PDA

View Full Version : Съня...



PLEYGIRL
08-28-2009, 12:44
Имам здравословен пробем... немога да спя нормално
Ходих на лекар предписаха ми хапчета ,но не ми помагат...
Като си легна не заспивам с часове или на два три часа се будя
а сутрешните и обедните часове ги проспивам здравословно.
Лекарят ми каза ,че всичко било на нервна основа
плс изкажете мнение какво да правя??

gre3ny
08-28-2009, 14:13
И аз съм така.Не съм ходила при доктор но от скоро време колкото и да спя все нямам сили и ми се спи все повече и повече и главата ме боли.А ако си легна по-рано не мога да зяспя преди 12 или 1 ... просто не съм го смятала за голям проблем,но ето в последно време все ми е отпаднало и не знам на какво се дължи :-o :-o :)

ByK
08-28-2009, 15:30
нервите играят огромна роля .. по добре замини някъде примерно за 1 седмица дори и на село да е но да не си с ваште или приятели а при баба и дядо .. мисля че ще ти помогне :-o

ameli
08-28-2009, 18:46
иди в Америка ... тъкмо там ще е вечер по наше обедно време и ще се наспиш като хората :D


по темата: кажи на доктора, че не ти помагат и да ти изпише по-силни :)

JaCkSpAr0y
08-28-2009, 19:10
Така аз също страдам от нерви и трудно заспивам постоянно за най малкото се изнервям . Личната ми лекарка която е просто експерт за професията си ми каза че ако не се лекувам до 20 може и психопат да стана просто някой ден мозъкът ти ще изчатка и е възможно да си опасност за обществото . Така че лично ти препоръчвам да отидеш при личната си лекарка и да и кажеш че искаш успокояващи хапчета успокояващи нервите . Но да не е силно пък за да се пристрастиш ако личната ти не е толкова кадърна най-добре я смени .

Cut
08-29-2009, 02:49
Всичко е на нервна почва.Но си направил/а грешката да объркаш режима.
Бягай на почивка и преди лягане си хвърли един леден душ.Не пускай никаква музика/филми и загаси лампата преди заспиш в случай,че ти е навик.
Дано помогне. :)

mrtn
08-29-2009, 07:28
Ми най-добрия вариант е да се изолираш от дразнителите, тези които ти докарват тея нерви. Мисли само за позитивни неща и най-важното е да бъдеш заредена с положителни емоций! Или отиди на лекар и каже, че хапчетата не действат може да ти предпише по силни !

PLEYGIRL
08-31-2009, 15:50
В Америка ще ми е много добре :D :P
Пия си хапчетата и ми действат до някаде :) :-o

KristinCavallari
09-01-2009, 20:56
Аз също!Заспивам към 2-3-4 зависи ... Примерно лягам към 12 и с часове се въртя в леглото :? Причините са многото стоене пред компа и многото нерви напоследък..а пък като си забраних да стоя на компа повече от час най-много два да видите как за един два дни се нормализира съня.......

FakeDeath
09-05-2009, 20:30
Най - доброто което работи при мен е: излизаш навън, изморяваш се жестоко (няма значение дали караш колело, играеш футбол, баскетбол или каквото и да е) .....взимаш си едно душче и спиш като бебе. За да си почиваш докато спиш, ти трябва да имаш от какво да почиваш....и аз не мога да спя, когато къртя до 3ч. следобяд, по цял ден на компа и в леглото..... и довечера си като луд. :-o :-o

ExtrAc7
09-06-2009, 01:18
И аз съм бил така, но за 2 3 дена си оправям режима и всичко се нормализира причината е на нервна почва почти винаги. Когато си притеснен при всички е така няма сън :)