PDA

View Full Version : На Ръба ( Замесена с приятели и . . . )



ANTIHUMAN
08-30-2009, 01:14
28.08.2009 година никога няма да я забравя.



Отивам на рожден ден в Силистра. С уговорката, че рожденичката и едно момче ще ме чакат на старата автогара. Звънах им откакто тръгнахме от Добрич. Нямаше отговор, просто телефоните им звъняха и след известно време джиесема ме питаше: ,,Желаете ли ново свързване?'' просто си помислих, че не са си чули телефоните. 1 час пътуване, още толкова остава до Силистра (отново няма отговор, по телефоните) Звъня им за 50 път.
60 минути до Силистра: тук напрежението расте:
1-во пътувам вечерта с кола.
2-ро приятелите ме остават и заминават.
3-то аз няма къде да спа.

30 минути: тук отчаянието ме обзема напълно.
Звъня на един приятел (бившото гадже на рожденичката, който разбира се Не е поканен) : Дига ми момиче.
,,Илия?'' - питам аз.
,, Излезе из квартала някъде. Кой си ти?'' - отговаря женския глас.
,, Виктор от Добрич. Ще му предадеш ли като се прибере веднага да ме набере.''
,, Не, че какъв си ти, че ще ми казваш, какво да правя!'' - отговаря ми женския глас с много нагъл тон.
,, Слушай идвам от Добрич имам проблем, веднага като се прибере да се обади.''
,,Оф хубо, ае чао!'' - отговаря тя и затваря.

15 минути до Силистра. През цялото време се опитвам да се свържа с рожденичката, но без успех. Винаги ми казваше : ,,Желаете ли ново свързване?''

Опитвам да се обадя пак на Илия! Отсреща ми отговаря оператора: ,, Телефона на абоната е изключен или се намира извън покритие. След като си включи телефона ще бъде информиран за вашето обаждане чрез смс.''

10 минути до Силистра.

Обаждам се на Илия отново (слава богу, джиесема му е включен)
– ,,Да!'' - отговаря същия женски глас.
- ,,Здравей! Илия прибра ли се?''
- ,,Не!'' - отговаря ми тя с висок тон!
- ,, Ок ела на старата автогара да ме посрещнеш, после ще отидем при него.''
- ,,Какъв си ти, че ще те посрещам. Аз даже не съм те виждала на снимка!'' - почва да ми се репчи.
- ,,Аз съм те виждал, ела само!'' - отговарям аз, леко раздразнен от високия тон.
- ,,Абе какъв си ти, че ще те посрещам?''
- ,,Слушай какво не съм дошъл от Добрич да ти слушам глупостите. Веднага като се прибере да ми се обади!''
Съответно тя казва нещо което аз не чух, но беше от онези хубави български думички.
С мисълта, че съм дал червената слушалка, почвам да я нареждам:
,, Майка ти и шибана курва да еба. Кучка заспала'' и т.н. и т.н. , но явно не съм и и чак след всички благословии затварям.

Обаждам се на друго момиче, най-добрата приятелка на Илия - Атанаска. Вдига ми :
- ,,Да.''
- ,,Насе, намери бързо Илия!''
- ,,Кой си ти?'' - ме пита тя. Беше ми дала номера си преди няколко дена в скайп, но аз нямах ваучер да й се обадя.
- ,,Виктор от Добрич'' -отговарям аз. - До 10 минути съм в Силистра, чакайте ме на старата автогара.
- ,,Ок идваме!''

През това време да кажа, че се опитвах да се свържа с рожденичката, но без напредък.

Пристигаме, но се губим. Не знаем къде е старата автогара. Стигаме до един магазин. Телефона ми звъни. Гледам Илия. Дигам го.
-,,Да''
-,, Къде сте?'' - пита ме той.
- ,,До един магазин!''
- ,, Елате на старата автогара!''
- ,,Ок'' - и съответно затварям.
Обиколихме цяла Силистра и видях път напреде.
Викам на момчето да кара натам.
Кара с 40 някъде и изведнъж уж сме на пътя, но направо влязохме на центъра до ОББ.
-,,Мамка му!Това е центъра.'' - казва шофьора. Спираме рязко, вече навлезли 10 метра в центъра. Дава назад и спираме до ОББ.
Звъня на Атанаска: ,,Ние сме до ОББ звъни на Илия!''
- ,,Аз съм с него! Идваме!''

Чакахме 10 минути, дойдоха и ме взеха. Здрависах се с всички освен с Илия. Погледна ме много ядосано (все пак изредих всички роднини на гаджето му, преди да съм затворя телефона).
Обръща се леко (мисля си, че ще ме удари, а сме много добри приятели) и ми казва: ,,Запознай се с кучката с която говори по телефона!''
След минутка мълчание казва на приятелите ми: ,,Ще дойдете ли с нас?''
,,Не ние бързаме!''
- ,,Аз къде ще спа?'' - питам 3-те момичета и Илия. - ,,Измислихте ли го?''
- ,, Ще го измислим по пътя. - каза със съвсем спокоен глас Илия.
Приятелите си заминаха, а аз с подаръка на рожденичката ходя на ляво надясно и го удрям през торбата. Не я намерих и затова хвърлих плюшеното пате на боклука. (Играчка за 50 лева, но няма значение) ''
Спах в Илия, а рожденичката така и не дойде. Ако не бяха Илия и Атанска щях да спа навънка. В такива моменти разбираш кои ти са истинските приятели. Макар и да напсувах гаджето му по най-селския начин който знам, не ми се разсърди. После се извиних на момичето няколко пъти в продължение на 1 час. Тя ми прости от първия път, но на мен ми беше толкова неловко, че и й се извинявах още 1 час.

Ето какво писах на роженичката днес щом се върнах от Силистра:

Малеее!
Не знам вчера защо не ми дигна толкова много пъти! Звънях ти супер много! Нарочно не ми дигна ,даже и да си го забравила джиесема във вас, знаеше, че ще дойда!!! Дойдох да те уважа и подарък ти купих! Хвърлих го! Знаеше, че те харесвам и ти имах супер голямо доверие!!! Вече го нямам!!!

Слушай песента, говори сама за всичко което стана вчера (Извинявай много където се случи така, или по точно ти трябва да ми се извиниш, но вече няма значение!)

http://www.vbox7.com/play:39f7b186

;( ;( ;( Имах ти голямо доверие и много те обичах като приятелка и като човек и личност!!! Надявам се всичко което сме си споделили да си остане между нас!
И някой ден, ако се видим, няма значение къде и кога нека да си кажем поне едно: ,,Здрасти!'' Нека да не се подминаваме като непознати! Нека да имаме уважението един към друг, макар, че вече си ми позната, просто една позната, която до вчера ми беше една от Най-ДОБРИТЕ ПРИЯТЕЛКИ!!! ;( ;
Съжалявам адски много където се получи така!
Всичко най-хубаво ти желая от все сърце!

(Харесвах момичето и тя знаеше и до вчера бяхме много добри приятели. Всички са ми много добри приятели, а и тя ми беше много добра приятелка една от най-добрите. Но и я харесвах, а тя много добре знаеше това. Казвал съм й го!)

Дали сгреших? Оставам вие да решите и да ме посъветвате някои съвети (последното ако искате).


* Имената на действителните лица в историята са променени!!!

