Единственото кофти нещо е че трябва да го пазим в тайна от всички малко кофти си е да дебнат кога как се гледаме,кога какво казваме и тем подобни :)

krisett0
02-07-2010, 08:30
След "приятелския" секс забрави за приятелств0т0 :) Нищ0 няма да е същ0т0 8)