PDA

View Full Version : При кого да отидем при съответния проблем.



misturX
08-28-2009, 17:54
Така направих тази тема тъй като има някои затруднени хора като мен .Лично аз не съм много на ,,ти,, с дейностите на лекарите и помислих че тук ще споделяме информация. Та да преминем към въпроса .... Имам проблем с пениса . Размерът му , неможе да се забели и т.н. затова ще помоля хората които са на ,,ти,, с нещата да споделят информация с нас например в моето положение при какъв доктор да отида :) Благодаря че отделихте време да прочетете това и се надявам да помогнете на другите и на мен .

martini
08-28-2009, 17:56
Трябва да отидеш на уролог.

misturX
08-28-2009, 18:02
Ами четох много и се двоумях дали трябва да отида на андролог или уролог в случая много ти благодаря че ме опъти и благодаря за бързия отговор а сега нека чакаме други неразрешени проблеми :)

JaCkSpAr0y
08-28-2009, 19:15
По-добре се допитай до личната си обясни проблема си не се срамувай . Всички като чуят ПЕНИС казват уролог .... не е така за всеки проблем с пениса си има някакъв лекар уролога е общо за проблемите там . Затова обясни на личната проблема тя ще ти каже какъв . Аз имах проблеми с пениса и ме изпратиха на Венеролог а не Уролог тъй че най добре си питай .

misturX
08-28-2009, 20:44
Ами на мен не ми е толко голям срама пред личния въпреки че не е и малък но по-големия срам е как да говоря с баща ми (мисля че трябва да му кажа че имам проблем) в смисъл няма да ме е толкова срам от него колкото от майка ми ... мерси за бързия отг и за съвета утре ще имам друг важен въпрос който мисля че много хора се питат за него..

JaCkSpAr0y
08-28-2009, 20:45
Ами на мен не ми е толко голям срама пред личния въпреки че не е и малък но по-големия срам е как да говоря с баща ми в смисъл няма да ме е толкова срам от него колкото от майка ми ... мерси за бързия отг и за съвета утре ще имам друг важен въпрос който мисля че много хора се питат за него..

Може да поемеш инициатива . Лично аз сам си отидох до личната и после сам до Венеролога ;-) Незнам на какви години си но е хубаво сам да се оправяш

Grassh0pper
08-28-2009, 20:57
По-добре се допитай до личната си обясни проблема си не се срамувай . Всички като чуят ПЕНИС казват уролог .... не е така за всеки проблем с пениса си има някакъв лекар уролога е общо за проблемите там . Затова обясни на личната проблема тя ще ти каже какъв . Аз имах проблеми с пениса и ме изпратиха на Венеролог а не Уролог тъй че най добре си питай .

ЕДНО СМИСЛЕНО изказване ! ;-) НАЙ - добре отиди на личния и той ще прецени за къде си !

misturX
08-28-2009, 21:49
Благодаря че се отзовавате толкова бързо но да не забравяме че трябва да помогнеми на други объркани хора.. Въпреки че май ги няма в много :D на 16г съм :)

JaCkSpAr0y
08-29-2009, 06:43
Благодаря че се отзовавате толкова бързо но да не забравяме че трябва да помогнеми на други объркани хора.. Въпреки че май ги няма в много :D на 16г съм :)

И аз спокойно ще се оправиш .

AtanasGeorgiev
08-29-2009, 09:16
Фимозата е нерядко състояние. Затова отиди при личния, но ако отидеш направо при уролог/дерматолог ще ти реши проблема.

misturX
08-29-2009, 09:45
Не въпреки че ме е срам от личнич лекар ще му споделя проблема. Обещах ви вчера един нов въпрос...Тъй като съм окосмен отдоло трябва ли да го обръсна за при докторите (все пак неотивам да ми гледат космите ) Въобще кажете ми цялата процедура.

LovelyGirl
08-29-2009, 09:55
Според мен е добре да се обезкосмиш, но както си прецениш.
А личният поне ще ти даде направление и няма да плащаш прегледа.Както казаха други - той най-добре ще те насочи при какъв специалист трябва да отидеш. :)

misturX
08-29-2009, 10:15
Благодаря :)

TykaSePisheNick
08-29-2009, 11:06
Фимозата е нерядко състояние. Затова отиди при личния, но ако отидеш направо при уролог/дерматолог ще ти реши проблема.

Всички като чуете проблем с пениса и веднага - Фимоза...

misturX
08-29-2009, 11:09
Ех тая тема не за да се караме или заяждаме :)