PDA

View Full Version : Дайте по съвет ок?



gentlelover
08-29-2009, 23:25
Дилемата е следната:
Има едно момиче към, което изпитвам повече от прятелски чувства... Приличаме си до такава степен, че само пола ни различава... до тук ок обаче.... Мацката си има прятел... Забравих да поясня че, аз съм на 16 както и тя... Та, мацката ми е като сестра и всичко си казваме... Познат филм... И както горе казах си има прятел... Той е на 20... Има кола... Пари... Китарист е... е... смисал малко - по добър от мене.... Та въпроса ми е .... как да я спечеля... какво мога да и предложа повече от него? :-# Шибан материялен свят!!!

thespark
08-29-2009, 23:29
нали всичко споделяте просто и кажи :)

Liar
08-29-2009, 23:30
Щом сте толкова еднакви,а тя не те забелязва по начина,по който искаш,вероятно те смята просто за добър приятел.

stup1fy
08-29-2009, 23:32
какво мога да и предложа повече от него?
Себе си.
Сподели с нея.Дори да нямаш шанс с нея , поне ще си наясно и ще можеш да продължиш спокойно напред.
Въпрос : Ако тя беше момче ,какво?Щеше да ти е просто най-добър приятел,нали.. хах.

gentlelover
08-29-2009, 23:34
нали всичко споделяте просто и кажи :) принципно бих... но така се развалят прятелства в 90% от случеите...



Щом сте толкова еднакви,а тя не те забелязва по начина,по който искаш,вероятно те смята просто за добър приятел.

Това ясно въпроса друг беше :(



какво мога да и предложа повече от него?
Себе си.
Сподели с нея.Дори да нямаш шанс с нея , поне ще си наясно и ще можеш да продължиш спокойно напред.
Въпрос : Ако тя беше момче ,какво?Щеше да ти е просто най-добър приятел,нали.. хах.
Естесвено! не съм обратен ;)

stup1fy
08-29-2009, 23:37
Така се развалят 90% от приятелствата?
Тъкмо ще провериш колко ценен си за нея , дори само като приятел.
Ако наистина си те обича и цени,ако наистинас те толкова близки колкот казваш ти , то тогава би трябвало да сте от малките 10%.
Не се страхувай да изразиш чувствата си.

Hilary_
08-29-2009, 23:44
Това, което той надали може да й даде, а именно такова внимание, такива силни чувства ... :-o

Дано не е от момичетата, които оценяват хората по годините и парите, защото тогава няма смисъл ... :? :?

Нали си споделяте всичко ? Защо не й кажеш направо ... нека да прецени сама какво иска ... :-o

TheNewReligion
08-29-2009, 23:51
Вариант 1. Тя те обича само като приятел.
* Няма как да започне да те приема по друг начин насила.
Вариант 2. Тя те обича като повече от приятел.
* Защо тогава е с другия?

Тези неща ги знаеш перфектно.

lubomirky
08-29-2009, 23:53
Според мен най-добре е да си мълчиш.. Ако тя те харесва само като приятел, прецакваш нещата много. Всичко ще е различно и тя няма да гледа на теб като човека, с който до този момент е споделяла всичко. Мое мнение, без обиди. :?

Liar
08-29-2009, 23:55
Щом сте толкова еднакви,а тя не те забелязва по начина,по който искаш,вероятно те смята просто за добър приятел.

Това ясно въпроса друг беше :(

http://www.fun-6.com/cenni-misli-teoria-za-stylbata.htm (виж стълбата на жената)
И за пример от реалния живот мога да ти дам моя приятелка,която е момичето в същата като твоята ситуация,та колкото повече този,който е на твоето място напира,тя толкова повече бяга от него,защото не го възприема по този начин,не иска и да го наранява,те също са като брат и сестра.
Евентуално ти би имал шанс,ако онзи обеднее.

stup1fy
08-29-2009, 23:55
Според мен най-добре е да си мълчиш.. Ако тя те харесва само като приятел, прецакваш нещата много. Всичко ще е различно и тя няма да гледа на теб като човека, с който до този момент е споделяла всичко. Мое мнение, без обиди. :?
Защо да си мълчи? :lol:
Ако цял живот си мълчи,знаеш ли до къде ще стигне?Да..именно до там.НИКЪДЕ 8-)
Той НЯМА как да разбере дали го харесва просто като приятел или като повече докато не ПОГОВОРИ с нея.

lubomirky
08-30-2009, 00:01
Според мен най-добре е да си мълчиш.. Ако тя те харесва само като приятел, прецакваш нещата много. Всичко ще е различно и тя няма да гледа на теб като човека, с който до този момент е споделяла всичко. Мое мнение, без обиди. :?
Защо да си мълчи? :lol:
Ако цял живот си мълчи,знаеш ли до къде ще стигне?Да..именно до там.НИКЪДЕ 8-)
Той НЯМА как да разбере дали го харесва просто като приятел или като повече докато не ПОГОВОРИ с нея.


Аа, това не го бях обмислил добре :-D И все пак.. Приеми варианта, че тя го има само за най-добър приятел, с който тя споделя всичко. След това ще започне бавно да не иска да го вижда и всичко се прецаква(това от опит го знам). Дано да не стане като при мен, де. :)

gentlelover
08-30-2009, 00:07
Дали има някакви чувства към моя милост не е известно... никъде не казвам, че може и да няма/има...

lubomirky
08-30-2009, 00:14
Дали има някакви чувства към моя милост не е известно... никъде не казвам, че може и да няма/има...


