PDA

View Full Version : Скоро скъсахме с гаджето, а той вече се забива с други...



bebe7o0oyYy
08-28-2009, 12:37
Казваше, че ме обича .. каква лъжа :smt099 :smt073 Мислех си, че съм го преодоляла, но ... наското го видях с друга ... тя беше в неговите прегръдки ... направо полудях ... :( :( Нз .. скъсах го, защото просто ''пламъчето'' вече беше угаснало, но като видях, че на следващия ден се натискаше с една ... :? :( :-x А сега като се сетя, че му се насълзиха очите, като му казах, че е по-добре да си останем фр ... :x Нормално ли е да ми е кофти ? Дали още изпитвам нещо към него ? :-x :x 8-[

l0lz
08-28-2009, 12:39
Да не ти пука..

rozovsluncho
08-28-2009, 12:44
Да не ти пука..

И аз още като прочетох заглавието това си помислих... оставяй го не се занимавай,отивай и ти се забивай с някой батко да видиш кфо гадно ще му стане на бившия :) :-) пък и по принцип доста често се случва веднага след като са скъсали единия от двамата партньори веднага хваща някой/я за да направи гадно на бившия/ата си приятел/ка 8) тфа е научно доказано 8-) и едва ли не се опитва да ти докаже,че може да живее без теб и му е много добре,а отвътре страда :wink:

fire_cat
08-28-2009, 12:44
Да не ти пука..

+++ Доста бързо те е забравил. :? Не се занимавай повече с него. И ти ще си намериш гадже. :)

mechtaq_za_teb
08-28-2009, 12:50
А да не би да се опитва да те кара да ревнуваш, щом ти си го скъсала? :-o Има и такава вероятност...

evelinka1122
08-28-2009, 12:53
хм той май те е преодолял бързо... направи същото :)

PurpleDream
08-28-2009, 13:05
А да не би да се опитва да те кара да ревнуваш, щом ти си го скъсала? :-o Има и такава вероятност...

и аз така мисля, а ако не е това за*би го и ти си намери друг

ShtrudeL
08-28-2009, 13:08
Не знаеш какво искаш ми се струва.

"Не си искам кексчето,ама и другите да не ми го пипат!"

LovelyGirl
08-28-2009, 13:15
Не знаеш какво искаш ми се струва.

"Не си искам кексчето,ама и другите да не ми го пипат!"

\:D/

Освен това, наистина най-вероятно го е направил, за да ревнуваш.

Priceless
08-28-2009, 13:17
Не знаеш какво искаш ми се струва.

"Не си искам кексчето,ама и другите да не ми го пипат!"

Съгласна ;)

nicolepcd
08-28-2009, 13:22
Е, ти кво искаш... оставила си го, а искаш той до края на живота си да реве за тебе ли? Нормала постъпка от негова страна :?

Sweetlipss
08-28-2009, 13:22
Според мен щом ти си скъсала с него...не би трябвало да го ревнуваш или полудяваш,като го видиш с ново гадже :-o
Но явно все още имаш някакви чувства към него,или сама още не можеш да приемеш,че сте се разделили!

thespark
08-28-2009, 13:42
Казваше, че ме обича .. каква лъжа :smt099 :smt073 Мислех си, че съм го преодоляла, но ... наското го видях с друга ... тя беше в неговите прегръдки ... направо полудях ... :( :( Нз .. скъсах го, защото просто ''пламъчето'' вече беше угаснало, но като видях, че на следващия ден се натискаше с една ... :? :( :-x А сега като се сетя, че му се насълзиха очите, като му казах, че е по-добре да си останем фр ... :x Нормално ли е да ми е кофти ? Дали още изпитвам нещо към него ? :-x :x 8-[
е ти кво искаш да те чека цел живот :D казала си му край и той си тарси късмета на друго дърво

sladkalady
08-28-2009, 13:42
Не те е забравил толкова бързо-просто те кара да ревнуваш.А щом ти си го зарязала следва да нямаш никакви чувства към него и да не се дразниш от тези негови действия...

teenmenie
08-28-2009, 13:46
Не знаеш какво искаш ми се струва.

"Не си искам кексчето,ама и другите да не ми го пипат!"

Съгласна ;) +

kindergarden
08-28-2009, 13:50
Е ти си си го надробила.Какво се оплакваш? :-o

LoveRetroMusic
08-28-2009, 15:04
Нали ти си скъсала с него? Ти какво искаш да се затвори, да не говори с момиче никога .. може би просто се опитва да те забрави. 8-)

3oPuTy
08-28-2009, 15:16
Това е заради чувството на собственост,което всички притежаваме,но да не ти пука ;) След време ще ти мине ;)

fenasf
08-28-2009, 15:24
Ми ти като си го разкарала сега ти ще ревеш, сори :?

dark0s
08-28-2009, 15:44
предполагам че причината е че иска да ти го върне,но това е негово право , а ти нямаш никакво право да го съдиш

desyty
08-28-2009, 16:10
Забрави всичко..и почни всичко от начало...

