PDA

View Full Version : Вход в Дискотека



abcd92
08-28-2009, 21:15
Значи на 17 год. съм и до сега не съм ходил по дискотеките и не съм запознат особено с начините да "минеш".Ако отида с други хора (18+) мога ли безпроблемно да мина или така не става.

w0sh
08-28-2009, 21:18
Зависи.

abcd92
08-28-2009, 21:31
Зависи.

Мерси за изчерпателния отговор !
Наистина ми помогна :smt041
Остава да ми кажеш от какво ЗАВИСИ... :o

LovelyGirl
08-28-2009, 21:35
От охраната и как изглеждаш.Някои преценяват по външен вид..

KpbCTHuKbT
08-28-2009, 21:39
няма да те учим на номерцата с фалшивите лични карти! пробвай с по-интересни дрехи

LovelyGirl
08-28-2009, 22:02
Не е въпроса само в дрехите, а колко голям изглежда :)
Поне аз такива наблюдения имам от познати и така съм чувала.

Mi6inka
08-29-2009, 07:20
Зависи от много неща... не само от това как изглежда, зависи от това, в коя дискотека иска да влезе.. защото в някой винаги си пускат под 18 без проблем, в други никога...в трети когато им скимне пускат...

SouthStandServiceLad
08-29-2009, 07:59
Не зависи от никакви неща. Не можеш да влезеш пич. Откажи се. Освен, ако не отидеш с майка си.

SouthStandServiceLad
08-29-2009, 08:37
Не знам как е в селските дискотеки, но след определени случки, охраната по дискотеките е много затегната. Включително, когато аз работех като охранител беше равносилно почти на самоубийство да пуснеш непълнолетен. Аз на Battlescarred съм му разказвал, че са ми предлагали 50 кинта на ръка да пусна непълнолетна девойка с някъв чичко, само че има доста неща, които после може да ти го върнат тъпкано. Като например, че ако нещо се случи с пикльото, който някак си е влязъл вътре пред съда отговаря охраната, която го е пуснала. А ако родителите му подадат жалба ще разкатаят фамилията на заведението. В София ако влизат някъде непълнолетни това трябва да е някоя изключително долна дупка или да са много близки приятели на охранители или собственици. Това е.

KpbCTHuKbT
08-29-2009, 09:15
преди 1 години, влязохме 7 непълнолетни човека подред в Син Сити

samaramorgan
08-29-2009, 10:04
Не зависи от никакви неща. Не можеш да влезеш пич. Откажи се. Освен, ако не отидеш с майка си.
може да влезе както казаха по горе зависи в коя дискотека иска да влезе :wink:

SouthStandServiceLad
08-29-2009, 10:08
Аха и как стана това по точно ? Никой не ви поиска лични карти ?

bloodyF
08-29-2009, 14:59
ми на морето бях с 2 приятелки и 2 момчета,като момчетата бяха към 1.80 и ние както се бяхме нагласили (нямаше по големи от 16) и си ни пуснаха без проблем :-D

amk933
08-29-2009, 17:32
Не знам как е в селските дискотеки, но след определени случки, охраната по дискотеките е много затегната. Включително, когато аз работех като охранител беше равносилно почти на самоубийство да пуснеш непълнолетен. Аз на Battlescarred съм му разказвал, че са ми предлагали 50 кинта на ръка да пусна непълнолетна девойка с някъв чичко, само че има доста неща, които после може да ти го върнат тъпкано. Като например, че ако нещо се случи с пикльото, който някак си е влязъл вътре пред съда отговаря охраната, която го е пуснала. А ако родителите му подадат жалба ще разкатаят фамилията на заведението. В София ако влизат някъде непълнолетни това трябва да е някоя изключително долна дупка или да са много близки приятели на охранители или собственици. Това е.

^Абсолютно вярно.

Единственото е, че в някои такива дискотеки пускат и с фалшива лична карта, но такава струва около 300 лв доколкото знам.