TheNewReligion
08-30-2009, 02:01
На твое място нямаше да хвърля патето и нямаше да пиша това на рожденничката. Ако бях в настроението, в което съм точно в този момент.

stup1fy
08-30-2009, 02:14
Аз пък ако бях на твое място дори не смятам,че бих постъпила толкова достойно.

gentlelover
08-30-2009, 02:16
много прибързано.... за 1 грешка и айде... прятелите си прощават... като не си я видял днеска... утре... след седмица..месец... бързаш и тва ти коства.... ня бих реагирал по този начин, колкото и да съм нервен, пян, напушен, недоспал и тн....

anonimchetou
08-30-2009, 05:47
доста кофти е постъпила при положение че е знаела че ще пътуваш до там и не ти е вдигала телефона. Каквото и да е станало е трябвало поне да ти каже . Ако на мен ми се случи ще се чуствам така както ти, ами ако нямаше при кого да останеш..? Да, наистина си реагирал доста остро но чесно казано и аз бих реагирала така макар че момичето може да е имало основателна причина,но каквато и да е тя е трябвало поне да ти каже да знаеш..

3oPuTy
08-30-2009, 06:31
Да беше ми се обадил на мен веднага щях да ти намеря място за спане щом е за съфорумник ;) :-D
Еййй 100 човека от тоя форум дойдоха в тъпата Силистра и никой не се обажда ... :o


По темата:Абе кажи й "ДГД" и със здраве ;)

П.П.Вие 100% сте минали покрай старата автогара като сте тръгнали към центъра ама като не знаете,че е тя :-D

mrtn
08-30-2009, 06:40
Ами много си прибързал сякаш, но общо взето си прав. Ти идваш в друг град да я уважиш, а тя какво?! Купил си и подарък, тя подигава ли се с теб..?! Тегли и майните, каквато да ти е..може да ти е гадно,а ам до 1-2 седмици ще ти мине. А тя отговори ли ти на твоето съобщение..? :)

Seattle
08-30-2009, 06:57
Чакай чакай чакай малко! Нещо стана въпрос за скъпе "познати", само не ми казвай че преди не си я виждал "рожденничката" на живо?! Ако е така, ти си поредният ненормалник в интернета. :x

Ако не, извинявам се, и напълно те подкрепям в гнева ти.


А, също исках да те попитам какъв телефон имаш. Бъхти яката батерия :D

RaZzer
08-30-2009, 10:25
И някой ден, ако се видим, няма значение къде и кога нека да си кажем поне едно: ,,Здрасти!'' Нека да не се подминаваме като непознати! Нека да имаме уважението един към друг...

Луд ли си?! Тя те разиграва да пропътуваш половин България напразно, а ти ще я молиш да си запазвате уважението... Не знам как би могъл ти да уважаваш такъв човек.

П.С. Ако наистина не си я виждал преди - доста наивно и глупаво от твоя страна, но все пак вината определено е в нея - за*би я!

fc
08-30-2009, 10:31
Много дълго обеснение си и написал! Нищо не е трябвало да и казваш! Да са ебе в устата... Тя да те търси. Голяма слабост си показал. Един мъж не е длъжен да се обеснява.

Jeuelle
08-30-2009, 10:33
По-тъпо нещо, от това ,което си й написал, не съм чела.
Още с това "Малеее" разкриваш несериозността на писмото ти.
Тя те е заебала толкова брутално, ама наистина брутално, че най-малкото , което заслужава е , ако някой ден я видиш да и размажеш лицето от шамари.

Много добре си разказа историята и за първи тък четох нещо с интерес, но това писмо е пълна детинщина.

JenataNaShefa
08-30-2009, 11:17
Малко си прибързал според мен, винаги е по-добре да предприемаш нещо когато имаш повече информация. Просто се разберете какво е станало и сам ще си прецениш какво следва.
Ама да ти кажа това си е несериозна работа :?

P.S. Песента е много подходяща \:D/

ANTIHUMAN
08-30-2009, 15:50
Аз пък ако бях на твое място дори не смятам,че бих постъпила толкова достойно.

Тук не става дума за достойнство. Става дума за доверие.


доста кофти е постъпила при положение че е знаела че ще пътуваш до там и не ти е вдигала телефона. Каквото и да е станало е трябвало поне да ти каже . Ако на мен ми се случи ще се чуствам така както ти, ами ако нямаше при кого да останеш..? Да, наистина си реагирал доста остро но чесно казано и аз бих реагирала така макар че момичето може да е имало основателна причина,но каквато и да е тя е трябвало поне да ти каже да знаеш..

Днеска си писах с нея. Нарочно не ми е дигнала.
Защото :lol: Гаджето й ревнувал!!! Буквално заради ,,любовта на живота й'' ме остави на улицата! После ми писа по скайп: ,,Извинявай!''
Аз: ,,Едно извинявай няма да оправи нещата!''



Чакай чакай чакай малко! Нещо стана въпрос за скъпе "познати", само не ми казвай че преди не си я виждал "рожденничката" на живо?! Ако е така, ти си поредният ненормалник в интернета. :x

Ако не, извинявам се, и напълно те подкрепям в гнева ти.


А, също исках да те попитам какъв телефон имаш. Бъхти яката батерия :D

Виждал съм я разбира се! :) Телефона ми е Sony Ericsson V630i с функциите на по-нов модел от Sony Ericsson V630i (колегата който ми го продаде е хакер!)



Малко си прибързал според мен, винаги е по-добре да предприемаш нещо когато имаш повече информация. Просто се разберете какво е станало и сам ще си прецениш какво следва.
Ама да ти кажа това си е несериозна работа :?

P.S. Песента е много подходяща \:D/

1. Нарочно не ми е дигнала (както казах по-горе днеска си писах с нея и това тя го каза)!

2. Заради един нейн приятел не е дошла, защото ме мислил за педал!

3. [12:58:08 PM] DEATH NOTE каза: qvno ne me smqta6 za nikyv frend
[12:58:17 PM] DEATH NOTE каза: 6tom slaga6 gadjeto si pred priqtelite \

[18:10:34] DEATH NOTE каза: [12:59:39 PM] ﺼРожденичката каза: fr si mi ama stana mn kofti situacia
[12:59:49 PM] DEATH NOTE каза: stana da
[12:59:56 PM] DEATH NOTE каза: nqma6 napredstava kolko mnogo


[1:05:02 PM] Рожденичката каза: az dorii i s М (това е момчето което щеше да ме чака и което казало че съм педал)
ne govorih kak te vuzpriema

radybt
08-30-2009, 16:10
Не и се пали толкова,знам че е гадно така,ама я зарежи,прай те на глупак :lol:

mrtn
08-30-2009, 16:11
Остави я няма смисъл да се тормозиш ти заради някво момиче..трудно ще ти е, защото си държал на нея и я обичаша, тя ти се подигра. Изобщо не си мърдай пръста за нея, видя я какво представлява!

DevilWish
08-30-2009, 16:26
Оле много кофти работа :С Добре ,че е имало кой да те приюти за една вечер.
Това момиче не си заслужава :# Определено.Просто прекрати всякакъв контакт.Даже не разбирам за какво я уважаваш още.

ANTIHUMAN
08-30-2009, 16:56
Оле много кофти работа :С Добре ,че е имало кой да те приюти за една вечер.
Това момиче не си заслужава :# Определено.Просто прекрати всякакъв контакт.Даже не разбирам за какво я уважаваш още.

Аз също не разбирам! Но знаеш ли, ако някой ден ми каже идвам в Добрич и няма къде да спа и да ми каже един час за идване . . . ще отида и ще я приютя!
Не мога да мразя никой и не разбирам защо!

Hilary_
08-30-2009, 17:02
На тая дори не бих й се извинила!!! НЕ заслужава изобщо да й се извиняваш ... :-x Мърла ... :? :?

Това някой приятел да дойде до София заради моя рожден ден (бту и аз след месец ще каня хора, които дори не са от България, за да дойдат на рд-то ми ) .. не ще ги посрещна от летището ами и много повече ... !!!! :?

Евалата ти правя ... виждам, че си свястно момче, но гледай да не се "хвърляш във филма" щоту накрая ти си прецакания!!! :?

