PDA

View Full Version : Какво да правя ? :|



TeenHelp
08-29-2009, 10:09
Здравейте :), реших да пиша тук макар че няма никакво значение отново и отново ще се униза.. но поне и вие ще ми кажете как да постъпя :|

Преди повече от 5 месеца се запознах с един човек. С този човек си пишехме в продължение на 5+ месеца всеки ден от сутрин до късно вечер и винаги ми е било прекрасно като си пиша с нея. В началото и харесах характера а не гледах красотата и не ми беше пращала само някакви където не можеше да се виде лицето и ... и след месеци започна да ми изпраща по много снимки където се виждаше всичко :S. Харесах я страшно много бяхме излезнали един път на кафе беше ми приятно.. когато трябваше да си кажеме чао тя се приближи до мен и ме прегърна :oops: . След това не се виждахме... преди 2 месеца някъде ми отговаряше на изпратените от мен целувки :-) и след това се мина 1-2 седмици и тя ми каза "стягай се и идвай към нас" и аз тръгнах и се видяхме за втори път... отидох на спирката и тя беше там просната и се оплакваше че и е топло и болят краката и не може да ходи и я изчаках да си почине и тръгнахме към парка.. и като потеглихме си прокара раката между моята и тялото все едно я подпирам тфа ми хареса и така вървяхме.. до парка .. след това седнахме на една пейка.. и тя постави главата си на моите крака и до корема там.. и се излегна и лежеше в мен така.. беше ми невероятно. След това тя ме погледна в очите и каза чакам си обещаното :-) и ме придърпа да се целунем аз се дръпнах и казах има хорааа изчакай малко :-D и след 1 мин се приближихме и се целунахме :oops: :-) :-) за миг земата спря да се върти... :oops: след това почувствах как сърчицето и ще избухне.. като сложих раката си на рамото и е галих :cry: след това последва още една страсна целува.. и я докосвах.. :( на тръгване.. изпуснах нарочно рейсовете си.. минаха сигурно 10 пъти и не исках да си тръгам но накрая трябваше преди това тя сложи главата си на моето рамо беше много хубаво ;( рейса дойде .. целунах я и я прегърнах и тръгнах :( след.. време отидох на море.. върнах се и какво винаги все я питам какво прави винаги и задавам въпроси :S защото ме интересува! но тя се държеше много странно не ми отговаряше на мига а преди го правише след това я попитах защо така се държи и тя каза ТОВА СЪМ АЗ държа се РЕАЛНО и си каза че не ме харесва дразни я постояното задаване на въпроси :( и каза че в сърцето и все още има някакво друго момче макар и да не станат нещата с него той с нея се държи като "ЧУК" но тя... щом го види и изтръпва .. настръхва.. и аз я попитах тогава защо допусна да се целунеме :-) :( и тя каза " видях че ме хареса исках и аз да се се опитам да те захаресам но не става" казва че всичко е опитала допоследно да ме захареса но не стана... всеки ми казва да я зарежа но не мога да зарежа такъв човек.. свикнал съм с нея още със ставането да мисля за нея.. и вечер като лягам пак и пак и пак... сърцето ме боли като знам че няма да съм с нея.. и не знам какв ода и кажа за да ми позволи да я обичам и тя да ме харесва.. тя казва че не е свикнала да се държат добре с нея .. каза също че се интересува само то нея и все намира кусури в момчетата но тялото и друго говореше като се целунахме :-) :( :( :( искам да съм с нея .. но тя не ми позволява и не знам какво да правя знам че не искам да продължа без нея... :( :cry:

Priceless
08-29-2009, 10:14
Емии щом не може да те "захареса" ( :-D ) продължаваш напреде и това е. Не е единствената ;)

TeenHelp
08-29-2009, 10:19
Емии щом не може да те "захареса" ( :-D ) продължаваш напреде и това е. Не е единствената ;)
Искам да бъда сега само с нея ... други няма.. и не мога да намера мил човек.. :|

w0sh
08-29-2009, 10:25
ЪЪъъ
Стена от текст.

Priceless
08-29-2009, 10:25
Bullshits ! На колко си ?

lovemysel100
08-29-2009, 10:29
И аз си имам едно момче, което се държи с мен като "чук". Имам си и гадже, което обичам много. А онзи другия не че го харесвам или нещо такова, но просто като го видя и винаги си спомням как не можах да го имам и колко беше студен към мен. Може би и при нея е така и един ден ще си каже - :"този се държи отвратително с мен" и ще се обърне отново към теб. Щом не е свикнала да се държат добре с нея, може би те отблъсква, защото се бои да не остане наранена. Дръж се :-)

Priceless
08-29-2009, 10:32
Какво означава да се държиш с някой като "чук" ? :-o

LadyDi
08-29-2009, 10:33
Чук, чук...

TeenHelp
08-29-2009, 10:40
Bullshits ! На колко си ?
17


Какво означава да се държиш с някой като "чук" ? :-o
Това тя го написа..

nai se draznq chee kat ne znae kfo iska shto se trqa ma blee i kat go pogledna da sa prai na lyd v detskata gradina li sme :@:@ da mi pishe nqkfi prostotii ot sorta na ot mn vr ne sme sa vijdali za kfo neska ne doide na kino s men i s nz si koi :@ ei takiva hora mrazq mrazq .. ama na ..
prosto sa prai naa
i az nz na kuf
na chyk ..

Просто искам нея :(

ShtrudeL
08-29-2009, 10:46
много дълго...

TeenHelp
08-29-2009, 10:53
:(

anonimchetou
08-29-2009, 10:59
Мисля че тая мацка не знае за кво става въпрос изобщо.. Според теб заслужаваш ли всеки ден да се измъчваш за нея докато тя се измъчва по друг.. Помисли за себе си .. Не го заслужаваш.Не че те познавам.. ама това е моята гледна точка..

