PDA

View Full Version : Най-необикновеното нещо.



Soy_tu_mujer
08-28-2009, 21:35
Здравейте. Незнам дали има подобна тема, дори незнам дали мястото й е тук, но напоследък се замислих над нещо...
Преживявала ли съм нещо наистина странно, което не се случва на всеки.
Замислих се и не се сетих за такова... Та реших да напиша любопитна тема, ако има хора с необикновени преживявания да ги приканя да споделят...
Кое е най-необикновеното, странно нещо...
Например.. Ако сте желали нещо дотолкова силно, че нещо да ви даде знак, че е възможно да се случи...знак от човек, когото сте изгубили.. или.. незнам, нещо такова. Нещо необикновено.
И всякакви такива. Ако случайно се намерят отговори, ще се радвам. :)

montana6
08-28-2009, 21:46
Веднъж сънувах протичането на един мой ден и на следващия ден станаха точно тея работи, дето ги бях сънувал. Ако се брои това...

buttertoast
08-28-2009, 22:22
доказах на себе си че телекинезата съществува.

SolusChristus
08-29-2009, 05:42
Да, и феички летят и изпълняват желания.

ZipFail
08-29-2009, 07:20
Да, и феички летят и изпълняват желания.
A пък хора превръщат водата във вино..

Какво и е на телекинезата, че да не съществува ?

SolusChristus
08-29-2009, 07:23
Да, и феички летят и изпълняват желания.
A пък хора превръщат водата във вино..

Туше... 8-)

EcTeTa
08-29-2009, 08:02
доказах на себе си че телекинезата съществува. Ако обичаш един видео материал за да строшиш на клеветата забът ?

YouKnowImBetterThanYou
08-29-2009, 12:05
Какво точно си преживяла, та считаш себе си за специална?

themusicinme
08-30-2009, 06:24
Какво точно си преживяла, та считаш себе си за специална?

Да, специална е. Всеки е специален. По темата - имам странни преживявания като среща със същество не от този свят. Необикновено е, защото не се случва всеки ден :)

padnaloblak
08-30-2009, 11:16
нз дали се брои това: пожелах си една кучка да остане без истински приятели и година по-късно вече е факт

сиг съм че се случвало все на някой но видях и как кълбовидна мълния избухва пред очите ми. (след тва така си бях искаръл акъла че се стрясках от едно отваряне на вратата)

др странно е че получавам съновидения :D не очаквам да ми повярвате но съм предсказвал много неща от живота на свои близки и приятели по сънищата си

пп: themusicinme я разкажи ми по-поробно интересно ми е

themusicinme
08-30-2009, 19:20
Казвала съм в друга тема. Имала съм контакти със същества, по мое желание и не. Вече не знам дали е хубаво или не да се случват такива неща. По принцип извикват страх или тъга в зависимост за какво става въпрос. Не съм в настроение да разкажа с подробности. В някоя тема бях писала. Ако ти се търси, погледни.

Jumbie483
09-01-2009, 14:11
Аз за всяко случило се нещо си намирам обяснение. Няма странни неща. Има непознати 8-)

Di
09-01-2009, 14:51
Аз за всяко случило се нещо си намирам обяснение. Няма странни неща. Има непознати 8-) Я ме запознай с разделянето на Червено море на две, с процесът в който водата преминава за да стане вино, и с възкръстването.
thx ;]
и аз искам да знам..
а може ли например от водата,не вино,а водка да стане :oops: :razz:

kykyto
09-01-2009, 15:59
Наклонности към телепатия тук.(или свръх логично мислене от страна на подсъзнанието)

YouKnowImBetterThanYou
09-01-2009, 22:01
Какво точно си преживяла, та считаш себе си за специална?

Да, специална е. Всеки е специален. По темата - имам странни преживявания като среща със същество не от този свят. Необикновено е, защото не се случва всеки ден :)

Хайде не на мене тия, всеки бил специален ама друг път! Ако всеки е специален, значи никой не е специален! За да си специален се налага изпълнението на много критерии. В света е пълно с нещастници, хора неосъзнаващи дори за какво съществуват, а ти взе, че всички тях ги изкара необикновени и уникални. Не всеки е специален или уникален. На 1000 души, шепа биха се паднали, които да са действително интересни личности, останалите са просто декор. Поживей малко и може и да стигнеш до подобен извод. А за съществото от друг свят, което си имал/а щастието да срешнеш, разкажи малко повече или по-скоро развий малко повече фантазията си (така или иначе не предполагам, че някой в момента ти вярва) та поне да докажеш ти до колко си специален/на поне заради въображението си, което до някаква степен да те сложи в графата на "интересните" хора. :smt110 Ако се изплъзнеш без да разкажеш нищо не си по-специален/на и от останалите вук в темата. 8-)

