PDA

View Full Version : не мога да си влезна в скайпа :@ плс момчета хелппп



bebety2
08-28-2009, 12:25
Всичко си беше ок докато не ми заби компа и аз го рестартирах,след това трябваше да си впиша skype името и passa и ми излезна,че сигурно в момента някой друг го ползва :-x аз влезнах от един друг скайп за да видя дали съм на линия но не бях :-o нз кво да правя..аре момчета помагайте,преди време пак ми беше станало така но след 2-3 дни се оправи..дали сега ще стане пак така :( а искам да попитам за преинсталирането на windows горе долу колко ще ми вземат щото компа ми има нужда 8-)

Anf3tamin4o
08-28-2009, 13:00
За скайпа да не си приемала от тия вируси ако не си значи им е бъг в системата
за преинсталацията можеш и ти да пробваш иначи взимат по 10-15 лева зависи дали е лицензиран windowsa

D3Co
08-29-2009, 01:00
Деинсталираш старият Skype като дадеш да ти изтрие хронологията.Предполагам не ти трябва.След това инсталираш наново.Това би трябвало да реши проблема ти.А относно преинсталирането,това с 10-15 лв,беше отдавна.Масово вече искат по 20-25 лв гадовете и това със софтуер на клиента,но и с техен за толкова ще ти го преинсталират.Просто си е убийствено да дадеш близо 30 лв,за нещо,което можеш да направиш сам за 1 час четене и 1 час действия :).