П.С. Дано на тая да й е приседнала тортата!!! :-x

Rhype
08-30-2009, 17:23
Братле ,ето аз какво бих направил в твоята ситуация.


Щях да получа инфаркт ,докато пътувам за Силистра.Ако случайно не получа - на таз ,която ти е дигала телефона - щях да и тегля няколко псувни повече от теб :-x
А на приятелката ти - как може да те заебе толкова яко.Ти си прекосил цяла България за нея ,а тя в знак на уважение ти забива кол в ГЪЗЪТ (метафора) :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Оставяй я.Аз това бих направил ,но животът си е твой

ANTIHUMAN
08-30-2009, 17:33
На тая дори не бих й се извинила!!! НЕ заслужава изобщо да й се извиняваш ... :-x Мърла ... :? :?

Това някой приятел да дойде до София заради моя рожден ден (бту и аз след месец ще каня хора, които дори не са от България, за да дойдат на рд-то ми ) .. не ще ги посрещна от летището ами и много повече ... !!!! :?

Евалата ти правя ... виждам, че си свястно момче, но гледай да не се "хвърляш във филма" щоту накрая ти си прецакания!!! :?

П.С. Дано на тая да й е приседнала тортата!!! :-x

Омраза не ми е от най-силните приоритети. Има ли смисъл да мразиш някого? Ако, да защо? Повярвай ми изобщо не й е приседнала тортата. ;)



Братле ,ето аз какво бих направил в твоята ситуация.


Щях да получа инфаркт ,докато пътувам за Силистра.Ако случайно не получа - на таз ,която ти е дигала телефона - щях да и тегля няколко псувни повече от теб :-x
А на приятелката ти - как може да те заебе толкова яко.Ти си прекосил цяла България за нея ,а тя в знак на уважение ти забива кол в ГЪЗЪТ (метафора) :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Оставяй я.Аз това бих направил ,но животът си е твой

Тази която ми дига телефона беше гаджето на Илия (един от най-добрите ми приятели изобщо) , просто не се разбрахме с нея по телефона. Аз от пътя и от постояното звънене на рожденичката която така и не вдигна се бях изнервил и си го изкарах на гаджето му!
(Илия никога не ми е казвал : ,,Много добър приятел съм ти!'' той просто го доказа! Защото който и да беше друг, едва ли като напсуват гаджето ти по най-селския начин ще кажеш: ,, Ще измислим къде да спиш спокойно!'' щеше да ме удари нали? ) Дали от ,,уважение'' или поднатиска на гостите й - направила го е! Тя решава ;) !

Hilary_
08-30-2009, 17:36
Омраза не ми е от най-силните приоритети. Има ли смисъл да мразиш някого? Ако, да защо? Повярвай ми изобщо не й е приседнала тортата. ;)

Първо .. днешно време познати и непознати се мразят за щяло и нещяло ... хубаво е, че са останали хора, които не мразят просто, защото така им е хрумнало ... :? :?

Явно има смисъл след като половината тийнове се мразят ... :? Аз също не виждам смисъл, ноооо това е друга тема ...

Повярвай ми ако ми беше по наблизо тази "мома" щеше не само тортата да й приседне!!! :wink:

babylove
08-30-2009, 19:13
Това момиче не е много в ред. Трябвало е да помисли кого кани на рд-то си... И ако толкова е държала на гаджето си, просто да не те кани. А след като те е поканила е трябвало да дойде да те посрещне...но не го е направила. Замислела ли се е къде ще прекараш нощта... :shock:

Amateur
08-30-2009, 19:47
Не си сгрешил,преебала те е!!!Аз не бих го простил това!!!

Lyricon
08-30-2009, 20:48
единствената по-правилна възможна постъпка е да беше я попитал след няколко дена защо е сталано така,понеже може нещо сериозно да се е случило,иначе много добре си си постъпил даже... :)