ZipFail
09-01-2009, 23:14
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)

YouKnowImBetterThanYou
09-02-2009, 00:31
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)
Щом нищо не развиват, значи няма и какво да развият! И с нищо не показваш да си специален и умен, когато повечето ти коментари във форума започват с декларация, че този с когото спориш е по-тъп от теб. Доста простичък индивид ми изглеждаш на базата на това, което представляваш в постовете си, но поне не ти го извеждам като първи аргумент. Все пак с най-добри чувства ти пожелавам да не се обезсърчаваш в живота и да продължаваш да си вярваш колко си изключително удивителен, уникален и специален. 8-)

ZipFail
09-02-2009, 01:27
Не мисля да си човека, който да казва кой е интересена личност и кой не е, всеки има талант и възможности, но не всеки ги развива(това е доказано и е факт, недей да се опитваш да спориш).
Айде със здраве..

padnaloblak
09-02-2009, 07:30
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)
Щом нищо не развиват, значи няма и какво да развият!

мааайкоооооо по-тъпо нещо не бях чел ....

YouKnowImBetterThanYou
09-02-2009, 16:41
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)
Щом нищо не развиват, значи няма и какво да развият!

мааайкоооооо по-тъпо нещо не бях чел ....

Добре, обоснови се тогава инак думите ти висят просто във въздуха и излиза, че нищо не си казал. Ако ти се струва тъпа тезата ми направи възможното, за да ме обориш със смислени аргументи. Предпочитам да водя спор, а не просто да се джафкам с някой, което е най-лесното.

padnaloblak
09-02-2009, 18:04
ето ти пример: аз имам талант, в рисуването. И зависи от мен дали искам да го развивам или не! но по твоята логика тези които не развиват талант нямат такъв.... що за глупост!!!! баща ми също умее да рисува и се е отказал да го развива но тва не значи че няма талант. братовчедка ми има страхотен глас но в момента няма как да развие този талант... все още ли смяташ че каза нещо умно?

montana6
09-02-2009, 19:36
Зависи от тълкуването на даден човек. За някои талант значи да си доста надарен в дадена област, а за други - просто да имаш дадености в дадена област. Също така би могло да се определят и граници на таланта - нещо да ти се отдава много и да ти е лесно, но колкото и да го развиваш, тъпчиш на едно място в даден момент.

YouKnowImBetterThanYou
09-02-2009, 19:59
ето ти пример: аз имам талант, в рисуването. И зависи от мен дали искам да го развивам или не! но по твоята логика тези които не развиват талант нямат такъв.... що за глупост!!!! баща ми също умее да рисува и се е отказал да го развива но тва не значи че няма талант. братовчедка ми има страхотен глас но в момента няма как да развие този талант... все още ли смяташ че каза нещо умно?
Така по-може.

eveto_xx
09-03-2009, 11:40
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)
Щом нищо не развиват, значи няма и какво да развият! И с нищо не показваш да си специален и умен, когато повечето ти коментари във форума започват с декларация, че този с когото спориш е по-тъп от теб. Доста простичък индивид ми изглеждаш на базата на това, което представляваш в постовете си, но поне не ти го извеждам като първи аргумент. Все пак с най-добри чувства ти пожелавам да не се обезсърчаваш в живота и да продължаваш да си вярваш колко си изключително удивителен, уникален и специален. 8-)
Ако си мислиш, че имаш полемически талант, си далече от истината. Недей да се излагаш ,тук хората изказват мнението си, не търсят някого, с когото да се заяждат.

По темата: веднъж ,докато се опитвах да дремна (към 11-12ам) си отворих очите,опитах се да помръдна, и не можех. Само гледах пред себе си, направя ли опит да мръдна- почвах да треперя цялата (в смисъл,тялото ми не мърдаше,не мога да го обясня), и така известно време продължи.Затворих очи, останах да лежа,и след малкко се опитах да стана и всичко вече беше наред. Не беше сън. Не бях взимала никакви упойващи / наркотични вещества :D Не съм луда.

SolusChristus
09-03-2009, 12:04
^ Сънна парализа.

