PDA

View Full Version : самичка:(



Titanic_baby
08-28-2009, 11:36
Утре в града ще правят панаир.Всичките ми ''приятели'' ще слизат,но мен не ме викат с тях :cry: нищо не съм им направила,дори им върша мн услуги,а те се държат студено и ме пренебрегват.Пишат ми само когато им трябва нещо,за да им услужа.А АЗ? ;(
И сега няма с кого да слезна утре на панаира,а всички ще слизат и познати и приятели..въобще всякакъв тип хора.Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

ShtrudeL
08-28-2009, 11:39
Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

Поредният,който си разсъждава на глас.

Sweetlipss
08-28-2009, 11:40
Толкова ли нямаш и една истинска приятелка ?
Всички те използват...а това хич не е хубаво :? Но ти въпреки,че го виждаш,продължаваш да им се даваш!

Щом никой не те вика да отидеш с него...ти повикай някого :wink:

l0lz
08-28-2009, 11:40
Утре в града ще правят панаир.Всичките ми ''приятели'' ще слизат,но мен не ме викат с тях :cry: нищо не съм им направила,дори им върша мн услуги,а те се държат студено и ме пренебрегват.Пишат ми само когато им трябва нещо,за да им услужа.А АЗ? ;(
И сега няма с кого да слезна утре на панаира,а всички ще слизат и познати и приятели..въобще всякакъв тип хора.Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

Намери си истински приятел, ПРИЯТЕЛ.
Само един ти стига. ;]

loveisgonee
08-28-2009, 12:00
Тези,които наричаш приятели изобщо не са такива.. само те използват,когато им трябВа нещо.

PHaNToM373
08-28-2009, 12:07
Както казаха и другите намери си нови приятели :) и не им се давай на тези :)

Neet
08-28-2009, 12:07
Заеби ги тия курви и педали... следващия път като имат зор и те потърсят просто им покажи един среден пръст и да ходят се шибат :smt068

BloomF
08-28-2009, 12:14
Еми ти пък що им се връзваш... и все пак е гадно от тяхна страна. Ти им помагаш, когато можеш, а те... няма ли с кого друг да излезеш??

Priceless
08-28-2009, 12:29
Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

Поредният,който си разсъждава на глас.

Поредното ти безмислено мнение ;)

По темата: Мисля, че не можеш да наречеш тея хора приятели. Това са просто познати, които те използват, когато имат нужда от теб.

ShtrudeL
08-28-2009, 13:06
Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

Поредният,който си разсъждава на глас.

Поредното ти безмислено мнение ;)

По темата: Мисля, че не можеш да наречеш тея хора приятели. Това са просто познати, които те използват, когато имат нужда от теб.

Кое му е безмисленото милейди?
Като знае отговора защо пуска тема? И какво и казваш неща,които вече знае най-вероятно? И не само ти? Хайде да не те обиждам,а ми се иска.

PurpleDream
08-28-2009, 13:07
е щом те не са те извикали с тях, ти се обади на някой оъ тях да отидете заедно или на някой др познат пък ебаси 5 човека на кръст ли познаваш :?

evelinka1122
08-28-2009, 13:09
е как така няма с кого да отидеш... брат сестра? мама... тати...

PHaNToM373
08-28-2009, 13:12
Абе .. тя иска да си излиза с хора на нейните години .. ( майка и и баща и също не са лоша идея ) друго е обаче като си с някой на твоя акъл - по -забавно е :) Огледай се .. все ще има с кого да излезнеш :)

w0sh
08-28-2009, 13:12
Айде отиди си вземи един захарен памук.

Priceless
08-28-2009, 13:16
Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

Поредният,който си разсъждава на глас.

Поредното ти безмислено мнение ;)

По темата: Мисля, че не можеш да наречеш тея хора приятели. Това са просто познати, които те използват, когато имат нужда от теб.

Кое му е безмисленото милейди?
Като знае отговора защо пуска тема? И какво и казваш неща,които вече знае най-вероятно? И не само ти? Хайде да не те обиждам,а ми се иска.

Много знайш ти дали знае отговора или не ... Говориш заучени фрази в момента ;)

ShtrudeL
08-28-2009, 13:19
Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.

Поредният,който си разсъждава на глас.

Поредното ти безмислено мнение ;)

По темата: Мисля, че не можеш да наречеш тея хора приятели. Това са просто познати, които те използват, когато имат нужда от теб.

Кое му е безмисленото милейди?
Като знае отговора защо пуска тема? И какво и казваш неща,които вече знае най-вероятно? И не само ти? Хайде да не те обиждам,а ми се иска.

