PDA

View Full Version : NOD32



bekhama
08-28-2009, 10:26
здравейте на всички.може ли някой да ми предложи хубава антивиросна програма(ама найстина хубава).Вмомента имам NOD32 но в компютъра ми има 28 вируса и само 2 изчистени.Сега напоследък пък въобще неиска да ги чисти само ги показва,че ги има.

Burn94
08-28-2009, 10:42
Ами аз ще ти кажа ама дали ще ги намериш безплатни :D Sophos, Kaspersky , Avast , Avira , AVG , Norton , AntiVir , Ikarus .... общо взето все хубави програми и ги водят едни от най-добрите в световен мащаб :)

amk933
08-28-2009, 14:47
Ами аз ще ти кажа ама дали ще ги намериш безплатни :D Sophos, Kaspersky , Avast , Avira , AVG , Norton , AntiVir , Ikarus .... общо взето все хубави програми и ги водят едни от най-добрите в световен мащаб :)

Няма по-добра от Софос. Доказано е, че за разлика от остналите "хубави" анти-вирусни продукти в цветна опаковка и щастливо семейство на фона, програмата наистина върши работа, а не се комерсиализира. Неслучайно големите корпорации са всички до една с нея. Обаче за разлика от боклуците ала Касперски, Нортън, НОД 32 и т.н. Sophos се хаква трудно (не съм чувал успешно), а цената му за разлика от другите продукти, които са по 100 лв е доста пъти повече. Доколкото знам един лиценз е към 300 лири. Сметнете го в лева...Но намериш ли я добре хакната, така че и да се ъпдейтва, слагай я. 8)

08-28-2009, 15:18
Ами аз ще ти кажа ама дали ще ги намериш безплатни :D Sophos, Kaspersky , Avast , Avira , AVG , Norton , AntiVir , Ikarus .... общо взето все хубави програми и ги водят едни от най-добрите в световен мащаб :)

Няма по-добра от Софос. Доказано е, че за разлика от остналите "хубави" анти-вирусни продукти в цветна опаковка и щастливо семейство на фона, програмата наистина върши работа, а не се комерсиализира. Неслучайно големите корпорации са всички до една с нея. Обаче за разлика от боклуците ала Касперски, Нортън, НОД 32 и т.н. Sophos се хаква трудно (не съм чувал успешно), а цената му за разлика от другите продукти, които са по 100 лв е доста пъти повече. Доколкото знам един лиценз е към 300 лири. Сметнете го в лева...Но намериш ли я добре хакната, така че и да се ъпдейтва, слагай я. 8)http://i27.tinypic.com/u3nkp.jpg
Чернокожи ми кюмюре, тихо, че само смях бълваш.

Burn94
08-28-2009, 16:39
Ами аз ще ти кажа ама дали ще ги намериш безплатни :D Sophos, Kaspersky , Avast , Avira , AVG , Norton , AntiVir , Ikarus .... общо взето все хубави програми и ги водят едни от най-добрите в световен мащаб :)

Няма по-добра от Софос. Доказано е, че за разлика от остналите "хубави" анти-вирусни продукти в цветна опаковка и щастливо семейство на фона, програмата наистина върши работа, а не се комерсиализира. Неслучайно големите корпорации са всички до една с нея. Обаче за разлика от боклуците ала Касперски, Нортън, НОД 32 и т.н. Sophos се хаква трудно (не съм чувал успешно), а цената му за разлика от другите продукти, които са по 100 лв е доста пъти повече. Доколкото знам един лиценз е към 300 лири. Сметнете го в лева...Но намериш ли я добре хакната, така че и да се ъпдейтва, слагай я. 8)http://i27.tinypic.com/u3nkp.jpg
Чернокожи ми кюмюре, тихо, че само смях бълваш.

Много ще извиняваш ама аз не видях нищо смешно нито грешно в това което е написал. А относно за софос-а така е ама тва е ако е голяма корпорация за обикновен комп и аваст върши работа, но да ти amk и касперски не е лоша ако ти е малко по мощен компа както и тоя новия Нод ЕСЕТ антивир или нз как се водеше ...

ThEKiNgG
08-28-2009, 20:44
касперски е голяма работа но при мен не помогна имах рекордните 2666 вируса :lol: а някъв вирус кибер терорист ли де да знам кво и ми изтри касперски

bekhama
08-28-2009, 21:40
почти всичките съм ги имала,но винаги едно и също.Хаква ми се някъв вирус от сорта на Win32 или нещо подобно и докъто не се преинсталира нестава,тва ми се случва през 5-6 месеца. :(

bekhama
08-28-2009, 21:47
но никога не ми се беше случвало толкова мн вироси на веднъж и неискат да ми се изчистят.Интересното е че нета ми е перфектен и изведнъж се покаже едно бяло квадратче,където пише там някви глупости и най-одоло
Don't Send и още едно до него,нета напълно спира и докато не рестартирам компютура неиска да се свързва с Internet.

bekhama
08-28-2009, 21:52
Хм, затваря ти ОС-а направо.
Най лесно става (поне при мен), 1 рес на ПЦ влизам през убунту и цакам майки ;д ама рядко става (в смисъл се налага)
несъм навътре в нещата затова може ли по просто да ми го кажеш.

bekhama
08-28-2009, 22:29
не нямам.ново мога да си отварям.

bekhama
08-28-2009, 22:47
мс но какво да правя с нода

amk933
08-28-2009, 22:56
мс но какво да правя с нода

Махай този боклук според мен. Само рекламата в България му е голяма... :?

bekhama
08-28-2009, 23:12
http://lekarstvo.com/home.html
кое от 4 да избера

doippp
08-28-2009, 23:33
аз съм доволен от авира :)