PDA

View Full Version : влюбена в колегата си..



sad_forever
08-28-2009, 12:15
здравейте.. всичко се случи толкова внезапно, даже и аз не разбрах как хлътнах по този мъж. колега ми е, има си сериозна приятелка(ходили от 5 години поне така дочух от приятели). той също не отрече този факт,дори каза че много ме харесва на колеги.. преди 1-2 седмици стояхме и си говорехме.на мен ми мина през ума да го попитам какво става с неговата приятелка. и отговора беше скоро ще се разделим.. виждахме се всяка вечер. говорихме си по телефона.. всичко беше страхотно. но преди 2 дни реших да попитам до къде са стигнали нещата, защото хлътвам много сериозно и отговора беше" на същото положение.. оставил съм се по течението.. все пак сме колеги" когато го запитах защо ме излъга че ще промениш нещата отговори"аз не отказвам на никой.." после дори спряхме да комуникираме. днес мина малко по различно деня.. моля дайте ми съвет какво да правя. дали да се опитам и да се боря за него или да се откажа.. много съм объркана. първо казва "ти си най хубавото нещо което ми се е случило откакто се върнах" а после "нищо няма да стане". обмилих и варианта да го е казал за да ме вкара в леглото си, но отпада.. какво да правя :neutral: ](*,)

3vR
08-28-2009, 12:18
няма да е ми е компетентно мнението, но щом има приятелка от 5 години, едва ли би я зарязал просто така, но това не означава и ти да се откажеш :)

sad_forever
08-28-2009, 12:22
като се замисля и аз достигам до този извод.. но сърцето ми е на друго мнение :-o :smt095 :smt087

fire_cat
08-28-2009, 12:38
Ами и аз се учудвам че е зарязал приятелката си, с която е бил 5 години. Е, все пак наистина някога може да има край. По-добре и ти се остави на течението и виж какво ще стане по-натам. Ако наистина много си хлътнала - питай го и него дали изпитва нещо към теб!

evelinka1122
08-28-2009, 13:02
изчакай той твърдо да ти каже, искам да съм с теб и като е зарязал напълно предишната си приятелка.... иначе няма смисъл ти да изпреварваш събитията като той не е сигурен.. има пламъче... ясно е... търпение :) успех :)

mArMaLaDkA
08-28-2009, 13:29
защо ме излъга че ще промениш нещата отговори"аз не отказвам на никой.."

Това е най-важното в цялата схема.
Вземи се замисли над изречението.

w0sh
08-28-2009, 13:31
Ти пък закво го побутваш така.
Остави го той да реши за себе си.
Ей туй жената не е като човека.

sladkalady
08-28-2009, 13:36
Той няма намерение да остави приятелката си.Една 5-годишна връзка не може толкова лесно да се захвърли...Може би иска само малко разнообразие,но той разчита на сигурното.
Дай му малко време и след това поговорете

MakeMeLaugh
08-28-2009, 14:56
Толкова е лесен отговора от мъжка гледна точка...
Дори днес слушах една такава тема по Радио Фреш и шоуто Блондинките :)

RaZzer
08-29-2009, 10:26
като се замисля и аз достигам до този извод.. но сърцето ми е на друго мнение :-o :smt095 :smt087

браво! заради твоето "хлътване" вземи да развалиш 5-годишна връзка! :-x

m0n4yyy
08-29-2009, 10:56
Щом е от хората които се "оставят на течението" знай, че тва не е сериозен мъж. :-o :-o

Dimana99
08-29-2009, 10:59
браво! заради твоето "хлътване" вземи да развалиш 5-годишна връзка! :-x

sad_forever
08-30-2009, 19:25
благодаря ви за съветите.. а за критиките ви разбирам, но ви пожелавам и до вашата глава да стигнете, за да разберете какво е :)

RaZzer
08-30-2009, 21:44
благодаря ви за съветите.. а за критиките ви разбирам, но ви пожелавам и до вашата глава да стигнете, за да разберете какво е :)

Доброжелателна... :)