SkyEatsAirplane
09-03-2009, 12:30
същотото ми се е случвало... будна съм и не мога да помръдна нищо.. странното беше че зъбите ме боляха много

Jeuelle
09-14-2009, 00:14
Имам много силно вярно предчуствие , което не е много хубаво понякога ...

pwnage
09-14-2009, 15:54
Един път ми се случи нещо интересно. Преди да съм работил каквато и да е работа си сънувах нещо,само че тогава не ми се стори странно.Сънувах някаква голяма бетонна стена,баща ми разговаря с мене за нещо и има още една жена. На отворено място става всичко.

След няколко месеца,реших да почна работа. И както съм на работата
и си стоя на едно място се сещам,че точно това което съм сънувал ми се случва. Същата голяма бетонна стена. Същите трима човека,които говорим в тоя момент. Хах. Не можах да повярвам направо.

YouKnowImBetterThanYou
09-14-2009, 23:57
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)
Щом нищо не развиват, значи няма и какво да развият! И с нищо не показваш да си специален и умен, когато повечето ти коментари във форума започват с декларация, че този с когото спориш е по-тъп от теб. Доста простичък индивид ми изглеждаш на базата на това, което представляваш в постовете си, но поне не ти го извеждам като първи аргумент. Все пак с най-добри чувства ти пожелавам да не се обезсърчаваш в живота и да продължаваш да си вярваш колко си изключително удивителен, уникален и специален. 8-)
Ако си мислиш, че имаш полемически талант, си далече от истината. Недей да се излагаш ,тук хората изказват мнението си, не търсят някого, с когото да се заяждат.

Ти не знаеше ли, че във форумите е на мода да се спори? Мое право си е и да се заяждам ако реша, че това е начина гледната ми точка да тежи повече, въпреки това не считам, че направих именно това в целия спор. Иначе сега ти се закачаш с мен, да кажеш, че се излагам си е чисто заяждане. Това е моята гледна точка, ако някой не е съглаен пише нататък и се опитва да ме убеди в това, че той е прав. Ако пък знам, че мога да кажа нещо повече няма нищо несправедливо в това да допълня или оборя мнението му изцяло. Ако пък приема, че бъркам се оттеглям, но до тогава си е моя работа какво ще кажа. Стига съм ти развивал есета, излишно е, но както ти казах, пиша каквото си искам. Не ме натоварва особено, по-скоро даже разтоварва като плямпам повечко. 8-)

In_And_Out_of_Love
09-15-2009, 19:32
Тъп си като лопата. Всеки е специален, това че някои хора не развиват способностите си, не значи че ги нямат.
А раздела е 'Философия и Религия', така че мисля че доста хора и вярват 8-)
Щом нищо не развиват, значи няма и какво да развият! И с нищо не показваш да си специален и умен, когато повечето ти коментари във форума започват с декларация, че този с когото спориш е по-тъп от теб. Доста простичък индивид ми изглеждаш на базата на това, което представляваш в постовете си, но поне не ти го извеждам като първи аргумент. Все пак с най-добри чувства ти пожелавам да не се обезсърчаваш в живота и да продължаваш да си вярваш колко си изключително удивителен, уникален и специален. 8-)
Ако си мислиш, че имаш полемически талант, си далече от истината. Недей да се излагаш ,тук хората изказват мнението си, не търсят някого, с когото да се заяждат.

Ти не знаеше ли, че във форумите е на мода да се спори? Мое право си е и да се заяждам ако реша, че това е начина гледната ми точка да тежи повече, въпреки това не считам, че направих именно това в целия спор. Иначе сега ти се закачаш с мен, да кажеш, че се излагам си е чисто заяждане. Това е моята гледна точка, ако някой не е съглаен пише нататък и се опитва да ме убеди в това, че той е прав. Ако пък знам, че мога да кажа нещо повече няма нищо несправедливо в това да допълня или оборя мнението му изцяло. Ако пък приема, че бъркам се оттеглям, но до тогава си е моя работа какво ще кажа. Стига съм ти развивал есета, излишно е, но както ти казах, пиша каквото си искам. Не ме натоварва особено, по-скоро даже разтоварва като плямпам повечко. 8-)

Момче, смяташ, че форума е място за спор, но въпреки това казваш, че е излишно да развиваш есета. Тоест не мислиш, че има каквато и да е била полза от спора.... усещаш ли как си противоречиш? ;)

YouKnowImBetterThanYou
09-16-2009, 10:39
Момче, смяташ, че форума е място за спор, но въпреки това казваш, че е излишно да развиваш есета. Тоест не мислиш, че има каквато и да е била полза от спора.... усещаш ли как си противоречиш? ;)

Напротив, просто с други думи казах, че ме мързи. Сам избирам кога има полза от даден спор и кога не. Сега например, напълно излишно е да хабя нерви, за да повтарям едно и също просто с други думи. Ако има някой, който да ме разбере и застане зад моята позция това ще е достатъчно. Както вече казах и по-горе, всеки е свободен да изказва мнението си, но и е длъжен да търпи критика ако е необходима.