"Никъде не казвам, че може да няма/има" След като ти не ни я даваш тая информация, ние ли трябва да измислим как ти ще тръгнеш с това момиче? Кажи като се видите к'во правите. Езика на тялото, прегръдки а-у..

gentlelover
08-30-2009, 00:18
Не не... имах предвид, че и аз нямам представа :) Езика на тялото, като се видиме си налитаме за прегрътка... като се разделяме и 2мата сме "намусени"... ако е тъжна я прегръщам... ако аз съм, тя мене и така :)

NamelessRomantic
08-30-2009, 00:18
Не можеш да я накараш на сила да я заобичаш - дори да те хоресва,не го показва.А ако все пак има искра между вас и тя все още стои с него значи е материална кучка и не си струва.Но по-вероятно е първото.

Нямаш късмет,приятел. :(

lubomirky
08-30-2009, 00:23
Кофти ситуация, щом има приятел.. Иначе лесно - казваш и какво чувстваш и нататък с надеждите. Ако искаш рискувай, можеш и да спечелиш много и да изгубиш много. Обмисли го много добре :-o

stup1fy
08-30-2009, 00:26
lubomirky не се заяждам,просто ще те помоля да прочетеш темата добре преди да пишеш.Вече казахме , че тя си има приятел , и ДА - вече казахме,че той не знае какво изпитва тя към него и го е срам да й каже,или може би се страхува.
Ти коментираш неща и питаш за неща ,които вече са споменати.

anonimchetou
08-30-2009, 05:53
ако и тя има нещо към теб няма да има нужда да и предлагаш каквото и да било.. защо тря да се мериш с другия за да я спечелиш.. бъди себе си.. без значение дали имаш кинти или не.. останалото е до нея..

gentlelover
08-30-2009, 08:31
Благодаря. Остава да чакам...

valdesbg
08-30-2009, 08:37
Той е на 20... Има кола... Пари... Китарист е... е... смисал малко - по добър от мене.... Та въпроса ми е .... как да я спечеля... какво мога да и предложа повече от него? :-#

Още един идиот.

Какво можеш д аи предложиш повече? Нищо - сам си казал - по добър е от теб.

Сам се предаваш.. :)

Ние какво можем да направим?


(не, няма да ти кажа това, заради което си пуснал темата)

Rhype
08-30-2009, 17:49
За сега остани просто приятел.Но й доказвай всеки ден ,че си най-готиния ,най-добрия всичко "най" за нея :)

Paincodex
08-31-2009, 13:13
Има 2 варианта:

1. Да не й кажеш и да си тровиш нервите с глупости и с въпроси от типа "ами ако...?", които обикновено чоплят хората адски дълго време, понякога цял живот, и е много добре да се изясняват, за да не се случва това.
2. Да и кажеш "трябва да поговорим", а след това да си кажеш каквото имаш. Може да ти се метне, а може и да те отреже. И двете не трябва да те притесняват.
Ако ти се метне – честито. Ако те отреже – може би просто не ви е времето сега.

И ако те отреже, отново следват 2 варианта:
Единят е да се скарате, да се отдръпнете един от друг и т.н., тоест историята, която ти си представяш (не е добре да тръгваш с такава нагласа).
Вторият е да се правите, че нищо не е станало, което можеш да го постигнеш като отново и споделяш всичко, без притеснение. Просто да й покажеш, че искаш да сте си близки каквото и да става.

gabiiTu
09-10-2009, 23:04
Ти вече си по-добър от него :P Все пак тя с теб е по-близка нали ? На теб споделя повече отколкото на него ;p Разкрий чувствата си не губиш ,може тя да се осъзнае ,че изпитва нещо към теб...нищо не се знае ;] :wink:

Amateur
09-10-2009, 23:22
Че кво китаристите да не са най-голямите плеибои моля ти се.....сподели и но го има и варианта в които да си развалите и приятелските отношения...

Monina
09-11-2009, 08:19
Предложи и искрени чувства, подкрепа, романтика. Дори да не си личи, момичетата, които ходят с 4+ години по-големи от тях, често им липсва детинската част. Аз съм излизала и с доста години по-голям от мен, и понякога ми липсваше дори висенето пред блока. От толкова заведения и прочие малко се бях изморила. Предложи и нещо различно и вълнуващо от това, което другият и предлага. Никога нищо не се знае. :) :) :booooomb:

FromAutumToAshes
09-11-2009, 09:06
От личния ми опит.. Трай си и не мисли повече за това. Два пъти ми се е случвало реших да рискувам и загубих дори и приятелството, което имахме. Да случи се абсолютно едно и съшо и в двата случая... Защото и приятелството е много ;) Радвай се на това, което имаш.

cinderella_gugutka
09-11-2009, 11:45
не е само до парите,колата и китарата.....ако ти я привли4аше по онзи на4ин щеше да ти го признае и да е с теб.а ако наистина е с онзи само заради колата и т.н. зна4и моми4ето не си струва :? не си ли се замислял 4е те възприема само като приятел ? това не озна4ава 4е нещата не могат да се променят с времето,но засега това е положението.

Crazytu
09-11-2009, 11:58
Ако и кажеш и тя те отхвърли .. приятелството ви ще се разруши. Но дори и тя да откликне на чувствата ти, когато скъсате след време, приятелството ви пак ще бъде загубено .. Така че, аз те съветвам да забравиш за тези чувства и да се радваш на сегашните ви взаимоотношения.