PDA

View Full Version : Боксова круша



svetlidim
08-29-2009, 16:42
Имам идеята сама да си направя боксова круша от надуваеми топки (като плажните), като ги пъхна в нещо като чувал. Според вас ще се получи ли? И дали някой е пробвал да си направи нещо подобно??? :oops:

Mayweather
08-29-2009, 17:52
еми аз тренирам,но в залата...защо не се запишеш просто да тренираш бокс вместо да правиш такива неща...хем ще се научиш да удряш както трябва...няма да съжаляваш :)

TomR
08-29-2009, 18:05
Една боксова круша е 30-40лв
Няма ли да е по-лесно и удобно да си вземеш

svetlidim
08-29-2009, 19:33
Да взема да ви послушам няма да е зле 8-) Май ще си взема щом е за 30-40лв, но пък няма кой да ме научи как да удрям, а пък в Габрово къде тренират бокс ??? БА ЛИ МУ МАЙГАТА :-|

TomR
08-29-2009, 19:37
Да взема да ви послушам няма да е зле 8-) Май ще си взема щом е за 30-40лв, но пък няма кой да ме научи как да удрям, а пък в Габрово къде тренират бокс ??? БА ЛИ МУ МАЙГАТА :-|
Има онлайн уроци =)
Ще се удивиш за какви неща има уроци в нета
Може да не стават перфектно ударите, но все е нещо
А и ако има кой да те гледа и да ти казва ако не е като на клипа ще стане =)

Oligofren
08-29-2009, 20:08
Някъде из нета бя чел как сами да си направим.Използвай Гугъл :)


Или нарави като мен: бий възглавницата :lol:

TomR
08-29-2009, 20:10
Някъде из нета бя чел как сами да си направим.Използвай Гугъл :)


Или нарави като мен: бий възглавницата :lol:
Бий стената =) по-голяма е мишената =)

ZipFail
08-29-2009, 20:32
1. Взимаш чувал от сезал(или 2), пълниш с пясък или нещо плътно, закачаш някъде и биеш(тежко и е и кокалчетата болят много, ако не са тренирани), но пък закоравява супер добре..
2. Чувалите за пълнене са за около 25 лева, ако искаш меко - слагаш парцали, дунапрен(от твърдия) и т.н. по избор..
3. Крушата по скоро ще ти развали техниката, отколкото да ти я подобри, но пък ти нямаш никаква засега, така че само ще спечелиш 8-)

Без тренировки и треньор от интернет едва ли ще научиш нещо, така че си бий крушата как ти падне, тялото си знае най-добре как трябва :>

dan40123
08-29-2009, 21:36
не разбрах каква ти е идеята искаш да тренираш или просто да си изкарваш яда на нещо а иначе просто си купи круша ако имаш пари ама недей очаква резултат от нея...

svetlidim
08-29-2009, 22:04
Защо да не очаквам резултат?? Заякване на ръцете няма ли да има или поне някакъв опит ако ми се наложи някъде да използвам сила? :-) :lol: 8-) :P :P

ZipFail
08-29-2009, 22:27
Мда, това ще ти е резултата като цяло, и пак няма да е толкова осезаем..
Най-добре отиди на няколко тренировки по бокс примерно и схвани принципите, натам си блъскай в къщи яко :)