Ние познаваме няколко от собствениците на елитните дискотеки и, за да ме пуснат мен искат или чичо или тати да им звънне, освен, ако не ме познават. И освен това, дори и в такива клубове не дават алкохол, ако си непълнолетен, било-то и много близък приятел на шефа. ;)

Иначе, ако отидеш в някоя от топ-дупките в София от рода на Амор, Doublevision, Тантра, Карамел, Sugar и т.н. ще влезеш без проблем в стадото от умрели фешани, кифли и разни други срванително нови в учебника по биология суб-животински видове. ;)

Но за да влезеш в клубове като Hedon, Dolls, Версай и дори Biad и Sin ще трябва доста да се узориш, да не кажем, че е невъзможно. А и там цените не са по джоба на всеки тийн. :)

Mooo6no
08-30-2009, 07:18
Малко ти остава, изтрай по-малко от година и ще можеш до края на живота си да ходиш на дискотеки. :)

Oligofren
08-30-2009, 07:32
Нямам наблюдения за София,но в Пловдив нямаш никакъв шанс ако си под 18.Говорим за хубавите дискотеки.

adskoty
09-07-2009, 10:54
зависи от дискотеката,охраната и от това колко голям изглеждаш :)

krisscha
09-07-2009, 21:46
Пък аз тука чета за високите 1.80 младежи и нагласените мацки :-D

GossipGirl89
09-08-2009, 01:27
Това с ръста също не е гаранция. Един приятел е 1,80-1,90 и в Плаза не го пуснаха щото му искаха лична карта, а той нямаше 18... Така че външният вид не минава навсякъде. Просто си зависи от самата дискотека... Но харата го казаха - в по-долнопробните ще влезеш без проблем (като Тантра например - там миналата година като погледнеш отпред и се 1 си на детска в Амор :D ама сега доколкото знам и там май вече искат години), но за по-хубавите дискотеки трудно ще минеш между капките. :)

Пък и толкова ли не можеш да изтраеш докато навършиш 18? Остава ти още само 1 годинка... Знам кво е желанието щото аз докато не станах пълнолетна нашите не даваха и дума да се каже за нощна дискотека, а пък аз умирах да отида щото всичките ми приятели ходеха ама... накрая се примирих и си изчаках да навърша годините :)Кофти е обаче за кво трябва сега да рискуваш да треснат някоя глоба на вашите?... По-добре изчакай още малко и после ще си ходиш колкото поискаш ;)

j_adore2
09-08-2009, 08:45
Много ги затегнаха нещата и трудно пускат напоследък .. Преди по студентски имаше дискитеки,в които или зобщо не ти искат лична карта или ако им покажеш,види че нямаш 18,пак те пускат.. От рода на Авеню,Тантра,Бели нощи .. Сега не знам как е ..
В центъра - Версай,Син сити,Биад,Най .. Много трудно.
А някой каза за морето .. Там е друга история.Абсолютно навсякъде те пускат,дават ти алкохол,цигари и т.н.Дори карта не ти искат.Свобода голяма,гороиш си с куките в 3.30 сутринта и той ти пожелава всичко хубаво после .. ахахх.. :lol: :-D
Единствено в АфтърОргазъм в Приморко едни приятели не ги пуснаха,но след 20 мин като пробваха нямаше проблеми.
Имаше в Ла Пиовра едни деца,които ми бяха до колената и нарочно отидох и ги питах кой клас са и момичето ми каза 4 ... Това просто като го чух .. няма значение де ..
Успех с дискотеките,само внимавай ваще да не плащат глоба после.

bloodymirror
09-08-2009, 19:41
Можеш да влезеш ако си висок,имаш вид на по-голям,но едва ли някой от охраната само на външен вид ще те прецени... не знам,съжалявам.

anandi
11-14-2015, 18:20
plashta li se v diskoteka kato otivash