PDA

View Full Version : Помощ!!!



anoNimn0y
08-29-2009, 21:37
Здравейте !!! Тук съм нова и извинете за някои грешки ,които може да допусна :) .. Значи аз съм малка - на 14 години и до преди седмица имах гадже беше колкото мен ама трагнах с него заради един бас - харесвах го , но не чак толкова ..в началото ми пречеше че много мои приятелки и приятели го обиждаха и се базикаха с него , но постепенно спрях да им обраштам внимание и започнах малко по малко повече да го харесвам .. ние не ходихме много време - той не ми обращаше много внимание , постоянно се изцепваше за глупости и т.н .. и преди харесвах един негов приятел( кйто е с 3 години по-голям от мен) , но спрях2 месеца преди да трагна с тогавашното ми гадже (сега - бившо ) .. и сега този който преди харесвах ми предложи и всички мои приятелки бяха за него защото онзи не ми обращал внимание . Първите дни не бях съгласна ама се примирих и тръгнах с него сега незнам кой харесвам а и 2мата ми казаха , че много ме обичат .. помогнете ми :oops: :smt102 :smt087

l0lz
08-29-2009, 21:38
Здравейте !!! Тук съм нова и извинете за някои грешки ,които може да допусна :) .. Значи аз съм малка - на 14 години и до преди седмица имах гадже беше колкото мен ама трагнах с него заради един бас - харесвах го , но не чак толкова ..в началото ми пречеше че много мои приятелки и приятели го обиждаха и се базикаха с него , но постепенно спрях да им обраштам внимание и започнах малко по малко повече да го харесвам .. ние не ходихме много време - той не ми обращaше много внимание , постоянно се изцепваше за глупости и т.н ..

Как стаа тая работа..?

Jeuelle
08-29-2009, 21:45
Нищо не разбрах.

Presley
08-29-2009, 21:49
Да не можеш сама да остановиш какво ИСКАШ - това е жалко.

Hilary_
08-29-2009, 21:55
.. тцЪ нищу не разбрах :lol:

haritov
08-29-2009, 22:20
Сама избери не мога да ти кажа с кой да тръгнеш!
Ти знаеш най-добре какво испитваш

eminemfenka
08-29-2009, 22:42
.. тцЪ нищу не разбрах :lol:

stup1fy
08-29-2009, 22:48
Първо - не можем да ти помогнем кой да избереш ,предположение ,че не ги познаваме.
Второ - Нито един от двамата не те обича.
Трето - Спасявай се.

gentlelover
08-29-2009, 22:58
Начи... зимаш една стотинка... :D :D :D

Слушай кво сравни ги :) постави ги в еднакви ситуации и който реагира по - добре или нещо измисли ти ;)

thespark
08-29-2009, 23:18
Нищо не разбрах.
+1

lubomirky
08-29-2009, 23:23
:shock:

TheNewReligion
08-30-2009, 00:03
Доколкоро разбрах момчетата са 4. :-o Сгаджи се с всеки поотделно. Периодът от 365 дни ще си каже всичко.

NamelessRomantic
08-30-2009, 00:13
Здравейте !!! Тук съм нова и извинете за някои грешки ,които може да допусна :) .. Значи аз съм малка - на 14 години и до преди седмица имах гадже беше колкото мен ама трагнах с него заради един бас - харесвах го , но не чак толкова ..в началото ми пречеше че много мои приятелки и приятели го обиждаха и се базикаха с него , но постепенно спрях да им обраштам внимание и започнах малко по малко повече да го харесвам .. ние не ходихме много време - той не ми обращаше много внимание , постоянно се изцепваше за глупости и т.н .. и преди харесвах един негов приятел( кйто е с 3 години по-голям от мен) , но спрях2 месеца преди да трагна с тогавашното ми гадже (сега - бившо ) .. и сега този който преди харесвах ми предложи и всички мои приятелки бяха за него защото онзи не ми обращал внимание . Първите дни не бях съгласна ама се примирих и тръгнах с него сега незнам кой харесвам а и 2мата ми казаха , че много ме обичат .. помогнете ми :oops: :smt102 :smt087

Че кой да знае кой харесваш,ние ли?Тъпа тема алърт...Тъпа тема дитектид...

lubomirky
08-30-2009, 00:16
Доколкоро разбрах момчетата са 4. :-o Сгаджи се с всеки поотделно. Периодът от 365 дни ще си каже всичко.



365 дни ?? Това момче, с което е ходила тя, 2 седмици са му били достатъчни да я заобича, а ти цяла година.. За година ще се появят още 15 човека, които я зарибяват и я обичат.

anonimchetou
08-30-2009, 05:55
аз откъде да знам с кой от двамата да си... ти самата незнаеш кво искаш ха.. :(

martini
08-30-2009, 07:25
Явно изобщо не знаеш какво искаш
1-во:защото питаш нас,които сме съвсем сранични хора и дори не познаваме момчетата и подробностите
2-ро:защото тръгваш с момчета,които прителките ти са казали.(Което е адски тъпо.Ми нали ти ще ходиш с него,не приятелите ти пфф).


Нито еди не те обича истински,дори и да го е казал,това сега са детски работи.Ти ще прецениш кой искаш,ама най-вероятно ще тръгнеш с единия после ще съжаляваш и ще се върнеш при другия и накрая ще им писне и пак сама ще останеш.Изобщо не се захващай.

fire_cat
08-30-2009, 07:46
И аз не знам дали разбрах нещо. :-o
Все пак ми се струва страшно тъпо да тръгнеш с някое момче заради един бас. И съм съгласна с martini за това че не трябва да ходиш с момче защото така са ти казали приятелките. Наистина това е страшна тъпотия. По-добре си изясни кого харесваш или по-добре - бягай. Ако ситуацията ти е трудна можеш направо да ги оставиш и двамата. Така поне нито един от тях няма да ти се сърди.

Priceless
08-30-2009, 07:58
:-o

JustAnotherGirl
08-30-2009, 08:03
щом двамата са приятели що не завъртите един триъгълник :D другият вариант е да зарежеш и двамата и да със сигурност никой не те обича

RoCkSpOt
08-30-2009, 08:40
Според мен ти трябва някой с 3 години ПО-МАЛЪК от теб :?

Priceless
08-30-2009, 09:35
http://i.impulse.bg/social/bg/ui/emotions/icon_slap.gif Обичали те .. янковия 8-)

w0sh
08-30-2009, 09:40
Избери си тоя дето е по-готин.