In_And_Out_of_Love
09-17-2009, 13:18
Момче, смяташ, че форума е място за спор, но въпреки това казваш, че е излишно да развиваш есета. Тоест не мислиш, че има каквато и да е била полза от спора.... усещаш ли как си противоречиш? ;)

Напротив, просто с други думи казах, че ме мързи. Сам избирам кога има полза от даден спор и кога не. Сега например, напълно излишно е да хабя нерви, за да повтарям едно и също просто с други думи. Ако има някой, който да ме разбере и застане зад моята позция това ще е достатъчно. Както вече казах и по-горе, всеки е свободен да изказва мнението си, но и е длъжен да търпи критика ако е необходима.

Прав си, ама като гледам ти не искаш да изтърпиш своята критика, въпреки, че доста хора ти казаха, че не си прав... :)
Вместо това искаш някой да застане зад твоята теза, въпреки, че едва ли има много желаещи, затова аз ще го направя, понеже колкото и нереално да ти изглежда за мен е важно ти да си доволен и щастлив! ;)
ДА! Ти си фатално и тотално прав...
Ето спора е решен. :)

YouKnowImBetterThanYou
09-17-2009, 19:54
Момче, смяташ, че форума е място за спор, но въпреки това казваш, че е излишно да развиваш есета. Тоест не мислиш, че има каквато и да е била полза от спора.... усещаш ли как си противоречиш? ;)

Напротив, просто с други думи казах, че ме мързи. Сам избирам кога има полза от даден спор и кога не. Сега например, напълно излишно е да хабя нерви, за да повтарям едно и също просто с други думи. Ако има някой, който да ме разбере и застане зад моята позция това ще е достатъчно. Както вече казах и по-горе, всеки е свободен да изказва мнението си, но и е длъжен да търпи критика ако е необходима.

Прав си, ама като гледам ти не искаш да изтърпиш своята критика, въпреки, че доста хора ти казаха, че не си прав... :)
Вместо това искаш някой да застане зад твоята теза, въпреки, че едва ли има много желаещи, затова аз ще го направя, понеже колкото и нереално да ти изглежда за мен е важно ти да си доволен и щастлив! ;)
ДА! Ти си фатално и тотално прав...
Ето спора е решен. :)

Ти пак не разбра какво ти казвам, аз не търся символична подкрепа. Като да кажеш, че спора е решен например. Това не ме удоволетворява, а възприемам просто като отстъпление от страна на опонентите ми. Например ако имаш какво да кажеш, ще се отнеса уважително към позицията ти. Никъде в постовете си не използвам нападки, а критиката ми започна от момента, когато срещу мен бяха отправени такива. Тръгни от самото начало на дискусията, където вместо да получа градивна критика, получих обидни квалификации. А това ме изнерви, все пак всеки от нас, когато кипне изпуска пара, ако може да се изразя метафорично. Просто мога да заставам зад своята позиция без да обиждам, каквото и да спомена нататък, ще се повторя от предишния ми пост, но все пак накратко и по същество: Уважам мнението на всеки от форума, стига то да е отправено с дружелюбен характер. И най-вече - няма безгрешни хора! Някъде да виждаш да декларирам, че твърдя изцяло самата истина за всичко и не приемам чужди мнения, напротив, вече набгленах на това няколко пъти - уважавам всеки, който изкаже позицията си с културен тон и подобаващи маниери при разговор с непознати. Цитирай ме точно от някъде, където заявавам, че считам единствено само себе си за прав и тогава се признавам победен и унижен официално, ако някъде съм си позволил да се изложа по такъв начин. :)
Хайде стига философстване!

Naman07
09-17-2009, 20:12
Самият ти ник-нейм е една нападка и подигравка с другите. Не следя спора, само това ми направи впечатление :D .

SkyEatsAirplane
09-17-2009, 20:22
Самият ти ник-нейм е една нападка и подигравка с другите. Не следя спора, само това ми направи впечатление :D .както и аватара :D

Naman07
09-17-2009, 20:34
Самият ти ник-нейм е една нападка и подигравка с другите. Не следя спора, само това ми направи впечатление :D .както и аватара :D
И все пак наблягам на ника, аватара е подигравка със самия него. Но както и да е. Със здраве.

YouKnowImBetterThanYou
09-17-2009, 20:49
Самият ти ник-нейм е една нападка и подигравка с другите. Не следя спора, само това ми направи впечатление :D .както и аватара :D
И все пак наблягам на ника, аватара е подигравка със самия него. Но както и да е. Със здраве.

Защо да е подигравка със самия мен? Може и да е подигравка към теб, зависи как го възприемаш. 8) Стига постове по мой адрес, и останалите сте интересни.

Naman07
09-17-2009, 21:02
Жалка картинка, дори скакалецът използва мозъка си, 'зависи как го възприемаш'. :P

YouKnowImBetterThanYou
09-17-2009, 21:14
Жалка картинка, дори скакалецът използва мозъка си, 'зависи как го възприемаш'. :P

Най-вече го възприемам не по-различно и от теб, а изказването ти е напълно излишно. Не знам какво се опитваш да изцедиш още из тази офтопик, каквото казах го бях отправил към конкретен човек, всички останали в спора сте ми ненужни, ама обаче ако търсите някакво внимание, тогава вие сте тази жалка картинка. А и да подчертая, че не съм надут, а напротив много разбран съм даже стига да ми се свикне, но никого не ангажирам с това да ми обръща внимание, дали си заслужавам вниаманието или не, без особено значение е за мен, тъй като не търся рейтинг тук, а пиша за удоволствие. Не ми разваляй кефа и ти освен ако няма за какво. Както и да е, лека и доходна. 8)

Naman07
09-17-2009, 21:19
Разликата м/у нас, приятелю, е че ти изпитваш кратък оргазъм всеки път, щом кликнеш в/у тази емотиконка " 8) " и си втълпяваш, че си се изказал като 'задник'. Ти не изпитваш по-голямо удоволствие от това, да постигнете съгласие с някой, отколкото да 'затапиш' този някой (или отегчиш според мен :-D ). Ето това аз наричам жалка картинка. А дали сме излишни или не в публичен форум, еми остави ние да решим това :lol: . Лека да ти е нощта.

п.п. странно разбиране за "търсене на внимание" имаш :D .

YouKnowImBetterThanYou
09-17-2009, 21:45
Разликата м/у нас, приятелю, е че ти изпитваш кратък оргазъм всеки път, щом кликнеш в/у тази емотиконка " 8) " и си втълпяваш, че си се изказал като 'задник'. Ти не изпитваш по-голямо удоволствие от това, да постигнете съгласие с някой, отколкото да 'затапиш' този някой (или отегчиш според мен :-D ). Ето това аз наричам жалка картинка. А дали сме излишни или не в публичен форум, еми остави ние да решим това :lol: . Лека да ти е нощта.

п.п. странно разбиране за "търсене на внимание" имаш :D .


Ти не се ли чувстваш понякога като на всяка манджа мерудия?
И Ооо, да! Направо еякулирам от кеф, всеки път когато вляза в спор, особено пък в такъв като сегашния, направо неописуемо удоволствие ми доставя твоето внимание. Вече със сигурност мога да умра щастлив!
Айде, сполай! 8)

Naman07
09-17-2009, 21:59
Моля, пак заповядай. Но както казах, форума е обществен и мога да бъда ''мерудия'' на каквото си поискам, ти нямаш глас относно това. И не подскачай като ощипана ученичка, това тук е далеч от понятието спор :lol: . Със здраве.

rosse13
09-18-2009, 12:47
Vednuj sunuvah ne6to i na sledav6tata sutrin to se sbudna.I vinagi pred4ustvam kogato 6te se slu4at loshi ne6ta/

In_And_Out_of_Love
09-19-2009, 19:25
Момче, смяташ, че форума е място за спор, но въпреки това казваш, че е излишно да развиваш есета. Тоест не мислиш, че има каквато и да е била полза от спора.... усещаш ли как си противоречиш? ;)

Напротив, просто с други думи казах, че ме мързи. Сам избирам кога има полза от даден спор и кога не. Сега например, напълно излишно е да хабя нерви, за да повтарям едно и също просто с други думи. Ако има някой, който да ме разбере и застане зад моята позция това ще е достатъчно. Както вече казах и по-горе, всеки е свободен да изказва мнението си, но и е длъжен да търпи критика ако е необходима.

