PDA

View Full Version : Zeitgeist ?



buffalo88
08-29-2009, 08:29
Кой го е гледал ?Какви са вашите отзиви за филма?За тези който не са го гледали,става въпрос за огромната конспирация на времето,начините по които ни промиват мозъците чрез религия,тероризъм и какво ли още не.. С няколко думи - заслужава си гледането.Ето и линк към филма -
http://zamunda.net/details.php?id=99337&hit=1

Swinkenhoffer
08-29-2009, 08:40
Според мен правят същото, срещу което говорят... друг вид промиване на мозъци. Ама сега нали е модерно да си анти всичко, така че подобни филми са много вървежни. Аз откъде да знам, че чрез Zeitgeist някой не се опитва да ме манипулира, както правят и сегашните управляващи, примерно? Дали някой няма изгода от цялата тая работа?
Това са сериозни неща и никога не може да си сигурен кой прав, кой крив след като не си бил там. Не мога да вярвам с лека ръка било то на филми или на политици.

buffalo88
08-29-2009, 10:22
Според мен правят същото, срещу което говорят... друг вид промиване на мозъци. Ама сега нали е модерно да си анти всичко, така че подобни филми са много вървежни. Аз откъде да знам, че чрез Zeitgeist някой не се опитва да ме манипулира, както правят и сегашните управляващи, примерно? Дали някой няма изгода от цялата тая работа?
Това са сериозни неща и никога не може да си сигурен кой прав, кой крив след като не си бил там. Не мога да вярвам с лека ръка било то на филми или на политици.

Добре,може и те да целят да промиват мозъци, но съм сигурен че са много по-близко до истината.

GreenMimss
08-29-2009, 10:39
Аз съм гледала само първата част и никак не ми хареса...

Но съм сигурна, че има много верни неща.

amk933
08-29-2009, 13:45
Безкрайно елементарни филмчета, на които вярват много ппрости хора. Това ми е мнението. То бива очевадна пропаганда, бива, ама чак пък толкова....не мерси. Защо ли си губих времето да ги гледам... :?

buffalo88
08-29-2009, 17:26
Безкрайно елементарни филмчета, на които вярват много ппрости хора. Това ми е мнението. То бива очевадна пропаганда, бива, ама чак пък толкова....не мерси. Защо ли си губих времето да ги гледам... :?

Брееей, американеца се обади,но точно американците ги правят всичките пумий в момента.

amk933
08-29-2009, 17:34
Безкрайно елементарни филмчета, на които вярват много ппрости хора. Това ми е мнението. То бива очевадна пропаганда, бива, ама чак пък толкова....не мерси. Защо ли си губих времето да ги гледам... :?

Брееей, американеца се обади,но точно американците ги правят всичките пумий в момента.

Въпрос на лично мнение, а ти щом вярваш на тази пумия си е твой проблема, не мой. :)

buffalo88
08-29-2009, 19:23
Безкрайно елементарни филмчета, на които вярват много ппрости хора. Това ми е мнението. То бива очевадна пропаганда, бива, ама чак пък толкова....не мерси. Защо ли си губих времето да ги гледам... :?

Брееей, американеца се обади,но точно американците ги правят всичките пумий в момента.

Въпрос на лично мнение, а ти щом вярваш на тази пумия си е твой проблема, не мой. :)

Да всеки сам избира,дали да е роб с промит мозък, или не.

Oligofren
08-29-2009, 20:05
Според мен правят същото, срещу което говорят... друг вид промиване на мозъци. Ама сега нали е модерно да си анти всичко, така че подобни филми са много вървежни. Аз откъде да знам, че чрез Zeitgeist някой не се опитва да ме манипулира, както правят и сегашните управляващи, примерно? Дали някой няма изгода от цялата тая работа?
Това са сериозни неща и никога не може да си сигурен кой прав, кой крив след като не си бил там. Не мога да вярвам с лека ръка било то на филми или на политици.



Много си прав,майна.

amk933
08-29-2009, 21:05
Безкрайно елементарни филмчета, на които вярват много ппрости хора. Това ми е мнението. То бива очевадна пропаганда, бива, ама чак пък толкова....не мерси. Защо ли си губих времето да ги гледам... :?

Брееей, американеца се обади,но точно американците ги правят всичките пумий в момента.

Въпрос на лично мнение, а ти щом вярваш на тази пумия си е твой проблема, не мой. :)

Да всеки сам избира,дали да е роб с промит мозък, или не.

Да и също така дали вярва на всяка глупост, която се изс*р* по телевизията и в нета във формата на очевадно пропагандни филмчета. :)

GodLovesYou
08-29-2009, 22:05
тва е много важен филм!!! сума време триеха клиповете от филма от ю туб!!!

Mooo6no
08-30-2009, 06:30
В първия филм казват някои интересни неща, които човек може да не е знаел и като провери да види, че са вярни. Но изводите са повече от смешни, а за вторият с тези възобновяеми горива ме уби. Вярно е, че могат да се развиват, ама още малко ще ме убедят, че 1000 пъти могат да вземат енергията на земята и то сега, не след 100 години примерно. Или пък с роботите, които ще работят и ние ще се чудим какво да правим от скука. Много утопия, стига бе.

buffalo88
08-30-2009, 07:40
тва е много важен филм!!! сума време триеха клиповете от филма от ю туб!!!

Не само от YouTube.Доколкото знам филма е забранен и в Щатите,което красноречиво показва колко много истина има в него.

amk933
08-30-2009, 08:01
тва е много важен филм!!! сума време триеха клиповете от филма от ю туб!!!

Не само от YouTube.Доколкото знам филма е забранен и в Щатите,което красноречиво показва колко много истина има в него.

Еми грешно знаеш, сори. Не е забранен филма и всеки може да го гледа свободно, където и когато си поиска. Въпрос на интелект е, обаче, дали ще му се върже или не. :)

buffalo88
08-30-2009, 09:38
тва е много важен филм!!! сума време триеха клиповете от филма от ю туб!!!

Не само от YouTube.Доколкото знам филма е забранен и в Щатите,което красноречиво показва колко много истина има в него.

Еми грешно знаеш, сори. Не е забранен филма и всеки може да го гледа свободно, където и когато си поиска. Въпрос на интелект е, обаче, дали ще му се върже или не. :)

"Compromise, conformity, assimilation, submission
Ignorance, hypocrisy, brutality, the elite

All of which are American dreams ! "

raduna
08-30-2009, 20:03
Филма е изключително манипулативен. Иначе може и да се верни някои неща, но е трудно да повярваш, когато виждаш, че те работят.

amk933
08-30-2009, 20:42
Филма е изключително манипулативен. Иначе може и да се верни някои неща, но е трудно да повярваш, когато виждаш, че те работят.

Сега ще кажат, че си промита, защото не вярваш на този "документален" филм. :lol: