PDA

View Full Version : Аз ли съм проблемът ?



Dead4o
08-28-2009, 08:57
"Незнам ... имам чувството, че не ме обичаш вече" - Всеки ден го чувам. Обяснете ми как да се държа така, че да разбере че я обичам без да й досаждам ? Трудно ми е да се сдържам да не и се развикам на моменти ... Има един учител ... тя ще ходи на зелено училище с него. Когато аз заминах на море реве и е тъжна а когато тя си отива за цяла седмица се радва, че ще отиде. Седи гледа ме и вика : Стискам палци да дойде (на всичките си приятелки казала, че той е мн як и печен) И кфо очаква да и кажем БРАВО АКО ИСКАШ СЕ ИЗЕ*И С НЕГО ?! Обичам я, но не я разбирам. В кафето ние сме групичка нарочно зяпам през прозореца, за да видя дали ще ме забележи, че не съм щастлив. Всички други ми разпитват, тя мълчи и ми гледа. Омръзна ми само да я разочаровам и всяка вечер да я обеждавам, че тя е единствената да мен! Но наранява чувствата ми като не си мери думите ... разбирам от базици но просто ми става адски гадно като каже : Еи тва на колелото виждаш ли го ... тва е мъжа ми. На базик щото оня е като пригурбен кон, но все пак пак се чувствам наранен. Един ден не спира да ме целува ... на другия целивката е само за здрасти и за чао. Дори и всичко тва което казах, не е всичко но се побърквамм ... дори когато си казвами лека нощ тя все едно ме изчаква аз да и кажа "Обичам те" за да ми каже "И аз теб". Първа ми го казва, само когато съм разсърден или тъжен. Боли ме като ми каже : Ти не си мърдаш пръста за да го направиш или такива. Няма друго момче в живота и, но не разбирам по дяволите как така аз не съм показвам обичтта ми към нея а тя точно обратното ? Ако това не спре незнам колко още ще издържа! Правя се на безразличен на моменти защото вътрешно ревнурам - признавам си го. Моля кажете какво да си оправя в поведението ???

Nellynka
08-28-2009, 09:07
Това , което си написал тук , казал ли си й го лично? Лице в лице ? :-o

Ако не , мисля че трябва да и го кажеш.

buffalo88
08-28-2009, 09:10
Явно не оценява чувствата ти и няма смисъл да бъдеш с нея.Просто и кажи да си ходи при прегърбения чичка или там другия господин или какъвто е и да не те занимава. ;)

Dead4o
08-28-2009, 09:23
... Ако и го кажа всичко тва което написах сигурно ще ми прегърна и ще каже ОБИЧАМ ТЕ но няма да каже "ДОБРЕ РАЗБРАХ НЯМА ПОВЕЧЕ".

Nellynka
08-28-2009, 09:28
Ами като ти каже така , вместо да млъкваш и да се успокояваш , я дръпни кажи "не,немога така" и пак и повтори.. неможе постоянно да те разиграва :o

JoyfulCompany
08-28-2009, 09:33
Значи не сте говорили??? Момче, нали се обичате, споделяйте, не гадайте!

Seattle
08-28-2009, 09:34
Къкво да ти кажа; Жени, ходи ги разбери.
Всичко им е такова - хем боли хем сърби.

smiirnoff
08-28-2009, 09:39
... Ако и го кажа всичко тва което написах сигурно ще ми прегърна и ще каже ОБИЧАМ ТЕ но няма да каже "ДОБРЕ РАЗБРАХ НЯМА ПОВЕЧЕ".

Ами ако не каже така "Добре, разбрах, няма повече", то тогава не си заслужава ..
не е нужно ти да си оправяш поведението
тя е тази която трябва малко да се стегне и да се вземе в ръце ..
и аз понякога се бъзикам така , примерно казвам виж тоя къв е як .. ама не да кажа тва е моя мъж ..
явно тя е някаква лигла ли не знам , ти я познаваш най - добре .
но по - добрия вариант е , щом като те наранява толкова , да я оставиш ..
кажи и всички тези неща , които написа по - горе .. кажи й , че имаш нужда да ти показва колко те обича а не да говори наляво и надясно , че мъжа й е тоя или ония
.. мисля че така за теб ще бъде най - добре ..
Това като й го кажеш , ако не те разбере се опитай пак да й го кажеш , обясни и за какво става въпрос .. но ако и тогава се излигави ти каже само обичам те, без това че например е разбрала и че няма да се повтори , по - добре я остави .. така ти няма повече да бъдеш нараняван от нея , а тя ще може да приказва каквото си иска =)

smiirnoff
08-28-2009, 09:40
Къкво да ти кажа; Жени, ходи ги разбери.
Всичко им е такова - хем боли хем сърби.

ъмм , напълно си прав :д

^^ 8-)

RaZzer
08-28-2009, 10:00
Имаш готина връзка не я н*сирай за глупости... Говори с нея и й обясни всичко това спокойно, а когато те прегърне и ти каже "Обичам те" ще кажеш "И аз теб, но се надявам, че няма да водим този разговор отново и че си си взела поука" или нещо от сорта... За дреболии, които могат да се изгладят с 2 приказки не е нужно да си разваляш връзката! Успех :)

Hilary_
08-28-2009, 10:05
Това , което си написал тук , казал ли си й го лично? Лице в лице ? :-o

Ако не , мисля че трябва да и го кажеш.

++++

Presley
08-28-2009, 10:30
Сподели си мъката на нея.

vagarious
08-28-2009, 12:18
Имаш готина връзка не я н*сирай за глупости... Говори с нея и й обясни всичко това спокойно, а когато те прегърне и ти каже "Обичам те" ще кажеш "И аз теб, но се надявам, че няма да водим този разговор отново и че си си взела поука" или нещо от сорта... За дреболии, които могат да се изгладят с 2 приказки не е нужно да си разваляш връзката! Успех :)
+++++ :)

m0n4yyy
08-29-2009, 13:25
Сподели си мъката на нея.

и аз така мисля