Прав си, ама като гледам ти не искаш да изтърпиш своята критика, въпреки, че доста хора ти казаха, че не си прав... :)
Вместо това искаш някой да застане зад твоята теза, въпреки, че едва ли има много желаещи, затова аз ще го направя, понеже колкото и нереално да ти изглежда за мен е важно ти да си доволен и щастлив! ;)
ДА! Ти си фатално и тотално прав...
Ето спора е решен. :)

Ти пак не разбра какво ти казвам, аз не търся символична подкрепа. Като да кажеш, че спора е решен например. Това не ме удоволетворява, а възприемам просто като отстъпление от страна на опонентите ми. Например ако имаш какво да кажеш, ще се отнеса уважително към позицията ти. Никъде в постовете си не използвам нападки, а критиката ми започна от момента, когато срещу мен бяха отправени такива. Тръгни от самото начало на дискусията, където вместо да получа градивна критика, получих обидни квалификации. А това ме изнерви, все пак всеки от нас, когато кипне изпуска пара, ако може да се изразя метафорично. Просто мога да заставам зад своята позиция без да обиждам, каквото и да спомена нататък, ще се повторя от предишния ми пост, но все пак накратко и по същество: Уважам мнението на всеки от форума, стига то да е отправено с дружелюбен характер. И най-вече - няма безгрешни хора! Някъде да виждаш да декларирам, че твърдя изцяло самата истина за всичко и не приемам чужди мнения, напротив, вече набгленах на това няколко пъти - уважавам всеки, който изкаже позицията си с културен тон и подобаващи маниери при разговор с непознати. Цитирай ме точно от някъде, където заявавам, че считам единствено само себе си за прав и тогава се признавам победен и унижен официално, ако някъде съм си позволил да се изложа по такъв начин. :)
Хайде стига философстване!

Не сам виновен аз, че не сам те разбрал, а ти, че не си се обяснил както трябва... ;)
Ами няма от каде да те цитирам, но за сметка на това умея да преценявам характера и манталитета на хората по техните изказвания, и точно това ми качество ми помогна да разбера, че си инат, който като наивно дете даржи на своето, независимо от това дали е прав, или не.
И може би винаги ще останеш неразбран и вечно нападан в този форум и повярвай ми не са виновни другите за това, че не те разбират... не сме чак толкова малоумни, че да не те разберем.
Силно се надявам ти да си ме разбрал!

Soy_tu_mujer
09-22-2009, 18:38
Vednuj sunuvah ne6to i na sledav6tata sutrin to se sbudna.I vinagi pred4ustvam kogato 6te se slu4at loshi ne6ta/


Благодаря ти, че писа по темата.

In_And_Out_of_Love
09-22-2009, 18:43
Soy_ty_mujer приемам завоалираната забележка(която не се отнася само за мен)... ;)

LunaTriCk
09-23-2009, 09:23
човека за мен е най-необикновеното нещо

Sevgincho
09-23-2009, 10:38
Няма необикновени неща , всичко си има обяснение

HellAwaites
10-07-2009, 17:53
ам...преди 2-3 години...бях заспала в стаята на баща ми, а там е адски тъмно...и през деня е тъмно...таа...забуждам се в 5 сутринта и си пускам ТВ-то, че да е светло и се обръщам на дясно и си бях затворила очите за малко...след половин минута нещо започна да ме души...смисъл...не както кучето души ами някакви ръсе те душат...а нямаше никой в стаята и си отворих очите съвсем малко и гледам само на едно място беше по тъмно...ам...имаше формата на голям правоъгълник...като каритете...абе като голяма карта беше...и аз се опитах да викам, но не можах и адски много се изплаших тогава...бях някъде на 10-11 години...не можех и да се движа, а това нещо си ме душеше...след 1-2 минути спрч...после ме беше страх да мрудна на някъде...е...по едно време се обърнах по груб и усетих тежест на краката...спомням си, че бях заспала с тесте карти в джобда...аз преди си го обяснявах, че това е дама пика шот' тогава нещо я бях обиждала и после заспах и с картите...има известна логика, но вече не знам о.о...съмняваме да е някаква карта...вие какво мислите по въпроса ? :-o о.о

clever
11-19-2009, 13:44
бедсмъртието ;д
но ако съществуваше щеше да не е необикновено нещо 8-)