PDA

View Full Version : Нещо си прецаках телефона..



Cut
08-29-2009, 05:48
Значи снощи пуснах музика и очевадно съм заспала.(това значи преди 4-5 часа..)
Събудих се,телефона го бях сритала на другия край на леглото.
Продължаваше да си работи доколкото може да се каже. На дисплея се е появило едно голямо бяло петно със нещо като черна точка. 8-)
Под него (колкото едвам се вижда) всичко си е наред. :lol:
Цъкам си из менюто (знам го наизуст,не че го виждам) и в общи линии нищо му няма освен тва бяло петно ..
Изключвах го,вадих му картата памет и батерията,пак го включвах.. абе извадих всяка част която мога,пак го сглобих,включих и си седи все така..

Моля за помощ.. :-#
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

Adda
08-29-2009, 07:16
Ами, развален ти е дисплея. Ти, сама, нищо не можеш да направиш, занеси го на техник, защото така или иначе и да имаш гаранция от магазина, от който си го купила, тя не включва повреди нанесени чрез сритване. Имай предвид, че поправка на дисплей може да ти излезе и 80 лева.

MakeMeLaugh
08-29-2009, 08:37
Ами, развален ти е дисплея. Ти, сама, нищо не можеш да направиш, занеси го на техник, защото така или иначе и да имаш гаранция от магазина, от който си го купила, тя не включва повреди нанесени чрез сритване. Имай предвид, че поправка на дисплей може да ти излезе и 80 лева.
Вярно.

Cut
08-29-2009, 09:04
Добре,добре.. все от някъде ще изкопая 80 лева.
Има ли някаква възможност да не могат да го оправят?
Демек не искам да се стига до нов,защото няма от къде да изровя толкова пари.
Родителите ми не знаят,а и не мога да им кажа.. най-малкото ще ми се накарат и ще го отнеса.

MakeMeLaugh
08-29-2009, 09:31
Всичко може :)

Cut
08-29-2009, 09:39
Ясно положението.
Благодаря. :)