irony
08-28-2009, 16:22
естествено ,че е нормално да ти е кофти .. ама да не ти пука :)
направи му на пук .. забий се ти с някой ,тогава на него също ще му стане кофти , даже повече. Тогава 100 на 100 че ще се върне при теб ;д :P

LadyDi
08-28-2009, 17:26
Казваше, че ме обича .. каква лъжа :smt099 :smt073 Мислех си, че съм го преодоляла, но ... наското го видях с друга ... тя беше в неговите прегръдки ... направо полудях ... :( :( Нз .. скъсах го, защото просто ''пламъчето'' вече беше угаснало, но като видях, че на следващия ден се натискаше с една ... :? :( :-x А сега като се сетя, че му се насълзиха очите, като му казах, че е по-добре да си останем фр ... :x Нормално ли е да ми е кофти ? Дали още изпитвам нещо към него ? :-x :x 8-[
Хем ме боли, хем ме сърби, хем - драго ми е.

selens
08-28-2009, 17:29
Да седи и да реве ли очакваше :lol: и ти направи същото :wink:

Biskfitka
08-28-2009, 23:26
Ми ти кво искаш?Живота продължава.Няма да седне да реве и да си реже вените заради тебе..

NamelessRomantic
08-28-2009, 23:43
След като си го зарязала е нормално да ходи с други - вече не ти е задължен.Толкова е просто....

GossipGirl89
08-29-2009, 00:43
Щом ти е кофти значи не ти е безразличен.
Сама си го скъсала, какво очакваш? Момчетата не са като нас - да се затварят в себе си и с дни да не позволяват на никого да се доближи до тях, защото преодоляват бившия... На тях дори да им е гадно не го показват така както ние. За тях преодоляването става като си намерят друго момиче. Или поне аз съм останала с това впечатление...
Няма смисъл да се сдухваш - така или иначе всичко между вас вече е приключило. По-добре излизай с приятели, разсейвай се и се поогледай за някое ново момче ;)

KoRnFlAkE
08-29-2009, 02:55
ми, като си тъпа... овца и не знаеш кво искаш, кво правим?
няма да ти тича по гъза момчето, не си единственото момиче. ;)

GD
08-29-2009, 06:55
Много си глупава с извинение значи късаш го първо неискаш да си с него и като го виждаш с друга те хваща яд защо? нали няма нищо между вас той няма цял живот да те чака и да седи е така кога на тебе ти е кеф и да ти тича по гъза а ти да си правиш каквото искаш. Няма да стане миличка сори :grin:

anonimchetou
08-29-2009, 07:02
скъсала си го защото пламъчето вече било угаснало.. ами щом ти си го скъсала момчето си продължава живота напред ти кво искаш.. ся че ти е гадно сама си си го направила. Ти си тази която го е оставила. Сега той продължава без теб и така..

m0n4yyy
08-29-2009, 09:19
Смешна си :D :D нали "пламъчето е угаснало" .. кво очакваше ?? Да се здуха и да не погледне момиче ли ? :D :D :D Ццц верно не знаеш кво искаш! :? :?

YourPoison
08-29-2009, 09:44
явно те е преодолял бързо или не те е обичал наистина .. забрави го и ти и продължавай напред ..

haritov
08-29-2009, 09:46
Ти ко очакваш да испадне в траур ли ?

therichbitch
08-29-2009, 10:27
А да не би да се опитва да те кара да ревнуваш, щом ти си го скъсала? :-o Има и такава вероятност...
хмм, да, да , доста вероятно е, да знаеш

ImmortalForever
08-29-2009, 11:03
Да, нормално е.Ние жените мразим да бъдем заменяни много бързо.В нашите съзнания бившия трябва да легне болен на легло, веднага след като си си събрала багажа, да стене и да охка от неописуема болка в гърдите, от разкъсващото му се сърце.Да, ама пропуснахме факта, че е мъж..Следователно да те смени бързо се смята за нещо естетсвено!(според него)..

marti93
08-29-2009, 14:20
[/quote]И аз още като прочетох заглавието това си помислих... оставяй го не се занимавай,отивай и ти се забивай с някой батко да видиш кфо гадно ще му стане на бившия :) :-) пък и по принцип доста често се случва веднага след като са скъсали единия от двамата партньори веднага хваща някой/я за да направи гадно на бившия/ата си приятел/ка 8) тфа е научно доказано 8-) и едва ли не се опитва да ти докаже,че може да живее без теб и му е много добре,а отвътре страда :wink:[/quote]
+1
мисля че е тръгнал с друга за да те забрави или да ти направи напук

vesSynkaa
08-29-2009, 14:26
Не стига че си го зарязала , ами и ся други да не го пипат :? ти кфо искаш вечно да реве за теб ли? ха ха :lol:

RoCkSpOt
08-29-2009, 20:40
Според мене ти си си виновна ... да не си го казвала ... насълзили му се очите значи те е обичал .. но си е казъл няма да цикля на 1 място като не ме иска тя друга ще ме поиска ... тва е начина за някой хора да забравят ... твоя грешка,че си го скъсала ...

