PDA

View Full Version : Да попитам



sunnygirl1
08-28-2009, 09:38
Извинете нова съм в форума искам да попитам няколко въпроса може би има такива теми.
Понеже съм голяма на 17 ,а още съм девствена и ще правя 18 години поне незнам дали съм девствена това искам д апопитам единия пръст ми влиза също и гланц и лак за нокти ималак дезодорант влиза ми и едно не мн голямо ,но и не много малко като дезодорант по малак диаметар девствена ли съм иначе не ме бол иакто си пъхам малки неща но дизодоранта трудно влиза и мн боли ,но това което е малко по малко от дизодоранта влиза и ме боли и малк ослед това също девствена ли съм какво д аправя как мога да се отворя без мъжки член защото така искам.

ludiq0maks
08-28-2009, 09:42
:shock: :shock: :shock: :shock: Ако прочетеш какво си написала ще си умреш от смях :D :D :D :razz:

sweety_blondy
08-28-2009, 09:42
Поредната тема ебавка .. за какви лакове и глупости говориш по дяволите ?! ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА

SummerRain
08-28-2009, 09:44
Каквото и да си завреш отдолу, си девствена, докато не спиш с мъж.

travmiriaN
08-28-2009, 09:48
Понеже съм голяма на 17 ,а още съм девствена и ще правя 18 години поне незнам дали съм девствена това искам д апопитам единия пръст ми влиза също и гланц и лак за нокти

:grin: :grin: :lol:

Aleksandra87
08-28-2009, 09:54
Хаха, мнооого си голяма, изоставаш вече. Не е ли по-яко да спиш с момче отколкото да си ръгаш лакове и други простотииии :smt075

sunnygirl1
08-28-2009, 09:59
E да ама ме е срам и пък съм и голяма затова питам

SummerRain
08-28-2009, 10:05
Ами то с ципа или без-разлика няма. И си представям следния диалог:
ти: Вече не съм девствена!!!
някой друг: Ооо и с кой ти беше първия път?
ти: Ами с един дезодорант.

elit092
08-28-2009, 10:07
ОООООО не не тва вече тотално ме убииииииииии .Но и да ти кажа с 300зора разбрах какво си написала нищо не се разбира :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :D

ImmortalTechnique
08-28-2009, 10:08
Не си голяма! Проста си! Кое ти е голямото ма? Брех да му се не види, eба ти логиката, майка му стара. Аз съм бил с момиче на 23, да, правилно прочете, двайсет и три годишно, което беше девствено и в никакъв случай не е била затворена или зле, напротив, винаги е била душата на компанията и винаги ги е правела всички плям. Само дето не е искала да се изчука с първия срещнат или да мисли такива тъпни като тебе "Как може на 17 да съм девствена, божеее, срам". Аман от курвенски табиети и манталитети, дeба.

iwancho
08-28-2009, 10:23
E да ама ме е срам и пък съм и голяма затова питам



Бутни си 6 дезодоранта наведнъж.

elit092
08-28-2009, 10:31
E да ама ме е срам и пък съм и голяма затова питам



Бутни си 6 дезодоранта наведнъж.
ММММ ДОБРА ЛОГИКААААА :D :D :D

Neftochimic
08-28-2009, 10:51
Извинете нова съм в форума искам да попитам няколко въпроса може би има такива теми.
Понеже съм голяма на 17 ,а още съм девствена и ще правя 18 години поне незнам дали съм девствена това искам д апопитам единия пръст ми влиза също и гланц и лак за нокти ималак дезодорант влиза ми и едно не мн голямо ,но и не много малко като дезодорант по малак диаметар девствена ли съм иначе не ме бол иакто си пъхам малки неща но дизодоранта трудно влиза и мн боли ,но това което е малко по малко от дизодоранта влиза и ме боли и малк ослед това също девствена ли съм какво д аправя как мога да се отворя без мъжки член защото така искам.

въпроса е : тъпа ли си или да?!
и ти ако си на ~18 ще те лижа цял живот за това ти яко писане 8-)

Vans4y
08-28-2009, 11:22
:lol: :lol: :lol: :razz:
Надали има някой,който да ти помогне на тоя свят :razz: :razz:

l0lz
08-28-2009, 11:23
Лакирай и си гланцирай путето..

V14D0
08-28-2009, 11:33
Ами то с ципа или без-разлика няма. И си представям следния диалог:
ти: Вече не съм девствена!!!
някой друг: Ооо и с кой ти беше първия път?
ти: Ами с един дезодорант.


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



а сега по темата:


Не си голяма! Проста си! Кое ти е голямото ма? Брех да му се не види, eба ти логиката, майка му стара. Аз съм бил с момиче на 23, да, правилно прочете, двайсет и три годишно, което беше девствено и в никакъв случай не е била затворена или зле, напротив, винаги е била душата на компанията и винаги ги е правела всички плям. Само дето не е искала да се изчука с първия срещнат или да мисли такива тъпни като тебе "Как може на 17 да съм девствена, божеее, срам". Аман от курвенски табиети и манталитети, дeба.


+1 изчерпа всичко, което исках да кажа.

darkfury
08-28-2009, 11:37
Не си голяма! Проста си! Кое ти е голямото ма? Брех да му се не види, eба ти логиката, майка му стара. Аз съм бил с момиче на 23, да, правилно прочете, двайсет и три годишно, което беше девствено и в никакъв случай не е била затворена или зле, напротив, винаги е била душата на компанията и винаги ги е правела всички плям. Само дето не е искала да се изчука с първия срещнат или да мисли такива тъпни като тебе "Как може на 17 да съм девствена, божеее, срам". Аман от курвенски табиети и манталитети, дeба. +1

nefchi_bs
08-28-2009, 12:12
:lol: :lol: Ако е проникнал пенис с в теб не си девствена,ако не си се отпушила сама 8-)

Passi0n
08-28-2009, 13:37
:shock: вземи се отвори с някое дърво :)

monincetyyy
08-28-2009, 14:23
и човешка глава да влезе в оная ти работа докато мъжки член не си свърши работата си оставаш хем девствена, хем проста...

YourPoison
08-28-2009, 15:10
о,боже мой :-o

Marinchety
08-28-2009, 15:32
написаното изобщо не приляга на 17 почти 18 годишно момиче а по скоро на тъповато дете!

divacheee
08-28-2009, 17:08
E да ама ме е срам и пък съм и голяма затова питам



Бутни си 6 дезодоранта наведнъж.

Не давай такива съвети :D Пак ще ни се наложи да четем теми от рода на " Капачката остана в мен " :D :D :D

Punisherrr
08-28-2009, 17:23
Девствена си и ще бъдеш девствена докато не започнеш да водиш полов живот => Не със зеленчуци,козметика,канцел арски материали и т.н ,а с момче/мъж.

Ако изобщо има нещо сериозно в написаното...