TeenHelp
08-29-2009, 11:04
всеки ден боли... няма да и пиша 1 седмица и ще я попитам дали иска да се видиме да и кажа всичко ако откаже вече няма да се занимавам... толкова време и доказвах че я харесвам...

anonimchetou
08-29-2009, 11:05
а ти на колко години си.. а тя?

bubsy_f
08-29-2009, 11:17
махни я тая...тя не знае кво иска още..като не те е харесвала що се е захванала с теб..само напразни надежди..има толкова други момичета ..просто не си заслужава.. :?

TeenHelp
08-29-2009, 11:23
аз.. съм 91 набор..
тя.. е 93 набор :|

просто не мога да намера друга :s

ще излезна после ще съм тук при вас (:

cinderella_gugutka
08-29-2009, 12:22
еми може би тя е свикнала да иска тези,коита знае 4е не може да има или тези коита се отнасят зле с нея.отдръпни се от нея.не й пиши известно време.ще видиш 4е ще по4не тя да те търси.понякога оценяваме някой 4ак след като го загубим.не съм 100 % сигурна 4е ще проработи,но опитай,мисля 4е има надежда.само така ще можеш да разбереш дали наистина не те харесва :)

m0n4yyy
08-29-2009, 12:46
Много тъпо е постъпила твойта мацка. И аз съм на мнение, да се държиш студено с нея и може да се върне при теб. Но бъди сигурен, че няма да е много стабилна връзка, ако тя вижда, че си готов на всичко за нея .. за тва, ако се получи нещо гледай да не показваш толкова много обичта си , защото изглежда нея наистина я привлича недостижимото. :-o :-o

FlashMX
08-29-2009, 12:48
Чук, чук...

Кой е тук?

TeenHelp
08-29-2009, 17:19
еми може би тя е свикнала да иска тези,коита знае 4е не може да има или тези коита се отнасят зле с нея.отдръпни се от нея.не й пиши известно време.ще видиш 4е ще по4не тя да те търси.понякога оценяваме някой 4ак след като го загубим.не съм 100 % сигурна 4е ще проработи,но опитай,мисля 4е има надежда.само така ще можеш да разбереш дали наистина не те харесва :)
И аз г/д го мисля това че ще и запука след време но искам сега да и пука... днес също ми казаха да не и пиша 1-2 седмици
и да се права че не ми пука и като вземе да си пишиме по-така и накрая да и кажа дали иска да се видиме.. но и тогава не знам как да посъпя много мн многооооо искам да се гушкам.. и други неща...


Много тъпо е постъпила твойта мацка. И аз съм на мнение, да се държиш студено с нея и може да се върне при теб. Но бъди сигурен, че няма да е много стабилна връзка, ако тя вижда, че си готов на всичко за нея .. за тва, ако се получи нещо гледай да не показваш толкова много обичта си , защото изглежда нея наистина я привлича недостижимото. :-o :-o
Аз и казах че съм готов на всичко за нея......... но как да съм недостижим като тя не и пука за мен :( dam....

:/

DevilWish
08-29-2009, 17:40
Прочетох всяко едно мнение в темата и още се чудя какво да ти кажа . . няма как да ти кажа "забрави за нея" ,защото знам какво е ,когато някой ,който желаеш не ти обръща внимание :С
Обаче тя не си заслужава ;) Тя е момиче ,което е свикнало да тичат след нея това е .Не може така.Тя е пробвала с теб едва ли не само ,за да забрави другия "чук" . . не се унижавай.Остави я.Ако тя те потърси ,тогава й пиши ,но този път я остави ,тя да пише първа, тя да задава въпроси ;) Ако не го направи, значи наистина се отказвай ;)
Успех!

111111111
08-29-2009, 18:35
Тва дето е станало е адски гадно,случвало ми се е затова смея да го твърдя.. Като свикнеш и мислиш,че няма отвикване.. Просто прекарвай повече време навън с приятели,разсейвай се и лека полека ще я забравиш,макар и да минат месец - два.. :)

TeenHelp
08-29-2009, 18:40
Прочетох всяко едно мнение в темата и още се чудя какво да ти кажа . . няма как да ти кажа "забрави за нея" ,защото знам какво е ,когато някой ,който желаеш не ти обръща внимание :С
Обаче тя не си заслужава ;) Тя е момиче ,което е свикнало да тичат след нея това е .Не може така.Тя е пробвала с теб едва ли не само ,за да забрави другия "чук" . . не се унижавай.Остави я.Ако тя те потърси ,тогава й пиши ,но този път я остави ,тя да пише първа, тя да задава въпроси ;) Ако не го направи, значи наистина се отказвай ;)
Успех!

Мерси! точно това което ти го написа и аз го мисля и да го направя но ми се иска да и кажа всичко което чувствам към нея но така ще се унижа....... искам да я накарам да си спомни какво правихме и как се чувствах аз до нея ноо явно не тря да споделяш такива неща с човека в който си влюбен ... на къде отива света ? да не може да кажеш на някой че го харесваш и обичаш... :| :-|
....

TeenHelp
08-29-2009, 18:41
Тва дето е станало е адски гадно,случвало ми се е затова смея да го твърдя.. Като свикнеш и мислиш,че няма отвикване.. Просто прекарвай повече време навън с приятели,разсейвай се и лека полека ще я забравиш,макар и да минат месец - два.. :)

ДА вече го разбрах това днес за 1ви път ми беше супер и хубаво без да мисля за нея но после видях как едни непознати се гушкат и се сетих за нея.... :(и пак мислих за нея ..