Много знайш ти дали знае отговора или не ... Говориш заучени фрази в момента ;)

Щом ти го знаеш пък и другите,защо тя да не го знае най-добре? Тя самата е сложила приятелите си в кавички.
Не мислите с тея глави мама му стара. Не аз говоря заучени фрази в момента.

MrOzio
08-28-2009, 13:30
Седни гледай някой смешен филм и си мисли как след известно време ще ти поискат нещо а ти ще ги ... сеш'се, redemption :)
Аз обаче предполагам че в тази групичка има някой по-специален младеж, който е истинската причина за твоето разочарование. Ако ли не, значи си сбъркала раздела за темата :-D

TeenSpirit
08-28-2009, 13:39
По-добре... ще си спестиш циганията и бутането из навалицата... А тези твой "приятелки" не заслужават да ги наричаш така, дори и в кавички... А и понякога сам е по-добре :)

LoveRetroMusic
08-28-2009, 17:49
Щом не те викат, не те искат. По-добре не им се тикай, а потърси приятели, които те оценяват. 8-)

JustAnotherGirl
08-28-2009, 18:00
ок не са те извикали ок няма с кой да излезеш утре... К`во се впрягаш бе?! Я се стегни! К`во ти пречи да идеш сама? Бъди независима! Може пък там да се запознаеш със свестни хорица. Горе главата и т`ва е :wink:

Bellatrix
08-28-2009, 18:08
ок не са те извикали ок няма с кой да излезеш утре... К`во се впрягаш бе?! Я се стегни! К`во ти пречи да идеш сама? Бъди независима! Може пък там да се запознаеш със свестни хорица. Горе главата и т`ва е :wink:
Абсолютно. Понякога сама е дори по-приятно. За какво са ти те като и без това не те ценят. Да те използват ли?

TuAF
08-28-2009, 19:34
Абе.. теглим им ена майна и не се занимвай повече... :-x Щом те отбягват, няма смисъл да им се перчиш. Явно не те заслужават :)

gorotoo
08-28-2009, 20:29
ок не са те извикали ок няма с кой да излезеш утре... К`во се впрягаш бе?! Я се стегни! К`во ти пречи да идеш сама? Бъди независима! Може пък там да се запознаеш със свестни хорица. Горе главата и т`ва е :wink:
Абсолютно. Понякога сама е дори по-приятно. За какво са ти те като и без това не те ценят. Да те използват ли?

точно така , аз вече 2 години с никой не се мъкна и не ми е мн зле

a1a2b3v
08-28-2009, 20:44
Няма какво да направиш... освен да си намериш други :)

Priceless
08-28-2009, 20:54
Абее отивай си сама .. Боли те фара 8-)

Hilary_
08-28-2009, 21:03
Абеее дреме ти ... ясно какви са всичките ... :?
Аз бих отишла сама ... и даже на пук на тях бих се запознала с нови хора ... :? :?

w0sh
08-28-2009, 21:04
Панаира не село е един път в живота няма как да не отидеш.

sLowm0tioN
08-28-2009, 23:44
Явно те само те използват,търсят изгода от теб.Както казаха останалите,намери си истински приятели. ;)

GossipGirl89
08-29-2009, 00:39
Отиди сама - какво ти пука? Разходи се, разгледай и се прибери ;)

А колкото за другото - явно си прекалено добра и наивна и хората се възползват от това нещо... Следващият път, когато ти поискат услуга ги отрежи.

Cut
08-29-2009, 02:01
Икакво като си сама?Тъкмо ще правиш каквото ти душа иска,а не да се съобразяваш с другите.

mechtaq_za_teb
08-29-2009, 05:31
Намери си нови приятели и недей взима толкова навътре тия неща.
Все ще имаш някой познат, който да излезе с теб.

JustAnotherGirl
08-29-2009, 07:24
айде приятно прекарване днес :wink:

m0n4yyy
08-29-2009, 08:37
Фактът, че виждаш, че те само те използват мисля, че трябва да ти даде ясна представа колко са ти "приятелки". Ще ти дам един съвет, сприятели се с някое свесно момче, защото ние момичетата не можем да бъдем приятелки, или поне много рядко се среща. Ето давам ти пример : ако двама най- добри приятели си падат по едно момиче, първо, че ще си признаят един на друг , което не всички момичета биха направили, и второ няма да си здърпат косите или да се скарат, както ние момичетата, ами ще намерят начин или да я забравят или пък и двамата да са с нея.. от личен опит ти го казвам :) :) . Нито ще ти завиждат нито ще ти говорят зад гърба .. ако не за друго за това стават момчетата :D :D .. майтап :D :D :) .

