PDA

View Full Version : Незнам какво да правя..



goGu
08-29-2009, 16:26
Имах връзка с едно момиче почти 2 години,разделихме се защото тя не е от София и нещата бяха трудни.Започнахме да се караме много често и то за всичко.Но аз не можех да я оставя да си тръгне без да разбере колко много я обичам.Тя живее в Бургас и преди 2 дни си хванах първия влак за Бургас и отидох при нея.Мислех,че когато я видя ще се откажа от нея защото се е променила,но това не беше така тя е същото момиче в което се влюбих преди 2 години и все още съм влюбен.Мислех,че и преди съм обичал,но няма нищо общо това което изпитвам към Дени с това което съм изпитвал към другите момичета.Не можех да спра да я гледам,бях толкова притеснен от това както ще стане.Разхождахме се по плажа говорихме си,смеехме се прекарах прекрасен ден все едно бях в някаква приказка.Бях толкова щастлив,но тя си има приятел от там и тя наистина много го харесваше и сигурно все още го хареса.Докато седяхме на плажа аз исках да я целуна,тя плачеше аз леко докосвах лицето й и бършех сълзите и от прекрасните й очи.Тя ми каза,че не е редно да целувам заради приятелят й.Аз се съгласих,после се връщахме пак по плажа и тя ме хвана за ръка и не си казахме нито дума просто ходехме докато слънцето залязваше и беше много хубаво.Дойде време когато трябваше всичко да свърши седяхме на една пейка между гарата и нейната спирка.Гледахме се и се държахме за ръце сълзите ни капеха на и двамата една по една.Когато тя каза и какво правим от тук нататък няма как да сме заедно и аз и казах знам затова просто си продължаваме както беше до сега.Тогава тя се разплака както и аз не смеех да я прегърна от страх да не я счупя .. Тогава тя ми каза целуни ме и това беше най-хубавата целувка в целия ми живот и тогава и казах "Обичам те" тя не каза нищо .. Когато я изпращах до спирката тя ми каза да си намеря момиче което да обичам и никога повече да не съм тъжен заради нея.Прегърнахме се и тя си тръгна.Каза ми повече да не ходя защото боли много,каза ми че вижда в очите ми колко много я обичам.А сега не знам какво да правя искам я обичам я знам,че и тя ме обича а не знам какво трябва да направя 2 дни сълзите ми от очите не спират и не знам просто наистина незнам какво трябва да направя.. ;(

Assshley
08-29-2009, 16:32
Трябва да спреш да ревеш и да проумееш,че колкото и гадно да звучи приказката е свършила .. и да искаш незнам дали имам как да продължи щом тя си има приятел .. апък и както сам разбираш той е с предимство,защото е от нейния град.Незнам изобщо как сте поддържали връзка 2 години .. чудя се каква по дяволите е била тази връзка след като сте на близо 300 км един от друг ?! :shock: Както и да е .. не искам да звуча грубо .. виждам,че ги изживяваш прекалено дълбоко нещата за момче ( :shock: ) обаче това е положението. Колкото и да се тръшкаш,ревеш и прочие както и тя няма как да оправите нещата .. няма как да ги стопите тея 300 км. ;//

ShtrudeL
08-29-2009, 16:33
Ми като толкова се обичате се взимайте бе. Не виждам какво ви пречи освен това,че не сте от един град?
Много хубаво си описал всичко м/у другото.

goGu
08-29-2009, 16:39
Еми трудно беше не винаги сме били толкова далече.. Знам и аз и казвам,че може да сме заедно ще ходя ваканциите при нея или тя при мен само 1 година и после отивам да уча там 12 клас съм и ще уча там.Но тя си мисли,че я лъжа мисли си,че ще я нараня отново но не е така аз наистина я обичам и тя го знае,но просто каза,че не трябва да се връщаме към миналото,но аз никога не съм обичал до сега освен нея и не знам какво да правя ..

Shtrudel всичко беше много по хубаво имаше много хубави моменти опитах се да бъда възможно най-много романтичен и внимателен и се получи ..

vagarious
08-29-2009, 16:45
Че ще я нараниш отново!?

svetlidim
08-29-2009, 16:55
Добре, как имашш връзка с нея 2 години, а същевремено тя си има приятел???
1. ако наистина е любов, нямаше да те спре да я целунеш
2. тя нямаше да си хване друг
3. нямаше да те съветва да си намериш друга, която да обичаш
4. ти казваш "обичам те", тя мълчи
5. самия факт, че вижда в очите ти любовта и я отблъсква, за да бъдеш "щастлив"...ЪЪъ , извинявай...

Когато има желание - има и начин, и това тя много добре го знае...
Нещата явно са до тук, защото тя е вече студена.


тя си има приятел от там и тя наистина много го харесваше и сигурно все още го харесва
Това обяснява всичко !!! :?

Hilary_
08-29-2009, 17:30
След като си има приятел значи не е просто така, а има причина ... преценила е, че ще е по-добре и за двамата ... всеки по своя път ...

Връзките от разстояние са прекалено трудни пък и се изисква много голямо доверие от двете страни, а до колкото те познавам няма да го има ... :? Обичаш я ок ... щом толкова не можеш да я преживееш се опитай да си я върнеш макар, че няма да е като в спомените ти няма и да бъде!! Това трябва да ти е ясно ... :-o От тук нататък ти си решавай какво да правиш ...

П.С. Съгласна съм и с поста на svetlidim ..

goGu
08-29-2009, 17:39
Да но аз не разбирам къде сгреших.Разделихме се преди повече от месец и тя от няколко седмици има приятел.Аз виждах,че иска да я целуна и плачеше защото от телефона си пуснах нашата песен тя я слушаше и плачеше.. Каза ми да си намеря друга защото вижда колко страдам по нея вижда колко я обичам и бих направил и невъзможното за да съм с нея.И аз не знам защо замълча когато казах,че я обичам може и да не ме обича,но имам и паролата на скайп тя не знае и гледах как разправя на нейните приятелки и казва,че още ме обича,но няма как да бъдем заедно и само ще ни боли .. Но аз направих всичко за нея абсолютно всичко,отидох до другия край на България без никой да знае просто го реших,подарих и кутия с бонбони под всяка бонбона пишеше монго хубави неща.. подарих и единственото нещо,което имам от истинската ми майка .. бях толкова романтичен през целия ден и тя го виждаше и плачеше постоянно не спирах да я гледам когато ме погледнеше умирах от срам бях толкова притеснен все едно това е първата ни среща .. къде сгреших ??

DevilWish
08-29-2009, 17:48
ПФф :( честно много се сдухах :( И аз се разплаках :(
Твърде е хубаво ,но трудно :( :(
Ти не си сгрешил, бил си страхотен, но от една страна я разбирам.Ще се обичате повече и болката ще става също по-голяма, защото може да се виждате рядко (предполагам) . . :С Такава връзка ,не ,не е обречена ,но не е лесно :С И аз мислих да пробвам нещо такова ,макар при мен да беше още по-зле ,защото аз не съм в България . . но . . няма смисъл :( трудно е и боли.Тя се нуждае да има някой до себе си, за това е тръгнала с новото момче . . И аз си мисля ,че те обича ,точно за това иска да го прекрати.
Ако не й пукаше за теб ,щеше да си "бъде с теб" и да върти някой друг там ;) Сигурна съм ,че е така.
Според мен ,не трябва да се предаваш ;) Обаче се замисли дали наистина има смисъл. . . ? След време? Дали ще оставиш семейство и приятели да се преместиш в нейният град? Не вярвам . . ако си готов да го направиш ,тогава добре.Не зная колко сте години . . ако е под 17 със сигурност не мисли за такива сериозни неща като "живеене заедно" и тн . .
Едва ли ти помогнах, но ти написах толкова много ,защото съм сигурна ,точно как се чувствате и двамата :( Много боли зная го.Обаче трябва да ес успокоиш и да си силен :(
Ако искаш ми отговори на тези 2-3 въпроса и пак ще ти пиша ;)

Sagurry
08-29-2009, 17:49
Ами виж ... не спирай да я обичаш повече от всичко. Бъди тъжен, поплачи си ... ако найстина искаш да си с нея ще стани рано или късно! Не се предавай бе човек, бори се за това момиче! След време ще разбере, че никой не я е обичал както ти и ще те потърси. Имаш много време помисли и 100 % когато се почувства самотна ще те потърси !

vagarious
08-29-2009, 18:19
Да но аз не разбирам къде сгреших.Разделихме се преди повече от месец и тя от няколко седмици има приятел.Аз виждах,че иска да я целуна и плачеше защото от телефона си пуснах нашата песен тя я слушаше и плачеше.. Каза ми да си намеря друга защото вижда колко страдам по нея вижда колко я обичам и бих направил и невъзможното за да съм с нея.И аз не знам защо замълча когато казах,че я обичам може и да не ме обича,но имам и паролата на скайп тя не знае и гледах как разправя на нейните приятелки и казва,че още ме обича,но няма как да бъдем заедно и само ще ни боли .. Но аз направих всичко за нея абсолютно всичко,отидох до другия край на България без никой да знае просто го реших,подарих и кутия с бонбони под всяка бонбона пишеше монго хубави неща.. подарих и единственото нещо,което имам от истинската ми майка .. бях толкова романтичен през целия ден и тя го виждаше и плачеше постоянно не спирах да я гледам когато ме погледнеше умирах от срам бях толкова притеснен все едно това е първата ни среща .. къде сгреших ??
Леле, да ти кажа честно - шапка ти свалям!!!Просто такава романтика.. страхотен си бил.От това което написа, не мисля, че някъде си сбъркал.Напротив,не те познавам, но мисля, че си дал много повече от това, което можеш.Но щом тя е ришила, че така е най-добре, значи..Трудно е да, но както казаха - ако има желание, има и начин.Намери изход от ситуацията.Надявам се да е по-безболезнен и за двама ви.

111111111
08-29-2009, 18:22
Е как имате 2 години връзка,а тя си има приятел от Бъргас. Или сте скъсали?Нещо се оплетох

goGu
08-29-2009, 18:30
Та аз насред морската градина отидох в някакво такова имаше много цветя и откъснах за нея ;( попринцип ме е страх от високо не знам защо от малък още качих се на една върталежка заради нея .. нея я беше страх и аз я гушках и казвам аз съм тук а умирах от страх но заради нея бих направил всичко искам я.Тя знае,че я обичам .. и аз знам,че я обичам .. но тя е на 15 аз на 18 тя е много много красива аз не съм много хубав но тя е изключително красива .. като я видях на гарата и как ме чакаше дъхът ми спря не можех 1 час дума до обеля тя говореше аз само я гледах и виках Аха Аха .. когато исках да я целуна и тя каза не .. и казах поне може ли да те държа за ръка .. ;( ;( ;( какво още трябва да направя наистина искам да направя нещо за да я върна .. тя вече знае,че съм се променил,че не съм същия женкар като преди,че нейната любов ме промени .. как да я върнаа ;( ;( ;( ;(

m0n4yyy
08-29-2009, 18:30
Добре, как имашш връзка с нея 2 години, а същевремено тя си има приятел???
1. ако наистина е любов, нямаше да те спре да я целунеш
2. тя нямаше да си хване друг
3. нямаше да те съветва да си намериш друга, която да обичаш
4. ти казваш "обичам те", тя мълчи
5. самия факт, че вижда в очите ти любовта и я отблъсква, за да бъдеш "щастлив"...ЪЪъ , извинявай...

Когато има желание - има и начин, и това тя много добре го знае...
Нещата явно са до тук, защото тя е вече студена.


тя си има приятел от там и тя наистина много го харесваше и сигурно все още го харесва
Това обяснява всичко !!! :?


и аз мисля така .. мн сори за тебе :( :( :(

m0n4yyy
08-29-2009, 18:32
ако тя не те обича няма как :( :(

l0lz
08-29-2009, 18:34
М8, евала ти прая, но не знам кво си объркал, ако изобщо си обърквал нещо, но не разбрах да си го нарпавил от тва, което си написал.

vagarious
08-29-2009, 18:36
Ами щом си сигурен, че и тя те обича ОК, нека.Но явно разстоянието един от друг я убива и затова прави нещата по-малко болезнени.Това е и доста сериозно нещо..не може току-така да се пренебрегне.Ако това е единственият проблем, за да не сте заедно..не знам какво можеш да направиш. :(

goGu
08-29-2009, 18:56
И сега трябва да се откажа не искам да се отказвам от нея обичам я .. Тя ме обичаше 2 години молеше се да е с мен искаше ме .. плачеше ми да бъдем заедно .. и бяхме лъжех я и т.н но се промених от най-големия боклук на света станах толкова мил романтичен и тя е единсвената за мене .. разтоянието е проблема като бяхме в морската ми каза,че няма как да сме заедно заради разтоянието .. и ми каза,че е трябвало по-рано да отида .. :cry:

Priceless
08-29-2009, 19:01
М8, евала ти прая, но не знам кво си объркал, ако изобщо си обърквал нещо, но не разбрах да си го нарпавил от тва, което си написал.

Охх Даниии ... на тая снимка си очарователен :smt055 Мамин сладък :-) 8-)

vagarious
08-29-2009, 19:06
По-рано !? Може би преди да тръгне със сегашния си приятел!? И ако беше отишъл какво щеше да се промени?И тогава щеше да го има това разстояние.Ако тя не иска да е с него,няма да е..но е..Намери начин да си щастлив и не ми казвай, че не можеш да си, ако не си със нея :?

goGu
08-29-2009, 19:09
Еми не знам .. :( :( Знам,че мога да бъда без нея тя ме остави на 14.02 после пак се събрахме май месец.. но не беше същото,но по дяволите защо не ме разбира тя гледа да не пишем и да не си говорим защото знае,че пак ще лудне по мен .. Исках просто да й докажа,че я обичам дали съм го направил не знам .. ;(

l0lz
08-29-2009, 19:13
М8, евала ти прая, но не знам кво си объркал, ако изобщо си обърквал нещо, но не разбрах да си го нарпавил от тва, което си написал.

Охх Даниии ... на тая снимка си очарователен :smt055 Мамин сладък :-) 8-) Млъквай!

vagarious
08-29-2009, 19:14
"Това , че някой не те обича така както ти искаш, не означава, че не те обича истински!"
Стига си го умувал..чета ти коментарите и все повече се убеждавам, че си й го доказал, ама .. :(

goGu
08-29-2009, 19:21
:cry: .. еми значи се отказвам колкото и да ме боли явно всичко е свършило .. :cry: