PDA

View Full Version : Малък проблем



kaisha30
08-28-2009, 10:00
Здравейте, може да има други такива теми ,но не съм гледал + това моя слу4ай си е единствен по рода си.Така да се върнем към въпроса.Зна4и като си фана гадже вингаи оплесквам нещтата.Вярно стамежлив съм, даже много, но хи4 не ме бива в тая работа. Искам да ви попитам как да се държа, за какво да си говорим .НЕ МЕ БИВА.Искам ако може да ми разкажете за какво си говорите с вашата приятелка(това е въпроса за мом4етата),а въпроса за моми4етата е какво оби4ате да си говорите, вие ли тръгвате за целувка или там нещо не знам :) Благодаря предварително

Lincheto
08-28-2009, 10:07
говорете си за неща, които тя харесва.. от които тя се интересува. показвай й, че я харесваш, че цениш мнението й, че се интересуваш какво мисли... а за целувката...по-добре ти я започни.. да кажем първо я прегърни..след тва я погледни в очите и действай

Hilary_
08-28-2009, 10:09
Говорим си за всякакви простотии ... (казвам простотии, защото той всичко го обръща на смях .. 8-) ). На момента трябва да ти идват темичките ... то не става така по учебник .. :-o Ако не я познаваш почни с обикновените въпроси ... музика, филми, любими места и подобни, за да я опознаеш .. :) А за целувките ми принципно ти трябва да си по настоятелен (ако тя е по-срамежлива) ... :)

FlashMX
08-28-2009, 10:16
+ това моя слу4ай си е единствен по рода си.

:razz:

Presley
08-28-2009, 10:27
Абе,младеж,недей да говориш такива простотии бе.Не энаел эа какво да си говори с хората.Еми,това е много лошо.3наеш си го де.Ама ние като ти раэкажем нашите раэговори,нищо няма да ти се оправи в положението.Или сам чупиш стените и оправяш положението си,или си остава така.

falshiwata
08-28-2009, 10:30
Говорим си за всякакви простотии ... (казвам простотии, защото той всичко го обръща на смях .. 8-) ). На момента трябва да ти идват темичките ... то не става така по учебник .. :-o Ако не я познаваш почни с обикновените въпроси ... музика, филми, любими места и подобни, за да я опознаеш .. :) А за целувките ми принципно ти трябва да си по настоятелен (ако тя е по-срамежлива) ... :)

Никога момичето няма да тръгне да те целуне първо.. ;) Иначе да..говорете си за музика и т.н. :)

MaLkaTa_LaDy
08-28-2009, 10:30
Абе всяко момиче си е различно. Ама основните теми за музика филми и ала бала почти навсякъде вървят. Но аз например не обичам сериозните хора. Отначало, когато се запознавам с някого всичко е на базик и постепенно след това започваме да говорим сериозно. Някои хора са точно обратното - първо говорят без да се шегуват, предполагам, че защото не знаят как би се приела една шега от тяхна страна, а с времето се отпускат. Ако не знаеш нищо за момичето най-добре е да започнеш от интересите и. След това вече можеш да прецениш за какво можете да си говорите. И това срамежливо момче е доста зле... :?

kaisha30
08-28-2009, 10:33
благодаря за отговорите много.Ще действам и ще пиша как съм се справил.Мерси много

Hilary_
08-28-2009, 11:04
благодаря за отговорите много.Ще действам и ще пиша как съм се справил.Мерси много

пак заповядай ... 8-) И после да кажеш как е минало ей!! 8-)

l0lz
08-28-2009, 11:26
Искам да ти дам едно мъничко съветче като за начало.. ПИШИ ПРАВИЛНО!

ChimeRa
08-28-2009, 11:57
Говорим си за всякакви простотии ... (казвам простотии, защото той всичко го обръща на смях .. 8-) ). На момента трябва да ти идват темичките ... то не става така по учебник .. :-o Ако не я познаваш почни с обикновените въпроси ... музика, филми, любими места и подобни, за да я опознаеш .. :) А за целувките ми принципно ти трябва да си по настоятелен (ако тя е по-срамежлива) ... :)

Никога момичето няма да тръгне да те целуне първо.. ;) Иначе да..говорете си за музика и т.н. :)

А...има си и изключения 8-)

3vR
08-28-2009, 12:06
не знам от кой град си, ама във Варна примерно има ледена пързалка, можете да покарате малко хем ще се смеете, хем това, че се срамуваш ще ти се отпуши и ще ти дойдат теми, или пък някво друго забавление. Ако не намериш нищо обсъждайте хората по улицата :D

kaisha30
08-30-2009, 12:35
Ами кво да ви кажа.Всичко мина перфектно, много Ви благодаря. :-D :-D

Hilary_
08-30-2009, 13:16
Ами кво да ви кажа.Всичко мина перфектно, много Ви благодаря. :-D :-D

хохо няма втори като нас беее ... добре, че сме ние ... :lol: :lol: :lol:

айде очакваме втора среща .. :D :D 8)

TraPPed
08-30-2009, 13:18
уау сори ама ти на колко си...за какво си говорим..за неща от ежедневието,когато излизаме с компанията общи неща ..а колкото до това кой тръгва за целувка-едва ли има значение ...кофти е ако тръгнеш много да и говориш за все едно и също .....рутината убива :)

ShtrudeL
08-30-2009, 19:17
+ това моя слу4ай си е единствен по рода си.

Дано не си вярваш наистина.