YourFavouriteDrug
08-29-2009, 20:49
Ем...сигурно е някакъв защитен механизъм. Не, че те е забравил, просто мисли, че ще му е по-лесно да те преодолее, ако си намери някоя колкото се може по-скоро.

Dimana99
08-29-2009, 20:51
Всички така казват
Обичам те Обичам те ама друг път

sweety_blondy
08-29-2009, 21:03
И на мен ми се е случвало след като скъсам с приятеля ми да го видя с друга и знам кво е усещането. . дори след това пак се събрахме .. всичко започна на ново ..

Но да ти кажа някой момчета след като скъсат с приятелките си и веднага си хващат друго момиче,за да забравят по-бързо независимо дали обичат или не ,.. то и при момичетата е така,но не винаги .. Живота е сложен

radybt
08-30-2009, 16:25
Не знаеш какво искаш ми се струва.

"Не си искам кексчето,ама и другите да не ми го пипат!"

Съгласна ;) +
Мдааа,сигурно не си на повече от 14 :D


Ти ко очакваш да испадне в траур ли ?

Мноо ме кефи тоо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

soul1199
08-30-2009, 16:54
Не те е забравил толкова бързо-просто те кара да ревнуваш.А щом ти си го зарязала следва да нямаш никакви чувства към него и да не се дразниш от тези негови действия...

Lyricon
08-30-2009, 20:17
щом се е насълзил,значи те е обичал...това не може да се направи нарочно(предполагам,че всичко тогава е ставало прекалено бързо и затова го казвам това).Също така не разбирам защо това е проблем при положение,че си го отрязала...момчето си продължава напред,може да не му е лесно или да не му е толкова приятно колкото ти изглежда...пък и вече не сте зависими 1 от друг и не виждам какъв е проблемът....явно `пламъчето` не е съвсем угаснало при тебе... ;)

dreaml1nd_
08-30-2009, 20:44
ооо момчето е продължило напред ... като не си била сигурна, да не си го оставяла ...

Lapin
09-20-2011, 01:01
И на мен ми се е случвало след като скъсам с приятеля ми да го видя с друга и знам кво е усещането. . дори след това пак се събрахме .. всичко започна на ново ..

Но да ти кажа някой момчета след като скъсат с приятелките си и веднага си хващат друго момиче,за да забравят по-бързо независимо дали обичат или не ,.. то и при момичетата е така,но не винаги .. Живота е сложен

+1

bogzfaggot
09-20-2011, 03:01
Вие тъпи ли сте ?Това е съвсем нормална реакция и очевидно момичето не знае на какво се дължи.На всеки му става гадно,като види бившето си гадже с някого другиго.Това не означава,че трябва отново да сте заедно.С времето няма да ти е толкова гадно и няма дори да мислиш за това.Дори и ти да си го скъсала е нормално да ревнуваш.Ще ти мине (:

bogzfaggot
09-20-2011, 03:02
Вие тъпи ли сте ?Това е съвсем нормална реакция и очевидно момичето не знае на какво се дължи.На всеки му става гадно,като види бившето си гадже с някого другиго.Това не означава,че трябва отново да сте заедно.С времето няма да ти е толкова гадно и няма дори да мислиш за това.Дори и ти да си го скъсала е нормално да ревнуваш.Ще ти мине (:

mortor
09-20-2011, 05:40
Порастни,не е редно след като ТИ си го зарязала ся едва ли не да му държиш сметка какво прави ;)

elysunny
09-20-2011, 07:20
ех ама кво веднага почнахте 'да не ти пука'
зависи колко дълго сте били заедно ?
дали те е обичал ?
може бби просто е бил с теб е така между другото, а може би го прави, за да ревнуваш, не знам

Shia
09-20-2011, 08:32
Скъсали сте и не е вече твой.
Но като знаеш,че до вчера ти си била в прегръдките му е нормално да ти е тъпо,но не е твой вече.

antifashionshit
09-20-2011, 08:44
че до вчера ти си била в прегръдките
не съвсем. ако трябва да сме точни, по-скоро преди около година-две. темата е стара 8-)

Shia
09-20-2011, 08:50
че до вчера ти си била в прегръдките
не съвсем. ако трябва да сме точни, по-скоро преди около година-две. темата е стара 8-)


За някои времето лети неусетно...

SmilezZz
09-20-2011, 08:53
Ние няма как да ти кажем дали все още го обичаш или не. Може би ти е станало гадно , защото просто не можеш да свикнеш с мисълта , че той те е заменил толкова бързо.

Пък и ти си го скъсала ? Сега нямаш право да се държиш по този начин. Нека той си продължава живота, ти - твоя.

gabsit000
09-20-2011, 12:36
ем ти си си виновна..момчето е било..само и единствено твое..сега кво да ти ходи по гъза и да чака ли..той продължава напред..просто да знаеш от сега нататък да не правиш такава грешка..като не си сиг напълно дали искап да си с някой или не..