П.С: Не искам да убиждам момичетата, но многократно съм ставала свидетел на такива ситуации и сама за себе си съм се убедила, че приятелството между момичета, не е толкова силно, колкото между момчетата. Единствената жена, на която можеш изцяло да разчиташ е майката. :) :) :)

YourPoison
08-29-2009, 09:53
намери си истински приятел .. а не такъв ,който само те използва
следващият път като поискат нещо от теб отрежи ги ..
иначе отиди на панаира да разгледаш ..сама .. нищо няма да ти стане тъкмо можеш да видиш някой познат ,с който да си поговориш ...: )

111111111
08-29-2009, 18:14
Точно над твойта тема имаше един дето си търси приятелка... Ей тва е карма !

marti93
08-30-2009, 11:36
Тези,които наричаш приятели изобщо не са такива.. само те използват,когато им трябВа нещо.
+1!!!!! :)

gabiiTu
09-10-2009, 23:19
Кво ше им прайш кефа да не слезеш :d А да и те те използват заЕби ги и си намери нови приятели :wink: ... Ще ти кажа кво мислят за теб... "А трябва ни нещо ее ми дай ще се обадим на оная будала дето си мисли че я обичаме и ще ни напрай веднага услугата ;]"

заеби ги тея използвачи ;]

Zaharinka
09-10-2009, 23:35
Тая история в началото на всеки момичешки пубертет явно я има :D
Ще порастнеш и ще намериш истински приятели,които ще ти доказват,че държат на теб.

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:56
нямаш ли роднини ??? зарежи ги твойте "приятели" за в бъдеще и си намери истински такива

NaNa_SladuRana
09-11-2009, 13:24
Айде отиди си вземи един захарен памук. дояде ми се

Kukumqvka
09-11-2009, 13:31
Мисля,че панаира отдавна е минал 8-)

CrazySweety
09-11-2009, 13:35
Заеби ги тия к**ви и педали... следващия път като имат зор и те потърсят просто им покажи един среден пръст и да ходят се шибат :smt068
+100

Sh@d0w
09-11-2009, 14:43
нищо не съм им направила,дори им върша мн услуги,а те се държат студено и ме пренебрегват.Пишат ми само когато им трябва нещо,за да им услужа.А АЗ? ;(

И ги наричаш приятели?По-скоро са познати...незнам какво да ти кажа,много е лесно да напиша намери си нови приятели,но това не става просто ей така от днес за утре.Но все пак опитвай да се запознаваш с тови хора,които да те разбират,да ти е весело с тях и всичко ще се подреди :)

machoka
09-11-2009, 17:16
Еби им майката и не им целувай краката.. по-добре да си самичка, от колкото с псевдо 'приятелите си'... плюс това не си само, имаш нас - виртуалните си приятели ))) докато си намери читави такива лични!

прояви себеуважение, ако не друго - тегли им една майна и си живей живота. Приятели тепърва ще печелиш.

a3c1M
09-11-2009, 18:13
Утре в града ще правят панаир.Всичките ми ''приятели'' ще слизат,но мен не ме викат с тях :cry: нищо не съм им направила,дори им върша мн услуги,а те се държат студено и ме пренебрегват.Пишат ми само когато им трябва нещо,за да им услужа.А АЗ? ;(
И сега няма с кого да слезна утре на панаира,а всички ще слизат и познати и приятели..въобще всякакъв тип хора.Аз да не слизам най-добре ,какво да правя сам самичка там.
така е добрите хоре всички се мъчат да ги използват

plmn
09-11-2009, 18:40
Айде отиди си вземи един захарен памук.

:razz:

sulley
09-11-2009, 18:45
Ми на виенското колело може да няма място и затова така да правят. :(
Спокойно,те после ще ти разкажат как е било. 8-)

lipsvashh_mi
09-11-2009, 18:47
Първо-Раздела е грешен!Какво общо има с любовта така и не зацепих?! :D
Второ-щом ще ти е некомфортно да ходиш сама си остани във вас..Ако не ти дреме чак толкова им се натреси и си изкарай готино.В крайна сметка сам си правиш кефа,не го оставяш на другите :?

pwnage
09-11-2009, 19:27
Айде да те хвана за ръчичка и да те водим на "International Fair of Plovdiv".

Teпенца а-у. Ресторантчета,кафенца. А ако имаш и две готини краченца,получаваш бонус -две кюфтенца....

iiordanova
09-11-2009, 23:05
Тая история в началото на всеки момичешки пубертет явно я има :D
Ще порастнеш и ще намериш истински приятели,които ще ти доказват,че държат на теб.

Абсолютно на същото мнение съм..! :smt023