PDA

View Full Version : Игра и процесор



Bianca
08-29-2009, 12:14
Намерих някаква онлайн версия на Гитар Хиъроу, защото не мога да си я сваля. (С Виста съм, пък процесорът ми е 1,6.)
Почнах да играя тая онлайн играта, обаче чак после видях, че има ограничения относно процесорите. Ако си с Celeron, процесорът трябвало да е минимум 1,7. Пък аз съм с 1,6. :-o
Дали това се е отразило върху процесора ми по някакъв начин?

XceSS
08-29-2009, 12:23
не

MakeMeLaugh
08-29-2009, 12:37
Как да се е отразило?
Да не му е станало нещо ли?

Bianca
08-29-2009, 12:44
Как да се е отразило?
Да не му е станало нещо ли?
Мии, да. Де да знам и аз, не играя игри по принцип.
(Съвсем бегло знам, че има там някаква памет, която, ако процесорът не стигне, даденото нещо (играта в случая) взема от тая памет, блабла.)
Оф, пълни глупости говоря. :shock: 8-)
P.S. Мога ли да продължа спокойно да играя играта?

MakeMeLaugh
08-29-2009, 15:28
Нищо не може да ти стане на комопютъра хардуерно.
Ще си остане непокътнат.
Просто е слабичък и при някои игри може да ти насича и става неприятно за игра. И ако е лаптоп не го дръж на мека повърхност на леглото например за да не прегрява, понеже се запушва въздухопроводите :)
Това с вземането на памет е нещо нормално и го забрави като понятие докато играеш, това е един термин за видеокартите и рам паметта, която не те касае като цяло :)

Bianca
08-29-2009, 15:43
Нищо не може да ти стане на комопютъра хардуерно.
Ще си остане непокътнат.
Просто е слабичък и при някои игри може да ти насича и става неприятно за игра. И ако е лаптоп не го дръж на мека повърхност на леглото например за да не прегрява, понеже се запушва въздухопроводите :)
Това с вземането на памет е нещо нормално и го забрави като понятие докато играеш, това е един термин за видеокартите и рам паметта, която не те касае като цяло :)
Ми, лаптоп е, затова е слаб. Иначе никога не го държа на мека повърхност.
Мерси, един нормален отговор. :)

ivanstef
08-29-2009, 20:00
1.6 и Виста хММ... това звучи като ... Дизел и Бугати Вейрон

masterbin
08-29-2009, 21:18
1.6 и Виста хММ... това звучи като ... Дизел и Бугати Вейрон :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: